Skocz do zawartości

ATF GOAT WORLDWIDE - głosowanie


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

swoją drogą

czemu w jednym drafcie Maradona jest przed Pele a w kolejnym zamieniają się kolejnością (i nie jest nawet blisko)

szczególnie fascynujący jest tu @RappaR, który w drafcie sporotwym dał Maradonę na 7mym miejsc a Pelego na 12tym (czyli przepaść w atfowych realiach)....tutaj z kolei dał Pelego na 6tym a Maradonę na 14tym (czyli...przepaść w atfowych realiach)

#poważniuczestnicyatfów! xD

w tym kontekście nawet nie warto wspominać o @P_M (w poprzednim atfie Maradona > Pele, w tym Pele 4 spoty przed Maradoną) czy innych :P

 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał(a):

w tym kontekście nawet nie warto wspominać o @P_M (w poprzednim atfie Maradona > Pele, w tym Pele 4 spoty przed Maradoną) czy innych :P

Bo inaczej oceniam piłkarza w kategorii piłkarz, a inaczej obu panów w kategorii sport w GOAT worldwide atf. Brałem zupełnie inne czynniki w ocenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, julekstep napisał(a):

swoją drogą

czemu w jednym drafcie Maradona jest przed Pele a w kolejnym zamieniają się kolejnością (i nie jest nawet blisko)

szczególnie fascynujący jest tu @RappaR, który w drafcie sporotwym dał Maradonę na 7mym miejsc a Pelego na 12tym (czyli przepaść w atfowych realiach)....tutaj z kolei dał Pelego na 6tym a Maradonę na 14tym (czyli...przepaść w atfowych realiach)

#poważniuczestnicyatfów! xD

w tym kontekście nawet nie warto wspominać o @P_M (w poprzednim atfie Maradona > Pele, w tym Pele 4 spoty przed Maradoną) czy innych :P

 

Maradona jako piłkarz jest dużo lepszy od Pele. 

Jako ikona sportu to Pele jest znacznie większy 

Inny ATF inne kryteria

@fluber - św Piotr 10, musisz teraz iść się spowiadać 

I nawet u świętego wsparcie o wybaczenie nie możesz prosić! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, P_M napisał(a):

Bo inaczej oceniam piłkarza w kategorii piłkarz, a inaczej obu panów w kategorii sport w GOAT worldwide atf. Brałem zupełnie inne czynniki w ocenie.

Yeah, sure... (Jon Hamm) | Reaction GIFs

bo jak wiadomo Pele to większy obiekt kultu ('symbol/icon value') niż Maradona

no i wiadomo że to Pele ma te bardziej historyczne sportowe momenty na koncie

xD

3 minuty temu, RappaR napisał(a):

Maradona jako piłkarz jest dużo lepszy od Pele. 

Jako ikona sportu to Pele jest znacznie większy 

Inny ATF inne kryteria

@fluber - św Piotr 10, musisz teraz iść się spowiadać 

I nawet u świętego wsparcie o wybaczenie nie możesz prosić! 

to dość wesołe że w jednym poście piszesz że Pele jako ikona jest znacznie większy od Maradony....

i jednocześnie coś o świętych xD

 

serio moglibyście uczciwie napisać coś w stylu "mam wyjebane w głosy" / "mam pamięć złotej rybki i c***a się znam" czy coś w ten deseń zamiast brnąć xD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał(a):

Goethe za Joycem i Kingiem jest najweselszy z Twoich picków overall (jeszcze lepszy od Wellesa) lol

Fugger za Ellisonem dużo większy. 

Teraz, julekstep napisał(a):

hahaha no

Babe Ruth na 14tym! (i św Piotr na 10tym!)

@RappaR przeproś!

Św Piotra dał wyżej, bo bal się co powie ksiądz na religii 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał(a):

Fugger za Ellisonem dużo większy. 

no Ellison dobry hipsterski pick

ale u mnie nawet wysoko (wygrał z trójką szkodników, celebrytką i Munsą xd)

 

ja w biznesie byłem pewien Forda w top2, no ale wiadomo jak @Pablo81 mi po złości zaniżał w prawie każdej kategorii, to ciężko ogarnąć

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo też praktycznie każdy mój pick końcówka, nawet jak to nie ma sensu - Poiters, Goethe, Drake :D

@BMF możesz policzyć na szybko jakie jest odchylenie jego głosów od reszty? 

3 minuty temu, julekstep napisał(a):

no Ellison dobry hipsterski pick

ale u mnie nawet wysoko (wygrał z trójką szkodników, celebrytką i Munsą xd)

 

ja w biznesie byłem pewien Forda w top2, no ale wiadomo jak @Pablo81 mi po złości zaniżał w prawie każdej kategorii, to ciężko ogarnąć

No mi Pablo też :D widać jak wartościowym człowiekiem jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Overall moje krótkie podsumowanie, poszedłem trochę za bardzo osobistymi sympatiami, powinienem wziąć Albę, a nie Judd, mimo że ta druga mi się bardziej podobała + zamiast Asimova (boli mnie, że Orwell został tak mocno doceniony, a pisarsko Asimov jest o wiele lepszy) wziąć Dantego (ale nie czytałem, więc wolałem bardziej świadomy pick).
Humboldt dla mnie po przeczytaniu się w jego historię o wiele bardziej pasował w kategorię podróżnik odkrywca, aniżeli duże gro wysłanników królewskich, którzy po prostu mieli znaleźć jakiś szlak handlowy i w żaden sposób nie przyczynili się do tej części nauki, parę osób przekonałem, poszedłem pod prąd, nie udało się trudno, było nie liczyć na cud i przed fluberem zgarnąć Armstronga, na którego czaiłem się od samego początku zabawy i tu graty też @fluber za podejście, co prawda miałem pomysły, żeby brać Gagarina albo innych astronautów, którzy np. przelecieli najwięcej km w kosmosie, ale to już taki trochę odgrzewany kotlet (choć z drugiej strony kim tu jest taki Vespucci?).
Jenner trochę zdziwiony jestem, że tak nisko, może myśleliście, że to Bruce?

Ogólnie po raz kolejny fajna zabawa, dzięki. Niemniej na przyszłość fajnie jakby kategorii było mniej, mnie osobiście ilość kategorii tutaj przygniotła jeżeli chodzi o głosowanie, bo wybierać fajnie się wybiera, ale potem jak trzeba to poukładać to robi się problem, zwłaszcza jeżeli chce się do tego w miarę rzetelnie podejść.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczę sobie jakby mi poszło gdyby odliczyć głosy LAFa i Pablo

W wynalazcach +1 pozycja

W naukach ścisłych +2 pozycja

We władcach +3 pozycje 

W literaturze +2 pozycje 

W sztuce +2 pozycja

W muzyce +1 pozycja

W filmie +1 pozycja

W podróżnicy +1 pozycja

W biznesie +1 pozycja

A antygoat +2 pozycja

W wydarzeniu historycznym +2 pozycje

 

Bez ich głosów bym miał 176, czyli 22 punkty mniej.

Różnica jak między 2, a 11 :D

To się nazywa prawdziwy duch zabawy :D 

 

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, julekstep napisał(a):

no Ellison dobry hipsterski pick

ale u mnie nawet wysoko (wygrał z trójką szkodników, celebrytką i Munsą xd)

 

ja w biznesie byłem pewien Forda w top2, no ale wiadomo jak @Pablo81 mi po złości zaniżał w prawie każdej kategorii, to ciężko ogarnąć

Morda, pisałem z Tobą o Fordzie przez 2 strony, więc nie wiem, czego oczekiwaleś?

Rozumiem twoją naturę, która każe Ci w wynikach każdego Atf szukać spisku i nie wchodzę w dalszą dyskusję.

Moje 8 miejsce?

Dramat - na spółdzielnię nie ma rady :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.