Skocz do zawartości

Orlando Magic 2008/2009


Links

Jak daleko zajdą Orlando Magic w nadchodzącym sezonie?  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak daleko zajdą Orlando Magic w nadchodzącym sezonie?

    • Polegną w pierwszej rundzie
    • ECF
    • 2 runda
    • Wielki finał
    • Zdobędą mistrzostwo
    • Nie wejdą do playoffs
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Mysle spabloo, ze chyba troche zbyt surowo oceniasz Stana. Tzn chodzi mi tu o te slowa o niekonsekwencji. Moim zdaniem to co zrobil bylo ok, Pietrus nie mogl zagrac wiec musial sie zdecydowac miedzy Bogansem, Lee no i JJem. I w koncu dal porzadna szanse Redickowi a ten ja wykorzystal. Od poczatku sezonu mu nie szlo, ale jednak w kazdym meczu w ktorym wystepowal byl wystawiany jakby na kilka minut na probe, teraz mogl sie poczuc pewniej grajac w wyjsciowym skladzie. Poza tym ja mam wrazenie ze Bogans gra lepiej gdy wchodzi z lawki niz jak gra w S5, poza tym gdyby on zagral w wyjsciowym to wsparcie z lawki byloby jeszcze mniejsze. Jesli zas chodzi o Lee to on ma jeszcze czas, nie jest jeszcze dobrze uksztaltowanym zawodnikiem, a z Redickiem w koncu trzeba cos zrobic, albo w jedna albo w druga. Tak wiec mysle ze deyzja Stana byla sluszna, choc byla odwazna. A ze kazdy z wymienionych przez Ciebie zawodnikow nadaje sie do gry to tylko sie cieszyc, gorzej jakby zaden sie nie nadawal ;) No tylko Stan musi umiejetnie druzyne poprowadzic, czy tak sie stanie bedzie mozna ocenic pewnie za jakis czas.

 

A teraz jeszcze chcialem pochwalic Nelsona, ostatnie mecze gra naprawde przyzwoicie, nie jako PG of kors ale jako dostaczyciel pktow. Fajne wejscia pod kosz, dobra skutecznosc z poldystansu (chociaz przy niektorych rzutach tak ni stad ni z owad czlowiek sie zastanawia - po co?, no ale dopoki wpada to ok). Tak wiec skoro w rozegraniu u niego postepu nie widac to chociaz niech te pkty zdobywa. No i w koncu dobra skutecznosc za 3 calego zespolu, selekcja rzutow z reszta tez lepsza. Oby tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SVG tłumacząc się z wystawienia Redicka stwierdził, że nie chciał zaburzać rotacji. Dlatego nie postawił na Bogansa - chciał, by ten wchodził z ławki. Natomiast - to już moje przypuszczenie - Lee jeszcze nie zdobył wystarczająco wiele zaufania u coacha, by ten dał mu szansę na s5. Źle nie wyszło. Wygraliśmy, a Redick dostał szansę na przełamanie się. 8 zwycięstw w 9 meczach robi wrażenie. Ale poczekajmy, aż zaczniemy grać z prawdziwymi powerhouse'ami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko dobrze tylko jak wroci Pietrus to tez nie chcac burzyc rotacji Redick bedzie za Bogansem a moze nawet za Lee :roll: Co do Bogansa to zgadzam sie ze z lawki lepiej sie prezentuje niz w s5 a Redick widac na odwrot wiec cos trzeba z tym zrobic Tracenie Redicka za nic mi sie nie widzi bo to by oznaczalo ze kolejny pick poszedlby na zmarnowanie A Redick nawet calkiem dobrze odnalazl sie w meczu z Raptors i w sumie chcialbym zeby Pietrus jeszcze sie troche pokurowal to bedziemy mogli dluzej poogladac JJ W koncu dostalby szanse na pokazanie sie.. Trzymanie go na lawce nic nie daje bo jego wartosc na rynku transferowym jest znikoma A jak sobie pogra moze to sie zmieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magic reserve guard Keith Bogans is out a minumum of three weeks and possibly as many as four to six after sustaining an avulsion fracture of his thumb in his left hand.

 

No to chyba będą zmuszeni grać redickiem i lee.Szkoda Bogansa ale paradoksalnie może wyjdzie nam to na dobre.Przekonamy sie jak sprawdza się redick i lee z ławki. Pewnie Pietrus bedzie grał trochę dłużej... a na wyniku nie powinno się to jakoś drastycznie odbić, zwłaszcza gdyby redick i lee sie sprawdzili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom Redick w koncu troche pogra i dobrze bo Bogans co mial pokazac to pokazal a JJ moze sie w koncu odblokuje i zlapie rytm W sumie wiecej mamy do zyskania niz do stracenia Dla Lee tez dobrze jak sobie troche dluzej pobiega

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z przedmowcami. Redick jak zlapie rytm to naprawde niezle sobie razdzi, nawet jego obrona nie jest jakas bardzo zla na tle calej druzyny... No chociaz ja nie potrafie wytlumaczyc tych jego airballi, wczoraj z Bucks z czystej pozycji w koncowce takiego uskutecznil... I ciekaw jestem gry Lee jak dostanie wiecej minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się nie dziwię wpadkom Redicka. Ten gracz nie ma za grosz pewności siebie, te dwa lata na ławce zupełnie go rozbiły. Świetnie się stało, że teraz będzie na stałe w rotacji. Za 2-3 mecze dojdzie do niego, że może grać na większym luzie, bo nie trafi na ławkę po każdym słabym zagraniu i może wtedy pokaże, na co go stać.

 

Jest też druga możliwość. Redick nadal będzie dawał dupska i potwierdzi tym samym, że już nic z niego nie będzie. Wtedy przynajmniej będzie jasne, że możemy go bez żalu sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest też druga możliwość. Redick nadal będzie dawał dupska i potwierdzi tym samym, że już nic z niego nie będzie. Wtedy przynajmniej będzie jasne, że możemy go bez żalu sprzedać.

 

Albo co bardziej prawdopodobne posadzić go na ławce bez myśli że marnuję nam się tam talent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj battie 20 pointsow z lawki sieknal. ktos juz pisal ze dobrze gra w tym sezonie i sie zgadzam :) wydaje mi sie ze mniej wazy i jest zwinniejszy niz za czasow Hilla. u Stana to chyba warunek zeby byc w dobrej formie bo inaczej lawka (Cook).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelson out, Bogans out, Pietrus out. Kto następny? Ja staram się dostrzegać pozytywy - JJ i C-Lee dostaną trochę minut na ogarnięcie. To może zaprocentować w przyszłości.

 

Robi się ciekawie. To co napisałeś to cała prawda pozytywy są ale wolałbym żeby JJ sie sprawdzał jako rezerwowy. Teraz wpada na głęboką wodę. Jak da rade no to będzie fajnie bo dojdzie nam do rotacji kolejny strzelec jak w tym systemie są potrzebni to widać na przykładzie niedyspozycji strzeleckiej w tym sezonie poszczególnych graczy. Jak będzie dawał dupy to też bedzie w sumie ciekawie bo myślę że wtedy zobaczymy wiecej grania lewisa na 3 a turka na 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie Battie pokuśtykał do szatni. miejmy nadzieje że to nic poważnego. 11 pkt AJ w pierwszej kwarcie - ładnie ;)

 

 

Po meczu:

 

Co mi się podbało? hmmm chyba obrona Lee w drugiej połowie grał naprawdę fajnie i agresywnie w obronie.W ataku też nieźle ale jakby sie bał rzucać za dużo oddawał piłke do pratnerów chociażto akurat robił fajnie. Brakuje mu chyba pewności rzutu ale będzie teraz grał wiecej wiec może szybko jej nabierze. Selekcja rzutów Redicka wczoraj była beznadziejna chyba 2 trójki odpalone w pierwszych sekundach akcji( jedna chyba w kontrze) to mi sie nie podobało ale całą drużyna wypalała chore rzuty na poczatku rozgrywania akcji, jjowi nie wpadło dlatego rzucało się to w oczy. Ale ogólnie redick nie grał jakoś najgorzej. AJ miał zajebistą pierwsza połowe a dokładnie 1 kwarte. turek fajnie dużo atakował kosz plus rzuty z dystansu naprawde fajne zawody rozegrał.Howard zagrał zajebiście po cichu liczyłem na jego gre w podobnym stylu zwłaszcza teraz gdy nie gra 3 ważnych graczy. wcześniejsze mecze miał gorsze przez problemy z faulami oby takich było jak najmniej. 1 mój mecz w tym sezonie na żywo i warto było się na kacu pomęczyć do 3 w nocy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie Lee poki co wogole nie podoba Strasznie maly wyglada jak na sg Jak grali z Wizards to mialem wrazenie ze jest nizszy od Danielsa a jest odrotnie.. Do takich Bryantow, TMacow, Carterow nawet nie doskoczy mimo ze sprawia wrazenie skocznego wiec co z jego obrony Shot selection tez narazie kiepskie i jakis strasznie niestabilny ten rzut

Redick tez tak przecietnie troche Dobre zagrania miesza z beznadziejnymi Tez raczej na minus.. niestety

Podoba mi sie natomiast Johnson Zajebiscie wypelnia luke po Nelsonie Weteran pelna geba! Potrafi zagrac tylem do kosza co wspaniale pokazal w meczu z Rockets Wyfaulowal m.in tego idiote Brooksa A swoja droga komentatorzy Houston to chyba najwieksze pacany w calej lidze Jeszcze tak stronniczego komentarza nie slyszalem.. Brooks najlepszy rzut o tablice po Duncanie to jeden z przykladow ale byla tego masa Tragedia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dzisiaj zobaczymy co są warci bo dziś w końcu przeciwnik z najwyższej półki. Do teraz graliśmy z pastuchami więc nie ma co oceniać. Boje się jednak wysokiej przegranej. W tamtym sezonie wygraliśmy z bostonem ale to była szalona koszykówka z mnóstwem 3 a teraz widać trójki już tak nie siadają a na dodatek nie gra pietrus i nelson.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dzisiaj zobaczymy co są warci bo dziś w końcu przeciwnik z najwyższej półki. Do teraz graliśmy z pastuchami więc nie ma co oceniać. Boje się jednak wysokiej przegranej. W tamtym sezonie wygraliśmy z bostonem ale to była szalona koszykówka z mnóstwem 3 a teraz widać trójki już tak nie siadają a na dodatek nie gra pietrus i nelson.

 

Tego meczu nie można rozważać w kategorii kto wygra ten lepszy i jak nas pokonają to w ewentualnym starciu w PO tez nie mamy szans. Nelson w ostatnich meczach przed kontuzja trzymał nam grę a pietrus i tak jest lepszym wsparciem niz evans i bopgans w 1 piatce w zeszlym sezonie. Poczekajmy do stycznia gdy znów z nimi gramy jak bedzie nasza druzyna wygladać. Dziś nie mamy zbyt wielkich szans na zwycięstwo. Ja chce zobaczyc walke i jeszcze raz walke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietny wystep Lee z Bostonem Fajne, piekielnie szybkie zwody i rzucik z okolicy linni osobistych To moze byc jego firmowa akcja :) W obronie tez zajebiscie Skakal do zbiorek jak wariat, dobrze bronil i nawet bule zaladowal Rondo! Redick tez spoko Pare razy ladnie rozprowadzil pilke Szkoda ze czasami nie trafial z czystych pozycji ale wystep pozytywny Battie kolejny do pochwal W drugiej kwarcie krolowal na boisku Byl bardziej efektywny niz Howard

Dwight sredni mecz Co mnie martwi to to ze jak dac jakiegos klocka typu JO'Neal a teraz nawet Glen Davis to te jego "przepychajace" piwociki nie za bardzo wychodza Czasami zamiast sie zblizac, londuje prawie na linni osobistych i oddaje rozpaczliwe pol haki

Lewis zajebiscie Mial moze ze dwa odpaly za 3 a reszta rzuty z dobrych pozycji Akcje 1on1 tez mu byly nie straszne :) Gral z zebem i nawet technicznego dostal Tak trzymac! A ten wsadzik pod koniec tez wypasiony

Mimo ze przegralismy byla walka i oto chodzi Wroci Pietrus i Nelson i bedziemy mogli sie odgryzc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Lee sobie poszalal Oby tak dalej to stanie sie naszym ulubiencem :) Poszukac jakiegos trejdu za Cooka i Bogansa/Redicka za wysokiego np z OKC bo byl taki rumor i niech nas pocaluja w dupe.. ze mamy slaba lawke itd

Co do trejdu to przydalby nam sie jeszcze jakis solidny sf z lawki Moze byc stary aby wiedzial o co chodzi, byl twardy, wchodzil na faul pod kosz.. :roll: Bogans od biedy moze byc ale przydalby sie ktos wyzszy i z lepsza gra 1on1 A jako pg moze smush parker? wiem ze byly z nim problemy ale jako trzeci bylby ok. kasy nie duzo, jakies doswiadczenie jest, dobrze gral przez krotki moment swojej kariery ze sie nim podnicali w LA.. Na serie z nimi jak znalazl, szczegolnie na wyjazdach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JJ wypada z podstawowej piątki już w dzisiejszym meczu i bardzo dobrze jako starter grał słabo/średnio a jako rezerwowy powinien mieć czas bez wiekszej presji aby znów coś zacząć trafiać. Tragedii nie ma bo jeżeli będzie grał dobrze to będzie grał tyle w kweestii redicka zmieniło się względem zeszłego sezonu (oczywisćie poza lepsza obrona) wcześniej nawet jak zagrał dobrze i trafiał nie wiedział czy zagra w kolejnych meczach tutaj raczej jeżeli nie będzie dawał dupy to może spokojnie liczyć na występy.

 

 

 

No i cała moja misterna TEORIA poszła w pizdu już w pierwszym meczu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.