Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

 

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Nie wiem. Patrząc po głosowaniach pierwszego trymestru można odnieść wrażenie, że zdecydowana większość. Teraz zagłosowało koło 1/3 ligi.

Pewnie dlatego, ze Doncic/Middleton/Vucevic opuscili 21 meczow w 1 trymestrze.

Jak uwazasz, ze Lowry>Doncic, a Whiteside>Vucevic to tutaj ciezko podjac dyskusje.

Jakbym wzial takiego Derozana za Dipo, to pewnie bym dostal od Ciebie 20:5.

Staram sie byc tu obiektywny w stosunku do innych zespolow, lubie sklad Magic, nawet tego Gordona kupuje, ale uwazam ze jestem sporo lepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

bo w pierwszym trymestrze panowala jakas dziwnie nierozumiala ogolna podjarka magic. przechodzilo to pieprzenie jaki to oubre jest dobry itd. na szczescie z biegiem czasu zostali mocno zweryfiowani (slusznie).

niemniej jesli dobrze zrozumialem, ta teza o lepszych magic tyczyla sie ogolnej sily druzyn, czy miales na mysli 2 dotychczasowe trymestry?

Zdrowe Magic czy zdrowe Heat?

Doncic vs Towns

Middleton vs Lowry

Vucevic vs Mitchell

Satoransky vs Gordon

Markieff vs Oubre

Ross vs Nunn

Holmes vs Prince

Chyba 4:3 dla Magic, ale to trzeba by mocniej popatrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Zdrowe Magic czy zdrowe Heat?

Doncic vs Towns

Middleton vs Lowry

Vucevic vs Mitchell

Satoransky vs Gordon

Markieff vs Oubre

Ross vs Nunn

Holmes vs Prince

Chyba 4:3 dla Magic, ale to trzeba by mocniej popatrzeć.

nie wymieniles tu nawet brunsona, a biore go przed oubre, nunnem czy princem

a no i dipo nie wymieniles xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

nie wymieniles tu nawet brunsona, a biore go przed oubre, nunnem czy princem

Bierzesz tez Dotsona przed Oubre wiec to akurat żaden wyznacznik. 
 

@MarcusCamby Ja mam wyżej Heat za ten trymestr bo Magic maja za doba bardzo kiepski okres indywidualnie, poza Lowrym wszyscy zaliczyli spory zjazd, KAT wypadł a Mitchell był słaby za ten okres a ciężko mi kupić Lowryego w hero modę robiącego bilans 15-10 z co najwyżej przyzwoitym supportem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tangiers napisał:

Jak uwazasz, ze Lowry>Doncic, a Whiteside>Vucevic to tutaj ciezko podjac dyskusje.

Lowry > Doncic w tym trymestrze się broni, a w obronie Whiteside > Vucevic, bo ogólnie to nie jestem beton i wyżej cenię Czarnogórca. Ale z drugiej strony zgodzisz się chyba, że eksponowanie Nikoli jako rim protectora i finishera to podobny przykład co Ingram i Russell w Lakers? Po prostu nie korzystasz w pełni z jego potencjału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, człowiek...morza napisał:

nie wymieniles tu nawet brunsona, a biore go przed oubre, nunnem czy princem

a no i dipo nie wymieniles xd

No fakt, ze zdrowym Dipo nie ma tematu. Pytanie na jaki poziom on jest w stanie wrócić po takiej przerwie. Póki co jest fatalny, a to gracz bazujący na fizyczności. Wątpię by w tym sezonie ocierał się o poziom chociaż borderline all-stara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

zaśmiane szczerze :)

łaskawy nam panujący!

Czemu wyciąłeś, że tyczyło się obrony?

Ogólnie to tangiers sprzedaje Vucevica jako rim protectora znając jego defensywne słabości, gdzie Hassan jest lepszy w trzech ostatnich sezonach, dalej to nie ma sensu sprawdzać, bo Vuc kiedyś był c***owym obrońcą, a teraz pretenduje do solidnego wyrobnika, który nie nie jest ujemny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, człowiek...morza napisał:

bo w pierwszym trymestrze panowala jakas dziwnie nierozumiala ogolna podjarka magic. przechodzilo to pieprzenie jaki to oubre jest dobry itd. na szczescie z biegiem czasu zostali mocno zweryfiowani (slusznie).

w pierwszym trymestrze grali naprawdę dobrze i należało ich za to docenić, teraz jest już gorzej, a za tego Oubre Zo będzie pokutował w T3 (poziom Cartera, czyli niegrywalne gówno obecnie)

poza tym po raz kolejny, nikt gry w ataku Zellera się nie czepia, za to gra w obronie jest słaba i to będzie się tylko potęgowało, zwłaszcza na takich minutach iw takiej rotacji, no i spacing też jest meh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doncic w te półtora sezonu wyrobił sobie świetna opinię, ale dajmy mu może pokazać sie w playoffs, zanim obwołany zostanie u nas graczem lepszym od Nowitzkiego. :) 

Vucevic i Middleton nie za dobrze wypadli rok temu w playoffs -warto o tym również pamiętać. Middleton  nie spisał sie w serii w której grał po przeciwnej stronie Lowry. 

tez nie miałbym nic przeciwko spotkaniu Heat w playoffs ;) 

 

Natomiast co do siły obu drużyn, to z KATem ja jestem lepszy, ale jak nie wróci do gry to pewnie Heat.. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, polishllama69 napisał:

poza tym po raz kolejny, nikt gry w ataku Zellera się nie czepia, za to gra w obronie jest słaba i to będzie się tylko potęgowało, zwłaszcza na takich minutach iw takiej rotacji

A co z Aaronem Gordonem pod którego trzepałeś w poprzednim sezonie jako elite defenderze i TOP50 ligi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Lowry > Doncic w tym trymestrze się broni, a w obronie Whiteside > Vucevic, bo ogólnie to nie jestem beton i wyżej cenię Czarnogórca. Ale z drugiej strony zgodzisz się chyba, że eksponowanie Nikoli jako rim protectora i finishera to podobny przykład co Ingram i Russell w Lakers? Po prostu nie korzystasz w pełni z jego potencjału.

Nie, nie broni sie. To tak jak z 10 lat temu ktos porywnywal Carmelo do Lebrona czy Amare do Garnetta. Nie ten poziom. Whiteside to okazal sie okrutnym stat padderem, liga juz go dawno temu wyjasnila.

Vuc jest u mnie 3 opcja w ataku, robilby pewnie w takim Miami 15-10 oddajac glownie rzutu po rollach, poscie czy za 3. W Orlando ma za duzo obowiazkow, a kreauje go Fultz czy Augustin. Kiedy on mial dobrego kreatora? Vuc jest rim protectorem, bo taka ma role w obronie, jak wiekszosc C, a w tym jest akurat dobry. Od dwoch zaczal podawac po short rollach co w moim przypadku jest duza zaleta. Bordeline all star. Jak zwracasz uwage na ruchy zamiast statow, to przeciez Vuc jest bardzo dobrze wyszkolony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

A co z Aaronem Gordonem pod którego trzepałeś w poprzednim sezonie jako elite defenderze i TOP50 ligi?

był zajebistym obrońcą i dawał dobry impact w ataku, w tym sezonie liczyłem, ze dołoży drive, okazało się, że broni zdecydowanie gorzej a o grze w ataku lepiej nei wspominać, bo to jakieś jebane mamba mentality i pałowanie rzutów to jest dramat, nawet ten fajny playmaking jest nei widoczny obecnie, ale w tymnajgorsze jest to, że Alonzo pierdoli jakieś dyrdymały, ze rl Magic nie mają kultury organizacji i nie wiedzą co znim zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.