Skocz do zawartości

Playoffs 2019 ECF: (1) Milwaukee Bucks vs (2) Toronto Raptors


Gość eF.

ECF Bucks vs Raptors  

49 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto awansuje do finału NBA?

    • Bucks w 4
    • Bucks w 5
    • Bucks w 6
    • Bucks w 7
    • Raptors w 4
      0
    • Raptors w 5
      0
    • Raptors w 6
    • Raptors w 7

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, january napisał:

Przy każdej wyśmienitej akcji BroLo tylko sobie myślałem.

Ja pie*dolę jakim cudem te dzbany wybrały Beasleya i Stephensona

Ja w każdym temacie do którego wchodzę mam nadzieje, że nie przeczytam już o tym jak Lakers podejmują fatalne decyzje, ale wtedy pojawiasz się Ty rycerz na białym koniu, który rozwiewa moje wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, january napisał:

Przy każdej wyśmienitej akcji BroLo tylko sobie myślałem.

Ja pie*dolę jakim cudem te dzbany wybrały Beasleya i Stephensona

Przecież to proste. Lopez chciał pójść do drużyny , który będzie o coś walczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Też warto pamiętać, że Brook Lopez w poprzednim sezonie wyglądał jak cień zawodnika.

albo po prostu magia systemu Lakers

Cytat

Lowry już drugi raz tak pewnie nie zagra, co mnie trochę martwi

e tam takie pisanie ze zespol XX juz bez szans bo jakis gracz zagral powyzej normy a przegrali czesto jest mylne. Kazdy mecz jest inny,, a Raptors mają świetną obronę więc Bucks całą serie powinni mieć ciężko z nimi (w drugą stronę też to tak działa oczywiście, ale może Kawhi z kolei zacznie trafiać znow contested jumperki na poziomie 65% jak z 76ers :D)

 

ogółem WCF a ECF to jakby dwa inne sporty były 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym meczu praktycznie wydarzyło się wszystko, czego można było się spodziewać:

- dobra obrona na Giannisie

- w końcu lepszy Lowry

- widoczne w 2p zmęczenie - zwłaszcza Kawhi i Gasol

- przeciętną obronę Middletona i wyłączenie w ataku,

- dobrą Brogdona (graty!)

- przeciętny Ibaka i Bledsoe

- dobre reakcje obu trenerów (Mike świetnie wykorzystał Lopeza, Nick w końcu Lowryego)

ale chyba nikt się nie spodziewał, że:

- Brook "Fuckin" Lopez wygra matchup ze zmęczonym Gasolem (i Ibaką), robiąc 29 punktów na 66%TS i zbierze 11 zbiórek w tym (SIC!) 4 ofensywne (ost. raz w PO zrobił to 4 lata temu) ;) 

- Green zaliczy ponad 3x więcej (kluczowych) strat niż wynika z jego średniej kariery... ost raz w PO miał 3 straty 2 lata temu ;) 

Mimo tego Bucks ledwo wygrali... Liczę, że wszystko w 7 meczu się rozstrzygnie. Niech chociaż na wschodzie będą ciekawe CF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam sobie tego Siakama i z jednej strony gość punktuje lepiej niż w sezonie zasadniczym, a z drugiej strasznie zjechał przy tym z efektywnością. Najbardziej zastanawia mnie to jak skoczyła mu liczba trójek, bo generalnie przy jego warunkach w PO spodziewałbym się twardej gry na kontakcie, a nie odkrywania swojego wątpliwego talentu strzeleckiego. Dzisiaj zza łuku 2/9 (!), wcześniej też sporo ceglenia w serii z Sixers - to nie jest gra Siakama z regulara...

Edytowane przez Hoolifan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając mecz, często łapała mnie myśl, qrva to może być kluczowy moment:

- kolejne pudła za 3 Bukcs / w 1 połowie trafili chyba ze 2 razy;

- spudłowanie dwa wolne Giannisa przy -1 w 3 kwarcie i zaraz odjazd Raps na +10;

- trójka Siakama at the buzzer,

- każda akcja Lowry (jak nie Lowry).

Choć cały czas, gdzieś z tyłu głowy dzwoniło mi, niech tylko Buks wpadnie coś więcej za 3, to dadzą radę.

Świetny mecz i dwóch bohaterów Lowry i Brook. Świetnie się to oglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Hoolifan napisał:

Najbardziej zastanawia mnie to jak skoczyła mu liczba tróje

Nie oglądałem dzisiaj, ale Sixers momentami kompletnie zostawiali go na obwodzie. A że Raptors nie mają za wiele opcji jeżeli chodzi o scoring, a on jest na poziomie ''może powinienem faktycznie ciepnąć sobie open 3'', to tak to wyglądało. :] Bucks i Sixers mają elitarny rim protection, więc takiemu Pascalowi ciężko jednak grać efektywnego kosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BMF napisał:

Nie oglądałem dzisiaj, ale Sixers momentami kompletnie zostawiali go na obwodzie. A że Raptors nie mają za wiele opcji jeżeli chodzi o scoring, a on jest na poziomie ''może powinienem faktycznie ciepnąć sobie open 3'', to tak to wyglądało. :] Bucks i Sixers mają elitarny rim protection, więc takiemu Pascalowi ciężko jednak grać efektywnego kosza.

Kojarzę to krycie na radar, ale on z półdychy rzucał w tym sezonie na bardzo przyzwoitym poziomie, więc dziwi mnie, że przy kiepskiej dyspozycji rzutowej, nie próbuje sobie tego dystansu trochę skracać. Zawsze łatwiej w ten sposób wymusić jakiś faul obrońcy czy zmusić go do wyjścia wyżej. Ogólnie ciężko mieć do niego pretensje, bo gra bardzo solidnie, tylko nie jestem przekonany, że akurat trójkami będzie w stanie odciążyć w ataku Leonarda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać zmęczenie Kawahia. Zbyt samotnie rył serię z 76ers. Gdyby Toroto grało zespołowo chociaz tak jak dzisiaj z milwoukee Toronto przystapiłoby do tej serii bardziej wypoczęte.  Będzie bardzo ciężko w tej serii bo toronto nie ma takich rezerw jak bucks. 

Niemniej jednak tak mocne chociaż mniej doświadczone bucks jest i będzie tylko w tym sezonie. Za rok jak podpiszą Middeltona i Bragdona depth im się skończy bo mogą im uciec Mirotić i lopez. 

Do czego zmierzam. Do tego że Kawahi POWINIEN mocno rozważyć pozostanie w Toronto a Milwokee powinno za wszelką cenę spróbować wygrać ligę nawet jakby trzeba było jakąś Paczulie wysłać na Duranta czy Currego. Chyba Toronto  z nimi przegra serię chociaż dzisiaj powinni byli wygrać bo mieli lepszą taktykę ale zabrakło sił. Nic straconego jeszcze ale maja mniejszy margines błędu i mniejsze rezerwy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde wszyscy skupiali sie na pojedynku Leo-Antek a tu w g.1 taki dodatkowy smaczek z lowrym i lopezem!!!

Chwilami sam nie wiedziałem komu kibicować
Cud ze Bucks pomimo katastrofy zza łuku potrafili dojść w tym meczu i go jeszcze wygrać, przecież od początku drugiej połowy chybili 12 kolejnych prób!!!
Szkoda dla serii ze Raps przegrali ale stało sie to o czym juz ktoś wspomniał- zmęczenie Raptors wyszło w czwrtej kwarcie

Spodziewałem sie dobrej obrony na Gianisie ale to jk skutecznie i perfekcyjnie Tor trapowali greka nawet mnie zaskoczyło, chwilami freek wygladał nieporadnie i ratował sie jakimiś panicznymi podaniami na skrzydło

jeśli mamy czuć emocje w finałach konferencji to tylko tutaj

musi być minimum sześć spotkań bo szkoda potencjału jaki drzemie w tych zespołach, no i jeśli Kawhi ma zostać w Kanadzie, musi mieć poczucie że warto a to da tylko dobra seria, nawet jeśli miałaby być przegrana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.