Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, january napisał:

Misiek, wjechałeś do tematu w roli typka co nie widział, a się wypowiada z butą, zostałeś szybko wyprostowany, a piszesz jeszcze o statach z całego meczu (gdzie Dedmon zagrał 8 min xd) i dodajesz teksty o jakimś ruchaniu, kiedy tam piszesz o OREB wysokiego po zagraniu blok na niskim wg pbp, było tak czy nie? 

Bo po ostatnich postach nie jesteś tu wiarygodny:) (ja z góry mówię, że nie oglądam tam 2H tylko Wolves :) )

Głupotki piszesz :) Za każdym razem szukasz usprawiedliwienia, z Dedmona robiłeś już Anchora defensywy, z Claxtona gamechangera, z Meyersa Leonarda rim protectora a z Olynyka elite rolsa, a mamy polowe lutego a wciąż masz wieszaki pod koszem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tak dalej Jackson będzie się rozwijał jak czyni t ostatnio to @Tecu będzie miał z niego wielki pozytek w Q3

chyba że go wyjebał w cholerę

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie Alonzo ma szczęście, że te dwa mecze Suns są poza zakresem T2, bo Oubre to jest straszny bot w tym czasie. Nie mniej chciałem coś napisać o rl Suns i żeby nie było, że pisząc o tym jak to dobrze gra Suns wygląda z moimi grajkami to wszedłem w zakładkę piekła. Wspaniały dunker w tym czasie robi -19 przy DRTG 113 :D znaczy tam niżej są takie asy jak Sarić (-69 XD), ale to raczej bez znaczenia. Ogólnie ten fajny line-up Rubio Booker Oubre Mikal Ayton w tym czasie robi +13net przy ORTG 125 przy już jakkolwiek wymiernym volume

image.png.03592930bcc2393b96be134b9235755a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, polishllama69 napisał:

jakie Alonzo ma szczęście, że te dwa mecze Suns są poza zakresem T2, bo Oubre to jest straszny bot w tym czasie.

.. ale gra i mecz z Lakers gdzie grał z ławki był chyba pod konkretny matchup z Lakers, ponieważ w tym czasie Twój Ayton w ogóle nie gra.. :P 

Już nie wchodząc w polemike o Oubre, traf chce, że Gordon w tych dwóch meczach jest fantastyczny - dziś 25pkt. 9zb. 9as. 1prz. 1bl 3x3 (raz tylko nie trafił) i ponad 50% z gry - odnośnie jego fatalnej skuteczności oraz 6/6 z osobistych. :P a za Oubre jak mu nie idzie i potrzebuję lepiej bronić, pamiętaj że sobie mogę wpuścić - Josepha, czy McGrudera albo nawet Granta Williamsa, czy Silve i Gordona spokojnie przesunąć na trójkę. ja mam cholernie głęboką rotację. :) 

Ty z kolei masz straszne problemy z rotacją na początku 2T, gdzie nie grają Tobie prawie wszyscy najważniejsi gracze - stąd tak chwaliłeś Isha Smitha bo nie grał w pierwszych 6 meczach 2T Bledsoe oraz miałeś wtedy problemy z wysokimi. Dopiero po kilku meczach ci zaczęli gracze wracać do gry, ale tu dochodzi rotacja, złapanie rytmu itp.

Do tego wyśmiewany przez Ciebie Oubre zdobywał w 2T 21,2pkt. będąc moją 4 opcją w ataku (3 pod nieobecność KATa), a u Ciebie czołowe opcje ofensywne w tym czasie - Ayton, tory co dopiero wrócił do gry po nieobecności prawie w całym 1T (ale już znów nie gra) - 18,8pkt. Hayward - 17,1pkt. , Bledsoe - 16,6pkt. Masz fatalny atak, musisz bazować na obronie, żeby wyjść gdzieś w okolicach 50% W/L. Jeszcze to sobie będę później analizował z grafikiem, ale tu szału u Ciebie też nie ma, a po tragicznym 1T masz co nadrabiać walcząc o ten 8 seed. :)  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, BMF napisał:

 

Jakbym miał typować, powalczycie o ósmy seed - Jazz z Hillem, Bledsoe, Haywardem i bardzo dobrym Aytonem powinni być pewniakiem do playoffów jeżeli będą zdrowi, to jest bardzo dobry team - a Kings nie robią szału, ale mają Goberta, Schroder w drugim trymestrze był hot zza łuku, a Morris gra bardzo dobrze, więc powinni skończyć w okolicach dodatniego bilansu na przestrzeni całego sezonu.

 

Trochę nie rozumiem tego hype'u na Jazz ( chociaż słyszałem, że mają się wzmocnić na 3T), przecież po 2T tam nie ma ani jednego gracza, który miałby więcej punktów w Rl NBA w tym sezonie niż Joe Harris, o którym nawet się nie zająknąłeś w kontekście Kings.

Zresztą w ogóle zauważyłem tu jakąś dziwną filozofię, że zwiększanie roli w BeGM w stosunku do RL NBA jest z korzyścią dla GM-ów, a zmniejszanie z niekorzyścią. @Alonzo jest tu jechany niemiłosiernie za Oubre, chociaż Oubre ewidentnie gra w za dużej dla siebie roli w Rl NBA. Takiego ciśnięcia nie było, kiedy Oubre był zwykłym rolesem, a nie 2 opcją w ataku w RL NBA.

W Jazz nie ma nikogo, kto byłby chociaż 2 strzelcem swojej drużyny w RL NBA, a tutaj bez problemu ci ludzie mieliby wejść w rolę 1, czy 2 opcji play-offowego teamu? Przecież tutaj każdy z trójki Bledsoe-Ayton-Hayward musiałby wejść w dużo większą rolę.A ja doskonale pamiętam, że jak Bledsoe był w Suns jako 1B opcja za Bookerem, to Suns nie byli w stanie zrobić 25 wygranych. 

Jazz przypomina mi takie Orlando z tego sezonu, podobnie średni atak: Vucevic+Fournier+Ross to nawet chyba ciut lepiej niż Bledsoe+Ayton+Hayward w ofensywie i team, który bazuje na bardzo dobrej obronie. W sumie może z tego wynika nasza różnica zdań. Ty wolisz teamy z dobrą obroną i słabym atakiem niż słabą obroną i dobrym atakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Alonzo napisał:

a za Oubre jak mu nie idzie i potrzebuję lepiej bronić, pamiętaj że sobie mogę wpuścić - Josepha, czy McGrudera albo nawet Granta Williamsa, czy Silve i Gordona spokojnie przesunąć na trójkę. ja mam cholernie głęboką rotację. :) 

same kasztany. masz tak sama gleboka rotacje, jak wiekszosc druzyn

no jest w c***nia w orlando w ostatnim czasie, nie bedzie przewagi parkietu, czas sie z tym oswajac

zeby potem nie bylo placzu "oooo, gm'owie mnie hejtują, odchodze z gry"

6 minut temu, fluber napisał:

. Takiego ciśnięcia nie było, kiedy Oubre był zwykłym rolesem, a nie 2 opcją w ataku w RL NBA.

Jak nie było? Było, było, przez większość jego kariery.

W mniejszej roli w Wizards też był c***owy, nie dało się patrzeć na ten chodzący chaos i błędne decyzje.

Gość ma nieefektywną charakterystykę i tyle

 mniejsza rola nic nie zmienia. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał:

A ja doskonale pamiętam, że jak Bledsoe był w Suns jako 1B opcja za Bookerem, to Suns nie byli w stanie zrobić 25 wygranych. 

Nie mam aż tak wybitnej pamięci jak Ty, ale czasem z Bledsoe jako 1B za Dragiciem, Suns nie wygrali 48 meczów, co dawało 11. bilans w całej lidze, a Suns minęli się z playoffami tylko dlatego, bo grali na Zachodzie, gdy na Wschodzie mieliby prawdopodobnie HCA, uwzględniając przepaść między konferencjami?  

Typowa lazy narracja, Hayward robi 17-7-4 na 60%TS w napakowanym talentem teamie z pace na 57W (i piątym SRS w NBA), a Bledsoe robi 16-5-5 na 58%TS w teamie z pace na 70W grając 27 minut na mecz - gdyby grali w Jazz (borderline PO teamie), oddawaliby 2-3 rzuty więcej, i dalej robiliby efektywne ~20-6-5. To nie jest ,,dużo większa rola'', tylko typowe ,,pierwsza-druga opcja borderline PO teamu, która robi za ~3 opcją contendera'' (Hayward w ataku jest raczej ważniejszy dla Bostonu niż Brown przez handles i playmaking). Do tego bardzo dobry po powrocie Ayton, wymiatający z ławki w Bucks Hill, bardzo dobry Melton, Green z regularnymi minutami z ławki w contenderze, PJ Washington, Ish, jakiś Crowder czy Mikal Bridges...

Jedyny problem to fakt, że Bryant opuścił pół trymestru, ale to jest team na 5-6 miejsce na papierze na Zachodzie, powinni skończyć w takim miejscu ten trymestr - mają niby stratę, ale jak będą zdrowi, powinni z nawiązką ją nadrobić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

 

Typowa lazy narracja, Hayward robi 17-7-4 na 60%TS w napakowanym talentem teamie z pace na 57W (i piątym SRS w NBA), a Bledsoe robi 16-5-5 na 58%TS w teamie z pace na 70W grając 27 minut na mecz - gdyby grali w Jazz (borderline PO teamie), oddawaliby 2-3 rzuty więcej, i dalej robiliby efektywne ~20-6-5. 

 

Być może dlatego, że jestem świeżo po meczu Bucks-Pacers, to mam poważne wątpliwości, co do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, człowiek...morza napisał:

no i o zadnym nie pomyslalbym, ze moze mi robic za etatowego sf'a

A co to ma do rzeczy? 

Joseph może spokojnie bronić graczy z tej pozycji. Tucker przy swojej budowie i warunkach fizycznych możliwe, ze w przyszłości też. 

..ale jeszcze jedna rzecz mi się skojarzyła - przy Antku fajnie wyglądają różni gracze, a dziś Bledsoe -24 5str. nic nie trafił za 3 i w ogóle fatalna skuteczność.. a u nas w Jazz musi przecież grać często jako druga opcja.. - to tak odnośnie tego bezsensownego jechania po Oubre :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BMF napisał:

Nie mam aż tak wybitnej pamięci jak Ty, ale czasem z Bledsoe jako 1B za Dragiciem, Suns nie wygrali 48 meczów, co dawało 11. bilans w całej lidze, a Suns minęli się z playoffami tylko dlatego, bo grali na Zachodzie, gdy na Wschodzie mieliby prawdopodobnie HCA, uwzględniając przepaść między konferencjami?  

Bledsoe opuścił jakieś 40 meczów w tamtym sezonie i bez niego mieli dodatni bilans, więc raczej nie powiedziałbym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Być może dlatego, że jestem świeżo po meczu Bucks-Pacers, to mam poważne wątpliwości, co do tego.

Bledsoe rok temu bez Giannisa robił per36 ~25pts na 62%TS, a teraz robi ~28pts na 57%TS, a nawet przed przyjściem Budenholzera, robił bez Giannisa per36min - 21pts na 55%TS - a do tego Bucks za każdym razem mieli dodatni net rating.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

pozostawie innym do oceny

ale co chcesz pozostawiać? 

To jak Joseph bronił w tym sezonie Hardena, czy LeBrona? Przecież bronił i to chociażby Hardena bardzo skutecznie - wiem bo oglądałem :P 

5 minut temu, BMF napisał:

Bledsoe rok temu bez Giannisa robił per36 ~25pts na 62%TS, a teraz robi ~28pts na 57%TS, a nawet przed przyjściem Budenholzera, robił bez Giannisa per36min - 21pts na 55%TS - a do tego Bucks za każdym razem mieli dodatni net rating.

Kyle Lowry (dziś triple double) przypomniał sobie właśnie TS% Bledsoe z ich ostatniej serii z playoffs i serdecznie pozdrawia Erica :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.