Skocz do zawartości

ATF GOAT WORLDWIDE - głosowanie


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, RappaR napisał(a):

Odjebie się coś nowego :D 

No musiałem na szybko to liczyć, tak że lepiej potem posprawdzajcie. ;]

--------------

Dobra.

Elo, ATF-owe świry.

Wesele u bliskiego kumpla w weekend i wymiana ogrodzenia mocno mną sponiewierały, więc wyglądam prawdopodobnie tak: 

97f87c20-f07e-41e2-89e9-8d6f02517697

Stąd też dzisiaj wersja przyspieszona, tak że w 20 minut będą wszystkie wyniki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsca 13-15:

15. RappaR: 198 punktów

Nie było niespodzianki, bo być nie mogło, ale w sumie i tak niezły rezultat, że jedynie dwóch ziomków skończyło na ostatnim miejscu (Babe Ruth i Popper) biorąc pod uwagę, że wszyscy wybierani byli na samym końcu, tak że brawo. 

14. LeweBiodroSmoka: 166 punktów

Wybory Johna Wayne'a, Davida Hilberta, Jana Szczepanika, Judasza i Oprahy (15 miejsca) - no co ja mogę powiedzieć. xd 

13. Gregorius: 140 punktów 

not sorry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, BMF napisał(a):

Miejsca 13-15:

15. RappaR: 198 punktów

Nie było niespodzianki, bo być nie mogło, ale w sumie i tak niezły rezultat, że jedynie dwóch ziomków skończyło na ostatnim miejscu (Babe Ruth i Popper) biorąc pod uwagę, że wszyscy wybierani byli na samym końcu, tak że brawo. 

14. LeweBiodroSmoka: 166 punktów

Wybory Johna Wayne'a, Davida Hilberta, Jana Szczepanika, Judasza i Oprahy (15 miejsca) - no co ja mogę powiedzieć. xd 

13. Gregorius: 140 punktów 

not sorry

Daj z rozbiciem na kategorie, ciekawi mnie bardziej ranking 

W sporcie nie miałem szansy wziąć nic lepiej, w filozofii może mogłem Freuda ewentualnie wziąć 

Teraz, BMF napisał(a):

Ale żeby @Gregorius nie było smutno, leci do niego pierwsza, historyczna Nagroda specjalna im. Ely3 za najbardziej snobistyczne głosy (Chrystus - przedostatni w religii, Hitler za Husajnem ;]). 

Z ciekawości św Piotr ostatni? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucę szczegółowe wyniki na koniec. 

____________________________________________

Miejsca 10-12

12. P_M: 139 

Niestety, kreatywna dusza P_Ma wciąż dociera się we formacie ATF-u, i wybory Jennera, Asimova, Humboldta i Judd (14 lokaty) nie pozwoliły na więcej.

11. Reikai: 130 

Nierówny draft Reikaia: sporo fajnych picków (np. Portman), sporo dereszowskich (Wielki Eksperyment - 15, Musa - 13, Smith - 14, Keller - 15).

10. Ignazz: 127

Przeciętność - to powiedzieli eksperci widząc wybory Kolegi Ignazza: dwa wybory w top3, jeden wybór w bottom 3, a zaledwie 10. lokata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsca 8-9

9. ernie9005: 122

Piękny steal z Łukasiewiczem oraz Cookiem, ale chyba zabrakło wyborów w politycznych kategoriach + dajcie spokój z Bergmann w bottom3, nooby, za dużo propagandy Koelnera.

8. Pablo81: 120

Obrońca tytułu tym razem w środku stawki: solidny, lecz pozbawiony błysku występ. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsca 6-7

7. fluber: 116

Busty - co osobliwe - w kategoriach władców (#14 miejsce dla Katarzyny) i religii (#12 Konstantyn) nie pozwoliły na walkę o podium.

6. Braveheart22: 115

Fenomenalny początek draftu (wygrane Chrystusa i Gandhiego), ale zabrakło stealu w muzyce (Stevie Wonder :( ) i anty-Goacie (#14 miejsce dla Tojo, więc już trzeba było brać Deltusia). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsca 3-5

5. julekstep - 110 

Tak jak pisał Makiawel, cel uświęca środki - ale ostatecznie julek dzięki Gutenbergowi będzie mógł sobie wydrukować, że zabrakło mu do podium jednego punktu, ale być może znajdzie pocieszenie w komediach Moliere'a (#14 miejsce), badumtss.

3. DRK - 109

3. jack - 109

Chyba career-high w wykonaniu jacka w ATF-ie, co jest miłą odmianą po feministycznych wyborach z kosmosu w ostatnim, sportowym ATF-ie. DRK zrobił podium z dwoma krajowymi wyborami, nawet jeśli Raksa delikatnie koniunkturalnie, za co należą się podwójne brawa.

Triumfator (Qcin albo Sylvinho) ogłoszony zostanie po przerwie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsca 1-2

2. Sylvinho - 108

Trochę leniwy, ale wyjątkowo rzetelny ATF-owiec z kolegi Sylvinho, dzięki czemu kolejny znakomity występ zwieńczony podium. 

1. Qcin69 - 102

Genialne wybory Qcina, rzadko spotykana na poziomie ATF-u dominacja.

Co z tego, skoro niestety tytuł z gwiazdką, ponieważ nie zagłosował i musiałem przypisać zamiast niego głosy według rankingu reszty głosujących, żeby nie był poszkodowany? Co pewnie nie wpłynęło na końcowe wyniki, niemniej niesmak pozostanie na zawsze. 

prostokatny-dywan-pokojowy-w-stylu-nowoc

Nie no, gratulacje dla ciechocińskiej mafii terroryzującej atf-owców.

Ostateczne wyniki: 

image.png.34d72a51b853bec761f46fc4f72de215.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.