Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2023/2024


Thomas

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie nic się nie zmieni jeśli chodzi o core drużyny. Deebo, Lavine, Vuc zostają. Lonzo nie zagra kolejny sezon i mówiąc szczerze  powinni go gdzieś wymienić albo zakończyć z nim przygodę. Christian Woods- duże szanse na podpisanie go, notował solidne staty w minionym sezonie. Nie spodziewam się rewelacyjnego sezonu. Max co mogą osiągnąć to 6 miejsce na wschodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Reikai napisał(a):

DPE Lonzo

Tak czysto teoretycznie. Co by było, gdyby Bulls wykorzystali to DPE, podpisali kogoś, a Lonzo cudownie wyleczył kolano? Mógłby wrócić do grania w trakcie sezonu, czy przyznanie DPE z automatu eliminuje kontuzjowanego zawodnika z gry w danym sezonie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, airmax napisał(a):

Tak czysto teoretycznie. Co by było, gdyby Bulls wykorzystali to DPE, podpisali kogoś, a Lonzo cudownie wyleczył kolano? Mógłby wrócić do grania w trakcie sezonu, czy przyznanie DPE z automatu eliminuje kontuzjowanego zawodnika z gry w danym sezonie? 

Nie pamiętam dokładnie ale ostatnio jak się wczytywałem w CBA (lata temu) to chyba była mowa o częściowym zwrocie 

Aktualnej umowy no czytałem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@josephnba jestes zbyt niecierpliwy co do Cobiego. On skonczyl 23 lata dopiero co, dostal kontrakt na poziomie 11 milionow. Patrzac na kontrakty innych grajkow tego lata, to jest steal.

Przede wszystkim Bulls zyskuja na tym, ze od poczatku sezonu maja POA w obronie i dobrego strzelca obok Lavina i Derozana. Carter jest o wiele lepszy od Beverleya, a z PB wygladali Bulls przyzwoicie. Para Carter&Caruso daje na prawde swietne D na obwodzie, a Bulls juz rok temu mieli swietna obrone. Teraz dodaja spacing, w koncu kogos na 4. Tylko Donovan moglby zaczac ogarniac kuwete, zaproponowac cos w ataku poza ''lapcie pilke i bawcie sie'', zaczac grac Drummondem ktory jak mial minuty to wygladal niezle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Reikai napisał(a):

@josephnba jestes zbyt niecierpliwy co do Cobiego. On skonczyl 23 lata dopiero co, dostal kontrakt na poziomie 11 milionow. Patrzac na kontrakty innych grajkow tego lata, to jest steal.

Przede wszystkim Bulls zyskuja na tym, ze od poczatku sezonu maja POA w obronie i dobrego strzelca obok Lavina i Derozana. Carter jest o wiele lepszy od Beverleya, a z PB wygladali Bulls przyzwoicie. Para Carter&Caruso daje na prawde swietne D na obwodzie, a Bulls juz rok temu mieli swietna obrone. Teraz dodaja spacing, w koncu kogos na 4. Tylko Donovan moglby zaczac ogarniac kuwete, zaproponowac cos w ataku poza ''lapcie pilke i bawcie sie'', zaczac grac Drummondem ktory jak mial minuty to wygladal niezle.

White'a broniłem przez 2.5 sezonu ale on się kompletnie nie rozwija 

Wg mnie lepiej byłoby gdyby odszedł gdzie indziej. I dla Bulls i dla niego 

 

Co do offseason to dla mnie priorytetem było wymienić Zacha. Opcja z Blazers za no.3 była moim mokrym snem 

 

Teraz wg mnie celem powinno być zwolnienie HC dlatego liczę na słaby początek rs 

A Ayo im k**** nie wybaczę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, josephnba napisał(a):

White'a broniłem przez 2.5 sezonu ale on się kompletnie nie rozwija 

Wg mnie lepiej byłoby gdyby odszedł gdzie indziej. I dla Bulls i dla niego 

 

Co do offseason to dla mnie priorytetem było wymienić Zacha. Opcja z Blazers za no.3 była moim mokrym snem 

 

Teraz wg mnie celem powinno być zwolnienie HC dlatego liczę na słaby początek rs 

A Ayo im k**** nie wybaczę 

Nie masz powodu do wybaczania.

Restricted free agent G Ayo Dosunmu has agreed on a three-year, $21 million deal to stay with the Chicago Bulls, agent Mike Lindeman of

@excelbasketball

tells ESPN.

 

Ayo był fajny jako rookie, okropny rok temu. Zobaczymy jaki będzie w 3 sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.07.2023 o 21:10, josephnba napisał(a):

White'a broniłem przez 2.5 sezonu ale on się kompletnie nie rozwija 

Wg mnie lepiej byłoby gdyby odszedł gdzie indziej. I dla Bulls i dla niego 

 

Co do offseason to dla mnie priorytetem było wymienić Zacha. Opcja z Blazers za no.3 była moim mokrym snem 

 

Teraz wg mnie celem powinno być zwolnienie HC dlatego liczę na słaby początek rs 

A Ayo im k**** nie wybaczę 

Patrząc na payroll i fakt, że Lonzo wykorzysta opcję, powinni spieniężyć wszystko co się da, zaorać, spalić, zaorać i zacząć od nowa (inna sprawa, że się już nazaczynali od nowa sporo razy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Reikai napisał(a):

Nie masz powodu do wybaczania.

Restricted free agent G Ayo Dosunmu has agreed on a three-year, $21 million deal to stay with the Chicago Bulls

Ayo był fajny jako rookie, okropny rok temu. Zobaczymy jaki będzie w 3 sezonie.

Mam mieszane uczucia, bo podpisanie Ayo oznacza, że prawdopodobnie nie podpiszą już Wood, a wolałbym PF od kolejnego guarda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Thomas napisał(a):

Mam mieszane uczucia, bo podpisanie Ayo oznacza, że prawdopodobnie nie podpiszą już Wood, a wolałbym PF od kolejnego guarda.

Jedno nie wpływa na drugie niby.

Litwin podobno ma zielone światło na luxury tax(heh, ta jasne, wiem), a DPE ma iść na Wooda/Washingtona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.