Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, polishllama69 napisał:

znają się dobrze, ciężko przepracowali lato i nastąpiła mała wymiana uzupełniająca trzech graczy przed świętami :)  i nie zmieniam a dopasowuję pod match-upy ;) 

poza tym nie chcesz mi chyba powiedzieć, że te 6524242552 urazów nie miało na niego wpływu ? poza tym ciekawe czemu grał tylko 21 minut :D 

przeczytałem twoją argumentację i mało nie oplułem ekranu laptopa ze śmiechu, podwójne standardy na propsie a u mnie miałeś czelność narzekać, że niedoceniamjakivhś bobków, porter zagrał 7 eczów w zespole, 7 Kornet nie wiem ile a Neto grał bo musiał i grał dobrze, w zamian przychodzą Crowder i Bledsoe, ale widzę narracje o kontyuacji skłądu musza byc siane

Hornets po odejściu Kemby wiedzieli, że będą tankowali i znając problemy związane z kontuzją Codiego jeszcze z poprzedniego sezonu, mozna był przeczytać przed samym sezonem 19/20, że Zeller może grać w limitowanym czasie, bo forsowanie go, gdy Hornets o nic nie grają, mija się z celem.

Natomiast odnośnie zgrania w Twoim teamie: 

Tylko Ayton, Hayward i Bates-Diop ostali sie Tobie ze składu z poprzedniego sezonu. Reszta graczy jest nowa. 

Tak planowałeś rozpocząć sezon:

PG: George Hill 22 / Ish Smith 26 / Neto

SG: Mikal Bridges 22 / Hezonja 17 /Melton 11

SF: Otto Porter 25 / Bates-Diop 9/ Melton 9

PF: Gordon Hayward 31 / Washington 21/ Bates-Diop 9

C : Deandre Ayton 31 / Green 22 / Bryant 28/ Washington 8

ale Aytona Tobie zawiesili na cały trymestr, Porter praktycznie nie grał zanim go sprzedałeś ostatecznie, Hayward wypadł na 15 meczy, a Bates-Diop nie grał w 13, ponadto Green w 8, Bryant w 10, a Melton w 11 nie licząc mniej istotnych absencji. 

Najbardziej mogłeś liczyć na - Bridgesa, Isha Smitha i debiutanta Washingtona, którzy zagrali Tobie we wszystkich meczach. Jeszcze grali  Hill w 26, Neto w 25, Hezonja w 24, Green w 22 a później dopiero Bryant w 18, Melton w 17, Bates-Diop w 16, czy Kornet w połowie trymestru, czyli 14.

W okienku wymieniłeś Portera, Neto i Korneta na Bledsoe, Crowdera i podpisałeś Thomasa. Nie krytykuję - to dobre ruchy, ale te zmiany (wymiany + kontuzje + zawieszenie Aytona) przewracają Tobie całą rotację. 

Dokonałeś licznych zmian w s5 (m.in. za Haywarda grał Hezonja, za Ayton Green, a za Portera Washington)

W pierwszych meczach 2T zaczęli Tobie wracać wcześniej kontuzjowani gracze + doszli Crowder, Bledsoe (nie od razu - dopiero w 7 meczu trymestru) i Thomas.

i rotacje podałeś taką:

Depth chart uśredniony:

Bledsoe 21 / Smith 27

Hill 21 / Melton 18 / Thomas 9

Hayward 33 / Bridges 25

PJ 24 / Crowder 14

Ayton 28 / Green 13 / Bryant 7

 

Depth chart na ciężkie i wyrównane mecze:

PG: Bledsoe 30 / Ish 18

SG: George Hill 26 / De’Anthony Melton 22

SF: Gordon Hayward 34 / Mikal Bridges 14

PF PJ Washington 22 / Jae Crowder 16 / Mikal Bridges 10

C Deandre Ayton 38 / JaMychal Green 10

czyli Hill przechodzi na sg, a przez kilka meczy rozgrywa w s5 Ish Smith najwyraźniej do powrotu - a właściwie debiutu - Bledsoe. Bridges lata od sg w s5 po pf w ciężkich i wyrównanych meczach. 

a na domiar złego, słyszę, że dwaj gracze, którzy zagrali u Ciebie najwiecej meczy w s5, czyli Hill i Washington leca na dniach za Kevina Lovea.. 

no sorki Lama, ale sam widzisz, że te advanced stats które podajesz - i operując nimi czujesz sie jak ryba w wodzie :) - nie mogą sie u Ciebie przełożyć na wyniki tak, jak byś tego oczekiwał w 2T. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

@LeweBiodroSmoka bilans 21-4 daje 84% wygranych, czyli 5 najlepszy bilans w historii NBA za Warriors 16/17 Bulls 95/96 i 96/97 i Lakers 71/72...

Mając takiego Joka i coraz lepszego Jrue nie mogłem sobie dać mniej, no może te 20 W byłoby mniej optymistyczne, ale biorąc pod uwagę wszystkie za i przeciw wyszedł mi właśnie taki bilans, co zrobisz, mój skład mi się bardzo podoba, a teraz jest jeszcze mocniejszy

no i przypominam po raz enty, że w 1T miałem 19W i choć meczów było więcej, to moja drużyna jest znacznie silniejsza w 2T

chcąc bić się o drugi seed przynajmniej, nie mogę ściemniać, że mi nie zależy na każdym jednym W, chyba rozumiesz?

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, fluber napisał:

W sumie racja ale Alonzo obrywa za to ze backup na obwodzie>>>backup pod koszem

No niestety :( Cody i moja młodzież są niedoceniani.. A tak naprawdę chodzi mi o ich dobrą grę w 12 meczach, bo w g53 u siebie z Milwaukee bez KATa i Lowrego liczę sobie automatycznie L. Z Milwaukee miałem szanse wygrać na wyjeździe pod nieobecność KATa (Bucks bez Kemby i możliwe, ze tez bez Antka). 

Cody by stawiał świetne zasłony Lowremu i Mitchellowi w PnR.. ehhh.. 

20 minut temu, MarcusCamby napisał:

Eee? Jak?

Przecież Cory Joseph był fatalny w pierwszym trymestrze, na pewno gorszy od Cody Zellera.

Josephowi nie służyła gra w s5, z ławki teraz grając nawet nieco mniej jest zdecydowanie produktywniejszy - podskoczyło mu większość statsów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

no i przypominam po raz enty, że w 1T miałem 19W i choć meczów było więcej, to moja drużyna jest znacznie silniejsza w 2T

W pierwszym trymestrze byłeś przeceniony, te głosy które dostałeś powinny trafić na konto Atlanty Hawks, gdzie siedzieli prawdziwi bohaterowie Nuggets + Will Barton z Pacers.

Teraz jesteś niedoceniony, bo wszyscy twoi gracze grają dużo lepiej, ale przez to, że zostałeś zawyżony w pierwszym trymestrze, teraz kolegom głupio Cię mocniej pompować, bo brakuje skali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał:

Ten Jrue jest jakiś dobry w ogóle w tym trymestrze? Bo odkąd Pels są moją ulubioną drużyną, to ze trzy razy rzucałem w lapka krzesłami gdy akurat pojawiał się na ekranie. 

Taki sobie, miał problemy ze skutecznością i opuścił 7 meczów ( + Gary Harris 9). Jak dla mnie tam był za słaby obwód, zwłaszcza w D, żeby robić taki bilans jaki został zaproponowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Lucas napisał:

U Alonzo fajny rozstrzał w Jazz, w opisie 13-12, w bilansach 17-8 :D 

Już poprawiłem ;) 

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

W pierwszym trymestrze byłeś przeceniony, te głosy które dostałeś powinny trafić na konto Atlanty Hawks, gdzie siedzieli prawdziwi bohaterowie Nuggets + Will Barton z Pacers.

Teraz jesteś niedoceniony, bo wszyscy twoi gracze grają dużo lepiej, ale przez to, że zostałeś zawyżony w pierwszym trymestrze, teraz kolegom głupio Cię mocniej pompować, bo brakuje skali.

ja patrzyłem po kalendarzu, bo naprawdę rozważałem nawet 1 seed dla Nuggets, ale tak jak piszę - zadecydował kalendarz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Teraz jesteś niedoceniony, bo wszyscy twoi gracze grają dużo lepiej, ale przez to, że zostałeś zawyżony w pierwszym trymestrze, teraz kolegom głupio Cię mocniej pompować, bo brakuje skali.

mhm, 25+ userów dało mi 18-19W bez opisu na tle tak słabszych Jokciu, Jrue, Ingelsie, Grancie i Sethecie - a teraz z opisem uznają, że jednak nie? 

sam jestem ciekawy jak to wyjdzie, ale jak mówiłem, chcę utrzymać pace na 60W i imo na to z tym rosterem zasługuję :P

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Taki sobie, miał problemy ze skutecznością i opuścił 7 meczów ( + Gary Harris 9). Jak dla mnie tam był za słaby obwód, zwłaszcza w D, żeby robić taki bilans jaki został zaproponowany.

 Wiem, wiem, Pelicans to moje nr 1 w tym momencie i zgadzam się, że powinni nim handlować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, BMF napisał:

Ten Jrue jest jakiś dobry w ogóle w tym trymestrze? Bo odkąd Pels są moją ulubioną drużyną, to ze trzy razy rzucałem w lapka krzesłami gdy akurat pojawiał się na ekranie. 

a coś potwierdza to, że jest słabszy niż był w 1T? ja akurat słyszałem wiele ciepłych słów ostatnio o nim, ale nawet jeśli, to u mnie od dawna nie musi kopać po czole ;] a te statystyki są w porządku, nawet te 7 spotkań, to dla mnie mało, niech po prostu będzie zdrowy

15 minut temu, fluber napisał:

Taki sobie, miał problemy ze skutecznością i opuścił 7 meczów ( + Gary Harris 9). Jak dla mnie tam był za słaby obwód, zwłaszcza w D, żeby robić taki bilans jaki został zaproponowany.

Royce i Ingles to tak słaby zestaw do bronienia obwodowych? przecież w Nuggets nawet Barton wygląda w tym sezonie jak legitny obrońca, a gracze Jazz u nas już nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

 

Royce i Ingles to tak słaby zestaw do bronienia obwodowych? przecież w Nuggets nawet Barton wygląda w tym sezonie jak legitny obrońca, a gracze Jazz u nas już nie?

No raczej nie wychodzisz nimi na jedynce i dwójce. Chyba, że Seth Curry z Lou Williamsem mają bronić skrzydłowych?

I ja nie twierdzę, że to jest słaby zestaw. Twierdzę, że ten skład jest za słaby na to, żeby robić TOP 5 bilans w historii NBA. To dwie różne rzeczy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zresztą @BMF

patrząc na sam opis, który dałem do Jrue, to Twój komentarz jest naprawdę poniżej krytyki :D

1 minutę temu, fluber napisał:

No raczej nie wychodzisz nimi na jedynce i dwójce. Chyba, że Seth Curry z Lou Williamsem mają bronić skrzydłowych?

pewnie, że nie, ciężko by było zwłaszcza, że Harris i Jrue pauzują w zupełnie innym okresie a ich kontuzje się ze sobą nie pokrywają

mecze w nawiasach jednak za mało?

3 minuty temu, fluber napisał:

Twierdzę, że ten skład jest za słaby na to, żeby robić TOP 5 bilans w historii NBA. To dwie różne rzeczy:)

to jest jakiś grubszy lol. możesz mi wytłumaczyć o co tu chodzi?

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

pewnie, że nie, ciężko by było zwłaszcza, że Harris i Jrue pauzują w zupełnie innym okresie a ich kontuzje się ze sobą nie pokrywają

mecze w nawiasach jednak za mało?

o jezu ja to źle zrobiłem :D

 

zaraz to tutaj napisze jak powinno być, w końcu to tylko info dla wygody miało być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mecze Jrue

@LAC; Mavs; Cavs; Hornets; @GSW; Pacers; @Sota

mecze Harrisa się zgadzają

rzeczywiście Nuggets bez obru grają, ale tylko 4 spotkania

 

 

3 minuty temu, fluber napisał:

O to, że lepszy % wygranych niż sobie zaproponowałeś zrobiły 4 drużyny w historii NBA, przecież napisałem o tym wcześniej:)

ale Ty mówisz o pace'ie na koniec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

 

ale Ty mówisz o pace'ie na koniec?

Oczywiście. Pytanie brzmi, czy w takiej formie przez cały sezon, przy proporcjonalnej liczbie urazów, ten team zrobiłby 69-13. Moim zdaniem nie, w związku z czym 21-4 też nie jest tu możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Oczywiście. Pytanie brzmi, czy w takiej formie przez cały sezon, przy proporcjonalnej liczbie urazów, ten team zrobiłby 69-13. Moim zdaniem nie, w związku z czym 21-4 też nie jest tu możliwe.

chyba tylko Ty mógłbyś wymyślić coś takiego, bez urazy, ale skoro w zeszłym sezonie robiłem 60W, a ten trymestr uważam za swój absolutnie najlepszy, to danie sobie za niego ponadprzeciętnego bilansu nie jest niczym szokującym

jeszcze raz muszę pisać, że bilans jest wysoki, ale to Wam powierzam ocenę tego zespołu?

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.