Skocz do zawartości

[beGM & Co. ATF POST-98] Draft - komentarze


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, karpik napisał:

Jakbyśmy nie analizowali koszykówki, to chodzi w niej tylko i wyłącznie o zdobywanie punktów :)

O masakra, widzę że teraz będę walczył z argumentami prosto z zajęć dla 7-latków :) "cytat z Jordana" oraz to :)

3 minuty temu, julekstep napisał:

Nie umie rozgrywać

Wut?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cvbe napisał:

Wut?

Mierzenie wartości rozgrywania tylko poprzez APG to trochę jak mierzenie obrony obwodowej poprzez SPG

Generalnie Rondo nigdy nie prowadził topowych ofensyw - nawet jak miał full talentu w big 3 Bostonu to oni lecieli głównie na defensywie (ofensywę mieli ok, bo talent - ale nawet przeciętny rozgrywajek powinien tam robić jakieś kosmiczne wyniki)

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

ja rozumiem, że moda na hejtowanie niektórych grajków jest wciąż żywa, ale dziwnie to brzmi w chwili gdy overalowo Rondo nie jest wcale daleko od post prime Paytona :)

spoko, ale ja już pisałem tu chyba 2 razy, że u mnie Payton to max 2nd playmaker :) 

no i on grając z krzesłami po odejściu Kempa robił generalnie lepsze ofensywy niż Rondo z 3ema HOFerami :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

Generalnie Rondo nigdy nie prowadził topowych ofensyw - nawet jak miał full talentu w big 3 Bostonu to oni lecieli głównie na defensywie

jakbyś nie zauważył to Boston miał sporo talentu, ale nie do grania uptempo, w takich okoloicznościach postawienie na defensywę nie jest niczym dziwnym, zwłaszcza gdy Twoim najlepszym graczem jest KG 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

Mierzenie wartości rozgrywania tylko poprzez APG to trochę jak mierzenie obrony obwodowej poprzez SPG

Generalnie Rondo nigdy nie prowadził topowych ofensyw - nawet jak miał full talentu w big 3 Bostonu to oni lecieli głównie na defensywie (ofensywę mieli ok, bo talent - ale nawet przeciętny rozgrywajek powinien tam robić jakieś kosmiczne wyniki)

Prowadził grę mistrzowskiej oraz topowych drużyn w lidze, był tam jedynym ponadprzeciętnym obrońcą obwodowym, już to widzę jak wrzucamy tam wybranego wcześniej Arenasa czy innych tego typu grajków i to się zgrywa. Czy ja naprawdę muszę informować, że na parkiecie nie można mieć wszystkich od rzucania? 

 

2 minuty temu, julekstep napisał:

oni lecieli głównie na defensywie

O, i jednak lecieli na defensywie? Bo cześć też mówi, że był słabym obrońcą, to jak to w końcu było? :D Czy KG bronił sam a reszta się patrzyła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kucio napisał:

Indywidualnie nie był dziurą. 

Na poziomie atf jest zdecydowanie dziurą :) 

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

jakbyś nie zauważył to Boston miał sporo talentu, ale nie do grania uptempo, w takich okoloicznościach postawienie na defensywę nie jest niczym dziwnym, zwłaszcza gdy Twoim najlepszym graczem jest KG 

przypominam tylko, że sam masz Raya Allena, więc w gadce o O nie powinieneś pisać że KG był lepszy lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, cvbe napisał:

O, i jednak lecieli na defensywie? Bo cześć też mówi, że był słabym obrońcą, to jak to w końcu było? :D Czy KG bronił sam a reszta się patrzyła?

Rondo nie był słabym obrońcą. Był marnym ofensywnie grajkiem.

Generalnie wziąłeś ofensywnego wysokiego, który był kasztanem w obronie i defensywnego niskiego, który nabijał asysty jak Drummond zbiórki.

Imho powinieneś był to zrobić na odwrót :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, julekstep napisał:

Na poziomie atf jest zdecydowanie dziurą :) 

przypominam tylko, że sam masz Raya Allena, więc w gadce o O nie powinieneś pisać że KG był lepszy lol

a co w tym dziwnego? KG zawsze był lepszy

a ja akurat ma Ray Raya z czasów absolutnego prime gdy sam często prowadził grę i generalnie niszczył na poziomie grubo +50%efg, więc o ofensywę mojego s5 się za bardzo nie martwię

2 minuty temu, julekstep napisał:

Rondo nie był słabym obrońcą. Był marnym ofensywnie grajkiem.

takie pierdoły powinny być piętnowane

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

a co w tym dziwnego? KG zawsze był lepszy

a ja akurat ma Ray Raya z czasów obsolutnego prime gdy sam często prowadził grę i generalnie niszczył na poziomie grubo +50%efg, więc o ofensywę mojego s5 się za bardzo nie martwię

Przecież w Bostonie nic nie stracił na efg (chyba nawet zystkał) a i tak Rajon tego nie potrafił wykorzystać :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Chytruz napisał:

Shooting w NBA jest jak kola w samochodzie. Jak masz jednego kapcia, to nie nadrobisz pompujac bardziej inna opone.

Powiedz to Spurs Parkera, Bostonowi Rondo itd, itd. Chyba, że zakładamy zasady że każdy aktualny grajek jest lepszy niż starszy bo siepie trójki to wtedy super zabawa :D

2 minuty temu, julekstep napisał:

Rondo nie był słabym obrońcą. Był marnym ofensywnie grajkiem.

Generalnie wziąłeś ofensywnego wysokiego, który był kasztanem w obronie i defensywnego niskiego, który nabijał asysty jak Drummond zbiórki.

Imho powinieneś był to zrobić na odwrót :) 

No tak, tylko po co mi kolejny ofensywny mały (Kyrie+Kobe) i defensywny wysoki (Horford+Mourning)? Wolałbym mieć uniwersalną drużynę a nie simbasket - atak outside i wio :) jedyne co bym zrobił inaczej to wziął Simmonsa a dopiero w kolejnej rundzie Jamisona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cvbe napisał:

No tak, tylko po co mi kolejny ofensywny mały (Kyrie+Kobe) i defensywny wysoki (Horford+Mourning)? Wolałbym mieć uniwersalną drużynę a nie simbasket - atak outside i wio :) jedyne co bym zrobił inaczej to wziął Simmonsa a dopiero w kolejnej rundzie Jamisona :)

były dużo lepsze wybory w obu kategoriach tbh :)

a Horford to lepszy ofensywnie wysoki niż Jamison tak btw :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj jest wyjaśnione dlaczego Rondo assists są overrated

niestety tylko na poczatku jest o tym kasztanie Rondo, ale jak ogląda się to co oni grali z perspektywy czasu to wszystko tak wygląda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, polishllama69 napisał:

tutaj jest wyjaśnione dlaczego Rondo assists są overrated

ale z tym jakby nikt nie dyskutuje, po prostu z mojej strony nie ma zgody na pisanie otwartym tekstem, że Rondel był ofensywnym petem

1 minutę temu, julekstep napisał:

ooo ciepło ciepło

teraz powiedz kto go spychał do roli x opcji :) 

a to już jakby nie mój problem, jak Raya z czasów Celtics tykać nie miałem zamiaru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ale z tym jakby nikt nie dyskutuje, po prostu z mojej strony nie ma zgody na pisanie otwartym tekstem, że Rondel był ofensywnym petem

ogólnie pewnie nie był, ale na tym poziomie to jednak jest, w sensie takim, że z piłką spoko, tylko kto mu jej tyle da, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

były dużo lepsze wybory w obu kategoriach tbh :)

a Horford to lepszy ofensywnie wysoki niż Jamison tak btw :) 

Horford daje zupełnie inny atak i inny spacing - spokojnie mogą grać obok siebie nie powielając pozycji :)

To dawaj na priv tego def rozgrywającego lepszego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.