Skocz do zawartości

Końcowe wyniki po RS 2020/21 - dyskusja.


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, BMF napisał:

A, i @cvbeserio powinien mieć trzeci seed, skoro z reguły stosujemy przepisy NBA, a według nich pierwszym tiebreakerem przy tym samym bilansie jest wygrana dywizji, którą Cavaliers minimalnie przed Bucks wygrali. 

Dokładnie, dodatkowo uważam, że pozostałe seedy warto prześledzić dokładnie matchupy ( ja mogę zapewnić dokładne składy i staty na wsyzstkie mecz danych drużyn )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BMF napisał:

A, i @cvbeserio powinien mieć trzeci seed, skoro z reguły stosujemy przepisy NBA, a według nich pierwszym tiebreakerem przy tym samym bilansie jest wygrana dywizji, którą Cavaliers minimalnie przed Bucks wygrali.

Na pewno bym nie płakał z tego powodu i pewnie tak właśnie będzie skoro wszystko u nas wzorowane jest na RL, aczkolwiek oczywiście gdyby nie Wy to bym się o to nie upomniał bo nie mam do takich rzeczy głowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mac napisał:

Dokładnie, dodatkowo uważam, że pozostałe seedy warto prześledzić dokładnie matchupy ( ja mogę zapewnić dokładne składy i staty na wsyzstkie mecz danych drużyn )

W beGM przy 3 lub więcej zespołach z tym samym bilansem tiebreakery powinny być takie:

1. Zwycięzca dywizji

2. Liczby po przecinku

Zwłaszcza, że zdecydowanie większość osób patrzy tutaj na terminarz, a w meczach z zespołami ze swojej dywizji gra się ich w normalnym sezonie kilka więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BMF napisał:

W beGM przy 3 lub więcej zespołach z tym samym bilansem tiebreakery powinny być takie:

1. Zwycięzca dywizji

2. Liczby po przecinku

Zwłaszcza, że zdecydowanie większość osób patrzy tutaj na terminarz, a w meczach z zespołami ze swojej dywizji gra się ich w normalnym sezonie kilka więcej. 

a jak 2 mają ten sam bilans ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, BMF napisał:

Tak myślałem:

Ignazz walcząc o play-in napisał opis gdzie zaniżył sobie liczbę wygranych żeby osunąć się jak najdalej w drafcie. 

Ja walcząc o czołowy pick napisałem uczciwy opis, gdzie wprost napisałem, że cieszę się dobrym trymestrem moich zawodników i nie przejmuję się, że spadnę jedno-dwa miejsca w loterii, bo wymaga tego uczciwość. 

Alonzo, zwracający uwagę na wagę opisu i krytykujący na każdym kroku tank, dał nam ten sam bilans. Kurtyna, pisanie opisów w beGM nie ma najmniejszego sensu. 

A, i @cvbeserio powinien mieć trzeci seed, skoro z reguły stosujemy przepisy NBA, a według nich pierwszym tiebreakerem przy tym samym bilansie jest wygrana dywizji, którą Cavaliers minimalnie przed Bucks wygrali. 

No ale Ty miałeś znacznie lepszy skład od ignazza w 3T, który zresztą połowę rotacji zmienił przed trymestrem. Przecież Edwards z Porterem robili po 25 punktów na mecz na świetnej efektywności. Gdyby nie to, że o nic nie grałeś to bym Ci pewnie dał jeszcze lepszy bilans niż dałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, BMF napisał:

Tak myślałem:

Ignazz walcząc o play-in napisał opis gdzie zaniżył sobie liczbę wygranych żeby osunąć się jak najdalej w drafcie. 

Ja walcząc o czołowy pick napisałem uczciwy opis, gdzie wprost napisałem, że cieszę się dobrym trymestrem moich zawodników i nie przejmuję się, że spadnę jedno-dwa miejsca w loterii, bo wymaga tego uczciwość. 

Alonzo, zwracający uwagę na wagę opisu i krytykujący na każdym kroku tank, dał nam ten sam bilans. Kurtyna, pisanie opisów w beGM nie ma najmniejszego sensu. 

 

Oboje macie problemy w backcourt, a a do tego Collins w Spurs nie grał chyba w 8 pierwszych meczach trymestru. Hachimura to dla mnie statpadder - nie lubie takich graczy, a poza tym Ignazz gra głównie młodzieżą - dopiero w tym trymestrze można było więcej pooglądać Hamptona, czy Nesmitha. Drużyna walcząca o play in nie zwalniałaby Drummonda i Lou Williamsa - czy mi się postawa GMa Spurs podobała w tym sezonie? Oczywiście, ze nie - uważam, że to było słabe. Do tego Ty nie patrzysz na terminarz a krytykujesz bilanse, które dałem (charakterystyczne u nas przy marnej krytyce) 🙃 - samych b2b miałeś8, miałeś max 12 grajczy, gdzie sam się nabijałeś jak wspomniałem Twojego gracza 2way.  

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mac napisał:

a jak 2 mają ten sam bilans ?

Pewnie dalej zwycięzca dywizji --> liczby po przecinku, bo w realu jest h2h -> zwycięzca dywizji -> W-L w dywizji jeśli ekipy są w tej samej dywizji -> blablabla, chyba wyniki w konfie - ale nie ma u nas h2h.

5 minut temu, fluber napisał:

No ale Ty miałeś znacznie lepszy skład od ignazza w 3T, który zresztą połowę rotacji zmienił przed trymestrem.

Dlatego powinienem mieć lepszy bilans (aczkolwiek sam dałem Spurs i Pels zbyt dużo, ale mniej niż sobie), a Alonzo, który narzeka na tank i to, że ludzie nie czytają opisów, dał mi ten sam bilans co specjalnie tankującemu ignazzowi. :) 

Nie będę narzekać, bo utrzymałem #3-4 miejsce w loterii ale mam nadzieję, że to ostatni, obowiązkowy opis.

Swoją drogą głosy powinny być jawne, bo teraz sprawdziłem swoje głosy i zobaczyłem ewidentny bład, a tak może ktoś by to wyłapał

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ashigaru napisał:

Na plecy to mi opadło w liceum, teraz to wygląda gorzej niż sezon Blazers w beGM...

Wczoraj na live była nawet dyskusja na temat Twojego bilansu bo prawie Ci się udało pobić legendarnych Charlotte Bobcats z 2011/2012 no ale cóż - w przyszłym roku znów masz szansę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, BMF napisał:

a Alonzo, który narzeka na tank i to, że ludzie nie czytają opisów, dał mi ten sam bilans co specjalnie tankującemu ignazzowi. :) 

(...)

Swoją drogą głosy powinny być jawne, bo teraz sprawdziłem swoje głosy i zobaczyłem ewidentny bład, a tak może ktoś by to wyłapał

Ignazz sobie może pisać, że tankuje, ale gracze grają to co potrafią - szczególnie młodzież - chyba to sobie wyjaśniliśmy w temacie Soty - zatem zarzut bezpodstawny. Ignorujesz terminarz, a krytykujesz bilanse - zacznij patrzeć na terminarz, to moje głosowania będą dla Ciebie bardziej zrozumiałe. :) 

Masz 2 dni na korektę w swoich głosach - głosowanie jawne było dlatego, że część GMów po prostu wzorowała się na juz oddanych głosach kilku wybranych GMów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, BMF napisał:

Dlatego powinienem mieć lepszy bilans (aczkolwiek sam dałem Spurs i Pels zbyt dużo, ale mniej niż sobie), a Alonzo, który narzeka na tank i to, że ludzie nie czytają opisów, dał mi ten sam bilans co specjalnie tankującemu ignazzowi. :) 

No ale u nas chyba specjalne tankowanie nie jest dozwolone i nie ma specjalnego sadzania graczy,tak? Każdy gra tak jakby maxa tym co ma? Tak przynajmniej było mi to tłumaczone kiedyś. Plus u mnie ucierpiałeś na braku PG jak coś bo to mnie strasznie kłuło w oczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Szulim napisał:

Dlatego mówię - czekamy na przedstawienie głosowania poszczególnych GM przez @Eld 

Poniżej wytłumaczenie Panowie:

Już nad tym siadam.

4 minuty temu, Eld napisał:

 

Już dostaję głosy o zmianę niektórych bilansów, ale już Panowie śpieszę z wytłumaczeniem dlaczego jeszcze nie ma nigdzie Waszych głosów - moje auto stwierdziło rano, że po otwarciu okna nie chce mu się go zamykać więc parę godzin po słabo przespanej nocy zmusiła mnie bryka do rozebrania drzwi i naprawienia tego. Dla zainteresowanych - udało się.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cvbe napisał:

No ale u nas chyba specjalne tankowanie nie jest dozwolone i nie ma specjalnego sadzania graczy,tak? Każdy gra tak jakby maxa tym co ma? Tak przynajmniej było mi to tłumaczone kiedyś. Plus u mnie ucierpiałeś na braku PG jak coś bo to mnie strasznie kłuło w oczy :)

Nie kruszę kopii o sam bilans dla Memphis, ale to kolejne potwierdzenie, że opisy nie mają większego znaczenia. Jestem ostatnią osobą, która miała powód by sobie zawyżyć bilans w tym trymestrze (minimalne różnice między 3-7 seedem w loterii), napisałem uczciwy wydaje mi się opis (ryzykując, że spadnę o 2-3 lokaty w loterii), a i tak dostałem gorszy bilans niż sobie dałem, zaś Ignazz z grubsza pojechał cały swój roster walcząc o play-in bez konsekwencji. :D 

3 minuty temu, Alonzo napisał:

Masz 2 dni na korektę w swoich głosach -

Okej, nie wiedziałem, dzięki.

Popatrzcie na te tiebreakery lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

Nie kruszę kopii o sam bilans dla Memphis, ale to kolejne potwierdzenie, że opisy nie mają większego znaczenia. Jestem ostatnią osobą, która miała powód by sobie zawyżyć bilans w tym trymestrze (minimalne różnice między 3-7 seedem w loterii), napisałem uczciwy wydaje mi się opis (ryzykując, że spadnę o 2-3 lokaty w loterii), a i tak dostałem gorszy bilans niż sobie dałem, zaś Ignazz z grubsza pojechał cały swój roster walcząc o play-in bez konsekwencji.

Bardziej chodzi mi o to, że taki opis jak Ignazza, pt. "nie mam kim grać, dajcie mi 4W" nie jest przeze mnie brany pod uwagę i nie traktuję go jako poważne postawienie sprawy. Więc faktycznie takiego opisu nie biorę pod uwagę przy głosowaniu i głosuję po swojemu, tak jak przy drużynach, które opisów nie dodały. Ale zapewniam, że mój sposób, czyli - zrobienie bilansów samemu, czytanie po kolei opisów i ich analizowanie i ewentualne zmiany w bilansie jeśli wcześniej o czymś nie pomyślałem - działa dla mnie idealnie :) I te opisy bardzo często zmieniają mi głosy (choć raczej max o 2W w jedną lub drugą stronę, bardziej nie odbiegam od wstępnych głosów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Cieszę się w takim razie, że kultura organizacji Pels jest doceniana i daje profity w liczbie dodatkowych zwycięstw.

Oby podobne myślenie było jak będę miał mocniejszy team realnie walczący o wynik :)

U mnie właśnie za to, że wiem że Twój team walczyłby do upadłego jesteś zdecydowanie wyżej od Spurs, ale w 3T faktycznie dobrze to nie wyglądało. :) 

Gdybym z jakiegoś powodu zapomniał, to przypomnij mi, ze taką postawę jak Twoja, @fluber czy @Braveheart22 moja 1/30 gracza mającego propozycję na FA od waszych klubów ma bardziej doceniać ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Twój 'fart' BMF polegał na tym, iż grałeś bez centra w tym trymestrze, a wtedy z taka hekatomba pod kodzem w D to MPJ i Edwards nawet zajebiscie grając 2v5 za dużo W nie mieli jak ugrać:)

No, to prawda, zresztą, jak wyżej, 8-9W to jest różnica pt. kurde, komu by to odjąć, brakuje mi jednej wygranej.

Generalnie dobrze się to ułożyło dla Memphis, gdybym chciał atakować playoffy to by mi zabrakło jakości z tym rosterem (nawet z KCP i jakimś dobrym starterem z FA), bo przez pół sezony te Edwardsy i Fultze były dramatyczne/w ogóle ich nie było. Ale zarazem przez pół sezonu pograłbym bardzo sensownie (jakieś 35-40W%), ale też nie na tyle, by stracić wysokie miejsce w loterii. 3,5 miejsce w loterii i spora szansa na missing piece i koniec tanku. 

Tzn. tank i tak już nie będzie możliwy, ale może być fajna nagroda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o cytat gdzie pisałem ze tankuje. 
Bardzo mocno pracowałem nad tym aby odmłodzić skład i grać tylko młodymi stad sukcesy : oddanie Weteranów za picki lub młodego Stewarta ale i porażki czyli nieudana próba wymiany AD czy Gaya na których po prostu nie było chętnych. 
 

ten sezon był fatalny pod względem kontuzji na cały sezon gracza który jest dla mnie nietykalny czyli Cam Reddish którego przed urazem uważałem za największy potencjał D nowego pokolenia, John Collins i sprowadzony Rui tez nie grali pechowo w tej połówce trymestru w której była walka o coś. 
 

po powrocie z poważnych kontuzji oczywistym jest ze jako GM gram ostrożnie i nie piłuje Collinsa 42 minuty tylko sprawdzam różne ustawienia. 
 

u Popa mi bardzo zawsze przeszkadzało ze promuje starych z perspektywy przyszłości klubu mniej potrzebnych weteranów jak Mills Gay ( zachowałem go i nie zwolniłem ) czy Belli kosztem Lonnie Vassela czy Luki. 
 

zarzucacie mi jakiś ordynarny tank i to ze zwolniłem Drummonda mając w składzie Stewarta i Lylesa ( wywalony w spurs z rotacji). A myśle ze ten wynik jest odzwierciedleniem obecnych możliwości. 
 

powtorze. Mocno postawiłem na graczy o charakterystyce skrzydłowych z dużym wingspanem i mocnych w obronie: Reddish Little i Simons i to w tym roku nie wypaliło. 
 

to świetni gracze ale nie sadza ze poza mną ktoś ich bardziej docenia- zamiast tego są raczej podsmiechuyki z nich. 
ja w nich konsekwentnie wierze niezależnie od złej prasy i jexeli miałbym rozrysować niedaleka przyszłość to na nich chce oprzeć styl gry młodych spurs. 
 

Spurs 1990 

mam mlodego Stricklanda  Elliota Andersona 

brskuje mi tylko Gwiazdy pierwszego formatu - Robinsona. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Szulim napisał:

Jak dla mnie ta forma była bardzo ciekawa - natomiast będę wnioskował o zmianę prowadzącego :D @Eld bez obrazy, ale to potrzebuje trochę większego show, a ty trochę przynudzałeś XD ale rozumiem, że to pierwszy raz 

Zwykle jestem o wiele żywszy - wierz mi. Zresztą Ci mówiłem czym się zajmowałem kiedyś, ale tak: częściowe nie wyrobienie się z tematem, z arkuszami, z wynikami, z podliczeniami - generalnie przynudzałem bo nie do końca się ze wszystkim wyrobiłem, ale to też dlatego, że niektórzy wrzucali bilanse o 20:50, a ja live dałem o 22:00 więc ta godzina to było stanowczo za mało aby wszystko podsumować i podliczyć.

Zresztą powodzenia temu kto miał by robić takie indywidualne arkusze dla każdego z osobna.

Następnym razem dam sobie po prostu na to jeden dzień bo po prostu nie spodziewałem się takiego obrotu sprawy, więc żadnego innego prowadzącego nie będzie :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie ze jest tu logika bo staram się oprzeć kadrę spurs na pracowitych młodych atletycznych graczach o defensywnym rodowodzie. 
 

stad wspomniani Cam Nissir Simons i Murray 

w obecnej lidze nie dasz rady wygrywać nie mając gracza o ultra ofensywnym nastawieniu. Ja na dziś robię na takiego gracza miejsce ale w tym sezonie nawet Collins po powrocie robił 15,5 punkta na mecz. Bez ofensywy nie wygrasz.  I to wiem. 

1 minutę temu, BMF napisał:

@ignazz, Ty walcząc o play-in zaproponowałeś sobie dwie wygrane mniej niż dostałeś od reszty. :D 

Zgodnie z moja propozycja w opisie. Bo bardzo uważnie analizuje kalendarz i te mecze które miałem łatwiejsze to trafiły mi się bez Collinsa Reddisha i Rui. 
 

pisalem o tym otwarcie. 

ale wiem ze niektórzy uśredniają kalendarze obecności 

ja patrzę gdy mogę mecz po meczu 

Wracajac do myśli głównej - gracze bez obrony czyli Drumm czy Zubac już ich nie ma w spurs. 
 

na razie buduje identyfikacje defensywna aby Gwiazda która chciałaby mieć tu swój zespół miała bardzo zdrowe podwaliny pod sukces 

a Gwiazdy szukam 

Jeżeli połowa talentów się rozwinie i pójdzie do przodu to taki Giannis mając wokół rozwiniętych ( na razie pobożne życzenie) Murraya Reddisha Rui i Stewarta miałby dobre warunki do gry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld odpiął/ęła i przestał(a) promować ten temat
  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.