Skocz do zawartości

ATF GOAT WORLDWIDE - głosowanie


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

Ja chcialem przeprosić że nie oddałem głosów tym razem ale z noworodkiem naprawde ciężko, a jak już człowiek ma chwilke to od razu chce sie drzemnąć xD

Patrząc po Twoich nooberskich wpisach przy pickach to akurat ten brak PODNIESIE POZIOM ATFa!

brawo dla dziecka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, BMF napisał(a):

Dobra, @Qcin_69 - do jutra masz czas, ale to już tak definitywnie. ;] 

Byczku nie dam rady, poświęcę się i odsunę z 1 na 2 w generalce, ale sumienie nie pozwala mi tego zrobić na pałę, a Karpik nie głosował publicznie wiec nie ma tez od kogo przekopiować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, BMF napisał(a):

Jak komuś się chce wstawiać gify etc. to mogę wysłać wyniki, a jak nie, to raczej szybko wrzucę o 21. ;] 

Specjalnie tyle się ociągałem z głosami, żeby dać Ci czas na przygotowanie najlepszej gali ever, a tu takie rozczarowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, P_M napisał(a):

Specjalnie tyle się ociągałem z głosami, żeby dać Ci czas na przygotowanie najlepszej gali ever, a tu takie rozczarowanie.

Za dużo czasu na słońcu i głowa mi pęka.

A szkoda, nie obyło się bez kontrowersji. Zara wrzucę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie, jednak chwilowo nie będzie gali, dopiero teraz zauważyłem, że chyba @LeweBiodroSmoka kompletnie nie ogarnął zasad/wpisywał na odpierdol i wpisał 15-tki najlepszym w każdej kategorii, więc to chyba nie przypadek. XD

Ale jako, że jest szansa, że to tak na poważnie, to poproszę o potwierdzenie jeśli jesteś na forum, to pozamieniam te głosy symetrycznie. ;]]] 

(nie no, ma Chrystusa na ostatnim miejscu xd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BMF napisał(a):

A nie, jednak chwilowo nie będzie gali, dopiero teraz zauważyłem, że chyba @LeweBiodroSmoka kompletnie nie ogarnął zasad/wpisywał na odpierdol i wpisał 15-tki najlepszym w każdej kategorii, więc to chyba nie przypadek. XD

Ale jako, że jest szansa, że to tak na poważnie, to poproszę o potwierdzenie jeśli jesteś na forum, to pozamieniam te głosy symetrycznie. ;]]] 

(nie no, ma Chrystusa na ostatnim miejscu xd)

To teraz ma sens wybór Johna Wayne'a... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BMF napisał(a):

LBS - jakby co potwierdź, że się pomyliłeś w każdej-każdej kategorii, bo jak masz np. Brada Pitta na 11. miejscu to w sumie nie wiem, czy miał być na 5. ;] Ale jak masz Hitlera na piętnastym, to przypuszczam, że tak. 

przemień mu głosy i tyle :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, BMF napisał(a):

LBS - jakby co potwierdź, że się pomyliłeś w każdej-każdej kategorii, bo jak masz np. Brada Pitta na 11. miejscu to w sumie nie wiem, czy miał być na 5. ;] Ale jak masz Hitlera na piętnastym, to przypuszczam, że tak. 

Tak... myślałem że to punkty xd 

mogłeś wcześniej napisać to bym zdementował 

ma być na odwrót oczywiście

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.