Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Hornets dostali plus 1 aby ludzie na mieście nie gadali ze polepszać chce pick CHAR który mam. Przekonania nie mam całkowicie ale za poprawę kultury wypowiedzi docenię. Kiedyś było więcej fluberyzmu a teraz jest jednak wyciągnięcie wymianami zespołu który miał mi dać lotto pick. Wkurza mnie to ale nie mogę tego przenosić na głosowanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, polishllama69 napisał:

co to ma do rzeczy w ocenie T2 ?

ponadto ja tego nie ujmowałem w opisach, bo nie uważałem za niezbędne do pomocy w bilansach po T1, ale przykładowo Diop i Melton późzno weszli w sezon, bo leczyli urazy i jako porządna organizacja nienaciskaliśmy na ich powrót. 

ktoś chyba musiał te minuty przejąć jak wyleciał Hill, poza tym on bardzo dobrze wpisuje się w charakterystykę zespołu

robi to w Phoenix też, więc w czym problem ?

uniwersalny gracz się dostosuje do potrzeb, w których się znajduje, coś co chyba u Ciebie nie chciało zadziałać, zwłaszcza jak tłumaczyłeś, że statystyki się dodają, otóż dodaje sie talent a statystyka to obraz tego co się dzieje na boisku, line-up o podobnej charakterystyce do mojego S5 należy do najlepszych w lidze, dodatkowo tutaj istnieje ławka i możliwość żonglowania ustawieniami w zależności od potrzeb i formy. Tutaj wszyscy prezentują bardzo wysoką formę a jak już chcesz piętnować zgranie to czy rl Grizz byli jakoś zgrani przed sezonem, zwłaszcza patrząc co gra Melton, który jak słusznie wspomniałeś później wszedł w sezon, do tego dwóch debiutantów, ciągle ktoś wypadał a  jakoś trybiło. twoją teorię też pięknie kladą na kolana rl, gdzie co chwilę ktoś wypada, alejest uniwerslany MVP Lowry, który korzystając ze swojego mózgu robi co trzeba zespołowi na boisku a reszta talentów jak rim protection (Boucher), spacing (wszyscy) czy ball handling ability się dodają a tam przecież 13 graczy zagrało ponad 100 minut w trymestrze, biorąc pod uwagę, że piąty był McCaw, szósty Davis, czy ósmy RHJ (wszyscy powyżej 400 minut !!!)

To o wymianie Washingtona i Hilla - nic :) To była dygresja odnośnie zmian w składzie. 

ja Ciebie nie krytykuje za zmiany - to naturalne, że każdy GM szuka najlepszych rozwiązań zanim mu sie drużyna ukształtuje. ale musisz się liczyć z tym, że to będzie miało swoje konsekwencje przy ocenie zgrania. rl Memphis zaczęli od startu 6-16, by przez 10-19 odbić się na aktualny bilans. Tam ze s5 odszedł tylko Crowder, a pozostała czwórka - Morant, Brooks, Jackson i Valanciunas gra, podobnie jak kluczowi rezerwowi - Clarke, Jones, Melton i Anderson. Ty robisz sporo zmian, stąd nie możesz oczekiwać tu zero-jedynkowego przełożenia ich stats na Twoje wyniki. W Memphis ponadto najważniejszym graczem, który im wypadł na dłużej ze składu jest Grayson Allen. U Ciebie - tak jak pisałem poza zmianami w składzie dochodzi jeszcze pechowa ilość kontuzji i zawieszenie Aytona. 

W rl Toronto - 9 z 11 najważniejszych w tym sezonie graczy, to mistrzowie NBA (pomimo, że Anunoby za dużo wtedy nie grał, a Boucher i McCaw byli graczami z dalszej rotacji. Nowi tam są z tych najważniejszych RHJ i Terence Davis i w sumie jeszcze Twojego Matta Thomasa można do tej grupy zaliczyć. 

Zgranie ma znaczenie. :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Alonzo napisał:

W Memphis ponadto najważniejszym graczem, który im wypadł na dłużej ze składu jest Grayson Allen.

ile meczów oglądałeś ? bo akurat to co napisałeś to ma tyle wspólnego co Zeller z bardzo dobrą defensywą 

poza tym bez Crowdera są 3-3 :) i mają słabszą ofensywę w tym line-upie ;) 

10 minut temu, Alonzo napisał:

U Ciebie - tak jak pisałem poza zmianami w składzie dochodzi jeszcze pechowa ilość kontuzji i zawieszenie Aytona. 

ale był w składzie na lato i mógl się zgrywać z kolegami, więc w czym problem ? zresztą były takie urazy jak JaMychal Green, który mógł grać, ale ktoś tam o miesiąc za późno poszedł po rozum do głowy i go posadził na kilka meczów, teraz jest znowu zdrowy i gra bardzo dobre minuty a u mnie przecież jak jest potrzeba to też bym nim grał, bo kość ogonowa to wkurwiający uraz, ale w razie potrzeby można z nim grać.

co do reszty, to dorabianie teorii do praktyki, ale ja tam nikogo do zmiany zdanie przekonywał nie będę

pis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, polishllama69 napisał:

ile meczów oglądałeś ? bo akurat to co napisałeś to ma tyle wspólnego co Zeller z bardzo dobrą defensywą 

Graysona Allena bardzo lubię. :)

A kogo tam przegapiłem z nieobecnych? Crowdera, Hilla i Iggiego nie liczyłem bo poszli w wymianie. 

No i teraz im JJJ wypadł: 

Cytat

Stellar second-year Grizzlies power forward Jaren Jackson Jr. has sprained his left knee and will be re-evaluated in two weeks, according to Chris Herrington of the Daily Memphian.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tangiers Doncic łatający dziury na PFie to miał być ten game changer? Przyznaj, że nie stwarzasz nawet pozorów przeciętnej obrony :)

Sprytnie rozpisane te minuty, prawie nie ma tam o tym ile faktycznie będą musieli grać Dudley, Diallo, a skoro część minut przejmie Doncic to będą musiały znaleźć się minuty dla Arcidiciano na obwodzie w ilości więcej niż 4 minut, zależnie od tego jak będziesz korzystał z dobrodziejstwa jakim jest posiadanie w składzie Satoransky.

Te 19-6 to żart. 17W to jest absolutne maksimum jakie mógł wyciągnąć ten team.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, MarcusCamby napisał:

@tangiers Doncic łatający dziury na PFie to miał być ten game changer? Przyznaj, że nie stwarzasz nawet pozorów przeciętnej obrony :)

Sprytnie rozpisane te minuty, prawie nie ma tam o tym ile faktycznie będą musieli grać Dudley, Diallo, a skoro część minut przejmie Doncic to będą musiały znaleźć się minuty dla Arcidiciano na obwodzie w ilości więcej niż 4 minut, zależnie od tego jak będziesz korzystał z dobrodziejstwa jakim jest posiadanie w składzie Satoransky.

Te 19-6 to żart. 17W to jest absolutne maksimum jakie mógł wyciągnąć ten team.

Moge z powodzeniem grac quasi small ball z zestawem Satoransky/Ross/Middleton/Doncic/Vuc, zreszta w tamtym trymestrze juz tego probowalem, teraz Doncic moze tam grac te 4 minuty wiecej. Nie wiem czego nie rozumiesz z tej rozpiski.

Zart to twoj argument o 7 nieobecnosciach Luki. Sprawdzam sobie teraz opis Charlotte, a tam Westbrook opuscil 6 meczow,. Twoj bilans dla Charlotte? 19:6. To z Wesbrookiem by zrobili 25:0?  KAT nie gra 13 meczow, ale spoko Cody Zeller da rade grac po 30 plus minut i zrobic bilans 17-8. To jest idealny przyklad podwojnych standardow, ktore wlasnie zastosowales. 

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tangiers napisał:

?  KAT nie gra 13 meczow, ale spoko Cody Zeller da rade grac po 30 plus minut i zrobic bilans 17-8. To jest idealny przyklad podwojnych standardow, ktore wlasnie zastosowales. 

Tangiers, ale co Ty się uwziąłeś na tego Cody Zellera? 

On w tym trymestrze zagrał we wszystkich 25 meczach śr. 22,8pkt. notując 10,6pkt. 6,4zb. 1,7as. Dlaczego niby  nie może grac tych 6-7min. dłużej przez połowę trymestru? 

podczas gdy jak odliczymy Twoich Vucevicia i kontuzjowanego przez większość trymestru Holmesa, to ostaja sie Tobie:

Muscala - 17 meczy, 15,7min. 6,2pkt. 2,9zb.

Spellman - 22 mecze 18min. 7,8pkt. 3,4zb. - odesłany właśnie przez Minnesote do G League. 

Diallo - 17 meczy 10,1min. 3,5pkt. 2,7zb. 

Dudley - 17 meczy, 7,5min. 1,5pkt. 1,4zb. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, tangiers napisał:

Moge z powodzeniem grac quasi small ball z zestawem Satoransky/Ross/Middleton/Doncic/Vuc, zreszta w tamtym trymestrze juz tego probowalem, teraz Doncic moze tam grac te 4 minuty wiecej. Nie wiem czego nie rozumiesz z tej rozpiski.

Zart to twoj argument o 7 nieobecnosciach Luki. Sprawdzam sobie teraz opis Charlotte, a tam Westbrook opuscil 6 meczow,. Twoj bilans dla Charlotte? 19:6. To z Wesbrookiem by zrobili 25:0?  KAT nie gra 13 meczow, ale spoko Cody Zeller da rade grac po 30 plus minut i zrobic bilans 17-8. To jest idealny przyklad podwojnych standardow, ktore wlasnie zastosowales. 

Wszystko rozumiem z twojej rozpiski, po prostu wykazuje zależności, których nie widać na pierwszy rzut oka w przedstawionym depth chart.

Punktuj 30 minut Cody Zellera, sam graj 18 minut Dudleyem i 19 minut Diallo. Minuty z twojego opisu. I to ja mam podwójne standardy.

Magic mieli i wciąż mają lepszy skład, nie wiem czy ktokolwiek to kwestionuje. Ogólnie pisanie do mnie z chęcią deprecjonowania Cody Zeller to nie jest dobra strategia. Można krytykować jego obronę, ale w ofensywie to bardo dobry gracz z wysokim BBIQ. Jared Dudley to dla mnie garbage player, a Diallo kompletna niewiadoma na ten moment. Tak jak pisałem, dwa lata temu go oglądałem regularnie w Pelicans i typowałem, że powinien się utrzymać w tej lidze, ale bardzo dobry obrońca? Na ten moment to życzeniowe myślenie na tak dużą rolę. Niech przebije się na stałe do rotacji Suns, będziemy mogli rozmawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alonzo

Nie czepiam sie samego Zellera, tylko glosowania Cambego.

@MarcusCamby

Czy widzisz roznice miedzy graniem 48 minut Zellerem/Pelle/Silva na C przez 13 meczow, a 5 meczami bez kogos z dwojki Markieff Morris i Holmes? Juz nawet pomijajac impact Kata. A ty mi jeszcze mowisz o slabej obronie, jak Vuc od lat z powodzeniem jest rim protectorem w dobrej defensywie i gra u mnie caly trymestr. Tu nie ma logiki. Minimum 18:7 dla Miami.

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

ktokolwiek tak poza Toba i @Alonzo uwaza?

Ano jakaś zbiorowa amnezja jest w tym drugim trymestrze.

Oba teamy mają porównywalne big trio, ale Magic lepszych rolesów. Wiem, że nie cenisz Oubre, ale to dużo więcej niż Markieff Morris ( podobne BBIQ co Oubre ) i wszelcy jego dublerzy. Czwarta opcja to Aaron Gordon - bdb obrońca. W Heat zapewne Satoransky. Ławka po stronie Magic.

Kontuzji więcej w Heat.

Ile można na hype Doncica jechać, który w drugim trymestrze już nie był tak fantastyczny, a Lowry owszem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Ano jakaś zbiorowa amnezja jest w tym drugim trymestrze.

Oba teamy mają porównywalne big trio, ale Magic lepszych rolesów. Wiem, że nie cenisz Oubre, ale to dużo więcej niż Markieff Morris ( podobne BBIQ co Oubre ) i wszelcy jego dublerzy. Czwarta opcja to Aaron Gordon - bdb obrońca. W Heat zapewne Satoransky. Ławka po stronie Magic.

Kontuzji więcej w Heat.

Ile można na hype Doncica jechać, który w drugim trymestrze już nie był tak fantastyczny, a Lowry owszem?

nie pytalem co Ty ywazasz, tylko czy sa jacys poza Toba ktorzy tak uwazaja.

dla mnie heat maja zarowno lepsza s5, jak i lepsza lawke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Nie wiem. Patrząc po głosowaniach pierwszego trymestru można odnieść wrażenie, że zdecydowana większość. Teraz zagłosowało koło 1/3 ligi.

bo w pierwszym trymestrze panowala jakas dziwnie nierozumiala ogolna podjarka magic. przechodzilo to pieprzenie jaki to oubre jest dobry itd. na szczescie z biegiem czasu zostali mocno zweryfiowani (slusznie).

niemniej jesli dobrze zrozumialem, ta teza o lepszych magic tyczyla sie ogolnej sily druzyn, czy miales na mysli 2 dotychczasowe trymestry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zamierzam rozstrzygać sporu bo są zwolennicy obu zespołów a nasza gra pokazuje ze lepiej nic się nie odzywać i nie wychylać ale gdzieś mi mignęło 31% Doncica za trzy. On ma świetna psychikę i oddaje dużo rzutów w ostatnich sekundach akcji ale ten wynik mnie zaszokował. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.