Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2023/2024


Thomas

Rekomendowane odpowiedzi

Ile w końcu dostał WHite? 33 czy 40 baniek za 3 lata?  Carter zastępstwo za Beva znośna opcja za rozsądne siano. Pytanie kto pod kosz, bo opcje z FA szybko się kurczą? Widziałem jakieś przebąkiwanie o Grancie Williamsie, tylko kto w drugą stronę? Plotki o Hardenie w Bulls to jakiś mało śmieszny żart.

Edytowane przez tankathon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tankathon napisał:

Ile w końcu dostał WHite? 33 czy 40 baniek za 3 lata?  Carter zastępstwo za Beva znośna opcja za rozsądne siano. Pytanie kto pod kosz, bo opcje z FA szybko się kurczą? Widziałem jakieś przebąkiwanie o Grancie Williamsie, tylko kto w drugą stronę? 

 

33, a jeśli spełni jakies tam warunki to umowa może dojść do 40.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Reikai napisał:

Fajne i krótkie umowy Bulls.

White za 10 milionów rocznie jest absolutnie do zaakceptowania. Obawiałem się, że wyskoczą z kwotą 15/17 na rok, bo takie były plotki.

Do Vucia można mieć sporo zastrzeżeń, do Coby'ego także, ale przy takich kwotach na jakie się zgodzili można im wiele wybaczyć. Gdyby LaVine zgodził się na coś w granicach 30 milionów, także mógłby liczyć na większą tolerancję, a tak wymagamy od niego nie wiadomo  jakich wyczynów, którym nie jest w stanie sprostać.

Liczę, że podpiszą jeszcze jakiegoś skrzydłowego, ale nie takiego 198 cm w kapeluszu, tylko konkretnego chłopa 205/208 bo ewidentnie nam takiego grajka brakuje.

 

Edytowane przez Thomas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Craig w Bulls i w tym momencie wyglada to tak:

Starters:
PG: Carter
SG: Zach
SF: Demar
PF: Craig
😄 Vuc

Bench:
Coby
Caruso
Dalen
Pat
Drummond

Na pewno wyglada to lepiej niz w zeszlym sezonie poki co, zobaczymy czy beda jakies wieksze z Lavinem(do Sixers?) lub Derozanem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Thomas napisał:

Williams na ławce a Craig w wyjściowym składzie?

Tak zakladam, to znaczy oczywiscie Williams jest fajny ale Bulls chyba momentami probuja obudzic w nim ogien, pod koniec sezonu stracil np miejsce w s5 tez. On ma wszystko jesli chodzi o narzedzia do gry, ale plotki mowia o jego braku iskry.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Reikai napisał:

On ma wszystko jesli chodzi o narzedzia do gry, ale plotki mowia o jego braku iskry.

Jak przeczytałem to zdanie, to przed oczami pojawił mi się Endrju Gołota.

Mam nadzieję, że z czasem nabierze pewności siebie, bo tak jak napisałeś warunki i umiejętności ma.

Ewentualnie musi się udać na korepetycje do Moranta.

Edytowane przez Thomas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tankathon napisał:

DDR robi świetną robotę z Williamsem, ale liczę, że jednak zostanie wymieniony, bo będzie to kolejny rok stracony.

https://youtube.com/shorts/kldcvx1CZ9U
 

Bulls powinni wykonać twardy reset, ale patrząc po ruchach w to lato chyba szykuje się powtórka z zeszłego sezonu, tylko z trochę lepszym rosterem.

Dodano dwóch rolesow którzy rok temu rzucali dobrze za 3 i bronili. Dodanie jakiegokolwiek graja na obwód ponad Ayo zmienilo ten zespol, a to byl tykko washed Beverley.Zach jest zdrowy, Williams i Coby o rok lepsi. Pewnie zobaczą jak się układa sezon I wtedy będą koło trade deadline ewentualnie opychać Derozana.

Ważna rzecz - Bulls wystąpili po DPE za Lonzo. To jest jakieś 10-12 mln, które mogą uzyc na kogoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bulls dostali DPE 10 baniek za Lonzo. Ciekawe, czy wykorzystaja teraz, czy beda sie czaili w trakcie sezonu na jakas wymiane.

16 minut temu, tankathon napisał:

Z zazdrością można spoglądać na inne zespoły, gdzie nawet w 2 rundach potrafią wyłuskać ciekawego grajka, a tu Terry zaczyna wyglądać na kolejny zmarnowany wybór, a tymczasem Williams przebąkuje, że chce grać jako sf, ale jest DDR. 

Draft to chyba najgorszy dramat tej organizacji, jeden z wielu.

Jakis Wood moze sie skusi, coby nie grac za minimum gdzies?

Carter/White/Ayo
Lavine/Caruso
DeRozan/Williams/Terry
Wood/Craig/Phillips
Vucevic/Drummond

To o wiele lepszy zespol niz rok temu, ale tu znowu Williams solidnie oberwie po minutach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, tankathon napisał:

Terry zaczyna wyglądać na kolejny zmarnowany wybór

Idź pan w wój z nim. Liczyłem, że na tle summer leagueowej  zbieraniny będzie błyszczał, tymczasem wykręca 10 punkciszy na 27%, w ciągu 30 minut gry.

13 godzin temu, Reikai napisał:

Jakis Wood moze sie skusi, coby nie grac za minimum gdzies?

Chyba najlepszy dostępny zawodnik na rynku, łączony oczywiście z Lakersami, ale kasiorka może go przekonać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls prawdopodobnie podpiszą PJ Washingtona lub Wooda za to DPE Lonzo. Jeden haczyk, wrzuci ich to w luxury tax, a managment Bulls jaki jest, to wiadomo.

Nie wiem jakim cudem, ale pachnie udanym offseasonem w Chicago. Bulls jak mieli rozgrywającego który broni i rzuca za 3(Lonzo) to wyglądali fajnie. Bulls jak mieli namiastkę koszykarza na PG (Beverley)zamiast niegotowego na bycie starterem Ayo, to zrobili 14-9 post ASB. Tutaj dokładają świetnie fitujacego Cartera, Craiga i możliwe że jednego z dwójki PJ/Wood. Fajne umowy Cobiego i Vucka. Jestem pozytywnie zaskoczony tym latem Bulls.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Reikai napisał(a):

Bulls prawdopodobnie podpiszą PJ Washingtona lub Wooda za to DPE Lonzo. Jeden haczyk, wrzuci ich to w luxury tax, a managment Bulls jaki jest, to wiadomo.

Nie wiem jakim cudem, ale pachnie udanym offseasonem w Chicago. Bulls jak mieli rozgrywającego który broni i rzuca za 3(Lonzo) to wyglądali fajnie. Bulls jak mieli namiastkę koszykarza na PG (Beverley)zamiast niegotowego na bycie starterem Ayo, to zrobili 14-9 post ASB. Tutaj dokładają świetnie fitujacego Cartera, Craiga i możliwe że jednego z dwójki PJ/Wood. Fajne umowy Cobiego i Vucka. Jestem pozytywnie zaskoczony tym latem Bulls.

A ja taki zadowolony nie jestem 

Podpisanie White'a uważam za ogromny błąd, bo on się kompletnie nie rozwija 

I nie piszcie że końcówkę rs miał udaną, bo on każda końcówkę rs ma lepszą 

 

Ale największym grzechem jest rezygnacja z Ayo! 

Wiele wskazuje na to że Bulls postawili na nim krzyżyk, co mnie osobiście boli jak zadra w fiicie

Podobno jest blisko Raptors ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jak informuje Dan Woike z Los Angeles Times, faworytem do sięgnięcia po Wooda są Byki, które posiadają warte 10,23 mln dolarów disabled player exception za Lonzo Balla.

No i git, mam nadzieję, że uda się go pozyskać.

 

17 godzin temu, Reikai napisał(a):

Jestem pozytywnie zaskoczony tym latem Bulls.

W sumie też mi się tegoroczne ruchy podobają. Zamiast rewolucji w składzie mamy ewolucję która powinna przynieść pozytywny efekt. Rozsądne pieniądze dla Nikoli i Coby'ego i nawet kontrakt Zach'a zaczyna mi się podobać jak czytam o 300 milionach dla Brown'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.