Skocz do zawartości

[beGM & Co. ATF POST-98] Draft - komentarze


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, tangiers napisał:

No to jak przez Griffina ma isc atak to troche co innnego, myslalem ze chcesz bardziej wykorzystac Georga. U mnie atak idzie przez Nasha(Doncica)/Davisa i Blake nie bylby tak wykorzystany, choc kusila opcja pickow Griffin/Davis. Jednak taki small ball przy tak dobrze atakujacych guardach u konkurencji wymaga dobrych rim protectorow, a takimi sa Davis/Porzingis. Tutaj masz SF z first stepem i 7 footerow pod koszem, wiec Blake sensownie moze bronic tylko PFow.

Zwróć uwagę, że u mnie Harden, Geroge, Pippen i Griffin to świetni kreatorzy, nawet Redick po hand offach jest w tym świetny i Sheed z post up. Trudno mi jednak nie wykorzystać pary Harden-Griffin na pickach otoczonych shooterami. Geroge pewnie będzie bardziej w roli Duranta z Dubs w ataku, więc swoje rzuci, ale set playe będą bardziej wokół Hardena i Griffina.

A z bronieniem 3-5 to ja mówię o pojedynczych akcjach na switchach. Griffin tu nie robi mismatchów, bo ustoi w pojedynczych akcjach, gorzej z KP. Tych SF z first stepem aż tak wielu zresztą nie ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cvbe napisał:

Ogólnie to pojebały mi się rundy i myślałem, że mój kolejny pick będzie za 10 tylko a nie za prawie 20 więc jak mi zabierzecie mojego gracza to się obrażam i wystawiam Zo na PG.

Twój kolejny pick będzie za 10 wyborów. :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karpik napisał:

Zwróć uwagę, że u mnie Harden, Geroge, Pippen i Griffin to świetni kreatorzy, nawet Redick po hand offach jest w tym świetny i Sheed z post up. Trudno mi jednak nie wykorzystać pary Harden-Griffin na pickach otoczonych shooterami. Geroge pewnie będzie bardziej w roli Duranta z Dubs w ataku, więc swoje rzuci, ale set playe będą bardziej wokół Hardena i Griffina.

A z bronieniem 3-5 to ja mówię o pojedynczych akcjach na switchach. Griffin tu nie robi mismatchów, bo ustoi w pojedynczych akcjach, gorzej z KP. Tych SF z first stepem aż tak wielu zresztą nie ma ;)

U mnie role twojego Sheeda wlasnie pelni  KP, rozciaga gre z newralgicznej pozycji( w ATF beda grali prawdziwy C) i daje rim protection co przy slabych w obronie Nashu/Doncicu bylo dla mnie wazniejsze. Griffin ma na tyle skilla, ze poradzil sobie przy Deandre/Drummondzie, wiec poradzi sobie wszedzie. Kreacja Blaka przy Nashu/Doncicu nie bylaby zbyt istotna, plus Jimmy tez musi dostac czasami pilke do reki. Pippen za duzo nie pogra jako point forward z Griffinem czy Hardenem, wiec jego uzytecznosc bedzie mniejsza, ale to jeszcze moge zrozumiec, cos za cos, lepiej dac pilke lepszemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tangiers napisał:

U mnie role twojego Sheeda wlasnie pelni  KP, rozciaga gre z newralgicznej pozycji( w ATF beda grali prawdziwy C) i daje rim protection co przy slabych w obronie Nashu/Doncicu bylo dla mnie wazniejsze. Griffin ma na tyle skilla, ze poradzil sobie przy Deandre/Drummondzie, wiec poradzi sobie wszedzie. Kreacja Blaka przy Nashu/Doncicu nie bylaby zbyt istotna, plus Jimmy tez musi dostac czasami pilke do reki. Pippen za duzo nie pogra jako point forward z Griffinem czy Hardenem, wiec jego uzytecznosc bedzie mniejsza, ale to jeszcze moge zrozumiec, cos za cos, lepiej dac pilke lepszemu. 

Uważam, że w PO nie da się uniknąć zwykłego post upu i tutaj jednak Blake jest lepszy zarówno od Davisa jak i KP. Poza tym jak dostanie piłkę po picku, to też po prostu lepiej reaguje w zależności od tego co da mu obrona. 

A Pippena szykuję do roli lepszego Iguodali z miszczowskich Dubs. Kilka kontr wyprowadzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.