Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2023/2024


Thomas

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Reikai napisał(a):

Jedno nie wpływa na drugie niby.

To dobra wiadomość.

Sprawdzałem nasze salary i wychodzi, że po podpisaniu Ayo mamy już ponad 164 miliony ( za pierwszy rok ma dostać $6,481,481)

New NBA salary cap numbers for 2023-2024, per sources: Salary Cap: $136M; Tax Level: $165.2M; First Apron: $172.3M; Second Apron: $182.7M;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
3 godziny temu, RonnieArtestics napisał(a):

Nom na garażu, to jeszcze jakieś takie kolorowe rzeczy fajne, ale na ścianie domu tez mi się wydaje ze nie bardzo 😛 

Może i trochę przesadzone ale generalnie grafika bardzo spoko 

Wyobraź to sobie na ścianie obok jakiegoś boiska. Niczym te które powstały po śmierci Bryanta 

Teraz czekamy aż lorak wymaluje sobie takie na chacie żeby potwierdzić tezę o jamesie goat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, josephnba napisał(a):

Może i trochę przesadzone ale generalnie grafika bardzo spoko 

Wyobraź to sobie na ścianie obok jakiegoś boiska. Niczym te które powstały po śmierci Bryanta 

Teraz czekamy aż lorak wymaluje sobie takie na chacie żeby potwierdzić tezę o jamesie goat

Przecież nie mówię że grafika brzydka, ale jak już zrobiłbym coś takiego bijącego mocno w oczy w salonie na ścianie albo na garażu, czy też gdzieś w mieście, ale nie na zewnętrznej ścianie wolnostojącego domu. Nie w moim guście i tyle, ale  jak ktoś tak chciał to spoko, nie hejtuje wcale takiego pomysłu. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał(a):

Przecież nie mówię że grafika brzydka, ale jak już zrobiłbym coś takiego bijącego mocno w oczy w salonie na ścianie albo na garażu, czy też gdzieś w mieście, ale nie na zewnętrznej ścianie wolnostojącego domu. Nie w moim guście i tyle, ale  jak ktoś tak chciał to spoko, nie hejtuje wcale takiego pomysłu. 

Też bym tego na elewacji nie wymalował 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy właściciel tego domu udziela się na forum? A jeśli się udziela, to czy się przyzna?

Nie wiedziałem, że mamy takiego "asa" w składzie. Jakimś cudem przegapiłem te 56 minut które rozegrał w poprzednim sezonie.

Jones.JPG.2438212b9ac0353e0328b53f3b80bc2a.JPG

Dla niewtajemniczonych, to niejaki Carlik Jones.

EDIT:

Serbowie go wyjaśnili, trzy punkty w dwadzieścia dwie minuty.

Edytowane przez Thomas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 2.10.2023 o 23:53, airmax napisał(a):

Kolano to pocięte z każdej strony chyba (jak powiększyć zdjęcie to widać dokładnie blizny).

Ja pierdziele, masakra jakaś, współczuję mu z całego serca, ja bym się chyba załamał. Tych wszystkich lekarzy to powinni powiesić za jaja, z niby drobnego urazu który miał go wyłączyć z gry na 6-8 tygodni doprowadzić do czegoś takiego? Tam musiały być jakieś błędy lekarskie popełnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Thomas napisał(a):

Ja pierdziele, masakra jakaś, współczuję mu z całego serca, ja bym się chyba załamał. Tych wszystkich lekarzy to powinni powiesić za jaja, z niby drobnego urazu który miał go wyłączyć z gry na 6-8 tygodni doprowadzić do czegoś takiego? Tam musiały być jakieś błędy lekarskie popełnione.

I genetyka 

Taka kumulacja urazów to nie tylko zasługa lekarzy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co moze sledza mniej, a sa ciekawi:

Bulls stwierdzili, ze grajac tym samym skladem co rok temu, nie moga dzialac w ten sam sposob, dlatego zorganizowano camp, gdzie po treningach graja w golfa, czy jedza kolacje, ogolnie pracuja nad chemia bo z tym byl problem.

 

 

Duzo mowi sie, ze Coby gra sporo z pilka, co moze dawac nadzieje na jakies zmiany w tej dramatycznej iso ball Bulls. Wschod jest otwarty dosc, poza Bucks I Celtics nie ma jakis wyraznych kozakow, no wiadomo ze niewiadomo co z Hardenem a wiec I Sixers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Reikai napisał(a):

Dla tych co moze sledza mniej, a sa ciekawi:

Epizod pierwszy już widziałem, drugi obejrzałem przed chwilą. Uwielbiam tą energię, która jest praktycznie co roku na tych campach i to wrażenie, że jest to zespół gotowy na pokonanie każdego, po czym zaczyna się sezon i zostajemy twardo sprowadzeni na ziemię :) .

Przeglądałem zdjęcia grupowe z media day z poprzednich lat i stwierdzam, że co by się w tym roku nie wydarzyło, to i tak lubię tą pakę. Bardziej niż tą z 2016, mniej niż tą 2010, a paka z 2003 wygląda jak jakiś żart :) .

 

media day 2023.JPG

media day 2016.JPG

media day 2010.JPG

media day 2002.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls maja w koncu od początku to, czego nie mieli rok temu, vetow rzucajacych za 3 i broniacych w osobach Cartera I Craiga. Chca tez rzucać wiecej za 3, takze jest nadzieja na lepszy atak. Ze zwlokami Beverleya wygladali niezle, Carter to mega upgrade nad nim. Maja tez Lavina zdrowego latem pierwszy raz od 2,3? Lat, Derozana w CY I miejmy nadzieje progresem od Cobiego I Williamsa. Licze zwlaszcza na tego drugiego.

Dlatego tez nie zdziwi mnie zadne miejsce po RS od 4 po 12 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Reikai napisał(a):

miejmy nadzieje progresem od Cobiego I Williamsa. Licze zwlaszcza na tego drugiego.

Williams ma rozmiar, ma atletyzm, ma rzut, ma bardzo dobry defense, ale to wszystko być może przez jego młody wiek lub brak pewności siebie jakieś takie stłamszone. Liczę, że w tym sezonie eksploduje niczym Peter North w najlepszych latach :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Thomas napisał(a):

Williams ma rozmiar, ma atletyzm, ma rzut, ma bardzo dobry defense, ale to wszystko być może przez jego młody wiek lub brak pewności siebie jakieś takie stłamszone. Liczę, że w tym sezonie eksploduje niczym Peter North w najlepszych latach :D .

Kolejny sezon liczenia na jego duży progres 

Nie widzę w nim iskry w czasie gry a okazji dostaje mnóstwo 

Ja się nie napalam na ten sezon 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.