Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, fluber napisał:

Ogladasz? Jak kuzma i howard?

Howard niezle (choc raz kapitalnie go wytrzymał Tatum i zdobyl punkty "cialo w cialo"), ale no Tatum i LeBron kradną show ;) Kuzma to moze i jakies punkty zdobyl, ale ja zawsze mam wrazenie, ze on pudluje 2x wiecej rzutow niz potem widze w boxcorze :D 

Ale sam mecz przyjemny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

@człowiek...morza i @LeweBiodroSmoka niech się wypowiedzą bo wiem ze oglądają, ja jestem jak Franek Smuda, zobaczyłem jak wchodzą po schodach i już wiedziałem ze Tatum będzie MVP 

ja nie oglądam już, c*** mnie obchodzą Lakers przecież*

* ja ich po prostu nie lubię

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, tangiers napisał:

To tak jak z 10 lat temu ktos porywnywal Carmelo do Lebrona czy Amare do Garnetta

I 10 lat temu Amare mógł być lepszym ofensywnie graczem od Garnetta.

Nawet, jeśli dla Ciebie był tylko statpadderem.

Odpuść tangiers tanią demagogię. Obaj wiemy, że jesteś ponad to.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alonzo

Lowry dopoki nie doszedl Kawhi to pisal piekna karte w PO...Szybko ludzie zapominaja ;)

KAT, Mitchell - no coz, powiedzmy ze bez rewelacji

Ja rowniez nie mam czym sie tu specjalnie pochwalic, ale u Ciebie ten argument raczej tez nie zadziala.

@MarcusCamby

Ja nie porownuje teraz jednej strony parkietu. Oczekujesz konkretnych argumentow to sam zacznij je przedstawiac, na tezy Lowry>Doncic reaguje rownie absurdalnym jak Garnett vs. Amare - a kiedys lataly takie dyskusje na starym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Lucas napisał:

Howard niezle (choc raz kapitalnie go wytrzymał Tatum i zdobyl punkty "cialo w cialo"), ale no Tatum i LeBron kradną show ;) Kuzma to moze i jakies punkty zdobyl, ale ja zawsze mam wrazenie, ze on pudluje 2x wiecej rzutow niz potem widze w boxcorze :D 

Ale sam mecz przyjemny!

A druga polowe nawet odpaliłem, szkoda ze Ronnie oddał tego Theisa za frytki bo bym go brał do Tatumka :D Smart tez świetnie wyglada, tutaj ukłony dla El Wariato który już po drafcie marudził na wybór Exuma nad Marcusem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tangiers napisał:

Lowry dopoki nie doszedl Kawhi to pisal piekna karte w PO...Szybko ludzie zapominaja ;)

XD, akurat on robił tam coś, czego nie powinien a nie raz byl pierwszą opcją w ataku, zoptymalizowana rola i zaraz to wyglądało lepiej, tam w PO srali bardziej DDR i JV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tangiers napisał:

Lowry dopoki nie doszedl Kawhi to pisal piekna karte w PO...Szybko ludzie zapominaja ;)

 

Jeju ale tani argument. Lowry w PO indywidualnie nie zawodzil, a kartę to mu ten kasztan DeRozan zasrywał :P

3 minuty temu, tangiers napisał:

Lowry dopoki nie doszedl Kawhi to pisal piekna karte w PO...Szybko ludzie zapominaja ;)

 

Jeju ale tani argument. Lowry w PO indywidualnie nie zawodzil, a kartę to mu ten kasztan DeRozan zasrywał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, polishllama69 napisał:

XD, akurat on robił tam coś, czego nie powinien a nie raz byl pierwszą opcją w ataku, zoptymalizowana rola i zaraz to wyglądało lepiej, tam w PO srali bardziej DDR i JV

Wiem, ale przypomnialy mi sie te Wielknocne porazki Raptors  w G1 rozpoczynajace Wielka Sobota z salatka jarzynowa przed ekranem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, polishllama69 napisał:

XD, akurat on robił tam coś, czego nie powinien a nie raz byl pierwszą opcją w ataku, zoptymalizowana rola i zaraz to wyglądało lepiej, tam w PO srali bardziej DDR i JV

Najgorsze dwie serie Lowry sral gorzej niż DDR. Choc niewiele gorzej bo razem mieli epickie all time zestawienia minusowe. Ktoś podniecił się tymi ofensami złapanymi przez Kyle w ASG ale on nie wiem czy pamiętacie ze przejął mecz w ataku i pudłował seryjne wtedy. Przypomniało mi się jego granie w PO. 
ma oczywiście mniejsza ilość blamażu niż DDR ale dwa razy przebił mistrza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tangiers napisał:

Wiem, ale przypomnialy mi sie te Wielknocne porazki Raptors  w G1 rozpoczynajace Wielka Sobota z salatka jarzynowa przed ekranem.

XDD dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lucas napisał:

Jeju ale tani argument. Lowry w PO indywidualnie nie zawodzil, a kartę to mu ten kasztan DeRozan zasrywał :P

Jeju ale tani argument. Lowry w PO indywidualnie nie zawodzil, a kartę to mu ten kasztan DeRozan zasrywał :P

Niekoniecznie 

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

Seria z WSH była na jego konto.

Yep

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.