Skocz do zawartości

Playoffs 2019 ECF: (1) Milwaukee Bucks vs (2) Toronto Raptors


Gość eF.

ECF Bucks vs Raptors  

49 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto awansuje do finału NBA?

    • Bucks w 4
    • Bucks w 5
    • Bucks w 6
    • Bucks w 7
    • Raptors w 4
      0
    • Raptors w 5
      0
    • Raptors w 6
    • Raptors w 7

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Jendras napisał:

Nie jest słaby, bo przegrał serię z Raptors, ale jest słabszy w play-off niż w sezonie zasadniczym, bo nie robi adjustments. Podobne zastrzeżenia względem niego były już w Atlancie i ten sezon niestety je potwierdził. 

Coś w tym jest, ale Bucks mają swoje ograniczenia, niestety. Co nie zmienia faktu, że byli o jeden rzut od finału (game3). Po tym meczu chyba coś się w mentalności zmieniło. Natomiast Toronto uwierzyło, że mogą. Kluczowy jest ten game3 patrząc na przebieg całej serii. A tak poza tym Nick Nurse go przechytrzył, Szkoda, że nie grał Giannisem na C.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, dannygd napisał:

A to teraz są serie do 3 zwycięstw? Sami wróżbici post factum na tym forum... 😁

Nigdy w historii się nie zdarzyło aby jakaś drużyna wyszła z 0:3. Tak to wygląda, nie trzeba być wróżbitą. 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bucks na chwile obecną to taka Atlana Hawks Buda 2.0 z lepszym liderem. W przypadku kolejnych graczy z rosteru mamy do czynienia z efektem cheerleaderki, patrzysz i w grupie wydają się super fajni, ale rzeczywistość jest trochę inna.

Inna sprawa, że Giannis ma jeszcze miejsce na rozwój, a w przyszłym sezonie wschód może wyglądać zupełnie inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, eF. napisał:

Nigdy w historii się nie zdarzyło aby jakaś drużyna wyszła z 0:3

Zależy w jakiej dyscyplinie :)

Myślę, że choć to trudne to jak najbardziej możliwe. W końcu ile razy w finale przegrała ekipa prowadząc 3-1? A po tegorocznych meczach w lidze mistrzów to już mnie nic nie zdziwi. Więc jak to mówią: nigdy nie mów nigdy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, dannygd napisał:

Zależy w jakiej dyscyplinie :)

Myślę, że choć to trudne to jak najbardziej możliwe. W końcu ile razy w finale przegrała ekipa prowadząc 3-1? A po tegorocznych meczach w lidze mistrzów to już mnie nic nie zdziwi. Więc jak to mówią: nigdy nie mów nigdy :)

Przecież wiadomo o jakiej dyscyplinie mowa. Przy 3-0 dla Bucks byłoby po serii, nie wiem po co to podważać. ;)

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Mirwir napisał:

Bucks na chwile obecną to taka Atlana Hawks Buda 2.0 z lepszym liderem. W przypadku kolejnych graczy z rosteru mamy do czynienia z efektem cheerleaderki, patrzysz i w grupie wydają się super fajni, ale rzeczywistość jest trochę inna.

Inna sprawa, że Giannis ma jeszcze miejsce na rozwój, a w przyszłym sezonie wschód może wyglądać zupełnie inaczej.

 

troche tak, i choc rozumiem porownanie z Atlanto to jednoczesnie nie do konca ono mi sie podoba. 

Ja dam inne: do Rockets, czyli live by leader die by leader. Zwlaszcza przy takim a nie innym skillsecie Giannisa (ktory PO, w ktorych predzej czy pozniej trafi sie dobra / bardzo dobra obrona, obnażajo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.