Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

 

9 minut temu, MarcusCamby napisał:

5 minut Dudleya, 15 minut Diallo? To jak wygląda rotacja podkoszowych, gdy masz zdrowego tylko Vucevica?

Rotacja bedzie w opisie. Zreszta tak jak zwykle jesli mam dluzsze absencje to opisuje rotacje zastepstw.

11 minut temu, MarcusCamby napisał:

T. Young + Gallo > Middleton

Tak i ten Tadek to jest jeden z gorszych kontraktow podpisanych zeszlego lata w naszej grze. Jest w tym roku gorszy od Markieffa a zarabia 14 milionow na rok. Jak mam stracic kilka winow ze Twojej strony kosztem zawalonego salary i watlipowej przyszlosci sportowej Younga to podjalem chyba dobra decyzje. W zasadze to Shevcu przebil grubo moja oferte.

14 minut temu, MarcusCamby napisał:

Jest logika. KATa zastępuje Cody Zeller, tak jak u Ciebie Vucevica zastępował Holmes. Magic mają Lowry, który być może powinien dostać MVP tego trymestru. Magic bez Townsa są lepsi niż Heat bez Doncica moim zdaniem.

Serio mam ci tłumaczyc roznice poziomu zastepstwa miedzy Holmesem a Zellerem w tym sezonie? Za Vuca wchodzil Holmes, ktory w pelni zdrowia bylby czarny koniem do MIP, a Zellera kazdy juz zna. To nic wiecej niz dobry back up, ktory w zaden sposob nie zabezpieczy interior defense, a tym bardziej Gordon. Jest tez roznica w opuszczeniu 13 meczow Townsa, a 7 Doncica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, tangiers napisał:

Tak i ten Tadek to jest jeden z gorszych kontraktow podpisanych zeszlego lata w naszej grze.

Ale w Pacers był elite rolesem i dawał znakomity impact w zeszłym sezonie. Tak czy nie?

Jak dasz opis i dam Ci 1W więcej to będzie sprawiedliwie i znowu będziemy w jednej drużynie? :P

Wydaje mi się, że nie doceniasz Cody Zellera, przecież on obok Kemby był regularnie drugim najlepszym graczem Hornets. Moim zdaniem to dużo więcej niż backup, nawet jeśli w tym sezonie jest gorszy od Holmesa.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Ale w Pacers był elite rolesem i dawał znakomity impact w zeszłym sezonie. Tak czy nie?

Luka rok temu byl swietnym rookiem, a w tym roku superstarem? Tak czy nie? Mamy nowy sezon. W tamtym roku Tadek byl swietny, przyczynil sie do dobrego bilansu, ale w tym to porazka i jakbym go podpisal za 56 milionow na 4 lat jak Shevcu to mialbym duzy problem. 
 

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Jak dasz opis i dam Ci 1W więcej to będzie sprawiedliwie i znowu będziemy w jednej drużynie? :P

Dalej za malo, ale spokojnie do jutra na 19-6 skonczymy i bedziemy mogli sobie podac reke :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tangiers napisał:

Luka rok temu byl swietnym rookiem, a w tym roku superstarem? Tak czy nie? Mamy nowy sezon. W tamtym roku Tadek byl swietny, przyczynil sie do dobrego bilansu, ale w tym to porazka i jakbym go podpisal za 56 milionow na 4 lat jak Shevcu to mialbym duzy problem. 

Ja się zgadzam, sam mimo uwielbienia do wielkiego Tadzia sądziłem, że jego kontrakt może długofalowo ciążyć. Nie sądziłem jednak, że tak szybko.

Chociaż wciąż dużo bardziej cenię Tadka, który fitowałby w każdym teamie niż stoppera-cancera Markieffa, no szanujmy się :)

4 minuty temu, tangiers napisał:

Dalej za malo, ale spokojnie do jutra na 19-6 skonczymy i bedziemy mogli sobie podac reke

To będzie pierwszy przypadek w historii, gdy po moich analizach zmienię głos, tak więc lepiej nie przeciągaj struny :P

I absolutnie nie mam pojęcia komu zabrać, bo jestem zadowolony z moich bilansów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MarcusCamby napisał:

słaby obrońca

~Przeciętny, jak coś robi w obronie, to albo dobrze, albo źle, w boxscorze widać te dobre rzeczy, jak ktoś odpali mecze Blazers to dostaje drugą stronę medalu.  

1 godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Nie uważam twoich analiz za prawdy objawione

Sam ich tak nie postrzegam, więc daruj sobie pisanie o tym przy prawie każdej możliwej dyskusji, jak nie chcesz dyskutować, to się nie odnoś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, polishllama69 napisał:

no Zeller to już prawie wrak, bo jednak zdrowie na więcej mu nie pozwala ...

Jaki wrak? O czym Ty znowu piszesz??? Dzisiaj grał 21min. miał 14pkt. i 9zb. U mnie gra od początku poprzedniego sezonu - do teraz na bardzo, ale to bardzo ograniczonych minutach. Teraz zwyczajnie potrzebuję, żeby przez połowe trymestru grał te 6-7min. dłużej, niż gra normalnie przez cały sezon!!! Ojp ale propagande stosujecie.. Przeciez przy Lowrym i Mitchellu w ataku nie będzie z tym problemów. Jestem właśnie po blisko 2-dniowej analizie skłądów i każdy - powtarzam każdy!!!! - ma u nas swoje problemy. 

Ty lepiej Lama zwróc uwagę, czy Twoi gracze w ogóle się znają, czy poznają tylko po tym, że maja koszuli w tym samym kolorze, bo ciągle zmieniasz graczy rotacji i niby ma to wszystko działać jak w advanced stats. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znają się dobrze, ciężko przepracowali lato i nastąpiła mała wymiana uzupełniająca trzech graczy przed świętami :)  i nie zmieniam a dopasowuję pod match-upy ;) 

poza tym nie chcesz mi chyba powiedzieć, że te 6524242552 urazów nie miało na niego wpływu ? poza tym ciekawe czemu grał tylko 21 minut :D 

przeczytałem twoją argumentację i mało nie oplułem ekranu laptopa ze śmiechu, podwójne standardy na propsie a u mnie miałeś czelność narzekać, że niedoceniamjakivhś bobków, porter zagrał 7 eczów w zespole, 7 Kornet nie wiem ile a Neto grał bo musiał i grał dobrze, w zamian przychodzą Crowder i Bledsoe, ale widzę narracje o kontyuacji skłądu musza byc siane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, polishllama69 napisał:

naniosłem ostatnie poprawki do bilansów, kto miał mnie przekonać ten to zrobił, kto nie próbował jego problem, idę hodować jedwabniki, pozdrawiam 

Heat 18-7, a Magic 15-10

A to mnie się grilluje :(

Lowry bardzo niedoceniony, skoro w pierwszym trymestrze Magic byli drugim seedem po Bucks, a teraz tak zjechali.

Lowry w drugim > Towns w pierwszym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Wreszcie ktoś docenił MarcusGOATa :)

Pomijajac, ze jako jeden z nielicznych doceniles moje zdrowie to jak dluzej popatrzylem na teamy, absencje etc to moge miec dosc podobne ulozenie teamow, najwieksza roznica pewnie bedzie z Heat u mnie :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Byl swietny nunn i mitchell tez mogl grac na pg:)

Fakt, eksplozja Nunna wtedy trymestr uratowała. Podobnie jak Holmesa w Heat :)

Z Mitchellem już gorzej, bo tam by zbrakło minut na SG. Trzeba było sięgnąć po nieszczęsnego Jory Josepha.

1 minutę temu, Lucas napisał:

najwieksza roznica pewnie bedzie z Heat u mnie

Heat najbardziej overrated team tego trymestru.

Coś jak Nuggets w pierwszym trymestrze :)

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.