Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Sylvinho. napisał:

Niektóre bilanse dla Ciebie to też żart, ale wtedy to jakoś nie protestowałeś.

Chcesz bronić ignazza który daje Ci 15-10 w tym trymestrze ale to jest nie do obrony. 

 

Masz core harden-fournier-Capela-craig-mudiay-Johnson-RHJ-Vonleh, reszta to jakieś ogórki pokroju dellavedovy i bowmana. I teraz zacytuje twój opis :

 

Absencje:

 

James Harden-3

Clint Capela-10

Emanuel Mudiay-6

Cam Johnson-10

Rondae Hollis- Jefferson-4

Noah Vonleh-14

Torrey Craig-6

 

sorry, Sylwek ale z taka rotacja i tyloma absencjami graczy z twojej podstawowej ósemki to możemy gadać o 10-15, max 11-14 ale nie 15-10 na piekielnym wschodzie. Głos ignazza to jest chyba all-time lapu capu level.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, MarcusCamby napisał:

Ale też Heat dostali 15-10

@ignazz

giphy.gif?cid=790b7611bdfec53100e86c649e

Wielkie umysły myślą podobnie.

No i Heat dostali ten sam bilans co Wizards, dajcie spokój, gdzie Rzym a gdzie Krym... 

 

ignazz ja nie potrzebuje żebyś mi dawał więcej winów ale zrewiduj raz jeszcze opis Wizards (absencje i rotacja ) i ich terminarz bo naprawdę grubo przesadziłeś w tym momencie.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

rozumiem wszystko, ale wystrzegajmy się takich dosadnych zwrotów lepiej, zaraz wyjdzie na to, że Iggy nałoży 9 poprawek :P

3 mecze bez Hardena i Capeli ( z tego co pamietam w tym samym czasie nie grali) - o ile nie było to jakieś Brooklyn/Clippers to jest pewne 0-3. 

 

Wychodzi na to ze wg Harden i Fournier i Osman sami zrobili 15-7 na naszym wschodzie, bo tam każdy z 6ciu pozostałych ważnych graczy rotacji miał po 4-14 absencji w tym trymestrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał:

Chcesz bronić ignazza który daje Ci 15-10 w tym trymestrze ale to jest nie do obrony. 

 

Masz core harden-fournier-Capela-craig-mudiay-Johnson-RHJ-Vonleh, reszta to jakieś ogórki pokroju dellavedovy i bowmana. I teraz zacytuje twój opis :

 

Absencje:

 

James Harden-3

Clint Capela-10

Emanuel Mudiay-6

Cam Johnson-10

Rondae Hollis- Jefferson-4

Noah Vonleh-14

Torrey Craig-6

 

sorry, Sylwek ale z taka rotacja i tyloma absencjami graczy z twojej podstawowej ósemki to możemy gadać o 10-15, max 11-14 ale nie 15-10 na piekielnym wschodzie. Głos ignazza to jest chyba all-time lapu capu level.

Ja nie mówię, że należy mi się 15-10. Chodzi o niedocenie mojego zespołu gdzie samo to, że piszesz o 10-15 to potwierdza.

I tak btw. jakby ktoś nie widział "tragiczny" Harden w tym trymestrze robił staty 31/7.4/7.1 na prawie 60 TS.

Elo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał:

3 mecze bez Hardena i Capeli ( z tego co pamietam w tym samym czasie nie grali) - o ile nie było to jakieś Brooklyn/Clippers to jest pewne 0-3. 

 

Wychodzi na to ze wg Harden i Fournier i Osman sami zrobili 15-7 na naszym wschodzie, bo tam każdy z 6ciu pozostałych ważnych graczy rotacji miał po 4-14 absencji w tym trymestrze. 

no, ale nie uważasz, że to bez sensu kłócić się o jeden skrajny głos? pytam, bo na przykład dla mnie bilans poniżej .500 dla Wizz jest obrazą dla Hardena, Thunder tam przypomnę dostają pod 18W, na prawdę zniżamy impact Brody do poziomu Cousinsa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sylvinho. napisał:

Ja nie mówię, że należy mi się 15-10. Chodzi o niedocenie mojego zespołu gdzie samo to, że piszesz o 10-15 to potwierdza.

I tak btw. jakby ktoś nie widział "tragiczny" Harden w tym trymestrze robił staty 31/7.4/7.1 na prawie 60 TS.

Elo

No ale Sylwek, moim skromnym zdaniem Harden sam jeden nie jest wstanie na naszym wschodzie zrobić bilansu powyżej .500 i tyle. W I trymestrze Capela był w miarę zdrowy i fournier grał życiówkę, wiec te 14-13 było uczciwe. Ale teraz ?

Nie dość ze przy krótkiej rotacji miales masę absencji, to Fournier spuścił z tonu, a Harden tez miał 5-6 meczowy dołek formy w tym trymestrze.  Wiem co mowie bo

mam go w trzech ligach fantasy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał:

No ale Sylwek, moim skromnym zdaniem Harden sam jeden nie jest wstanie na naszym wschodzie zrobić bilansu powyżej .500 i tyle. W I trymestrze Capela był w miarę zdrowy i fournier grał życiówkę, wiec te 14-13

no, to ja się z założenie nie zgadzam z takim myśleniem, wiem bowiem co potrafi zdziałać sam Jokić i wiem jak Harden nas za to dymał przez 11 kolejnych spotkań ;]

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

Harden tez miał 5-6 meczowy dołek formy w tym trymestrze.

i ostatecznie skręcił 30ppg na 60TS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszły moim zdaniem dosyć słuszne edycje. Wizards to była trochę wypadkowa liczby zwycięstw które mi bilansowały całość z puli stad taki wstępniak bo alfabetycznie to była ostatnia ekipa wschodu. 
Miami niesłusznie zaniżyłem bo to mocny zespół. 
 

latki jeszcze będą choć na pewno nie w top#5 ligi. 
 

Kłopot mam z Charlotte i fajnie jakby mi inni gm napisali swoje zdanie poza samym zainteresowanym. 

Mam pick Charlotte wiec chce to rozpisać uczciwie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

no, ale nie uważasz, że to bez sensu kłócić się o jeden skrajny głos? pytam, bo na przykład dla mnie bilans poniżej .500 dla Wizz jest obrazą dla Hardena, Thunder tam przypomnę dostają pod 18W, na prawdę zniżamy impact Brody do poziomu Cousinsa?

Harden sam jeden nie zrobi powyżej .500 na naszym wschodzie. Jak miał bardzo dobre wsparcie Fourniera i Capeli w I trymestrze i dostał 14-13, to czemu teraz, przy wylocie Clinta na 10 meczy i słabej formie Evana, trzech absencjach hardena znowu ma dostawać powyżej .500?

Ponadto, Jakbym ci rozpisał kto w którym meczu nie zagrał to by pewnie wyszło ze w każdym meczu miał średnio 7dmiu do gry + Dellavedova i Bowman. 

 

RHJ 4 absencje, Craig 6, Capela 10, Vonleh 14, cam

johnson 10, mudiay 6. To nie jest mało jak się ma 9-ciu legitnych graczy do gry + Bowmana i Dellavedowe. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

Poszły moim zdaniem dosyć słuszne edycje. Wizards to była trochę wypadkowa liczby zwycięstw które mi bilansowały całość z puli stad taki wstępniak bo alfabetycznie to była ostatnia ekipa wschodu. 
Miami niesłusznie zaniżyłem bo to mocny zespół. 
 

latki jeszcze będą choć na pewno nie w top#5 ligi. 
 

Ignaś,

Harden mecze od 14 Stycznia do all-star brake, czyli praktycznie jeden miesiąc i 2/3 naszego trymestru. 

28,8% za trzy, 39% FG% + 2 mecze opuszczone. To RW0 robił robotę w T2 w RL Houston, nie Harden. 

I jeszcze na naszym Wschodzie :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

Harden sam jeden nie zrobi powyżej .500 na naszym wschodzie.

Jokić robił top2 seed na mega ciężkim zachodzie, oczywiście inne zmienne, ale chcę byś znał mój punkt widzenia. Harden w Wizz jest w innej roli, cały czas gra o wynik i nie miał zawirowań transferowych, które przecież wpłynęły na całe Houston dość widocznie. Imo on tu trzaska 36ppg+ na luzaku ;]

a co grania w 7miu, Ronnie? Harden jest przyzyczajony do grania w 8 co noc ;]

4 minuty temu, Eld napisał:

gnaś,

Harden mecze od 14 Stycznia do all-star brake, czyli praktycznie jeden miesiąc i 2/3 naszego trymestru. 

28,8% za trzy, 39% FG% + 2 mecze opuszczone. To RW0 robił robotę w T2 w RL Houston, nie Harden. 

I jeszcze na naszym Wschodzie :D.

bierzemy dane zbiorcze z całego trymestru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

 

i ostatecznie skręcił 30ppg na 60TS

I mial tez najgorszy net rating ze wszystkich starterow houston razem z capela...

Westbrook plus 5.5

Gordon plus 3.5

Tucker plus 2.7

House plus 1.7

Harden plus 0.6

Capela minus 1.8

I pamietajmy ze rl rockets byli "tylko" 14-11 w 2t 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Jokić robił top2 seed na mega ciężkim zachodzie, oczywiście inne zmienne, ale chcę byś znał mój punkt widzenia. Harden w Wizz jest w innej roli, cały czas gra o wynik i nie miał zawirowań transferowych, które przecież wpłynęły na całe Houston dość widocznie. Imo on tu trzaska 36ppg+ na luzaku ;]

a co grania w 7miu, Ronnie? Harden jest przyzyczajony do grania w 8 co noc ;]

Zawirowania transferowe wpłynęły na wynik, a Harden zmieniający organizacje już nie?

Oj spółdzielnia, spółdzielnia...

Ja mam nadzieję, że jeden Harden to będzie za mało na PO. Sorry Sylvek, ale na mnie nie możesz liczyć.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Zawirowania transferowe wpłynęły na wynik, a Harden zmieniający organizacje już nie?

co?

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Oj spółdzielnia, spółdzielnia...

ole!

serio, ale o co chodzi, że Sylwek pozyskał Hardena, to teraz ma po dupie dostawać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.