Skocz do zawartości

[beGM & Co. ATF POST-98] Draft - komentarze


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, MarcusCamby napisał:

Może zamiast lawiny dislike jakiś post na temat tego co pisałem Milsap-Pau Gasol?

O co ci człowieku chodzi ? Lawiny dislike ? dales mi bezsenowny dislike jak jakieś obrażone dziecko, pod postem w którym napisałem tylko ze nie gramy na kontuzjogennosc, dokładnie w momencie kiedy polubiłem posty o Gasol > Bogut ( bo mam podobne zdanie )

No to ci oddałem tego dislike spowrotem, żeby ci pokazać ze się zachowujesz jak dziecko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał:

O co ci człowieku chodzi ? Lawiny dislike ? dales mi bezsenowny dislike jak jakieś obrażone dziecko, pod postem w którym napisałem tylko ze nie gramy na kontuzjogennosc, dokładnie w momencie kiedy polubiłem posty o Gasol > Bogut ( bo mam podobne zdanie )

No to ci oddałem tego dislike spowrotem, żeby ci pokazać ze się zachowujesz jak dziecko. 

O co innego pytałem. Chyba, że czekasz jak BiałaCzekolada zrobi robotę za Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

O co innego pytałem. Chyba, że czekasz jak BiałaCzekolada zrobi robotę za Ciebie.

Nie wiem nawet o jaki post Ci chodzi, wiec albo go pominąłem albo uznałem za niegroźny i nieistotny xDD ...

 

@MarcusCamby robotę z budową składu zrobiłem przecież sam, Chytruz mnie utwierdził  jedynie w moim przekonaniu ze ciężko dobrać najlepsze lata dla Klaya. na większe dyskusje będzie czas, wyluzuj Camby ;)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrócę w takim razie do tematu przy opisach, bo przecież jeszcze jest, aż czterech graczy i te lineupy mogą różnie wyglądać.

Swoją drogą moim zdaniem 9 wyborów to za dużo. Optowałem za ośmioma, a myślę, że nawet siedem by wystarczyło. Za dużo będzie rozwiązań.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

ej czemu BMF ciagle powtarza innymi slowami to co napisalem i zawsze on zgarnia wiekszosc like'ow ;(

Prostota przekazu. :]

Teraz, MarcusCamby napisał:

To teraz pytanie. Czy Capela daje spacing?

Capela jest jednym z najlepszych finisherów w NBA, aczkolwiek overall jego impakt w O jest raczej przeciętny (w porywach całkiem niezły) właśnie dlatego, że nie potrafi w ataku nic więcej. 

Tutaj, Bogut to jest trochę marzenie dla każdego defensywnego anchora, bo raz, że kończy 64% pod obręczą (raczej przeciętny wynik na C), a dwa, że nawet jak dostanie piłkę w dobrym miejscu, to luźno można go faulować, bo on właśnie wtedy chyba sobie popsuł łokieć, więc w drugim sezonie rzucał 44% FT (łącznie ma 54%FT, więc nawet opłaca się go faulować) - więc luźno grasz help D od kogoś takiego. ;]  Te jego atuty (passing, może pojedzie jakiegoś obwodowego na switchu) co najwyżej powodują, że ,,nie ma kompletnego dramatu'', ale Ty go porównujesz do Marca, który miał 44% z midrange na dużym volume wtedy. Dwa różne światy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SlaKB napisał:

julek ma wreszcie jakiegoś lidera z prawdziwego zdarzenia

Ja bym Iversona wziął już pewnie z czwartym pickiem do Garnetta i Embiida zamiast Brandona Roya.

2 minuty temu, BMF napisał:

Capela jest jednym z najlepszych finisherów w NBA, aczkolwiek overall jego impakt w O jest raczej przeciętny (w porywach całkiem niezły) właśnie dlatego, że nie potrafi w ataku nic więcej. 

Tutaj, Bogut to jest trochę marzenie dla każdego defensywnego anchora, bo raz, że kończy 64% pod obręczą (raczej przeciętny wynik na C), a dwa, że nawet jak dostanie piłkę w dobrym miejscu, to luźno można go faulować, bo on właśnie wtedy chyba sobie popsuł łokieć, więc w drugim sezonie rzucał 44% FT (łącznie ma 54%FT, więc nawet opłaca się go faulować) - więc luźno grasz help D od kogoś takiego. ;]  Te jego atuty (passing, może pojedzie jakiegoś obwodowego na switchu) co najwyżej powodują, że ,,nie ma kompletnego dramatu'', ale Ty go porównujesz do Marca, który miał 44% z midrange na dużym volume wtedy. Dwa różne światy.

No ok, mogłem przesadzić. Aczkolwiek nie wiem czy ludzie pamiętają, że Bogut to też był bdb finisher.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, karpik napisał:

Holiday przez większość czasu był moim wyborem na 5./6. rundę, dopiero prezent w postaci Griffina zmienił moje zdanie i wziąłem Redicka, który daje mi zabójczy shooting w lineupie na koniec 4Q. 

Ja dlugo bylem zdecydowany na Blake przed Porzingisem, ale jednak przy Nashu/Davisie/Butlerze/Doncic to u mnie z pilka nic by nie pogral plus daje inny spacing niz potrzebowalem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.