Skocz do zawartości

Orlando Magic 2008/2009


Links

Jak daleko zajdą Orlando Magic w nadchodzącym sezonie?  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak daleko zajdą Orlando Magic w nadchodzącym sezonie?

    • Polegną w pierwszej rundzie
    • ECF
    • 2 runda
    • Wielki finał
    • Zdobędą mistrzostwo
    • Nie wejdą do playoffs
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem że brak Nelsona nie będzie aż tak bolesny. (jak na ironię bez Howarda graliśmy lepiej). Najgorszy mecz w sezonie. Po co SVG wystawia Johnsona w S5. Przecież on przeprowadza tylko piłkę na drugą połowę choć i z tym często ma problem, i tak nie rozgrywa więc po co??? Zajmuje tylko minuty które możnaby dać np. Lee albo J.J. albo nawet Lue.

 

Nie ma się co oszukiwać dostaniemy w I rundzie nie ważne na kogo trafimy. Z średnim rozgrywajkiem jaki jest Nelson to mogliśmy jeszcze na coś liczyć teraz bez rozgrywajka nie mamy już na co liczyć.

 

Najbardziej boli mnie to, że oszczędzają bo chcą zatrzymać Turka a z historii już jeden taki był którego chcieliśmy zatrzymać i zostaliśmy z wielką kupą na parkiecie.

 

Poza tym Turek ma już 30 lat więc zostały mu może 2 (max 3) dobre sezony więc czy warto inwestować 5 letni (bo pewnie taki będzie się marzył Turkowi) kontrakt za min. 7-9 baniek?

 

CO będzie potem jeżeli zostanie nam 33 letni Turek i 32 letni Lewis to będziemy wywalać 28 baniek na staruchów. Jak już został popełniony błąd z Lewisem to przynajmniej nie klonujmy tych błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że brak Nelsona nie będzie aż tak bolesny. (jak na ironię bez Howarda graliśmy lepiej). Najgorszy mecz w sezonie. Po co SVG wystawia Johnsona w S5. Przecież on przeprowadza tylko piłkę na drugą połowę choć i z tym często ma problem, i tak nie rozgrywa więc po co??? Zajmuje tylko minuty które możnaby dać np. Lee albo J.J. albo nawet Lue.

 

Nie ma się co oszukiwać dostaniemy w I rundzie nie ważne na kogo trafimy. Z średnim rozgrywajkiem jaki jest Nelson to mogliśmy jeszcze na coś liczyć teraz bez rozgrywajka nie mamy już na co liczyć.

 

Najbardziej boli mnie to, że oszczędzają bo chcą zatrzymać Turka a z historii już jeden taki był którego chcieliśmy zatrzymać i zostaliśmy z wielką kupą na parkiecie.

 

Poza tym Turek ma już 30 lat więc zostały mu może 2 (max 3) dobre sezony więc czy warto inwestować 5 letni (bo pewnie taki będzie się marzył Turkowi) kontrakt za min. 7-9 baniek?

 

CO będzie potem jeżeli zostanie nam 33 letni Turek i 32 letni Lewis to będziemy wywalać 28 baniek na staruchów. Jak już został popełniony błąd z Lewisem to przynajmniej nie klonujmy tych błędów.

 

 

I właśnie przez tą sytuację brakl nelsona będzie jeszcze bardziej odczuwalny. Ja bardzo liczyłem na to że PO pokaże i wyjaśni nam wiele rzeczy, jak sie zaprezentuje ponownie nelson i turek i jak daleko zajdziemy. Bo po tym można by było myśleć co dalej czy granie parą turek/lewis ma sens dalszy czy bedziemy w stanie w najsilniejszym skladzie powalczyc z najlepszymi. Teraz sam nie wiem co będzie jameer w tym roku robil dla nas kawal dobrej roboty, bez niego w po bedzie trudno przez to co juz pisalem ze jest chyba to druga najgorsza do zastapienia w zespole osoba bo na pozycjach 2,3,4 jestesmy w stanie wymiennie sobie poradzić.Jak wcześniej liczyłem że będziemy w po przynajmniej w 2 rundzie to teraz szczerze nie mam bladego pojecia, zandego przeczucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No marnie wyglądają te dwa ostatnie mecze. Jakby wszyscy obniżyli loty. Chodzi mi głównie o Turka który zawodzi na całej lini i on chce wysoki kontrakt. Pietrus też ostatnio nie najlepsze mecze. Widać bez Nelsona ofensywa nie funkcjonuje. Nie wiem czy to team zrozumiał że bez Nelsona nie damy rady i mentalnie stracili motywacje czy to Nelson tak dużo wnosił. W każdym razie mamy przechlapane na całej lini.

 

Turek nie potrafi udzwignąć ciężaru. Wg wymienić go tylko już trochę mało czasu. Na pewno jakiś klub dałby się nabrać na niego:):):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dupe nam zloili niemilosiernie i robi sie ogolnie nieciekawie Do tego dochodza informacje od agenta Turkoglu ze do porozumienia daleko to na ch.. go trzymac? Reakcja Otisa na to cale zamieszanie "jak nie podpisze to niepodpisze.." Po prostu zajebiscie :? Salmons w sumie fajny zawodnik i niedrogi wiec bym nie plakal jak jeszcze cos by dorzucili (oczywiscie juz po ptokach) Mi wpadl na mysl Battier z Houston Zawodnik typowo defensywny z dobra 3 czyli cos co Otis chyba powinien polubic Mogli by nam jeszcze rzucic Landrego lub Brooksa i dostalibysmy fajniutki pakiecik a tak w lato zostaniemy z niczym Czyli powoli wracamy do nedzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no battier bylby zajebisty. zawodnik potrafiacy wkomponowac sie w kazdy system, do tego dobry obronca. wcale bysmy tak bardzo nie ucierpieli na sile wymieniajac go za hedo ale otis uparl sie to co zrobic.. przeplacimy kolejnego zawodnika jak nic albo nie podpiszemy wogole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na prawde chcecie wysyłać turka za sg/sf... jeżeli utrek ma odejść to dla mnie ewidentne jest przesunięcie lewisa na sf...poza tym teraz za turka przy spadającym kontrakcie nie wyciągniemy nic ciekawego... poza tym nie ma u nas kto rozgrywać... nie chce się mądrzyć ale rok temu pisałem że to jest najlepszy moment żeby turka wysłać w inne miejsce, jasne było że nie będzie grał lepiej a bardzo nie pewne że utrzyma równie wysoki poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tam wszystko jedno aby tylko cos sensownego dostac w zamian. przesuniesz lewisa a na pf pewnie bedzie gral cook albo gortat ktory w dodatku nie wiadomo czy z nami podpisze. coz za wspaniala perspektywa... jestesmy udupieni na amen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak a jak ja napisałem żeby sie go pozbyć to zjechaliście mnie równo. Kto bedzie rozgrywał bo Nelson się nie nadaje a teraz to gów.. dostaniemy za niego. A jak podpiszemy to zostaniemy w kaczej d... bo Turek wyżej już się nie wzniesie. Prędzej jestem w stanie uwierzyć że Nelson udzwignie rozgrywanie niz Turek zacznie grac lepiej. A jak podpisze kontrakt to już wszystko będzie miał w du...

 

Poza tym qhar to mi się zdaje że ty to najbardziej broniłeś Turka. Fakt byłoby to ryzyko zostawiać Nelsona samego na rozgrywaniu ale teraz widzimy że Turek do niczego się nie nadaje. Udał mu się jeden sezon i mysli że jest gwiazdą i dostanie 10 baniek i to jeszcze przez 5 lat. Zawsze byłem przecinikiem Turka :x :x :x

 

Jak podpiszą z nim kontrakt to jesteśmy straceni. Chyba że go szybko wymienią. Jeżeli Otis ma taki plan to rozumiem ale wątpie.

 

Aha jak Nelson zagrał tragiczny mecz to jechaliście po nim równo a Turek gra tak ostatnio non stop. (znowu bronie Nelsona ale w Turka nie wierzyłem nigdy - chociaż parę rzutów w końcówkach) Nigdy tego nie zapomne jak kumpel się ze mnie wysmiewał co to mamy za partacza jak oglądaliśmy mecz :oops: :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otis nigdy nie mial i nie bedzie mial planu bo to osiol. podpisal lewisa za takie pieniadze ze zwatpilem a jak jeszcze wynegocjowal dla niego dodatkowy sezon to tak jakby jebnac sie mlotkiem w leb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym qhar to mi się zdaje że ty to najbardziej broniłeś Turka. Fakt byłoby to ryzyko zostawiać Nelsona samego na rozgrywaniu ale teraz widzimy że Turek do niczego się nie nadaje. Udał mu się jeden sezon i mysli że jest gwiazdą i dostanie 10 baniek i to jeszcze przez 5 lat. Zawsze byłem przecinikiem Turka :x :x :x

 

 

 

broniłem bo to niezły grajek jest! poza tym gdy widze że się nie palą do oddawania go to bez sensu snuć jakieś wymyślone trejdy, mimo że oczywiście miałem kilku swoich faworytów których widziałbym na jego miejscu.o wytransferowaniu pisałem rok temu, gdy grał na pełnej kurwie i na tamten czas był all starem z dobrym kontraktem a wszyscy się nim zachwycali. natomiast ja nie jestem do końca zwolennikiem systemu w jakim gramy chociaż musze przyznać że wykorzystuje on maximum z naszych zawodników tak jak run n gun w phx. moj pomysł odnośnie trejdu turka rok temu wzial sie stad ze nie wyobrazam sobie zdobycia misia z lewisem na pf a to on zostanie tu na najblizsze kilka lat i za nikogo go nie oddamy ze względu na kontrakt. wiec myslalem o zmianie turka na jakiegos pfa mimo ze wole go 100 razy bardziej niz rasharda. z turkiemkj w tej drużynie już się poniekąd pogodziłem, ale przy braku transferu z nim na widoku chce zeby został natomiast przeraża mnie kasa o jakiej sie mówi orlando chce mu dac 50 baniek on chce 60. ja bym mu osobiście dał 40. Z resztą zobaczymy jak się potoczą oferty dla wolnych agentów w dobie kryzysu bo mam wrażenie że się co poniektórzy grubo zdziwią.

 

 

Bogans: nie jasno się wyraziłem rasharda widze na sf a w wymianie za turka widze jakiegoś niezłego power fowarda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha jak Nelson zagrał tragiczny mecz to jechaliście po nim równo a Turek gra tak ostatnio non stop.

 

Nelson był jebany i pewnie zawsze będzie za to że nie jest rozgrywającym jest sg w "ciele" pg i to bardzo marnym ciele jak na pg ;] i cały czas o ile mnie pamięć nie myli podkreślaliśmy tutaj że nelson jest fajny jak rzuca i gdy atakuje kosz, natomiast początek tego sezonu i caly tamten prócz PO miał właśnie takik jakiś bezpciowy;] nie przypominał tego nelsona który z ławki wywalczył sobie miejsce w s5 i wylotke francisa. a w tamtym wlasnie okresie gral agresywnie rzucal atakowal kosz i wchodzil z lawki przez co mje posty w zeszlym sezonie ze tma jest jego miejsce. w tym gral zajebiscie i fajnie natomiast jezeli stracimy turka to zobaczysz jak duzo stracimy jezeli chodzi o kreowanie gry, bo on tak naprawdę pozawala nam zapomniec o brakach nelsona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogans: nie jasno się wyraziłem rasharda widze na sf a w wymianie za turka widze jakiegoś niezłego power fowarda.

niezlego tzn jakiego? np wilcoxa? to juz wole battiera i pewnosc ze bedzie u nas gral przez nastepne dwa sezony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezlego tzn jakiego? np wilcoxa? to juz wole battiera i pewnosc ze bedzie u nas gral przez nastepne dwa sezony

 

Niezłego to np troya murphiego czyli gracza który i walczy na tablicach i potrafi wejść pod kosz i pod tym koszem wlaczyć a także przymierzyć z połdystansu i dystansu. Wolisz od niego battiera? gość ma w prawdzie kontrakt w okolicach 10 mln dokladniej w tym 10 i nastepne 2 po 11 ale to i taklepiej niz pakowanie sie w turka i jego 5 letnia umowe.

 

 

a poza tym nic z trade'u turka nie bedzie bo i nikt nic zadowalającego nas za niego nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy wiemy ze turkoglu wiecej nie pokaze. to jest gotowy produkt, do tego starzejacy sie. obecny sezon ma znacznie gorszy od poprzedniego wiec dlaczego kolejne mialyby byc lepsze? kontuzja jameera troche pokrzyzowala plany bo dalej nie bedziemy wiedziec na co te druzyne stac. tez bym mu nie dal 10 baniek za sezon. lepiej juz poszukac mlodszych zawodnikow a nie pakowac gruba kase w 30 latka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy wiemy ze turkoglu wiecej nie pokaze. to jest gotowy produkt, do tego starzejacy sie. obecny sezon ma znacznie gorszy od poprzedniego wiec dlaczego kolejne mialyby byc lepsze? kontuzja jameera troche pokrzyzowala plany bo dalej nie bedziemy wiedziec na co te druzyne stac. tez bym mu nie dal 10 baniek za sezon. lepiej juz poszukac mlodszych zawodnikow a nie pakowac gruba kase w 30 latka

amen.

 

 

kurcze a najgorsze panowie jest to, że wszyscy do około myslą o wzmacnianiach aby być jeszcze lepszym szukaja co by poprawić tylko o orlando cisza :x

jak te plotki z shaqiem w cavs sie nie sprawdza a mysle że nic z tego nie będzie to tak na prawde nikt sie nie wzmocnił.poza tym bogans dobrze prawi że kontuzja nelsona duzo pokrzyzowala juz mowilem o tym wczesniej dlaczego.nie dowiemy sie na co ich stac w takim skladzie dlatego teraz kazda decyzja jest ryzykowna. dac turkowi kontrakt zle, wytransferowac go ale za kogo ? pozwolic mu odejsc tez zle.

 

po pół roku beztroski zaczyna sie dla nas ta gorsza czesc sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marc Stein: Looks like we have a fairly significant three-way deal that has been submitted to the league just before the trade deadline.

 

NBA front-office sources tell ESPN.com that Orlando is acquiring Rafer Alston from Houston to fill the void created at point guard by Jameer Nelson's shoulder injury.

 

The Rockets will receive Memphis guard Kyle Lowry, Orlando forward Brian Cook and perhaps two other minimum-salaried players to make the finances work.

 

The Grizzlies will receive a first-round pick from Orlando.

 

 

No i robi się ciekawie! Jeśli to się potwierdzi to magic mogą znów w tym sezonie popsuć krwi rywalom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos tam o Alstonie piszą że może go wytrejdują do Magic za Cooka:)

 

Brak Turka nie byłby tak bolesny jak nelsona. Grałby Lee i byłoby git a tak Nelsona nie ma a Turek gra pastę, Johnson i Turek to teraz najsłabsze ogniwa. Dobrze że Rysio czasami coś trafi bo jakbyśmy mieli liczyć na Turka....

 

Turkowi chcą dać 10 baniek ?? jeżeli dają to są największymi debilami jakich świat widział. Czemu nie mamy władz takich LAL oni poza K. Brownem robią super trady. A my to jesteśmy ruchani strasznie.

 

Ale będzie czad Lewis 34 lata 20 baniek

Turek 34 lata 10 baniek

 

hahaha już to widze staruchy będą grać. Potem wkurzy się Howard i odejdzie a wcześniej wytrejdują Nelsona bo nie prowadzi gry za jakiegoś pastucha:) Z natury jestem optymistą ale przeczuwam tragedie :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.