Skocz do zawartości

[beGM & Co. ATF POST-98] Draft - komentarze


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, MarcusCamby napisał:

Dzięki @Eld za troskę. Widziałem, że masz John Walla ;)

I nawet nikt nie skomentował negatywnie, a poszedł chociażby przed Kemba Walkerem. Prime miał zajebisty i grał na dwie strony parkietu. Kto wie czy nie lepszy pick niż Tony Parker.

Tak daleko bym się nie zapędzal. Ale to dobry szybki atletyczny rozgrywajek. A to ze pechowo złapał mocny uraz to przecież nikt nie przewidział. Łatwo o hihi śmiechy. 

Choc zdania nie zmienię ze to egoista grał pod siebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doug Christie , permimetr defender pozycji 1-3 , 3pts , off ball jako fit zajebisty do każdego teamu a szczególnie do Shaqa , przy Casselu może jeszcze zabierać piłkę i grać na PG.

2002 RAPM

Rank Name Offense per 100 Defense per 100 Off+Def per 200
1 O'Neal, Shaquille 2.1 1.3 3.4
2 Christie, Doug 1.4 1.8 3.2
3 Duncan, Tim 0.7 2.3 3
4 Parker, Tony 1.2 1.5 2.7
5 Kidd, Jason 1.7 1 2.6
6 Vlade Divac 0.3 2.3 2.5
         
         
         
         
         

2003 RAPM

Rank Name Offense per 100 Defense per 100 Off+Def per 200
1 Garnett, Kevin 3 2.3 5.4
2 Christie, Doug 1.3 3.4 4.7
3 O'Neal, Shaquille 3.8 0.7 4.5
4 Duncan, Tim 1 3.4 4.4
5 Kidd, Jason 2.4 1.4 3.8
6 Vlade Divac 0.2 3.3 3.5
7 Wallace, Rasheed 1.3 2.1 3.5
         
         
         

  

masakra ,że taki gość poszedł tak daleko w takim drafcie.

 

       
         
         
         
         
         
         
         
         

 

         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
       
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, karpik napisał:

No fajny był, ale to jak ceglił w PO już było niefajne. Z tego powodu nie dostał się do mojego zespołu.

ładnie żeś sobie pierdolnął samobója :)

1 ofensywną opcję w ataku masz Jamesa Hardena a Ty piszesz o cegleniu w PO , niezły LOL :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Koelner napisał:

ładnie żeś sobie pierdolnął samobója :)

1 ofensywną opcję w ataku masz Jamesa Hardena a Ty piszesz o cegleniu w PO , niezły LOL :D

Harden to dalej efektywny scorer w PO, no i to raczej 'nieco' inny zawodnik od Douga Christie, który gdyby zachowywał w PO skuteczność z RS, to poszedłby ze 2 rundy wcześniej. No ale że trafiał tylko trochę lepiej niż co czwartą trójkę w najlepszych latach, to poszedl dopiero teraz.

Źyczę miłej kawusi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, karpik napisał:

Harden to dalej efektywny scorer w PO, no i to raczej 'nieco' inny zawodnik od Douga Christie, który gdyby zachowywał w PO skuteczność z RS, to poszedłby ze 2 rundy wcześniej. No ale że trafiał tylko trochę lepiej niż co czwartą trójkę w najlepszych latach, to poszedl dopiero teraz.

Źyczę miłej kawusi.

Jaki efektywny scorer ? Wole mieć ceglarza niby 5 - 6 opcje niż lidera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Koelner napisał:

Jaki efektywny scorer ? Wole mieć ceglarza niby 5 - 6 opcje niż lidera :)

No przecież Harden robi tu średnio jakieś 30 pkt na 56% TS oddając masę rzutów po broken plays, gdzie całe defensywy były na nim skupione. 

Myślałem Koelner, że po tylu latach oglądania koszykówki nie trzeba Ci tego tłumaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Christie szczególnie się popisywał w G7 w tych latach: 2/11 FG (0/3 za 3) oraz 0/6 (0/3).

jego RAPM jest fajny @Koelner, ale to chyba produkt systemu kings (przy rolesach tak czasem bywa), bo on był w top ~50 tylko od '01 do '04:

YEAR RAPM RANK   RAPM RANK
1997 NPI 83   PI ?
1998 NPI 281   PI 117
1999 NPI 408   PI 139
2000 NPI 207   PI 156
2001 NPI 61   PI ?
2002 NPI 23   PI 2
2003 NPI 6   PI 4
2004 NPI 39   PI 39
2005 NPI 146   PI 111
2006 NPI 282   PI 183
2007 NPI 331   PI 256

 

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja nad wyższością Hardena nad Christie - podoba mnie się to. 

Ostatecznie mogę się zgodzić, że ogólnie Harden jest trochę lepszym graczem, ale ja Christie wziąłem głównie ze względu na D i jestem w stanie zaakceptować jego spadek skuteczności w PO, tym bardziej że wcześniej poszło już wielu graczy którzy w PO nawet nie zaistnieli. A ogólnie to bardzo dobry strzelec, co pokazywał w regular, super fit do Shaqa, ja już się nad nim zastanawiałem że 2 rundy wcześniej i fajnie że został.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, lorak napisał:

Christie szczególnie się popisywał w G7 w tych latach: 2/11 FG (0/3 za 3) oraz 0/6 (0/3).

jego RAPM jest fajny @Koelner, ale to chyba produkt systemu kings (przy rolesach tak czasem bywa), bo on był w top ~50 tylko od '01 do '04:

YEAR RAPM RANK   RAPM RANK
1997 NPI 83   PI ?
1998 NPI 281   PI 117
1999 NPI 408   PI 139
2000 NPI 207   PI 156
2001 NPI 61   PI ?
2002 NPI 23   PI 2
2003 NPI 6   PI 4
2004 NPI 39   PI 39
2005 NPI 146   PI 111
2006 NPI 282   PI 183
2007 NPI 331   PI 256

 

Tam tez Vlade robił robotę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, karpik napisał:

No przecież Harden robi tu średnio jakieś 30 pkt na 56% TS oddając masę rzutów po broken plays, gdzie całe defensywy były na nim skupione.

niom ,raz przekroczył 60TS% , więc przy sytuacjach gdzie inne ludki miały takie PO jak Leonard z TS67, Curry 66, LeBron 62 to ten Hardenek gdzie się zgubił w lesie.

 

10 minut temu, lorak napisał:

Christie szczególnie się popisywał w G7 w tych latach: 2/11 FG (0/3 za 3) oraz 0/6 (0/3).

jego RAPM jest fajny @Koelner, ale to chyba produkt systemu kings (przy rolesach tak czasem bywa), bo on był w top ~50 tylko od '01 do '04:

YEAR RAPM RANK   RAPM RANK
1997 NPI 83   PI ?
1998 NPI 281   PI 117
1999 NPI 408   PI 139
2000 NPI 207   PI 156
2001 NPI 61   PI ?
2002 NPI 23   PI 2
2003 NPI 6   PI 4
2004 NPI 39   PI 39
2005 NPI 146   PI 111
2006 NPI 282   PI 183
2007 NPI 331   PI 256

 

tak bywa , więc miał szczęście . a pojedyncze mecze , to u Hardena można film długometrażowy zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Koelner napisał:

niom ,raz przekroczył 60TS% , więc przy sytuacjach gdzie inne ludki miały takie PO jak Leonard z TS67, Curry 66, LeBron 62 to ten Hardenek gdzie się zgubił w lesie.

3 razy. Dość gładko udało Ci się przejść od porównań z Christie do porównan z LeBronem. Dalej w sumie nie mam pojęcia czy masz coś do przekazania światu czy po prostu wstałeś lewą nogą.

Kobe ani razu nie przekroczył 60% TS w PO. To znaczy, że Bryantek zgubił się jeszcze przed wejściem do lasu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, karpik napisał:

3 razy. Dość gładko udało Ci się przejść od porównań z Christie do porównan z LeBronem. Dalej w sumie nie mam pojęcia czy masz coś do przekazania światu czy po prostu wstałeś lewą nogą.

 

 

liczyłem w Houston, czyli te około 30 pkt przez Ciebie wspomniane

a ja nie mam pojęcie dlaczego martwisz się o moje samopoczucie jak tylko potwierdzam ,że Harden to PO choker :) a nie jakiś efektywny scorer.:)

sam wyskoczyłeś z krytyką Christie mając Hardena , mając Dirka to nawet bym nie zakasłał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Regis napisał:

Dyskusja nad wyższością Hardena nad Christie - podoba mnie się to. 

Ostatecznie mogę się zgodzić, że ogólnie Harden jest trochę lepszym graczem

eeee to jest grube, choć nie wiem, może jakaś ironia której nie wyczułem czy coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Koelner napisał:

a ja nie mam pojęcie dlaczego martwisz się o moje samopoczucie jak tylko potwierdzam ,że Harden to PO choker :) a nie jakiś efektywny scorer.:

No właśnie nic nie potwierdzasz, ale szanuję Twoją opinię.

9 minut temu, Koelner napisał:

sam wyskoczyłeś z krytyką Christie mając Hardena

Rozumiem. Nie wolno mi napisać, że Christie tracił na skuteczności w PO (choć to prawda), bo mam Hardena. To jest bardzo logiczne. Teraz to dopiero zrozumiałem, zwracam honor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, karpik napisał:

No właśnie nic nie potwierdzasz, ale szanuję Twoją opinię.

możesz ignorować cyfry , Twoje prawo.

20 minut temu, karpik napisał:

Rozumiem. Nie wolno mi napisać, że Christie tracił na skuteczności w PO (choć to prawda), bo mam Hardena. To jest bardzo logiczne. Teraz to dopiero zrozumiałem, zwracam honor.

kto Ci zabroni pisać ? odnośnie ceglenia Douga zareagowałeś jak alkoholik wypominający drugiej osobie ,że pije alkohol .

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, rw30 napisał:

eeee to jest grube, choć nie wiem, może jakaś ironia której nie wyczułem czy coś

Być może to kontrowersyjna teza, ale naprawdę uważam że Harden jest lepszym graczem od Christie. 

Oczywiście, jeśli mówimy o ogólnym poziomie, bo jako fit dla Shaq'a Christie over Broda, gdyby można było robić wymiany to że dwa dobre 1st RD musiałby karpik dorzucić. 

22 minuty temu, karpik napisał:

No właśnie nic nie potwierdzasz, ale szanuję Twoją opinię.

Rozumiem. Nie wolno mi napisać, że Christie tracił na skuteczności w PO (choć to prawda), bo mam Hardena. To jest bardzo logiczne. Teraz to dopiero zrozumiałem, zwracam honor.

Słuszny wniosek, o Christie, jak i pozostałych graczach z mojej drużyny, można pisać tylko dobrze😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.