Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Jokić robił top2 seed na mega ciężkim zachodzie, oczywiście inne zmienne, ale chcę byś znał mój punkt widzenia. Harden w Wizz jest w innej roli, cały czas gra o wynik i nie miał zawirowań transferowych, które przecież wpłynęły na całe Houston dość widocznie. Imo on tu trzaska 36ppg+ na luzaku ;]

a co grania w 7miu, Ronnie? Harden jest przyzyczajony do grania w 8 co noc ;]

bierzemy dane zbiorcze z całego trymestru?

Zgodzisz się chyba jednak ze mną ze poza Hardenem i capela core Westbrook-Gordon-House-Tucker

przy Fournier-Mudiay-RHJ—Craig-Osman to niebo a ziemia ? Ponadto napisze trzeci raz ze Ci rolesi w beGM Wizards tez byli spora cześć czasu kontuzjowani. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

 

Oj spółdzielnia, spółdzielnia...

 

+1W dla tego kto znajdzie najlepsze porównanie do umieszczenia Ignazza w Spółdzielni, może być na schemacie 

„włączenie  Ignazza do Spółdzielni to jak...”

(rak wiem, ze to było do LBSa ale odnosiło się do bilansów Ignazza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

serio, ale o co chodzi, że Sylwek pozyskał Hardena, to teraz ma po dupie dostawać?

Nie baw się w... no wiadomo :)

Nikt go za pozyskanie Hardena nie karze, bo właśnie jego pozyskanie dało mu Duranta.

Ale obecnie Durant jest kotuzjowany, Capela podobnie i Wizards mają bieda rotacje i próbują wjechać do PO na jednym Durancie.

Skoro Rockets zrobili 14-11 z Westbrookiem, to ciężko wytłumaczyć 15-10 z tym supportem co ma Sylvinho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

+1W dla tego kto znajdzie najlepsze porównanie do umieszczenia Ignazza w Spółdzielni, może być na schemacie 

„włączenie  Ignazza do Spółdzielni to jak...”

(rak wiem, ze to było do LBSa ale odnosiło się do bilansów Ignazza)

Ty to się w ogóle nie odzywaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, RonnieArtestics napisał:

przy Fournier-Mudiay-RHJ—Craig-Osman to niebo a ziemia ?

Craig >>> Tucker za ten trymest na pewno

Fournier to podobna półka bylejakości co Gordon, więc może i nie niebo, a ziemia, ale na pewno dobrze, że Sylwek ma Capele na następnego trymka ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Eld napisał:

Ignaś,

Harden mecze od 14 Stycznia do all-star brake, czyli praktycznie jeden miesiąc i 2/3 naszego trymestru. 

28,8% za trzy, 39% FG% + 2 mecze opuszczone. To RW0 robił robotę w T2 w RL Houston, nie Harden. 

I jeszcze na naszym Wschodzie :D.

Bierzemy staty z całego trymestru. Nie siej dezinformacji Eld :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat Wizards zamknięty. Analizując składy Houston i Wizards poprawiłem aby nie było odrealnienia. Rzeczywiście kłopoty składu były większe niż myślałem ale pisanie o bilansie poniżej 50% to przesada. To niestety pokazuje jak nisko niektórzy cenią moje spurs gdzie pojawiły się propozycje dużo dużo niższe. 

Harden gwarantuje w tym przypadku @Sylvinho. walkę o PO i jeżeli zdrowie wróci bilans za T3 będzie uwzględniał dzisiejsza niekorzystna korektę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Alonzo napisał:

a na domiar złego, słyszę, że dwaj gracze, którzy zagrali u Ciebie najwiecej meczy w s5, czyli Hill i Washington leca na dniach za Kevina Lovea.. 

co to ma do rzeczy w ocenie T2 ?

ponadto ja tego nie ujmowałem w opisach, bo nie uważałem za niezbędne do pomocy w bilansach po T1, ale przykładowo Diop i Melton późzno weszli w sezon, bo leczyli urazy i jako porządna organizacja nienaciskaliśmy na ich powrót. 

4 godziny temu, Alonzo napisał:

Depth chart uśredniony:

Bledsoe 21 / Smith 27

Hill 21 / Melton 18 / Thomas 9

Hayward 33 / Bridges 25

PJ 24 / Crowder 14

Ayton 28 / Green 13 / Bryant 7

ktoś chyba musiał te minuty przejąć jak wyleciał Hill, poza tym on bardzo dobrze wpisuje się w charakterystykę zespołu

4 godziny temu, Alonzo napisał:

Bridges lata od sg w s5 po pf w ciężkich i wyrównanych meczach. 

robi to w Phoenix też, więc w czym problem ?

uniwersalny gracz się dostosuje do potrzeb, w których się znajduje, coś co chyba u Ciebie nie chciało zadziałać, zwłaszcza jak tłumaczyłeś, że statystyki się dodają, otóż dodaje sie talent a statystyka to obraz tego co się dzieje na boisku, line-up o podobnej charakterystyce do mojego S5 należy do najlepszych w lidze, dodatkowo tutaj istnieje ławka i możliwość żonglowania ustawieniami w zależności od potrzeb i formy. Tutaj wszyscy prezentują bardzo wysoką formę a jak już chcesz piętnować zgranie to czy rl Grizz byli jakoś zgrani przed sezonem, zwłaszcza patrząc co gra Melton, który jak słusznie wspomniałeś później wszedł w sezon, do tego dwóch debiutantów, ciągle ktoś wypadał a  jakoś trybiło. twoją teorię też pięknie kladą na kolana rl, gdzie co chwilę ktoś wypada, alejest uniwerslany MVP Lowry, który korzystając ze swojego mózgu robi co trzeba zespołowi na boisku a reszta talentów jak rim protection (Boucher), spacing (wszyscy) czy ball handling ability się dodają a tam przecież 13 graczy zagrało ponad 100 minut w trymestrze, biorąc pod uwagę, że piąty był McCaw, szósty Davis, czy ósmy RHJ (wszyscy powyżej 400 minut !!!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.02.2020 o 15:45, Lucas napisał:

@fluber wlasnie to obejrzałem, wiec bedzie dobrze ;) 

 

 

@ignazz

Tutaj BMF:

Cytat

Świetny jest Westbrook, w końcu ma impakt gwiazdy po dłuższej przerwie

Cytat

Westbrook bez Hardena robi per36 - 38pts na 57%TS przy (+9.4 net), nawet jak Rockets mieli chyba łatwiejszy terminarz - to są to kosmiczne cyfry (dlatego ich nie utrzyma, aczkolwiek grał znakomicie w tym trymestrze)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do Hardena to ja nie wiem czy ma sens liczenie go tak jak z rl Rox, tutaj jednak inna sytuacja trochę, zjechał nieco z formą, ale jest użyteczny bardziej dla zespołu. Poza tym jak wiadomo pogardzam Rockets, więc wiem niewiele o nich a też nie ma nic o sile line-upów z jakimi grał harden i na jakie grał, więc dla mnie takie strzelanie w ciemno, nie mniej tam RHJ to bardzo dobrze pasujący gracz i w filozofii MDA powinien się odnaleźć, ale bez bricka na parkiecie, bo on jednak woli dunker spot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.