Skocz do zawartości

Playoffs 2019 ECF: (1) Milwaukee Bucks vs (2) Toronto Raptors


Gość eF.

ECF Bucks vs Raptors  

49 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto awansuje do finału NBA?

    • Bucks w 4
    • Bucks w 5
    • Bucks w 6
    • Bucks w 7
    • Raptors w 4
      0
    • Raptors w 5
      0
    • Raptors w 6
    • Raptors w 7

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, josephnba napisał:

musi być minimum sześć spotkań bo szkoda potencjału jaki drzemie w tych zespołach, no i jeśli Kawhi ma zostać w Kanadzie, musi mieć poczucie że warto a to da tylko dobra seria, nawet jeśli miałaby być przegrana

Kawahi musi tez sobie uswiadamiać ze to Bucks zaraz się rozpadnie niezależnie czy wygra czy nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, josephnba napisał:

A można jaśniej?

Jasnej to to że powinien wziąć pod uwagę że Toronto po tym sezonie się nie osłabi a zrobią to Bucks, 76ers i Boston prawdopodobnie

No i GS ale to przeciwnik z zachodu na finał ewentualnie jak zostanie w toronto. Nowe superteamy natomiast mogą wcale nie wypalić. To toronto z nim w przyszłym roku będzie na 100% jednym z 3 głównych faworytów

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak bux mają się osłabiać? 

Jeśli zameldują się w finale a trzon mają młody i podpisany to co masz na myśli?

Z rotacyjnych graczy tylko Lopez nie ma umowy na przyszły rok i meddelton ma player option na 13mln

Poza tym nawet jeśli Chris odejdzie to nie jest to gracz nie do zastąpienia. TU sytuacja jest inna bo w bux nie ma obaw że lider odejdzie, w Raptors ten problem jest

Jeśli odejdzie Leonard cały projekt Raptors z automatu robi się 4-8 zespołem na wschodzie

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to był mecz, który powinno Toronto wygrać żeby była 7 meczów seria. Taka szansa się może nie powtórzyć. Fajnie się to ogląda ale wygląda mi na Bucks w 5. Po tej stronie jest dużo więcej rezerw niż po stronie Toronto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw Marc Gasol w ataku jest straszny, i nie chodzi mi o ten mecz tylko ogólnie o całe te PO. Wydawało się że w Toronto powinien być w wymarzonej dla siebie roli 3-4 opcji i że spokojnie dorzuci te paręnaście punktów na mecz.... nic z tych rzeczy. Powiedziałbym nawet że jest prawie tak zły w ataku jak dobry jest w obronie :)  (znając życie i moc sprawczą postów na tym forum od tej pory będzie do końca PO robił 27/13 na 75TS% :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Good piont

Też się nad tym wcześniej zastanawiałem

Jak w tak szybkim tempie można aż taki zjazd zaliczyć, tym bardziej że Toronto ruchem piłki robi mu pozycje gdzie albo jest na izolacji albo ma sporo miejsca na mid, a on wygląda na obsranego jakby nigdy piłką do kosza w PO nie rzucał 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giannis to potwór, Budenholzer to król. Szczerze mówiąc, nie widzę Toronto w tej serii. Wiem, że to dopiero dwa mecze i powinni u siebie coś ugrać, ale Bucks są po prostu lepsi. Słabiej zagra Middleton, Lopez i Bledsoe? Nie ma problemu, bo stawią się Hill, Mirotić, Ilyasova. Do tego Brogdon, który jednak nie jest zardzewiały po kontuzji, a że graczem jest bardzo dobrym to robi różnicę. Roster Milwaukee ma moc! Natomiast w Raptors jest Leonard. No i w tym meczu stawił się też niejaki Norman Powell. To stanowczo za mało. Game3 trzeba zobaczyć obowiązkowo. Może Raptors znajdą sposób na Bucks, bo przy 3:0 będzie koniec, a wtedy GSW się powinno zacząć obawiać. PS. Pisałem przed sezonem, że Bucks stać na awans do ECF przy korzystnych matchupach, ale jak widać... tę drużynę stać na coś więcej niż ECF przy dobrych wiatrach. Jestem pod wrażeniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto nie kibicuje GSW ten naprawdę powinien trzymać kciuki za Kozły, bo w nich jest siła. Naprawdę przy takich zwycięstwach człowiek myśli, że mogą ostro zagrozić Goldenom w tych PO. 

Żaden inny team na tym poziomie nie ma podjazdu. Kto jak nie Bucks ma pokonać Curry&Co. No kto? 

Szkoda Kawhi ale Toronto z GSW miałoby sweepa. Niech to szybko kończą kozły i zbierają siły na finał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz coś ugrać w PO musisz mieć ławkę. Niestety to co było naszym atutem sezon temu w tym roku nie istnieje. Jak ktoś pokroju Meeks, Miller, Boucher, Moreland może stanowić o sile Raps. Tu jest pierwszą piątka i daleko daleko nic, żadnego wsparcia, bo ani Lin ani Flet nie dają nic. Powell ma przebłyski, bo Siakam ma faul trouble. Nie widzę tej serii po myśli Raptors, Bucks mają o wiele lepszy skład, który chyba jako jedyny teraz może stawić czoło GSW. Przykro to mówić, ale może być nawet sweep, a co gorsze budowanie składu od nowa przez kilka kolejnych sezonów. Zobaczmy jak skończy się G3, może coś się zmieni 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.05.2019 o 23:35, josephnba napisał:

Ale jak bux mają się osłabiać? 

Jeśli zameldują się w finale a trzon mają młody i podpisany to co masz na myśli?

Z rotacyjnych graczy tylko Lopez nie ma umowy na przyszły rok i meddelton ma player option na 13mln

Że jak? 

Brogdon jest RFA i będą musieli mu dać sporo kasy.

Pat i Sterling też nie są gwaratowani, ale mało kosztują więc raczej ich zostawia bo to fajni gracze w rotacji.

Hill ma niegwarstowane 18 mln, więc żeby dać Brogonowi to jemu odpuszczą, a Frazier który jest fajna 3 opcja UFA.

Middleton ma PO z której NA PEWNO skorzysta, więc będą musieli sypnąć kasa.

Mirotic jest UFA.

Gasol (choć to mało istotne) też.

Generalnie może się okazać że jak podpiszą Krisa i zmatc***a Brogdona to SC im się skończy a będą bez C... i zmienników na PG czy PF i C.

Jakoś nie chce mi się wierzyć że Lopez, Mirotic i Hill za jakieś wyjątki czy vet min podpiszą z nimi...

Ps. W kwestii meczu - nóż k**** jebana mać Marc Gasol! Nurse kompletnie nie ogarnął taktyki z jego udziałem w ofensywie. Cała największą moc Raptors tkwiła w ruchu piłką, w głębi składu, której brakuje. Trochę zaczyna to wyglądać jak Cavs rok temu, gdzie piłka do LBJ i reszta się patrzy...

Dzwoń chłopie po poradę do Caseya :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LONGER01 napisał:

Ławka to problem ale Gasol z każdym meczem wygląda coraz starzej! 3/20 w tej serii. Strasznie się na niego patrzy, Green podobnie

Nie wiem czy oni za bardzo na Leonardzie i Siakamie nie polegają. Czy taka jest taktyka Nurse'a ? Żadnej innej opcji w ataku, żadnego innego rozwiązania. Siakam z faulami i dupa blada. Nie da się w ten sposób wygrać serii z ławką Bucks. Muszą się uaktywnić pozostali, Gren, Gasol, Ibaka ... kurde ma kto zdobywać pkt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Wróbel napisał:

Nie wiem czy oni za bardzo na Leonardzie i Siakamie nie polegają. Czy taka jest taktyka Nurse'a ? Żadnej innej opcji w ataku, żadnego innego rozwiązania. Siakam z faulami i dupa blada. Nie da się w ten sposób wygrać serii z ławką Bucks. Muszą się uaktywnić pozostali, Gren, Gasol, Ibaka ... kurde ma kto zdobywać pkt. 

Dla mnie ten caly Nurse jest podejrzany. Przyfarcilo mu sie, ze Kawhi rozgrywa chyba najbardziej jordanesque PO's od czasow Jordana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.