Skocz do zawartości

Alltime fantasy last 30 - dyskusja


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, marzec napisał:

Pj tucker się nadaje do zapierdalania w polu tytoniu tak żeby mu paluchy popuchly a nie do atf. dzień w dzień w tym polu.

Wybór jego , covingtona czy kovera to zwykły brak szacunku dla pewnej grupy koszykarzy którzy zostali. 

Rols kuurwa srols.

 Pj tucker jest na fa w każdym fbx na Boga.

ale jednego z najlepszych shooterów w historii to Ty szanuj, bo Korver w prime trafiał 3 trójki/mecz na 49% 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, marzec napisał:

Spoko szanuje. Ale dalej nie nadaje się do takiej zabawy jak ta.

moim zdaniem jak najbardziej się nadaje, bo jest kurewsko groźnym strzelcem i nie potrzebuje mieć piłki w rękach

taki zawodnik to skarb (dlatego mimo 39 lat wciąż gra w contenderze)... szczególnie, kiedy masz już supergwiazdy w swoim teamie :) 

w tym jest cały sens tej zabawy, żeby budować TEAM,  a nie zlepek indywidualności, byle tylko nazwiska się zgadzały (przynajmniej dla mnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, BMF napisał:

PJ Tucker to jest top rolesów do gry tutaj, super pick. 

Rzuca za 3, bardzo wszechstronny obrońca, w playoffach wymiatał (w skali rolesa) na Zachodzie - czego chcieć więcej?

Czyt. "nie wiem co mi odjebało, ale picknąłem go w poprzednim atfie (który ciągle trwa) i teraz muszę robić dobrą minę do złej gry"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

Czyt. "nie wiem co mi odjebało, ale picknąłem go w poprzednim atfie (który ciągle trwa) i teraz muszę robić dobrą minę do złej gry"

Mylisz przyczynę ze skutkiem. :P 

(tutaj też bym go wziął)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, polishllama69 napisał:

dlaczego ?

Obrazowo wytłumaczę może.

Siedzi sobie taki gm @eF. z innymi gmami i bawią się w All Time fantasy nba.

Różnica taka że nie przed kompem, tylko w MSG gdzie są razem z nimi wszyscy których wybierają air, hakeem, mamba lebron swiniak Pan od fundamentów, ticket,  listonosz ,chuck clyde mitch  itd itp. Są wszyscy. Picie jedzonko stoliczki panienki zabawa miliardlecia.

Gm @eF.ma akurat pierwszy pick . Przez mikrofon krzyczy z mysla zeby nie spierdolic z numerem jeden majkel dzordan 91! Jordan wstaje idzie do swojego nowego gma tłum szaleje . Gm odetchnal z ulgą. dobrze wybralem mysli. dołączają do niego payton mutombo stoliczek się wypełnia jedzonko picie cygarko robi się ekipa. przepotezny defsense mamy chłopcy mowi mutombo hihi haha rozmawiają sobie piją drinki z gm planuja jak się będą fajnie bawić na boisku. Robimy rozpierdol.

Któraś tam rundą stoliczki już prawie pełne gm @eF.  wstaje i krzyczy kyle kover! 

c*** nikt nie wstaje.

Jordan do niego te gościu kto to pojebalo Cię? Robisz mi tu ekipe na wygranie a wolasz kolesia z dworu?

Aaaa no bo wiesz majkel.

Co wiesz majkel kuurwa? 

Dobrze za trzy rzuca.

No k**** chlopie co mnie to obchodzi moja stara tez ja też wezmiesz?

Nie no wiesz myslalem...

Co myslales? Nie wybieraj mi tu jakiego ciula co go nie ma na hali bo liścia dostaniesz. 

Dobra spytam czy mogę zmienić.

 

Nagle poruszenie halas krzyki placze coś się dzieje z tyłu przy stoliczku z prawej strony. Najazd kamer a tam Cliff Robinson z rozjebana butelka w swojej szyji.  Nie wytrzymal wolal zapierdolic się na miejscu niż dalej być tak upokarzanym.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dlatego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, january napisał:

Więc jak najbardziej balans fit-talent jest konieczny.

of course, tylko nie jestem pewien czy te fity które w RS czy pojedynczych meczach PO były fajnymi nie posiusiaja się w majteczki jak im przyjdzie grać w poważny basket 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, marzec napisał:

Nagle poruszenie halas krzyki placze coś się dzieje z tyłu przy stoliczku z prawej strony. Najazd kamer a tam Cliff Robinson z rozjebana butelka w swojej szyji.  Nie wytrzymal wolal zapierdolic się na miejscu niż dalej być tak upokarzanym.

pi****lenie i to wyższego wtajemniczenia, Korver ma dwa all-time skille, które bardzo ciężko znaleźć u wielu graczy a takie wspomniane Rose'y to w sumie bez piłki w ręku niewiele znaczą i są wspomóc zespół, faktycznie jak dostaną piłkę zajebiście, tylko pytanie ile razy ją dostaną a no i najważniejsze Rose bez piłki to gracz, którego z chęcią zostawię wolnego na obwodzie, więc otrzymuję power play w defensywie 

18 minut temu, Koelner napisał:

nie posiusiaja się w majteczki jak im przyjdzie grać w poważny basket 

co to jest poważny basket i jak okreslasz czy ktoś siusia czy nie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kazdy ma też taką możliwość, czasem nawet nie z własnej winy i pojawia sie problem jak takiego typa ocenić

nie mówi ofc o jakichś nabijaczach statów z RS, co PO nawet wnie wąchali albo max 1 rundę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może Marzec ma jednak rację? przecież prawie każdy zawodnik NBA, nawet najdalsi rolesi, zanim trafił do ligi, to był przez większość życia gwiazdą. w NBA już musiał się dostosować, bo to jest aż tak wysoki poziom. gdybyśmy zmniejszyli pulę drużyn do np. 10, to część obecnych starterów zostałaby głębokimi rezerwami i byliby w tym lepsi niż ich obecni odpowiednicy na benchu. 2/3 ze 150 najlepszych zawodników z 30 zespołowej ligi grzałoby ławę w 10 team. reprezentacje, szczególnie USA, też pokazują, że ci najlepsi się adoptują wraz ze wzrostem jakości konkurencji . ba,  świadczy o tym nawet ten ASG 2020, który dla mnie jest najlepszym meczem kwartą ever. w monte carlo game pewnie było podobnie, bo w opowieściach przewija się przede wszystkim to, jak MJ z Magicem  - więc dwa uber alpha dogi - cisnęli po sobie, a reszta się podporządkowała. wychodzi na to, że fit jest fhuj overrated i zepsułem draft.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proste lorak, tylko ze ty w sumie to nic nie zjebales.

nie podoba mi sie tylko oladipo przy tym giannisie i i lillardzie, spoko ze dobrze bronil wtedy ale kogo? w atf bedzie raczej objezdzany i niszczony. w twoim teamie dostanie pilke 4 razy w meczu ;]

edit. zapomnialem ze masz denga, to pozostawie bez komentarza, ale chetnie posluchalbym co ma na ten temat do powiedzenia jego "wielbiciel" @Lu- ;]

Edytowane przez marzec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, lorak napisał:

może Marzec ma jednak rację? przecież prawie każdy zawodnik NBA, nawet najdalsi rolesi, zanim trafił do ligi, to był przez większość życia gwiazdą. w NBA już musiał się dostosować, bo to jest aż tak wysoki poziom. gdybyśmy zmniejszyli pulę drużyn do np. 10, to część obecnych starterów zostałaby głębokimi rezerwami i byliby w tym lepsi niż ich obecni odpowiednicy na benchu.

Dlatego trzeba się zastanowić, który słabszy gwiazdor ma skillset, który się dobrze skaluje na rolesa, a który nie, zakładałem od początku, że każdy draftując bierze to pod uwagę... (...??!!)

Dokładnie to samo się dzieje na wejściu do NBA:

Anthony Davis - gwiazda w NCAA -> gwiazda w NBA

Beasley - gwiazda w NCAA -> za słaby na gwiazdę w NBA -> brak skillsetu rolesa -> fringe NBA player

Marcus Morris - starter w NCAA -> skillset rolesa w NBA -> starter w NBA

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.