Skocz do zawartości

Alltime fantasy last 30 - dyskusja


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, P_M napisał:

No i właśnie dzięki temu Embiid dostałby +100 do swojej normalnej zajebistości :) Center grożący rzutem z pojebanym atletyzmem jaki posiada Joel, to coś czego Jordan nigdy nie miał, a mogłeś to stworzyć.

nie tylko jakąś tam trójką, ale też fajnym drive, więc do niego nie można bezmyślnie lecieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, P_M napisał:

No i właśnie dzięki temu Embiid dostałby +100 do swojej normalnej zajebistości :) Center grożący rzutem z pojebanym atletyzmem jaki posiada Joel, to coś czego Jordan nigdy nie miał, a mogłeś to stworzyć.

ale jego zajebistość to jakieś 37% z ECSF... ten typ nie zasługuje na miłość, którą na forum otrzymuje

Giannis >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Embiid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, julekstep napisał:

tego chyba nikt nie neguje? 

chciałem tylko pokazać ile ich różni :) 

to -> >>>>>>>>>>>>>>>>>>> / stop. nie wzięło się z mojego palucha :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, P_M napisał:

Marc Gasol jest cholernie dobrym defensorem wink wink ;) ;)

Jak wyżej @julekstep tego nikt nie neguje :)

Zgadzam się. Marc Gasol zawsze będzie w TOP10 most underrated, ale.... k****, ja mam w składzie prime Jordana <bezradny>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, eF. napisał:

ale jego zajebistość to jakieś 37% z ECSF... ten typ nie zasługuje na miłość, którą na forum otrzymuje

taki Simmons miał 60TS% a jebie się go niemiłosiernie a jakoś na Embiida nic innego niż FG% nie potrafisz znaleźć

a już pomijąc zasadność on/off stats to Philly z Embiidem w tej serii ORTG 116 DRTG 98 a mimo tak dużych minut to przerżnęli no i jednak tam były dwa mecze, gdzie to zatrucie dało się we znaki (tutaj muszę przyznać, żołądek jokera lepszy), ale jednak z pocałowaniem ręki biorę średni/słaby box i bardzo duży effort niż puste staty

1 minutę temu, eF. napisał:

Zgadzam się. Marc Gasol zawsze będzie w TOP10 most underrated, ale.... k****, ja mam w składzie prime Jordana <bezradny>

a obudowałeś go jakbyś nazywał się Billy King

albo McHAle XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, polishllama69 napisał:

taki Simmons miał 60TS% a jebie się go niemiłosiernie a jakoś na Embiida nic innego niż FG% nie potrafisz znaleźć

a już pomijąc zasadność on/off stats to Philly z Embiidem w tej serii ORTG 116 DRTG 98 a mimo tak dużych minut to przerżnęli no i jednak tam były dwa mecze, gdzie to zatrucie dało się we znaki (tutaj muszę przyznać, żołądek jokera lepszy), ale jednak z pocałowaniem ręki biorę średni/słaby box i bardzo duży effort niż puste staty

Embiid zajebiście bronił, szanuję, ale jeśli rzucasz spojrzenia takim legendom jak Olajuwon... a grasz w ten sposób w ataku

to mam jedną opcję... te legendy myślą sobie tak - STUL, k**** PYSK LAMUSIE  :D 

Teraz, P_M napisał:

No masz prime Jordana, tylko problem polega na tym jak go obudowałeś.

mnie się podoba jego obudowa, to Wy macie problem :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, P_M napisał:

Harden swoją obroną powoduje zabicie ruchu piłki i każdy na nim wali nieefektywne iso i nie podaje do kolegów!

powiedz to, proszę napisz! ------- Harden > Jordan? Dawaj! :D 

best SG ever!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, P_M napisał:

Czemu miałbym to napisać?

k****, ludzie, żartuje sobie... w sensie - zdmuchnijcie trochę powietrza z koła... DAMN!

wypiłem trochę wina i się droczę, mogem? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, julekstep napisał:

akurat obaj to ofensywny top topów - tacy się zawsze 'dofitują'

jeśli już się czegoś tu czepiać to tego Mutombo, który będzie przeszkadzał (taki Brook Lopez byłby tutaj mega moim zdaniem)

Poświeciłem się i oglądnąłem polowe meczu 5 NYK vs Boston w roku 1990 (wybrany przez eF). Poza tym że poziom meczu był żenujący. Ofensywa archaiczna ,a defensywa Bostonu polegała na zagęszczaniu trumny zostawiając masę miejsca na obwodzie. To McHale grał statycznie i nic swoja gra pozytywnego nie wnosił ani w ataku ani w obronie(w tej części która oglądałem).

W serii Boston prowadził już 2 :0 żeby przegrać kolejne 3 mecze w których McHale zdobył : 17 pkt 9 zb na skuteczności 46%, 24 pkt na skuteczności 61% 4 zb oraz 17 pkt na 50% i 7 zb. Do tego Ewing zdobył 31pkt na dobrej skutecznosci, Oakley 26 pkt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Gregorius napisał:

Poświeciłem się i oglądnąłem polowe meczu 5 NYK vs Boston w roku 1990 (wybrany przez eF). Poza tym że poziom meczu był żenujący. Ofensywa archaiczna ,a defensywa Bostonu polegała na zagęszczaniu trumny zostawiając masę miejsca na obwodzie. To McHale grał statycznie i nic swoja gra pozytywnego nie wnosił ani w ataku ani w obronie(w tej części która oglądałem).

W serii Boston prowadził już 2 :0 żeby przegrać kolejne 3 mecze w których McHale zdobył : 17 pkt 9 zb na skuteczności 46%, 24 pkt na skuteczności 61% 4 zb oraz 17 pkt na 50% i 7 zb. Do tego Ewing zdobył 31pkt na dobrej skutecznosci, Oakley 26 pkt. 

Pamiętaj, że piszesz o serii gdzie po stronie NYK gra koleś wybrany (dokładnie z tego roku) z 19 numerkiem w tym drafcie.

Nie będę dziś na pewno tego lukał (1 stary mecz na dzień styknie w zupełności) -> ale McHale krył Ewinga częściej niż 'sporadycznie'? W samych cyferkach Kevin wygląda świetnie (22 pts na świetnej skuteczności)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

Pamiętaj, że piszesz o serii gdzie po stronie NYK gra koleś wybrany (dokładnie z tego roku) z 19 numerkiem w tym drafcie.

Nie będę dziś na pewno tego lukał (1 stary mecz na dzień styknie w zupełności) -> ale McHale krył Ewinga częściej niż 'sporadycznie'? W samych cyferkach Kevin wygląda świetnie (22 pts na świetnej skuteczności)

McHale to najbardziej archaiczny gracz w tym drafcie akurat, po c*** patrzeć na czysty boxscore?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.