Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Lucas napisał:

Btw @fluber w sumie nie mam problemu, bo i tak jestem w czołówce i mam dzieki temu wiecej minut dla kilku graczy, ale w sumie czemu liczyłeś tam Jordana Bella i jego 15 absencji (on w T1 nie był w stałej rotacji, teraz tez nie jest), a nie np. Napiera? 

Bo musiałem kogoś wrzucić na rezerwowego centra, a już miałeś 3 guardów na ławce ( i Bella miałeś wpisanego jako rezerwowego centra w arkuszu)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, january napisał:

Drummond - nie był na plusie w meczu, który Cavs wygrali +22, zrobił porażające poniżej 1 ppp z swymi stratkami etc
Dedmon- był na plusie w meczu co Hawks przegrali -22, w 18 min nakręcił 3blk, 3stl (zgadnij przeciw komu te stl) poza efektywnym scoringiem, czego u Twojej łajzy brak ofk^

Butler się nie spotkał z Lillardem xd, tak to jest jak próbujesz jak zwykle manipulować, a tu cyk wychodzą Twoje bezczelne łgarstwa x)

Chłopie, Ty masz cygańską wystawę, a nie zespół, a Lillard i reszta jak widzą jak ich GM co chwila wymienia wszystko co się rusza, jak wymienia bez mrugnięcia tych co przed chwilą byli "untouchable" (Drummond, już próba spylania Winslowa) i jak dochodzi do nich, że i Tatum był na wylocie w tym sezonie, co zostało udowodnione, to tam masz atmosferę grobową, braku zaufania i trade requesty wiszą w powietrzu :) 

Z +\- to ja bym na Twoim miejscu był ostrożny, mając Russella w drużynie- przy nim tez będziesz się na te statystykę powoływał w jakiejkolwiek dyskusji?

Ani Drummond ani Winslow nigdzie się nie ruszają:) ale ciesze się, ze w to uwierzyłeś :) Andre dostał bdb ofertę od jednej z drużyn środka i nawet mu ja przedstawiłem, ale powiedział:

-Nie Boss, oddam serce dla tej drużyny, wole być 4 opcja w mistrzowskim zespole niż liderem gdzie indziej- kocham tych chłopaków, kocham zespół, kocham nasza grę- przemysl to.

-Andre.Zostajesz, jesteś nam potrzebny.

//

Tatum to Tatum tamto:D mówiłem, ze Tatum nietykalny, byłem pijany to coś tam sobie popisałem :D Jayson zostaje w Minnesocie do końca kariery, wszystko w tym temacie, on to wie i się cieszy, za rok dostanie propozycje extension (tzn. Za półtora roku, bo zgodził się ze jego caphold w 2021 nam się przyda a maksa i tak dostanie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lucas napisał:

Nie ja to wpisywałem, ale spoko :P Wyjasnie w opisie ;) 

I to powinni zrobić wszyscy, bo też czasem jest tak, że nieobecności wynikają z tego, że ktoś był poza rotacją w RL NBA i wtedy nie powinno się tego u nas traktować jako kontuzję:

Btw.

Cytat

Jutro ostatni mecz trymestru dla Lakers, Nets, Wizards i TImberwolves, co będzie oznaczać koniec trymestru w ogóle. Jutro uzupełnię nieobecności dla graczy tych 4 drużyn i obliczę ekwiwalenty minut, więc bardzo proszę, jeżeli czyjś ważny gracz rotacji nie jest wpisany do tego zestawienia, to proszę się pilnie upomnieć!!!

Cytat

 

Dlatego w zakładce injuries uzupełniłem składy po wymianach i wpisałem nieobecności graczy Bulls i Pistons.Jakby coś się komuś nie zgadzało w składzie to proszę monitować.

Przypominam, że wpisuję jedynie, ile meczów opuścił zawodnik w trymestrze, niezależnie od przyczyny nieobecności.

 

Także żeby nie było, że nie mówiłem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

I to powinni zrobić wszyscy, bo też czasem jest tak, że nieobecności wynikają z tego, że ktoś był poza rotacją w RL NBA i wtedy nie powinno się tego u nas traktować jako kontuzję:

 

Ja to zrobie tak jak w poprzednim trymestrze, podam liczbe absencji, a w nawiasie podam ile powinno sie liczyc i z jakiego powodu (np Napier polowe swoich absencji (czyli 1 mecz :D) to kwestia wymiany do Wiz etc.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, fluber napisał:

Dobra, cały Excel z nieobecnościami jest już uzupełniony, dzisiaj jeszcze policzę ekwiwalenty minutowe. Na razie zestawienie nieobecności w pierwszej piątce ( @january słusznie wczoraj zauważył, że przy ekwiwalencie sumuję ławkę i s5, a nieobecności w s5 są istotniejsze)

Zestawienie absencji w 2 trymestrze w pierwszej piątce (25 meczów do rozegrania, czyli 25 meczów nieobecności = średnio brak jednego gracza s5 w trymestrze) :

6  - TIMBERWOLVES

9 - Bulls, Pistons

10 - Hornets, Suns

15 - Bucks, Warriors

16 - Kings, Clippers

17 - Heat, 76ers, Nuggets

18 - Jazz

19 - Spurs

20 - Magic, Lakers

23 - Pelicans

24 - Pacers

25 - Raptors, Celtics

26 - Rockets

31 - Grizzlies

34 - Cavaliers

35 - Wizards

36 - Knicks

41 - Mavericks

49 - Thunder

57 - Blazers

 

 

Chyba ślepy jestem ale policzyłem 28 drużyn i nie ma na pewno moich Nets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

@polishllama69

Jak nie zgadzasz się z moją oceną Jazz i chcesz przedstawić jakieś argumenty, dzięki którym mógłbym zmienić zdanie, to je przedstaw, a nie walisz mi downvotes w postach, ok?

Teoria, że Hayward, Bledsoe i Ayton nie nadają się na pierwszą czy drugą ofensywną opcje PO teamu, to dla mnie jest łapu-capu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Alonzo napisał:

.. ale gra i mecz z Lakers gdzie grał z ławki był chyba pod konkretny matchup z Lakers, ponieważ w tym czasie Twój Ayton w ogóle nie gra.. :P 

nom, opuścił 4 mecze z racji problemów z kostką, która u bigmanów zawsze jest problematyczna. Jednak w  naszych Utah Jazz nie pozwalamy grać w butach z low top, więc te kontuzje nie powinny być liczone. My dbamy o zdrowie graczy i ich kontrakty obuwnicze i nie pozwalamy na takie ryzyko. 

13 godzin temu, Alonzo napisał:

Josepha, czy McGrudera albo nawet Granta Williamsa, czy Silve i Gordona spokojnie przesunąć na trójkę. ja mam cholernie głęboką rotację. :) 

każdy z przypadków to jeden gracz mniej w ataku de facto ;) 

13 godzin temu, Alonzo napisał:

Ty z kolei masz straszne problemy z rotacją na początku 2T, gdzie nie grają Tobie prawie wszyscy najważniejsi gracze - stąd tak chwaliłeś Isha Smitha bo nie grał w pierwszych 6 meczach 2T Bledsoe oraz miałeś wtedy problemy z wysokimi. Dopiero po kilku meczach ci zaczęli gracze wracać do gry, ale tu dochodzi rotacja, złapanie rytmu itp.

dlatego celem tej gry jest uśrednianie a samego Isha należy chwalić, bo gra bardzo dobrze i nawet w obronie agresywnie pracuje. Co do łapania rytmu to chyba musze uwzględnić fakt, że KAT przez 5 meczów łapał rytm :D 

13 godzin temu, Alonzo napisał:

Do tego wyśmiewany przez Ciebie Oubre zdobywał w 2T 21,2pkt. będąc moją 4 opcją w ataku (3 pod nieobecność KATa), a u Ciebie czołowe opcje ofensywne w tym czasie - Ayton, tory co dopiero wrócił do gry po nieobecności prawie w całym 1T (ale już znów nie gra) - 18,8pkt. Hayward - 17,1pkt. , Bledsoe - 16,6pkt. Masz fatalny atak, musisz bazować na obronie, żeby wyjść gdzieś w okolicach 50% W/L. Jeszcze to sobie będę później analizował z grafikiem, ale tu szału u Ciebie też nie ma, a po tragicznym 1T masz co nadrabiać walcząc o ten 8 seed. :)  

jeżeli tak ma wyglądać analiza tej gry to pierdolę i otwieram sobie kilka więcej roto a jako analizę nastawioną pod obronę (tym się zajmuję normalnie) będę słabym drużynom opierdalał zwycięstwa. Drużyny dopasowuje się poprzez ich umiejętności i dopasowanie ich do siebie, przykładowo taki gracz jak Hayward, który dla zespołu jest pożyteczny nie tylko poprzez scoring, ale też jako 2ndary playmaker, spot-up shooter lub inne formy akurat potrzebne zespołowi. Normalnie przy moim dopasowaniu zespołu robiłby zapewne 23-24pkt na nieco niższych %, zwłaszcza jak zespół pozwala aby schować takiego obrońcę. Bledsoe gra jako opcja 2.5 w Bucks, tutaj nie będzie się to wiele różniło a miejsca na wjazdy ma od groma. Co do szerokiej rotacji to nie rozumiem tego zarzutu w moją strone, gdzie ja mam naprawdę szeroką kadrę w aspekcie. Dodatkowo ten zespół powinien mieć bardzo mocną obronę bez względu na ustawienia.

13 godzin temu, fluber napisał:

Trochę nie rozumiem tego hype'u na Jazz ( chociaż słyszałem, że mają się wzmocnić na 3T), przecież po 2T tam nie ma ani jednego gracza, który miałby więcej punktów w Rl NBA w tym sezonie niż Joe Harris, o którym nawet się nie zająknąłeś w kontekście Kings.

trochę nie rozumiem tego hype'u na Hornets, przecież tam nie ma ani jednego gracza, który potrafi bronić na obwodzie a dodatkowo rim protectorzy są też mocno przecietni (Ibaka to żaden as nie jest, ale znając usera tak będzie przedstawiany). Oczekuję też wyjaśnienia, kto jest tam primary defender, bo jeżeli zrobię to sam nie bedzie to korzystne.

13 godzin temu, fluber napisał:

W Jazz nie ma nikogo, kto byłby chociaż 2 strzelcem swojej drużyny w RL NBA, a tutaj bez problemu ci ludzie mieliby wejść w rolę 1, czy 2 opcji play-offowego teamu? Przecież tutaj każdy z trójki Bledsoe-Ayton-Hayward musiałby wejść w dużo większą rolę.A ja doskonale pamiętam, że jak Bledsoe był w Suns jako 1B opcja za Bookerem, to Suns nie byli w stanie zrobić 25 wygranych. 

rok temu byli Clippers, którzy mieli przeładowane opcje w ataku, ale bardzo szeroki skład, który pozwalał to chować i weszli do PO a przecież tam za atak odpowiadali tacy chokerzy jak Lou i Gallo (w PO potężne gianfranco obsranco)

13 godzin temu, fluber napisał:

Zresztą w ogóle zauważyłem tu jakąś dziwną filozofię, że zwiększanie roli w BeGM w stosunku do RL NBA jest z korzyścią dla GM-ów, a zmniejszanie z niekorzyścią.

są gracze, którym wieksza rola służy bardziej niż mniejsza -np. wspomniany Oubre, Barton, Fournier czy też Hayward wyglądałby zdecydowanie lepiej w zdobytych punktach, bo MUSIAŁBY a porównanie Jazz do Orlando średnie w ataku, bo tutaj miejsca jest zdecydowanie więcej 

13 godzin temu, Alonzo napisał:

przy Antku fajnie wyglądają różni gracze,

Hayward to elite driver, poziom nieodbiegający od Antka a za to lepszy playmaker, wiec chyba kolejny miss. Ogólnie jak czyta się TT Cs to nad Haywardem jest wiele zachwytu, bo dzięki nie mu ta ofensywa chodzi zdecydowanie lepiej. Gość ma potężne IQ boiskowe i czyta to co się dzieje na boisku jak otwartą książkę, więc dorzuca akurat to co jest potrzebne najbardziej. Szkoda, że ktoś wpadł na głupi pomysł aby on bronił HArdena w ostatnim meczu, bo to nie działało od początku 

13 godzin temu, fluber napisał:

Być może dlatego, że jestem świeżo po meczu Bucks-Pacers, to mam poważne wątpliwości, co do tego.

a Ty się dziwiłeś, że krytykowałem Augustina...

13 godzin temu, Alonzo napisał:

Joseph może spokojnie bronić graczy z tej pozycji.

nie bądź śmieszny

11 minut temu, fluber napisał:

@polishllama69

Jak nie zgadzasz się z moją oceną Jazz i chcesz przedstawić jakieś argumenty, dzięki którym mógłbym zmienić zdanie, to je przedstaw, a nie walisz mi downvotes w postach, ok?

ale macie sranie o te downvote, ja wyrażam tym swoje niezadowolenie, ale może to oznacza co innego o czym nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

Teoria, że Hayward, Bledsoe i Ayton nie nadają się na pierwszą czy drugą ofensywną opcje PO teamu, to dla mnie jest łapu-capu.

Na drugą opcję ofensywną ( przy przyzwoitej pierwszej opcji) to się nadają. Jako pierwsza opcja PO teamu, to w tej chwili nie widzę żadnego. Może Hayward był kiedyś takim graczem, może Ayton kiedyś takim będzie. Mi bardziej chodziło o to, że oni w RL NBA pełnią rolę co najwyżej 3 opcji w ataku w swoim zespole w tym sezonie ( może Ayton w trakcie sezonu wybije się na opcję numer 2)

Tzn. może inaczej, jakbyś miał robić team play-offowy w tym sezonie i wybrać sobie dowolnego gracza jako 1 opcję w ataku do swojego zespołu, to na którym miejscu miałbyś Haywarda, Bledsoe, czy Aytona? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Lucas napisał:

Mnie to rozbawiło przede wszystkim. Malik za mała próbka, żeby brać pod uwagę tylko Sote, ale liczę że T3 podtrzyma taką formę i pomoże Twojemu legacy przejść wreszcie 1 rundę, a latem dostanie dobra wypłatę. 

Moje legacy nie przeszło 1 rundy tylko i wyłącznie przez wasz brak wiedzy.

2018 - nie wiedzieliście, że Winslow to kozak na pg - byłaby wygrana seria z Raptors;

2019 - nie wiedzieliście, że Vonleh to dobra opcja na Jokicia, a wsadzenie go do s5 za Aytona to taktyczny majstersztyk - byłaby wygrana seria z Nuggets;

A propo 2019 żeby nie być gołosłownym zamieszczaam słowa samego rywala:

255036337_Zrzutekranu2020-02-13o21_04_44.png.34dce78846801700fb2162cb1380955a.png

Teraz nie wiecie, że Leonard to najlepszy gracz ligi i przyszły top10 all-time...

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ze jest kłopot wybrać z tych trzech graczy główna opcje w ataku. Każdy ma świetna renomę ale obecnie bardzo daleko im do takiej roli z akcentem na obecnie. Hay w Jazz pretendował do bezapelacyjne opcji numer jeden. Widzę ze Ayton to zaczyna tu na forum rosnąć niesamowicie bo suns ogólnie fajnie się ogląda ale w cieniu Booka wyglada lepiej niż w naszych jazz. Eric to był od zawsze szykowany na większa role i o ile pamietam zawsze na koniec czegoś brakowało. 
@marcus nie wiem gdzie tu lapu capu. To są dobre kickery. Najbliżej killera był Hay ale to w jazz. 
z nimi zawsze było jakieś ale choć Ayton ma czas w sobie rozwinąć to co piszecie ze już posiadają to wszyscy trzej. Not even close. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, MarcusCamby napisał:

Teoria, że Hayward, Bledsoe i Ayton nie nadają się na pierwszą czy drugą ofensywną opcje PO teamu, to dla mnie jest łapu-capu.

Hayward robiący 22pts per game przy 59TS%, gdzie drugą opcją był Hill robiący prawie 17 pkt a ponad 10 trzaskali tylko Gobert i Hood to z pewnością nie jest żaden indykator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co oznacza ,,pierwsza opcja PO teamu'''? Kto jest pierwszą opcją w ataku Memphis albo Pacers? Czy Morant w Bucks byłby kimś więcej, niż trzecią opcją w ataku? Czy Sabonis w Bostonie robiłby więcej niż 18ppg? Rok temu Pacers wygrali 49 meczów (czy ileś tam) bez ,,pierwszej opcji ataku''.

Stereotypy, Lama ma trzech ~20ppg scorerów i dobrą głębię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fluber napisał:

Na drugą opcję ofensywną ( przy przyzwoitej pierwszej opcji) to się nadają. Jako pierwsza opcja PO teamu, to w tej chwili nie widzę żadnego. Może Hayward był kiedyś takim graczem, może Ayton kiedyś takim będzie. Mi bardziej chodziło o to, że oni w RL NBA pełnią rolę co najwyżej 3 opcji w ataku w swoim zespole w tym sezonie ( może Ayton w trakcie sezonu wybije się na opcję numer 2)

Tzn. może inaczej, jakbyś miał robić team play-offowy w tym sezonie i wybrać sobie dowolnego gracza jako 1 opcję w ataku do swojego zespołu, to na którym miejscu miałbyś Haywarda, Bledsoe, czy Aytona? 

Nie bardzo wiem co w związku z tym. Każdy z Nich, gdyby była konieczność ma papiery być pierwszą opcją w ofensywie. Żaden z Nich by nie wprowadził zapewne jakiegoś przeciętnego supportu w pojedynkę, ale na pewno każdemu z Nich bardziej powierzyłbym rolę pierwszej opcji ofensywnej niż przytoczonemu przez Ciebie Joe Harrisowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał:

A co oznacza ,,pierwsza opcja PO teamu'''? Kto jest pierwszą opcją w ataku Memphis albo Pacers? Czy Morant w Bucks byłby kimś więcej, niż trzecią opcją w ataku? Czy Sabonis w Bostonie robiłby więcej niż 18ppg? Rok temu Pacers wygrali 49 meczów (czy ileś tam) bez ,,pierwszej opcji ataku''.

Stereotypy, Lama ma trzech ~20ppg scorerów i dobrą głębię.

Bo tak się buduje właśnie fajne zespoły z glebia bez ss. Ale nie idźmy w ocenie ich kroku dalej. Hay dziś a kiedyś. Ja różnice widzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.