Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, polishllama69 napisał:

 

trochę nie rozumiem tego hype'u na Hornets, przecież 

Fajnie, że odbijasz piłeczkę, bo tylko udowadniasz, że nie masz co powiedzieć na temat swojego zespołu i atakujesz tych, którzy krytykują swój zespół zamiast podać coś na swoją obronę i pokazać w jaki sposób Ayton jako 1 opcja w ataku ( Twój najlepszy strzelec per game) prowadzi Cię do play-offs. Generalnie ja nie zamierzam dyskutować z ludźmi, którzy na jakąkolwiek krytykę swojego zespołu reagują downovotami i grożeniem obniżania bilansu przy głosowaniu. Także z mojej strony EOT. 

5 minut temu, polishllama69 napisał:

 

ale macie sranie o te downvote, ja wyrażam tym swoje niezadowolenie, ale może to oznacza co innego o czym nie wiem...

Wyrażasz tym co najwyżej brak szacunku do innych userów.

7 minut temu, polishllama69 napisał:

tam nie ma ani jednego gracza, który potrafi bronić na obwodzie

pewnie dlatego Hornets mają dwóch z top 3 pg wg DRPM w tym sezonie. To ciekawe kto ma ludzi, którzy potrafią bronić na obwodzie. 

 

9 minut temu, polishllama69 napisał:

 

Hayward to elite driver, poziom nieodbiegający od Antka a za to lepszy playmaker,

@MarcusCamby to ciekawe co powiesz na to powyżej?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Że lepszy playmaker niż Giannis to dla mnie no debatable :P

A elite driver nieodbiegający od Antka?:)

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Nie bardzo wiem co w związku z tym. Każdy z Nich, gdyby była konieczność ma papiery być pierwszą opcją w ofensywie. Żaden z Nich by nie wprowadził zapewne jakiegoś przeciętnego supportu w pojedynkę, ale na pewno każdemu z Nich bardziej powierzyłbym rolę pierwszej opcji ofensywnej niż przytoczonemu przez Ciebie Joe Harrisowi.

Nie przytoczyłem Joe Harrisa, w kontekście tego, że byłby lepszą pierwszą opcją w ataku niż którykolwiek z wyżej wymienionych:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Że lepszy playmaker niż Giannis to dla mnie no debatable :P

Nie no, obie rzeczy są mocno laughable, bądźmy uczciwi. Hayward też nie gra na poziomie z CY z Jazz, raczej z tych wcześniejszych sezonów, typek z top40 ligi or so.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć trzeba przyznać ze fajnie ze wrócił po tej koszmarnej kontuzji. Ten pierwszy mecz w Bostonie i taki pech to było jednych z takich mocno dołujących przeżyć 

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Sądzę, że było pite.

Akurat Hayward po powrocie z kontuzji zrobił się trochę soft, podobnie Paul George i bardzo rzadko atakuje obręcz na koźle.

Tego chyba już nie odzyska. 

Gdzieś to siedzi. 

A był bezczelnie zabójczy na koniec w jazz 

Plus twarz dziecka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

pewnie dlatego Hornets mają dwóch z top 3 pg wg DRPM w tym sezonie. To ciekawe kto ma ludzi, którzy potrafią bronić na obwodzie. 

wielu graczy, ale Ty akurat nie za bardzo masz ajak chcesz pluć na mnie to spoko

6 minut temu, fluber napisał:

Fajnie, że odbijasz piłeczkę, bo tylko udowadniasz, że nie masz co powiedzieć na temat swojego zespołu i atakujesz tych, którzy krytykują swój zespół zamiast podać coś na swoją obronę i pokazać w jaki sposób Ayton jako 1 opcja w ataku ( Twój najlepszy strzelec per game) prowadzi Cię do play-offs. Generalnie ja nie zamierzam dyskutować z ludźmi, którzy na jakąkolwiek krytykę swojego zespołu reagują downovotami i grożeniem obniżania bilansu przy głosowaniu. Także z mojej strony EOT. 

aż się prosi żeby wkleić twoje wpisy jak atakowałeś innych tekstami "ine znasz się" nie wiesz, to sie nie wypowiadaj" etc, ale szkoda mi na to czasu EOT

7 minut temu, ignazz napisał:

Było przed kontuzja. A owszem. 

imho teraz ogląda się go lepiej, bo jest bardziej kompletny, tylko mniej atletyczny, ale za to o wiele madrzejszy. Gracze z drygiem są o wiele bardziej przydatni w takich zespołach niż przygłupi atleci 

6 minut temu, fluber napisał:

A elite driver nieodbiegający od Antka?:)

w T1 jak wszedłeś w drives to widnieli obok siebie, ale jutro siadam do obróbki tego i update'u to pewnie spanie trochę, inną kwestią jest finishing ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, BMF napisał:

A co oznacza ,,pierwsza opcja PO teamu'''? Kto jest pierwszą opcją w ataku Memphis albo Pacers? Czy Morant w Bucks byłby kimś więcej, niż trzecią opcją w ataku? Czy Sabonis w Bostonie robiłby więcej niż 18ppg? Rok temu Pacers wygrali 49 meczów (czy ileś tam) bez ,,pierwszej opcji ataku''.

Stereotypy, Lama ma trzech ~20ppg scorerów i dobrą głębię.

Trudno mi jest ocenić ich rzeczywisty wpływ w większej roli, bo Hayward po kontuzji nie jest tym samym graczem, a Bledsoe z Suns nie dawał rady w większej roli. Poza tym Bucks i Celtics są w tym sezonie 16-6 bez Bledsoe i Haywarda, więc generalnie ich impakt w tych świetnych teamach wydaje się być dość mocno ograniczony. Nie jest powiedziane, że się nie mylę, na pewno jeszcze przyjrzę się, jakie net ratingi notują ci zawodnicy, gdy występują w roli 1/2 opcji w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BMF napisał:

Nie no, obie rzeczy są mocno laughable, bądźmy uczciwi. Hayward też nie gra na poziomie z CY z Jazz, raczej z tych wcześniejszych sezonów, typek z top40 ligi or so.

Giannis lepszy playmaker niż Hayward?

Ja uważam, że właśnie słabo wykorzystuje przewagi i wolne strefy po drive. W PO będzie powtórka z rozrywki przy złym matchupie, a któryś pewnie trafi.

Nadzieja to Middleton, który zagrał kozacki trymestr. Chyba najlepszy od trzech lat.

Wciąż nie kupuje Bucks jako drużyny do mistrzostwa jednak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Akurat Hayward po powrocie z kontuzji zrobił się trochę soft, podobnie Paul George i bardzo rzadko atakuje obręcz na koźle.

29% rzutów pochodzi ze strefy at rim (0-3ft), co jest 3cim wynikiem w karierze, dodatkowo 60% z tej strefy trafia, 

10 minut temu, fluber napisał:

A elite driver nieodbiegający od Antka?:)

żeby nie było jak to obrabiałem to też kisłem i nawet to napisałem, ale nikt się nie przyczepił wtedy ...

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

Sądzę, że było pite.

ani grama od soboty ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Trudno mi jest ocenić ich rzeczywisty wpływ w większej roli, bo Hayward po kontuzji nie jest tym samym graczem, a Bledsoe z Suns nie dawał rady w większej roli. Poza tym Bucks i Celtics są w tym sezonie 16-6 bez Bledsoe i Haywarda, więc generalnie ich impakt w tych świetnych teamach wydaje się być dość mocno ograniczony. Nie jest powiedziane, że się nie mylę, na pewno jeszcze przyjrzę się, jakie net ratingi notują ci zawodnicy, gdy występują w roli 1/2 opcji w tym sezonie.

A Bucks są 5-1 bez Giannisa.

I do jakich dochodzisz wniosków? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

No to Darius Garland i Terry Rozier to też elite driverzy:)

eee (znaczy to stan na 30.12, ale nie wierzę, że się wiele zmieniło)

image.thumb.png.ec1f621b1862ad056dacaa4f530a9715.png

 

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

paradokslanie moze tu lezy problem...

wychylenie cydru o papieżowej brzmi jak plan 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

A Bucks są 5-1 bez Giannisa.

I do jakich dochodzisz wniosków? :)

No generalnie to mam potwierdzenie w innych statach.

Bledsoe bez Giannisa robi Net Rating + 2,26

Middleton bez Giannisa robi +10,22

Brook Lopez bez Giannisa +8,95

DiVincenzo bez Giannisa +14,22

George Hill bez Giannisa +13,01 ( tutaj duży plus dla polishlamy za tego gracza, bo jest rzeczywiście świetny w tym sezonie)

Wesley Matthwes bez Giannisa +8,80

itd. itd. 

No to który gracz sobie wyraźnie nie radzi w większej roli z wyżej wymienionych?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, MarcusCamby napisał:

Giannis lepszy playmaker niż Hayward?

Giannis wprawdzie czasem jako playmaker wygląda jak gracz z wdziękiem starego traktora, ale robi przewagi na parkiecie o jakich Hayward pewnie nawet nie jest w stanie pomarzyć w swoich snach, ergo - jest lepszym kreatorem.

Rubio pewnie też byłby lepszym playmakerem niż Westbrook w ,,warunkach bezwzględnych'', ale ogólnie nie ma do Westbrooka startu, bo bycie kreatorem jest bezpośrednio związane z robieniem przewag (,,warunki względne'').

Oczywiście Hayward jest niezły.

Hayward oddaje najmniej osobistych w karierze (per100 posiadań), więc z tym elite driverem też dajmy spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, polishllama69 napisał:

eee (znaczy to stan na 30.12, ale nie wierzę, że się wiele zmieniło)

Z tym Haywardem to zwracam honor, ostatnio nie oglądałem Celtics, a widzę że w 2 połowie trymestru Hayward bardzo się poprawił i regularnie robił 20+ punktów w większości spotkań na bardzo dobrym TS%

I w minutach bez Kemby dalej wygląda dobrze

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, BMF napisał:

Giannis wprawdzie czasem jako playmaker wygląda jak gracz z wdziękiem starego traktora, ale robi przewagi na parkiecie o jakich Hayward pewnie nawet nie jest w stanie pomarzyć w swoich snach, ergo - jest lepszym kreatorem.

Rubio pewnie też byłby lepszym playmakerem niż Westbrook w ,,warunkach bezwzględnych'', ale ogólnie nie ma do Westbrooka startu, bo bycie kreatorem jest bezpośrednio związane z robieniem przewag (,,warunki względne'').

Dla mnie robienie przewag to nie to samo co bycie dobrym kreatorem, mimo że efekt końcowy może być nawet lepszy, tu trafny przykład Westbrook - Rubio. Ale może za często przywiązuje ocenę do spraw wizualnych ( pozdro @january ;) )

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Z tym Haywardem to zwracam honor, ostatnio nie oglądałem Celtics, a widzę że w 2 połowie trymestru Hayward bardzo się poprawił i regularnie robił 20+ punktów w większości spotkań na bardzo dobrym TS%

ja oglądam tylko jak widzę, że ktos z trio Kemba/Brown/Tatum nie gra i to też nie wszytsko

a jak lubimy obaj +- (a widzę, że lubisz ;) )

image.png.33610b7ab9ee302abf2587b5591dee86.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.