Skocz do zawartości

[beGM & Co. ATF POST-98] Draft - komentarze


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, kucio napisał:

Co tu się odjebalo?

Czy właśnie przeczytałem, że James Harden drugi tak impactowy volume scorer od czasów Gervina został uznany za gorszego od Douga Christie będącego tak naprawdę klonem zawodników typu Bruce Bowen?

Glosowanie zapowiada się super.

Co tu się odjebało? Czy właśnie przeczytałem, że Gervin to bardziej impactowy volume scorer od Currego, Kobiego, Jordana etc ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko się wkurwiłem wybierając. Z godzinę siedziałem i nikogo nie znalazłem idealnego pod fit - Rondo chociaż będzie 2nd unitem rządził i w pozwoli mi wystawić all-def piątkę na boisko.

Ogólnie moja lista na ten pick to było:
Ben Simmons
Vic Oladipo
Doug Christie

więc pozdro dla wybierających :D

Ale Wy jesteście jak owce - ktoś coś napisze na forum i już wszyscy podśmiec***ki :D A Rondo był spokojnie All-Def 1st i kluczowym graczem mistrzowskiej drużyny, tylko że c***, to bez znaczenia bo na forum piszo że kasztan :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Dziwne wybory @cvbe ostatnio.

Rondo i Antawn Jamison. Ani to fit, ani talent. Chociaż może ten Rajon z okresu Celtics zrobił się po latach trochę niedoceniany.

No z Antawnem trochę przegiałem może ale też moją shortlistę sprzątnęliście, za to Rondo nie rozumiem co w nim niby było nie tak za czasów Bostonu :) Oczywiście poza rzutem, ale to mi najmniej potrzebne w tej ekipie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, cvbe napisał:

No z Antawnem trochę przegiałem może ale też moją shortlistę sprzątnęliście, za to Rondo nie rozumiem co w nim niby było nie tak za czasów Bostonu :) Oczywiście poza rzutem, ale to mi najmniej potrzebne w tej ekipie :)

Rzut jest potrzebny u każdego guarda. No w ATF gra Rondo to trochę 4 na 5 w ataku. Nie da się tego wybronić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cvbe napisał:

No z Antawnem trochę przegiałem może ale też moją shortlistę sprzątnęliście, za to Rondo nie rozumiem co w nim niby było nie tak za czasów Bostonu :) Oczywiście poza rzutem, ale to mi najmniej potrzebne w tej ekipie :)

Rondo z czasów Celtics był przeceniany. Potem minęło trochę czasu i ludzie zaczęli go nie doceniać, pojawiały się posty, że to najgorszy ligowiec ligi itd. Potem był przeceniany za okres w Pels, co często punktowałem i teraz w Lakers też pełni rolę taką jak McConnell u kibiców Sixers.

Także sam nie wiem, wielu go uznawało za króla pustego boxscore zanim pojawił się Drummond :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"You don't want Rondo? Send him my way," Kobe declared. "I love everything about him. Everything. I love his attitude, I love his chippiness, his edge, his intellect, his know-it-allness. All of it. That's what makes championship players.

"What guard have you seen at his size that will get you 18 assists, 17 boards and 20 points all in one game? That's unheard of. I love that kid. I always make a point of talking to him during All-Star [Weekend]. He's one of my favorites."

Ale nie, e-nba.pl wie lepiej :D

28 minut temu, karpik napisał:

Rzut jest potrzebny u każdego guarda. No w ATF gra Rondo to trochę 4 na 5 w ataku. Nie da się tego wybronić :)

To nie wiedziałem, że chodzi tylko o zdobywanie punktów a nie o wpływ na grę - to jednak chciałem Jerry'ego Stackhouse'a :)

Edytowane przez cvbe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cvbe napisał:

"You don't want Rondo? Send him my way," Kobe declared. "I love everything about him. Everything. I love his attitude, I love his chippiness, his edge, his intellect, his know-it-allness. All of it. That's what makes championship players.

"What guard have you seen at his size that will get you 18 assists, 17 boards and 20 points all in one game? That's unheard of. I love that kid. I always make a point of talking to him during All-Star [Weekend]. He's one of my favorites."

Ale nie, e-nba.pl wie lepiej :D

"Nikola Jokic? He is the true GOAT."

- Michael Jordan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie jak on zaczął na półdystansie żyć to jeszcze dość sporo korzystał z post moves, które tutaj będą użyteczne, ale jego obronę tutaj łatwiej sprzedać chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kucio napisał:

Antwan to świetny pick z ławki. Bardzo dobry shooter, niezła obrona, bardzo niedoceniony zawodnik.

Też tak uważam. Tak jak pisałem już Mac'owi, i tak bym go wziął tylko że mogłem to zrobić rundę później :)

Ja nie lubiłem Kobe'go, nie lubię Irvinga ale graczami są topowymi :) Rondo ma swoją wadę w postaci braku rzutu, ale w ustawieniach z Kyrie jako SG albo total def da mi to czego oczekuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kucio napisał:

Antwan to świetny pick z ławki. Bardzo dobry shooter, niezła obrona, bardzo niedoceniony zawodnik. 

Myślałem, że Camby poleciał pisząc o ofensywnym impakcie Boguta. Jak bardzo się myliłem!

Jamison regularnie tworzył - jako wysoki - najgorsze obrony w lidze. W tej zabawie to będzie jeden z większych defensywnych kasztanów ogólnie (patrząc na różnice w impakcie między pozycjami).

2 minuty temu, cvbe napisał:

Rondo ma swoją wadę w postaci braku rzutu

Podsumowując. Rondo ma tylko dwie wady!

Nie umie rzucać

Nie umie rozgrywać

Poza tym to świetny rozgrywajek xD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.