Skocz do zawartości

Alltime fantasy last 30 - dyskusja


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, polishllama69 napisał:

nie tylko jakąś tam trójką, ale też fajnym drive, więc do niego nie można bezmyślnie lecieć

Embiid w ogóle ma jeszcze jeden unikalny feat, tzn. trzeba bronić go klocem, więc nawet z jego shaky trójka robi robotę jako stretch big.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Chytruz napisał:

Embiid w ogóle ma jeszcze jeden unikalny feat, tzn. trzeba bronić go klocem, więc nawet z jego shaky trójka robi robotę jako stretch big.

najbardziej overrated gracz w obecnej lidze... to jego unikalny skill

świetny obrońca, fatalny w ofensywie, ustawisz go w ataku... to spierdoli bo nie trafi... imho świetny zadanowiec, a zgodzi się? xDDD

Giannis go zjada i wysrywa jednocześnie zjadając znowu... beka z fanów Embiida

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, julekstep napisał:

A Olajuwon (ofc mówię tylko o O, bo zakładam że w D można luźno przyjąć, że Dream to ~GOAT lvl a McHale jest b.dobry)?

Jak dla mnie to jedynym problemem McHale'a w tej zabawie będzie 218 cm zagubionego Mutombo stojące obok.

czemu Cookie ma być smutny? i czemu nie zauważasz, że ma pocieszenie w postaci Hoforda :P 

ps. słucham własnie MJ "History" i to jest piękna płyta. Piękna będzie też wasza defensywa na MJ91... IM LOVE IT ❤️ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, eF. napisał:

Giannis czy Embiid? :D 

normalnie Giannis a w założeniu zdrowych to wolę obudowywać kameruńczyka ;) 

42 minuty temu, Chytruz napisał:

Embiid w ogóle ma jeszcze jeden unikalny feat, tzn. trzeba bronić go klocem, więc nawet z jego shaky trójka robi robotę jako stretch big.

dokładnie, ale on ma rzadką kombinację akceptowalne 3 + mocny drive jak na big (volume Randle czy Griffina i lepsza efektywność), aż chyba zrobię kiedyś zestawienie drives bigs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, polishllama69 napisał:

normalnie Giannis a w założeniu zdrowych to wolę obudowywać kameruńczyka ;) 

dałbym minusa, ale Cię po prostu lubię :D 

Embiid to pizda, Giannis to charakter... Grek będzie mistrzem, a Embiid będzie Ewingiem :P 

(nie że Ewing to pizda, ale u get my point)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, eF. napisał:

najbardziej overrated gracz w obecnej lidze... to jego unikalny skill

świetny obrońca, fatalny w ofensywie, ustawisz go w ataku... to spierdoli bo nie trafi... imho świetny zadanowiec, a zgodzi się? xDDD

Giannis go zjada i wysrywa jednocześnie zjadając znowu... beka z fanów Embiida

porównujesz go do MVP tej ligi a top tylko top 8-15 natomiast orzechy przeciw dolarom, że Hakeem miał lepszy spacing niz on ma w Philly, dalej nie masz nic na to, że w tej feralnej serii z Toronto typ był +89 (stretch 7 meczów k****) a dodatkowo miał problemy zdrowotne a Philly z nim robiła 116 ORTG i to nawet jak Gasol grał to była niewiele słabsza i bardzo wydajna ofensywa ze spacingiem rodem z 1987. Gość ma naprawdę superskillset a Ty tylko patrzysz "huj duj słabe FG%" a to ile fauli nałapał to cisza a to był ważny element strategii (poza Hardenem historycznie ciężko o lepiej łapiącego faule gracza imho). Gość gra więcej post up plays niż wiele zespołów a jest też kurewsko efektywny, ALE tutaj pojawia się różnica z Hakeemem, Nigeryjczyk był lepszym passerem, ale podobna umiejętność łapania podwojeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, polishllama69 napisał:

porównujesz go do MVP tej ligi a top tylko top 8-15 natomiast orzechy przeciw dolarom, że Hakeem miał lepszy spacing niz on ma w Philly, dalej nie masz nic na to, że w tej feralnej serii z Toronto typ był +89 (stretch 7 meczów k****) a dodatkowo miał problemy zdrowotne a Philly z nim robiła 116 ORTG i to nawet jak Gasol grał to była niewiele słabsza i bardzo wydajna ofensywa ze spacingiem rodem z 1987. Gość ma naprawdę superskillset a Ty tylko patrzysz "huj duj słabe FG%" a to ile fauli nałapał to cisza a to był ważny element strategii (poza Hardenem historycznie ciężko o lepiej łapiącego faule gracza imho). Gość gra więcej post up plays niż wiele zespołów a jest też kurewsko efektywny, ALE tutaj pojawia się różnica z Hakeemem, Nigeryjczyk był lepszym passerem, ale podobna umiejętność łapania podwojeń

k****, lama, k****

jaki ma impact Embiid z ECSF, a jaki Giannis? Zmień drużynę póki możesz, bo to Grek zdobędzie szybciej pierścień niż płaczek...

nie doceniasz Greka, a to o wiele lepszy gracz niż Twój Embiid 😘 

Olajuwon by go wysrał i oddał i wysrał, serio :) 

David Robinson (dla mnie lepszy gracz od Olajuwona, tak - dla mnie to był lepszy gracz!) dostał od niego wpierdol, a Embiid... ekhm, Embiid? 

Dobra, dość :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, eF. napisał:

k****, lama, k****

jaki ma impact Embiid z ECSF, a jaki Giannis? Zmień drużynę póki możesz, bo to Grek zdobędzie szybciej pierścień niż płaczek...

nie doceniasz Greka, a to o wiele lepszy gracz niż Twój Embiid 😘 

Olajuwon by go wysrał i oddał i wysrał, serio :) 

z chęcią posłucham o impakcie Giannisa w serii z Toronto :D może być to ciekawe doświadczenie XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, polishllama69 napisał:

z chęcią posłucham o impakcie Giannisa w serii z Toronto :D może być to ciekawe doświadczenie XD

ja tu chętnie bym się spuszczał nad ich defensywą.. imho GOD style!

mimo wszystko... Giannis się stawił, nie to co Embiid... i c*** tam w jego pseudo impact w def... LOL

bronisz tego lamusa, a mogę się teraz założyć o 500pln, że on nie zdobędzie pierścienia jako 1 opcja, Giannis zdobędzie! DEAL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, eF. napisał:

świetny obrońca, fatalny w ofensywie, ustawisz go w ataku... to spierdoli bo nie trafi... imho świetny zadanowiec, a zgodzi się? xDDD

zdrowy Embiid z passingiem Gasola byłby najlepszym graczem ligi, no doubt, niestety ma tunel vision, ALE potrafi zagrać zajebiste passy, ale często mija okna na takowe, ale to z wiekiem dorzuci do arsenału. Z drugiej strony ja się nie dziwię, że jest na Simmonsa wkurwiony za to, że ten nie rzuca kiedy on sam mówi, że tego nie znosi, ale musi robić spacing

co do Olajuwona to przeanalizuj jaki on miał zajebisty spacing jak na tamte lata

3 minuty temu, eF. napisał:

ja tu chętnie bym się spuszczał nad ich defensywą.. imho GOD style!

mimo wszystko... Giannis się stawił, nie to co Embiid... i c*** tam w jego pseudo impact w def... LOL

bronisz tego lamusa, a mogę się teraz założyć o 500pln, że on nie zdobędzie pierścienia jako 1 opcja, Giannis zdobędzie! DEAL?

nie ma value w tym zakładzie, zwlaszcza, że Joel pokazał, że umie zrzucić LOAD żeby zespół był lepszy a impact w D jest o tyle piękny, że cięzko o lepszych graczy w bronieniu PnR dropów w całej lidze a dodatkowo na tyle dobrych że nie ma c***a przepchnąć ich na dole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, polishllama69 napisał:

zdrowy Embiid z passingiem Gasola byłby najlepszym graczem ligi, no doubt, niestety ma tunel vision, ALE potrafi zagrać zajebiste passy, ale często mija okna na takowe, ale to z wiekiem dorzuci do arsenału. Z drugiej strony ja się nie dziwię, że jest na Simmonsa wkurwiony za to, że ten nie rzuca kiedy on sam mówi, że tego nie znosi, ale musi robić spacing

co do Olajuwona to przeanalizuj jaki on miał zajebisty spacing jak na tamte lata

Fajnie, też mogę sobie tak popi*****ić, a jedyne potwierdzenie to statsy z RS

spójrz na tę ciamajdę w PO... i proszę, powiedz mi to samo... że Embiid to najlepszy gracz ligi

dasz radę? 

pogódź się z tym, że on nie będzie takim jakim chcesz go widzieć... ja tam miałem z Grantem Hillem (choć tu kontuzje) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, eF. napisał:

Fajnie, też mogę sobie tak popi*****ić, a jedyne potwierdzenie to statsy z RS

spójrz na tę ciamajdę w PO... i proszę, powiedz mi to samo... że Embiid to najlepszy gracz ligi

dasz radę? 

pogódź się z tym, że on nie będzie takim jakim chcesz go widzieć... ja tam miałem z Grantem Hillem (choć tu kontuzje) 

ale ja powiedziałem, że to top 8-15 i nie mam z tym problemu, ale do takiej gry gość ma zajebisty skillset, gdyby spadł do mnie (BMF zajebisty pick) w 3rd round na luzie bym go przygarnął, bo pasuje mi do Curry'ego absolutnie zajebiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

co tu analizować

wystarczy 2k odpalić -> jedyny 'classic team' sprzed 00 gdzie jest więcej niż 2 ziutków, którymi da się za 3 rzucać :P 

no i to bylo piękne a taka Philly '19 mogę polemizować czy ma lepszy spacing niż tamto HOU

i nie gram w 2k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

ej, ale to BMF ma Biida a Ty masz kasztana Simmonsa

nie rozumiem po co ciągniesz ten wątek tbh xD

bo mi pasuje vertical spacing Simmonsa i spójrz ciut głebiej XD ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, polishllama69 napisał:

ale ja powiedziałem, że to top 8-15 i nie mam z tym problemu, ale do takiej gry gość ma zajebisty skillset, gdyby spadł do mnie (BMF zajebisty pick) w 3rd round na luzie bym go przygarnął, bo pasuje mi do Curry'ego absolutnie zajebiście.

eee, TOp15 dzisiaj to w sumie meh :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, polishllama69 napisał:

ale tak, należy to skończyć i nie ma co pisać o tej greckiej wydmuszce napompowanej przez RS system Buda

ostatni raz to pisze.... szanuj Greka, bo osiągnie o wiele więcej w tej lidze niż Embiid 😘 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.