Skocz do zawartości

Orlando Magic 2008/2009


Links

Jak daleko zajdą Orlando Magic w nadchodzącym sezonie?  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak daleko zajdą Orlando Magic w nadchodzącym sezonie?

    • Polegną w pierwszej rundzie
    • ECF
    • 2 runda
    • Wielki finał
    • Zdobędą mistrzostwo
    • Nie wejdą do playoffs
      0


Rekomendowane odpowiedzi

OMG kto grał w S5 :) SVG wkurzył się na S5 i stwoerdził że rezerwa zagra lepiej ? Musze zobaczyć ten mecz, Po statach widać że Lewis dał ciała Turek trochę mniej a Gortat zawodnikiem meczu :)

Nie ma to jak zajadłość wobec Hedo :lol:. Dał ciała mówisz :twisted:?

 

A skoro jesteśmy przy statsach, to zawodnikiem meczu nie może chyba być zawodnik, który w +/- ma -7, podczas gdy niektórzy mają po +30. Nie zmienia to faktu, że Marcin podbija swoją cenę i zatrzymanie go po sezonie będzie graniczyło z cudem :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG kto grał w S5 :) SVG wkurzył się na S5 i stwoerdził że rezerwa zagra lepiej ? Musze zobaczyć ten mecz, Po statach widać że Lewis dał ciała Turek trochę mniej a Gortat zawodnikiem meczu :)

Nie ma to jak zajadłość wobec Hedo :lol:. Dał ciała mówisz :twisted:?

 

A skoro jesteśmy przy statsach, to zawodnikiem meczu nie może chyba być zawodnik, który w +/- ma -7, podczas gdy niektórzy mają po +30. Nie zmienia to faktu, że Marcin podbija swoją cenę i zatrzymanie go po sezonie będzie graniczyło z cudem :(.

Nie no sorki zawsze na tym miejscu był turek a teraz pietrus na szybko spojrzałem na staty i myślałem że tu Turciu a to Piter (a tu kontuzja Turka). Poza tym napisałem że Gortat zawodnikiem meczu ale to było bardziej żartobliwie :D Sorki co do Turka ale naprawdę spojrzałem na szybko i myślałem że turciu tak słabo zagrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmienia to faktu, że Marcin podbija swoją cenę i zatrzymanie go po sezonie będzie graniczyło z cudem :(.

niech podbija, nalezy mu sie. 10mln ktore smith chce przeznaczyc na turkoglu wolalbym przeznaczyc na gortata i jeszcze jednego fajnego mlodego role playera z perspektywami do gry w pierwszej piatce. przynajmniej jakichs zmiennikow bysmy mieli. a tak jak podpiszemy turka to zostaniemy z niczym na lawce. beda wilksy, richardsony i inne takie..

 

aha.. nie wiem czy zauwazyliscie ale dwight ostatnio dosc dobrze wykonuje osobiste. nie modli sie, tylko bierze pilke i rzuca prawie jak z automatu :) taki maly pozytyw, zobaczymy czy to podtrzyma..

 

jego statsy z poszczegolnych miesiecy sa tutaj:

http://sports.espn.go.com/nba/players/s ... yerId=2384

..marzec 74%, calkiem fajnie :) styczen i luty tez sporo powyzej jego sredniej z tego sezonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zauważyłem że mu się polepszyły staty z osobistych ale nie chciałem zapeszać. Ale widać że od razu średnia pkt mu strochę podskoczyła. Jakby rzucał na poziomie 74 % w PO to byłaby rewelacja.

 

A co myślicie o Alstonie- prowadzi szybkie rozgrywanie ale staty jeżeli chodzi o rzuty to kiepskie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak analizować mecz na podstawie box-score'a, co nie panowie? Gortat ma nienajlepszy +/-, bo grał całą prawie czwartą kwartę, kiedy miał obok siebie takich tuzów jak Lue i Richardson i rezerwy Bulls nieco podgoniły wynik. Kto widział pierwszą kwartę, ten wie, że Gortat autentycznie trzymał wówczas wynik dla Magic.

 

Co do Alstona, to irytują mnie jego rzuty za 3. Oddaje ich zdecydowanie zbyt wiele. Rozumiem, że jest na czystych pozycjach, ale w jego przypadku nie jest to usprawiedliwienie, bo ma żałosny procent. To właściwie jedyna rzecz, którą mogę mu zarzucić. Grę prowadzi bardzo dobrze, daje radę w defensywie, nieźle penetruje (ale za rzadko). Otis ma u mnie ogromny plus za sprowadzenie go. I pomyslcie - to będzie nasz zmiennik na jedynce w przyszłym sezonie. Zacnie, co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos sie orientuje czy w tej wymianie z memphis i houston dotyczacej alstona oddalismy pierwsza runde draftu w tym sezonie czy w nastepnym? bo na stronce hoopsworld pisze ze jest to pick w drafcie 2010 czyli w tym bysmy wybierali :)

http://www.hoopsworld.com/teams/team.asp?TEAM_ID=14

(zjedzcie na sam dol i tam jest tabelka transactions)

 

aha i ogolnie salaries z tej stronki troche sie roznia z tymi z hoopshype.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

It's a three-way deal with the Memphis Grizzlies, as the other team sends Magic power forward Brian Cook and Grizzlies point guard Kyle Lowry to Houston, with the Grizzlies landing the Magic's 2009-2010 first-round pick.

Z tego też by wynikało że to jednak 2010. Orientuje się ktoś w ogóle czy mocny się zapowiada ten draft?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś w ogóle czy mocny się zapowiada ten draft?

ja nie.. :wink: ale kogos przydatnego zawsze da sie wygrzebac

 

no Pietrusik ladnie dzisiaj pogral :) i hedo wydaje sie byc zbedny, po raz kolejny powtorze.. :D wole podpisac gortata, jakiegos rolasa za MLE i nasz pierwszorundowy wybor w drafcie i bedzie to mialo rece i nogi. wieksza odpowiedzialnosc za rzucanie bedzie bral Jammer, Howard i Ryszard i damy rade!!!

 

chcialbym zagrac mecz z detroit bez hedo, tak z ciekawosci.. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przy tej ocenie wziąłbym jeszcze pod uwagę z kim graliśmy te mecze. Natomiast na pierwszy rzut oka widać kto najbardziej na tym korzysta i są to podkoszowi. Co akurat mnie przekonuje najbardziej... Ja wiem że akurat z Tonyemu na prawdę wyszły te dwa ostatnie spotkania ale mimo wszystko jest dla niego czas chociażby jak pokazał mecz z bulls nie koniecznie kosztem marcina. A tony potwierdza to w czym go będę cały czas bronił przy omawianiu sytuacji z marcinem fajna gra marcina nie powinna nam zasłonic tego że Battie to nadal dobre wsparcie z ławki, osobiście bardzo chciałbym aby ta abstynencja turka potrwała jeszcze 2/3 mecze tak z czystej ciekawości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha.. nie wiem czy zauwazyliscie ale dwight ostatnio dosc dobrze wykonuje osobiste. nie modli sie, tylko bierze pilke i rzuca prawie jak z automatu :) taki maly pozytyw, zobaczymy czy to podtrzyma..

 

jego statsy z poszczegolnych miesiecy sa tutaj:

http://sports.espn.go.com/nba/players/s ... yerId=2384

..marzec 74%, calkiem fajnie :) styczen i luty tez sporo powyzej jego sredniej z tego sezonu

No i co zapeszyłeś :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przy tej ocenie wziąłbym jeszcze pod uwagę z kim graliśmy te mecze. Natomiast na pierwszy rzut oka widać kto najbardziej na tym korzysta i są to podkoszowi. Co akurat mnie przekonuje najbardziej... Ja wiem że akurat z Tonyemu na prawdę wyszły te dwa ostatnie spotkania ale mimo wszystko jest dla niego czas chociażby jak pokazał mecz z bulls nie koniecznie kosztem marcina. A tony potwierdza to w czym go będę cały czas bronił przy omawianiu sytuacji z marcinem fajna gra marcina nie powinna nam zasłonic tego że Battie to nadal dobre wsparcie z ławki, osobiście bardzo chciałbym aby ta abstynencja turka potrwała jeszcze 2/3 mecze tak z czystej ciekawości...

z kim bysmy nie grali to lawka daje rade. i nie ma tego glupiego holowania pilki przez Turka i czekanie na to co zrobi, jak na zbawienie. a czesto gęsto kończy sie rzutem przez ramie i z jakiegos rozegrania nici. a tu wchodza battie, redick, lee, gortat i pietrus i robia co trzeba bez zbednego przetrzymywania i gwiazdorstwa, to mi sie podoba :) gra bez turkoglu jest bardziej zbilansowana. bo graja wszyscy po trochu a jak jest Turek to nawet jakby robil strate za strata to Stan i tak go nie sciaga. denerwujace to jest. musimy troche zainwestowac w mlodosc. chociazby taki Redick widzac ze nie ma szans na gre, po prostu znajdzie sobie inne miejsce. wątpie zebysmy go przekonali zeby u nas zostal jak bedzie taki monopol w pierwszej piatce. zero perspektyw żeby sie przebic. a przeciez za rok konczy mu sie kontrakt!

a co do battiego to tez jestem zdania ze to swietny zmiennik. lepiej wygladal w tych dwoch meczach niz hedo przez wiekszosc sezonu :P ale jak on ma grac jeżeli ziewa na meczach :P

http://sports.yahoo.com/nba/players/341 ... tons_magic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak analizować mecz na podstawie box-score'a, co nie panowie? Gortat ma nienajlepszy +/-, bo grał całą prawie czwartą kwartę, kiedy miał obok siebie takich tuzów jak Lue i Richardson i rezerwy Bulls nieco podgoniły wynik

Nie zmienia to faktu, że nawet jeśli pominiemy 4 kwartę to i tak będzie na minusie, a przecież wygrana była prawie 30 punktami...

 

 

wieksza odpowiedzialnosc za rzucanie bedzie bral Jammer, Howard i Ryszard i damy rade!!!

Albo i nie damy. Nie wiem skąd się bierze twój optymizm. Jammer wróci w przyszłym sezonie do gry po poważnej kontuzji rzucającej ręki i nie wiadomo czy będzie w stanie powtórzyć to co grał przed nią. Lewis to nie jest GTG i nie będzie. Nie jest w stanie zagrać pick'n'rolla mając piłkę, nie ma mowy o izolacji przodem do kosza... Howard poprawił się ostatnio w osobistych, ale też nie wiadomo czy to jest trwały trend. Nie zmienia to faktu, że na ogół w IV kwartach nie jest factorem. O Pietrusie już kiedyś mówiłem - kiepski ball-handling, marna asysta na mecz. Bez Hedo trzeba będzie się przegrupować i przebudować taktykę. Czy da to rezultaty podobne do tych, które osiągaliśmy przed kontuzją Nelsona to zagadka.

 

 

Nie rozumiem czemu wasza złość skupia się na Turkoglu. Czy on sam bierze piłkę i gra pick'n'rolle czy wynika to z taktyki trenera? Obrona ustawia się tak, że nie może wjechać, więc rzuca. Pick z Howardem ma ograniczoną liczbę rozwiązań. Zadam też takie przewrotne pytanie - wolelibyście Turka za 10 mln czy Lewisa za 20?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.