Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ta dyskusja idzie w Zła stronę, zamiast się tu pierdolic o 1W w te czy tamte, bądźcie jak @polishllama69 dodajcie 3W Minnesocie i tyle, dla mnie Nuggets mogą iść na 80W w tym sezonie i im kibicuje, ważne żeby Minnesota szła na 81 a Lakers na 79- reszta to detale 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Nie ma reguły imo bo dużo zależy od kalendarza. 

pewnie, nie moja wina, że chciałem jakoś podkreślić dużo lepszy trymestr ;]

serio, mam odpowiedzi na wszystkie braki, ten Grant w innych okolicznościach byłby średnio do kupienia, ale naprawdę w tym okresie był zwierzęciem po obu stronach, świadome ryzyko póki co się opłaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

15 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

a coś potwierdza to, że jest słabszy niż był w 1T?

Nigdzie nie napisałem, że był słabszy, ale on opuścił 7 meczów + kilka razy miałem takie ,,weźcie go wypierdolcie z parkietu'' (tzn.  miał już po powrocie Ziona ze trzy dramatyczne występy), więc czy był overall ,,dobry'', to ja nie wiem, bo to jakieś 40% trymestru, które trzeba wrzucić do kosza.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, BMF napisał:

 

Nigdzie nie napisałem, że był słabszy, ale on opuścił 7 meczów + kilka razy miałem takie ,,weźcie go wypierdolcie z parkietu'' (tzn.  miał już po powrocie Ziona ze trzy dramatyczne występy), więc czy był overall ,,dobry'', to ja nie wiem, bo to jakieś 40% trymestru, które trzeba wrzucić do kosza.  

7 spotkań na łatwym kalendarzu, to aż taki minus? zobacz jak real Nuggets radzili sobie bez Sapa czy Murray'a

no i jak mamy się opierać 1:1 na tym co grał real Jrue ignorując totalnie warunki w jakich gra u mnie oraz wszystko inne, to gdzie tu jest sens?

6 minut temu, BMF napisał:

tzn.  miał już po powrocie Ziona ze trzy dramatyczne występy

proszę statystyki Jrue z ostatnich 12 spotkań

https://stats.nba.com/player/201950/advanced/?Season=2019-20&SeasonType=Regular Season&LastNGames=12

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

mecze Jrue

@LAC; Mavs; Cavs; Hornets; @GSW; Pacers; @Sota

mecze Harrisa się zgadzają

rzeczywiście Nuggets bez obru grają, ale tylko 4 spotkania

No ja nie jestem fanem takiego liczenia bilansów, ale gdyby tak liczyć, to bez Jrue i bez Harrisa grasz vs Pacers, Hornets, Warriors i Timberwolves -  tu są 3 mocne zespoły i bez obu swoich starterów na obwodzie chyba nie byłbyś faworytem w żadnym z nich ( vs te 3 play-offowe teamy), zwłaszcza, że to są 2xb2b.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

no i jak mamy się opierać 1:1 na tym co grał real Jrue ignorując totalnie warunki w jakich gra u mnie oraz wszystko inne, to gdzie tu jest sens?

Pisałem o jego grze w realu.

W kontekście Twojej ekipy, to jest ogólnie ciężki do oceny gracz, ale wiem co możesz napisać, spokojnie, to jest dobry punkt widzenia. Tyle, że dla mnie jest dużym rozczarowaniem, że mając obok lepszych ofensywnie graczy (Zion, Ingram), dalej musi oddawać te swoje beznadziejne rzuty i trochę nie wiem, co o nim sądzić. Ale z ocenami poczekam na koniec sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

No ja nie jestem fanem takiego liczenia bilansów, ale gdyby tak liczyć, to bez Jrue i bez Harrisa grasz vs Pacers, Hornets, Warriors i Timberwolves -  tu są 3 mocne zespoły i bez obu swoich starterów na obwodzie chyba nie byłbyś faworytem w żadnym z nich ( vs te 3 play-offowe teamy), zwłaszcza, że to są 2xb2b.

a to w dzisiejszej NBA jest coś takiego jak faworyt? postaw sobie w kolejce trzy zdarzenia z NBA na faworytów, zobaczymy ile trafisz ;]

rl Nuggets pokazal, że nawet w 7mkę potrafią wygrać z Jazz w b2b czy tak samo z Bucks

moja rotacja:

gdy nie grają Jrue i Harris (to żadne dopisywanie kleje z tego co mi zostało:P)

Seth - Ingles - Royce - Grant - Jokić

gdzie tylko Setha muszę w tym lineupie ukrywać, a porażkę z Sotą to akurat pewnie i tak miałbym wkalkulowaną

i już tak między nami - gdybym wiedział, że te 1W więcej tyle namiesza, to serio nie dałbym sobie bilansu chyba w ogóle, ale dobrze, przynajmniej znacie moje stanowisko 

5 minut temu, BMF napisał:

Pisałem o jego grze w realu.

W kontekście Twojej ekipy, to jest ogólnie ciężki do oceny gracz, ale wiem co możesz napisać, spokojnie, to jest dobry punkt widzenia. Tyle, że dla mnie jest dużym rozczarowaniem, że mając obok lepszych ofensywnie graczy (Zion, Ingram), dalej musi oddawać te swoje beznadziejne rzuty i trochę nie wiem, co o nim sądzić. Ale z ocenami poczekam na koniec sezonu.

a to nie wynika po prostu z frustracji? przecież przez tyle lat Jrue był uważany za jednego z najmądrzej grających guardów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, BMF napisał:

Tyle, że dla mnie jest dużym rozczarowaniem, że mając obok lepszych ofensywnie graczy (Zion, Ingram), dalej musi oddawać te swoje beznadziejne rzuty

ale czekaj, to znaczy, że powinien się odsunąć w cień i dać grać typkom co są w tym klubie dopiero od chwili?

nie za dużo wymagasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

a to w dzisiejszej NBA jest coś takiego jak faworyt? postaw sobie w kolejce trzy zdarzenia z NBA na faworytów, zobaczymy ile trafisz ;]

No wlasnie masz duzo racji:)

A gdybym stawial na nuggets w 2t w begm to wg Ciebie wygralbym w 85% przypadkow:) brzmi jak megafaworyt:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, fluber napisał:

No wlasnie masz duzo racji:)

A gdybym stawial na nuggets w 2t w begm to wg Ciebie wygralbym w 85% przypadkow:) brzmi jak megafaworyt:)

to wszystko przez Jaśka, on ma też jakieś tam problemy, a dał sobie tyle samo :P

no dlatego przytoczyłem fakt o najlepszym bilansie w b2b's oraz takowym z drużynami +.500, nic się raczej u mnie z kosmosu nie wzięło ;]

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.