Skocz do zawartości

[beGM & Co. ATF POST-98] Draft - komentarze


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, tangiers napisał:

Ja dlugo bylem zdecydowany na Blake przed Porzingisem, ale jednak przy Nashu/Davisie/Butlerze/Doncic to u mnie z pilka nic by nie pogral plus daje inny spacing niz potrzebowalem. 

Blake nie musi grać nie wiadomo ile z piłką. Szczególnie ten młody. On i tak wykorzysta swój passing. Wyobraź sobie pick-and-rolla z Hardenem. Sheed na weakside za łukiem, w rogach George i Redick. Harden ściąga podwojonie, podaje do Griffina rollującego pod kosz i obrona ma do wyboru pomóc do Blake'a lub dać mu dunk. Idzie pomoc i tutaj Blake jest mega przydatny, bo może wybrać czy samemu kończyć czy podawać na obwód. Obie rzeczy robi świetnie. To samo mógłby robić u Ciebie, tylko zamień JH na Nasha, a Sheeda na Davisa. Moim zdaniem lepsza opcja niż unproven Porzingis, który nie wnosi nic ponadto co dostajesz od Davisa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MarcusCambyzastanawiałem się między Haywardem, a Joe Johnsonem do ostatniej chwili, bo mocno potrzebowałem kogoś na 2-3 + w miejsce Battiera na ,,lżejsze'' defensywnie matchupy - ale jednak mamy ten obecny sezon w wykonaniu Haywarda, gdzie świetnie się odnajduje w napakowanym talentem teamie po obu stronach parkietu, i w sumie to zaważyło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

Powiedzmy, że do wybronienia, ale kurna nie przy Dirku. Oni grają w tych samych strefach. Hipotetycznie to może działać z Melo 6th manem, ale

 

Ja uważam ze nie powinnismy brać pod uwagę takich przypadkow, ze gwiazdor za bardzo gwiazdorzy w jakims teamie w atf i nie chce grac z ławki. Nie bierzemy pod uwagę kontuzjogennosci, tak samo nie bierzmy pod uwagę widzimisię graczy. Zreszta czy któras z tych supergwiazd koedykolwiek odmówiła gry w allstar game z ławki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

@MarcusCambyzastanawiałem się między Haywardem, a Joe Johnsonem do ostatniej chwili, bo mocno potrzebowałem kogoś na 2-3 + w miejsce Battiera na ,,lżejsze'' defensywnie matchupy - ale jednak mamy ten obecny sezon w wykonaniu Haywarda, gdzie świetnie się odnajduje w napakowanym talentem teamie po obu stronach parkietu, i w sumie to zaważyło. 

miałem trzech graczy na bardzo krótkiej liście do wziecia

iso Joe

Hayward

i gracz X, ale muszę przekminić czy się nie napaliłem za mocno, zwłaszcza po słowach o KP,

i po picku Marcusa było takie głośne o K*****

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

Powiedzmy, że do wybronienia, ale kurna nie przy Dirku. Oni grają w tych samych strefach. Hipotetycznie to może działać z Melo 6th manem, ale

 

Daj spokój. Przecież wiadomo, że będzie wchodził z ławki i bardziej tę rolę zaakceptuje mając na swojej pozycji Dirka niż przykładowego Granta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kucio napisał:

Melo z Kiddem na PG otarł się o MVP grając SFa. Cóż. Jak gdzieś miał trafić to tylko do Jasona lub Bilupsa.

Chciałbym sprostować, że grał wtedy na czwórce i został wyjaśniony w playoffs przez Brandona Bassa.

 

2 minuty temu, Sylvinho. napisał:

Daj spokój. Przecież wiadomo, że będzie wchodził z ławki i bardziej tę rolę zaakceptuje mając na swojej pozycji Dirka niż przykładowego Granta.

Może tak, ale może być też tak, że on uważa, że jest lepszy od Dirka i tego nie zaakceptuje ;]

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

Może tak, ale może być też tak, że on uważa, że jest lepszy od Dirka i tego nie zaakceptuje ;]

Kwestia interpretacji :)

Choć podejrzewam, że nie tylko wywołany przez Ciebie Carmelo mógłby mieć w takim ATF problemy z wchodzeniem z ławki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.