Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, cały Excel z nieobecnościami jest już uzupełniony, dzisiaj jeszcze policzę ekwiwalenty minutowe. Na razie zestawienie nieobecności w pierwszej piątce ( @january słusznie wczoraj zauważył, że przy ekwiwalencie sumuję ławkę i s5, a nieobecności w s5 są istotniejsze)

Zestawienie absencji w 2 trymestrze w pierwszej piątce (25 meczów do rozegrania, czyli 25 meczów nieobecności = średnio brak jednego gracza s5 w trymestrze) :

6  - TIMBERWOLVES

9 - Bulls, Pistons

10 - Hornets, Suns

15 - Bucks, Warriors

16 - Kings, Clippers

17 - Heat, 76ers, Nuggets

18 - Jazz

19 - Spurs

20 - Magic, Lakers

23 - Pelicans

24 - Pacers

25 - Raptors, Celtics

26 - Rockets

31 - Grizzlies

34 - Cavaliers

35 - Wizards

36 - Knicks

41 - Mavericks, Nets

47-  Hawks

49 - Thunder

57 - Blazers

 

 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BMF napisał:

 a do tego Bucks za każdym razem mieli dodatni net rating.

Bucks generalnie praktycznie w każdej konfiguracji mają dodatni net rating. W tym sezonie:

z Bledsoe bez Giannisa Net Rating +5,36

, ale...

bez Bledsoe i bez Giannisa Net Rating +8,93

i dla porównania to samo dla Middletona:

z Middletonem i bez Giannisa Net Rating +11,37

21 minut temu, Qcin_69 napisał:

Wez no @fluber daj te Minnesote z absencjami złotym kolorem :D 

Teraz lepiej?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, człowiek...morza napisał:

no tylko ja nie pi****le na lewo i pawo jaka to gleboka rotacje mam xd

ale ogolnie masz racje :)

U mnie jest ogromne  zakłamanie przez Nurkića (25). Gdyby nie on, był bym gdzieś w połowie stawki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestawienie ekwiwalentów:

Spróbuję jeszcze wyjaśnić, na czym to polega i o co chodzi.

Żeby nie rozpisywać siedmiu, czy dziewięciu piątek z rozpiskami minut, kiedy ktoś ma kontuzję, wyliczam ekwiwalent minut, jakie trzeba uwzględnić w opisie. Dzięki temu można uwzględnić każdego gracza w rotacji, tak jakby nie opuścił żadnego meczu, z tym, że minut do rozpisania jest wtedy więcej niż 240 ( czyli 5x48).

Ekwiwalent obliczam w sposób bardzo uproszczony: każda nieobecność w s5 oznacza konieczność znalezienia dodatkowych 30 minut, natomiast każda nieobecność na ławce oznacza konieczność znalezienia dodatkowych 18 minut.  Gdyby wszyscy zawodnicy s5 i ławki nie opuścili ani jednego meczu, wynik wychodziłby 240 minut ( 48 minut na pozycję). 

Oto wyniki:

Kolejno ( w kolejności od najmniejszej liczby nieobecności do największej) Suma minut do wypełnienia ( min 240), suma mpg/pozycja ( min 48mpg) , liczba opuszczonych minut.

1.Detroit Pistons @ozzy110 259,44 51,89 486

2. Denver Nuggets @LeweBiodroSmoka 262,56 52,51 564

3. Charlotte Hornets 264,96 52,99 624

4. Orlando Magic @Alonzo 266,16 53,23 654

5. Chicago Bulls @kucio 267,36 53,47 684

6. Phoenix Suns @Lucas 269,28 53,86 732

7. Philadelphia 76ers @Tecu 271,92 54,38 798

8. New Orleans Pelicans @MarcusCamby 271,92 54,38 798

9. Golden State Warriors @MMM2121 272,4 54,48 810

10. Minnesota Timberwolves @Qcin_69 273,12 54,62 828

11. Indiana Pacers @RonnieArtestics 273,84 54,77 846

12. Sacramento Kings @shevcu 275,76 55,15 894

13. Milwaukee Bucks @SlaKB 276 55,2 900

14. San Antonio Spurs @ignazz 277,2 55,44 930

15. Toronto Raptors @LONGER01 281,52 56,3 1038

16. Los Angeles Lakers @january 283,44 56,69 1086

17. Miami Heat @tangiers 286,32 57,26 1158

18. Utah Jazz @polishllama69 286,8 57,36 1170

19. Cleveland Cavaliers @cvbe 289,44 57,89 1236

20. Houston Rockets @Regis 291,36 58,27 1284

21. Dallas Mavericks @karpik 294,24 58,85 1356

22. Los Angeles Clippers @BMF 294,48 58,9 1362

23. Washington Wizards @Sylvinho.297,12 59,42 1428

24. New York Knicks @człowiek...morza 297,6 59,52 1440

25. Atlanta Hawks @eMeS 303,6 60,72 1590

26. Memphis Grizzlies @kungfubestia 303,84 60,77 1596

27. Boston Celtics @Principe 306 61,2 1650

28. Brooklyn Nets @kolader 316,56 63,32 1914

29. Oklahoma City Thunder @Eld 321,12 64,22 2028

30. Portland Trail Blazers @Ashigaru 324,24 64,85 2106

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać absencje Irvinga Knicks nie straszne. Malik Beasley witamy na pokładzie! Mam nadzieje, że znajdą się tu ludzie z honorem, docenią moje przewidywania (jak widać na przykładzie ostatnich spotkań miałem rację) i nie będą brali pod uwagę tych kasztańskich notowań z Denver.

średnio 22 pkt, 11 rzutów za 3 w meczu na skut. 42 % (myślałem, że nikt nie może pobić Robinsona, ktory notabene jest u mnie, a jednak!).

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, january napisał:

Ty wolałeś oddać Crowdera obwoźna handlarko, więc nawet z 0 absencji musisz grać pół meczu totalnymi kasztanami na obwodzie (Frank Jackson?) i pod koszem (Drummond) to tam nie pyskuj, bo dla Ciebie każda absencja przy takiej ławce to pewny wpierdol :) 

No jak widać po zestawieniach Sprawiedliwego Flubera, to na wuja się zdadzą Twoje manipulacje :D ekwiwalent Minnesota również ma w top10, a Lakers poza top15 :D 

co do Crowdera to meh, ja tam go lubię i żal było oddawać, ale wierze w Looneya :) no i mam Wooda- wiec w sumie meh#2, jak chcesz to można zrobić ankietę, kto jest lepszy rezerwowy Minnesoty Wood, czy starter Lakers na pozycji centra (może wybrać losowo który, bo chyba zreszta tak to robisz,co?) wiec pisanie o braku ławki z Twojej strony jest xD 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Wood>Drummond od dawna, ciężko porównać typka z lotto teamu na C i startera w contenderze, ale u mnie w przeciwieństwie do Drummonda też by się do rotacji załapał^.^

Mi tam to lotto te ekwiwalenty, ja naprawdę nie mam żadnego problemu dać minut Huerterowi,  Korverowi i Brownowi^

Nie bajeruj, wśród Twoich podkoszowych to i Okafor dostałby minuty :) 

Zreszta, co tu dużo gadać, słaby trymestr Lakers w stosunku do tego co próbujesz wcisnąć- z top3 nie wypadniesz, ale loty obniżone w stosunku do T1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

Mnie to rozbawiło przede wszystkim. Malik za mała próbka, żeby brać pod uwagę tylko Sote, ale liczę że T3 podtrzyma taką formę i pomoże Twojemu legacy przejść wreszcie 1 rundę, a latem dostanie dobra wypłatę. 

A to nie ma go na trading blocku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Lucas napisał:

Mnie to rozbawiło przede wszystkim. Malik za mała próbka, żeby brać pod uwagę tylko Sote, ale liczę że T3 podtrzyma taką formę i pomoże Twojemu legacy przejść wreszcie 1 rundę, a latem dostanie dobra wypłatę. 

no tu zwracam się do waszego rozsądku i argumentum ad verecundiam (zbudowałem najlepszy team z niczego, jestem BeGM Goat wedle niektórych gm'ow., sam siebie tak nie nazwałem!).

Moje przewidywania się sprawdzają, więc powinniście mi zaufać.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

U Ciebie dostanie :) 

Wręcz przeciwnie, skończ z swoją śmieszną propagandą, gdzie z swoich liderów-przegrywów robisz jakichś przetypów :) Star power się nawet polepszył (ciut mniej proporcjonalnie absencji, znaczna zwyżka DLO), Meyers dał legit stretch5 do s5, a ławka zagrała naprawdę o wiele lepiej niż w 1T.

To raczej Ty bez chowania opisu tym razem Frankiem Jacksonem i Drummondem (tu btw finalnie: Dedmon był wczoraj lepszy od Drummonda, nie bez powodu ucichłeś Ty łajzo) sobie wykopałeś grób na porządny bilans :) 

LOL, nie ucichlem, przezabawnie było patrzec jak ta lajza Dedmon, Tytan obręczy. Król pomalowanego, Atleta co zjadł proteinowegl kotleta, jest objeżdżany jak tyczka w obronie :D albo jak jedyny sposób by powstrzymać wielkiego Andre w post jest rzucenie mu się na szyje :D 

w ogóle w tym trymestrze zabawnie wyglada wszystko co piszesz w stosunku do późniejszej weryfikacji na boisku :) 

Tatum-Ingram

Lillard-Butler xd 

Drummond-Dedmon :D 

no ja mam ubaw jak to oglądam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

Lillard stwierdził, że fajnie jak Booker go zastąpi w ASW, cóż za chemia w Minnesocie

Przyjaźń.

Wiara.

Braterstwo.

Zaufanie.

Fit.

Tak się zrodziła WATAHA, mistrzowie 2 trymestru na Zachodzie.

Tymczasem w w Lakers kilka problemów:

-Lebron z Butlerem wciąż się kłócą o to który ma większe jaja

-Ingram z Russellem który więcej wyjara

-Ingram z Russellem który jest c***owszym obrońca 

Ingram z Russellem i Dedmonem który jest gorszym obrońca 

Ingram z Russellem Dedmonem Korverem który jest gorszym obrońca 

Ingram z Russellem
Dedmknem Korverem Meyersem który jest c***owszym obrońca 

Ingram z Russellem Dedmonem Korverem Meyersem Nickiem Claxtonem o to który jest najc***owszym obrońca 

//

i to nas różni January, Minnesota ma zespół, Ty masz zlepek graczy.

Synergia >hype 

Co wygra? Zadecydują ankieterzy 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.