Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Karpik to jak wyprzedzi moje Pels w tym trymestrze to powinien być zadowolony.

Grizzlies zrobili 17-7 na ten moment w naszym trymestrze, a ja mam trzech graczy z mocno pozytywnym impactem tego zespołu - Tyus Jones, Dillon Brooks, Jonas Valanciunas.

Do tego bardzo przyjemny trymestr Alec Burksa, pod nieobecność Brogdona i Oladipo fajnie wyglądał Aaron Holiday. Harry Giles jako starter Kings czy Bamba, który dość mocarnie wygląda w adv stats za ten trymestr, chociaż niestety gra małe minuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Grizzlies zrobili 17-7 na ten moment w naszym trymestrze, a ja mam trzech graczy z mocno pozytywnym impactem tego zespołu - Tyus Jones, Dillon Brooks, Jonas Valanciunas.

Lol

Tylko nie masz dwóch najważniejszych, więc co to za argument 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

Lol

Tylko nie masz dwóch najważniejszych, więc co to za argument 

Kto jest drugim najważniejszym, jeśli nie Valanciunas?

Przecież Jonas to właściwie 1B obok Moranta, a w pierwszym trymetrze był nawet lepszy od Niego.

Zapomniałem jeszcze o Derrick Jonesie.

Ale laicy będą wyśmiewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt. Jaren Jackson też ma bardzo dobry trymestr, po tym jak pierwszy miał słabiutki.

No ogólnie siła Grizzlies to cały zespół. To nie są Lakers zależni od LeBrona czy Heat zależni od Butlera.

Pels to bardzo podobna historia, chociaż człowiek_głupol i tak nie zrozumie, bo on patrzy na trzy najlepsze nazwiska, a potem robi bilanse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Pels to bardzo podobna historia, chociaż człowiek_głupol i tak nie zrozumie, bo on patrzy na trzy najlepsze nazwiska, a potem robi bilanse.

Nie, po prostu cenie Moranta, który jest ich koniem pociągowym. Valanciunasa relatywnie latwo zastapic, bez szkody dla zespolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

Nie, po prostu cenie Moranta, który jest ich koniem pociągowym. Valanciunasa relatywnie latwo zastapic, bez szkody dla zespolu.

Ja też cenię Moranta, ale lineupy bez Moranta też są bardzo dobre.

Widzisz różnicę w bilansach Hawks i Grizzlies? Wisz z czego się bierze?

I powiem Ci, że Trae Young jest nawet lepszy niż Morant. A mimo to są w ogonie ligi, wnioski sam wyciągnij.

1 minutę temu, january napisał:

Ohhh, czy to nie aby wstęp do mega docenienia mających i mocarne star power i zajebistą głębię Lakers w tym trymestrze oraz do w końcu pojechania po rajtach beznadziejnej ławce pewnych pizdeczek z zachodu :) ? CZEKAM! :) 

 

Za brak centra pewnie znowu z 2W odejmę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, january napisał:

Grizzlies mieli podczas swojej serii jakoś przynajmniej 8 bardzo legit graczy, tam nie wiem wcale kto był top3 graczy, chyba Brooks #1.

Różnice między impactem Moranta, Dillona Brooksa, Jarena Jacksona czy Jonasa Valanciunasa są bardzo niewielkie. A dodajmy do tego masę świetnych rolesów jak Crowder, Melton, Clarke, Tyus Jones i mamy receptę na sukces.

A człowiek-laik pisze, że jak nie ma Moranta to c*** nie zespół. Przecież to jest poziom gwiazd basketu. Cała atencja dla Moranta, bo fajne highlightsy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Lucas napisał:

Btw ja tam jeszcze kontuzje musze przejrzec etc, ale przy tak grajacym Jokiciu to Baryły nadrabiace do Lakers i Soty mnie nie zdziwia :P 

Lillard Jokic Leonard to 3 najlepszych graczy tego trymestru :) szczęśliwie w top10 mam jeszcze Bookera i Tatuma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, BMF napisał:

Zion ma impakt ~allstara w ataku przez te pierwsze 9 meczów, niesamowity boost dla Mavs, zwłaszcza obok Trae, w ekipie z dobrym spacingiem - dobry będzie ten wyścig o ósmy seed na Zachodzie, a wydawało się, że te wszystkie kontuzje wykluczają Dallas z wyścigu. W trzecim trymestrze, Pelicans w realu mają banalny schedule, więc jak Zion będzie zdrowy, to tam będzie epic statline, a już teraz ma niespotykaną jak na 19-latka produkcję w ataku (21ppg na 61%TS przez 27 minut). 

Zanim rozpoczniecie debatę czy ZION daje nacisk na 8 seed bo spurs grają Wigginsem to przypomne tylko....
Zion debiut miał akurat fartowny gdzie nic nie pokazał do czasu sławetnej 4 kwarty gdy vs trójce Forbes Mills Belli na obwodzie rzucił 4/4 co robi mu wynik bo od tamtej pory 0/6 i ten rzut nie występuje po prostu. Dodatkowo co normalne w tym wieku 19 latka zanotował sporo strat ( 5 sas 4 Boston 3 Hou 4 Mil 5 Bulls ) co mocno rzutuje na płynność gry zespołu. Per 36 to aż 3,8 straty jest i tu wypada gorzej niż Wiggins.
Ogólnie fajnie wyglada 21/7,7/2,2 na 57% ale straty i słaby FT (63) nie wiem czy można dać jako przykład konia piciagowego na 8 seed. 
wspomniany Wiggins w T2 dalej robi 20/5,2/4,2 (!!!!) asysty - ciut poprawił 3 choć to dalej głupawe 34,7% i generuje 3 straty ale....

nie zgadzam się abyście takie porównanie ZION vs Wiggins dawali bo Andrew u mnie nie jest pierwsza czy druga opcja bo gra w hierarchii za Murrayem Brogdonem ( cześć kontuzja) LMA 19,6/8/2,4 50/44,6/83,1 z 1,9 na 4,2 trójki i zawsze przez Eas pomijanym John Collins: 21,3/10,8/1,3/1,6bl 57,4% i 32,7%trojki 82,9%FT. Notując przy tym przy dużo większych minutach mniej strat niż wymienieni gracze z Zionem. Dodatkowo nie jest tajemnica ze dobry T2 ma Bertans i Monte Morris 

Bertans 14/4,2/2/0,8 1,2 straty i 3,3/8,0 40,8 trójki 

Monte 10/1,8/4 asysty na 48/41,3/90 procentach będąc dodatkowo dobrym defensorem. 
Wiggins ma dobre warunki w spurs bo Brogdon Bertans Morris LMA Collins Gay i jeszcze w T2 Reddish ogarnął trójkę na 1,5/4,1 36,3% poprawnym poziomie. Może grać wokół strzelców z piłka ale to jest daleka opcja. dodatkowo Gay za 2T:

malo efektowne 8/4,5 ale tez trójka 1/2,8 czyli 37,5%3 dużo lepsza niż T1  Len głęboko z ławki tez w T2 ( cześć kontuzji) 10/7,2/1 blok na 55,8FG .Tony Bradley tez nie kaleczy w małych minutach i daje 4,6/5,0 na 66,7%FG mimo ze zdaje sobie sprawę ze nie jest jeszcze dodatnim obrońca. 5/5 od 4 centra w razie kontuzji innych przyda się gdy kończy skutecznie pod koszem co ma kończyć  

rozczarowanie? 

Little na razie bez minut niestety Admirał 11 spotkań średnio 10 minut tak samo jak Romeo. 12 9 minut. 
 

( dane za T2)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zion w tym momencie jest pewnie lepszy od każdego Twojego gracza poza Aldridgem, a raczej będzie grał coraz lepiej.

Co do reszty - jeden niezły team na Zachodzie znajdzie się poza playoffami i w tym momencie ciężko powiedzieć, który. Gdyby nie powrót Ziona, pewnie ciężko byłoby Dallas, a tak - otwarty wyścig. 

Najlepiej wygląda Utah, które ma (na razie) najgorszy bilans.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hype na Ziona ogromny. Ale uważam ze jego gra jest ciut gorsza niż ogólnie wygłodniały mainstream pisze. On będzie lepszy i lepszy z pewnością ale oceniając realny wpływ na wyniki T2 nie jest tak prześwietny jak uważasz. Szarpnął (8 czy 9) czyli polowe spotkań gdzie pokonane zostały 2 dobre ekipy BOS POR ale ojcem wygranej z BOS był Jrue i Fav oraz z ławki Redick a wygrana z IND to akurat nie grał. Miał na dziś świetny mecz z POR ( 54 gra liczy się do 2T)? 
 

to świetny zawodnik jeżeli zdrowy to z fantastycznym upsidem ale nie róbmy z niego już potwora który swoją początkowa gra robi PO już od 2T. Wyniki Pels to powrót Fava do zdrowia i przede wszystkim genialny Jrue ostatnio oraz przecież chwalony Ingram. Nie przypisujmy zasług Zionowi 

 

inna sprawa to fakt ze nie ma GM który by ponad Ziona wziął jakiegokolwiek gracza rl Pels lub moich spurs. To oczywiste. Ale wejście mocno opóźnione przez zdrowie w sezon ma trudne i nie takie kolorowe 

szanuje bo to młody gracz ale nie przesadzajmy z realnym wpływem na T2. 

Jego marketingowa siła jest potężna ale na parkiecie Bucks go zweryfikowali a liczba strat i słabość z linii mogą martwić. Tylko ze nie ma się co czepiać 19 latka już dziś. Tak jak nie ma co na sile robić z niego kotwicy sukcesów rlPels. 

Tym bardziej ze w ostatnim miesiącu Jrue miał 5 genialnych spotkań. Kto go ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmuszajcie mnie abym był adwokatem Januarego ale końcówka trymestru to: 24,1/5,2/4,3 37,8% za trzy tego chudego a nie tego grubego ;)))

ZION daje z marszu ten wpływ rotacyjny oczywiście bo zawsze mieć niż nie mieć zawodnika przed rotacja. Ale powrót opoki w środku sezonu to tez kłopot organizacyjny co widać po Dipo. I tu akurat Ziona muszę pochwalić bo nie zrobił zamieszania jak Dipo który rozmontował systematyczność Indiany. 

Tylko Pells na poczatku nie grali tak porywająco jak Indiana to i zepsuć nie miał co;)

Mój wpis nie ma celu umniejszać prospektowi jakim jest ZION tylko przypominam ze na 2T ma mocno ograniczony wpływ. 3T to inna para Kaloszy. 

Uważam ze nie można na hype powrotu świetnego gracza na 8 czy 9 spotkań zbudować hurra narracji o sukcesach zespołowych ekipy która u nas Dallas chyba ma mniejsza sile rażenia niż rlPels. 
choc to temat do rozmów otwarty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ignazz napisał:

Ale uważam ze jego gra jest ciut gorsza niż ogólnie wygłodniały mainstream pisze.

Zion od momentu powrotu robi najlepszy boxscore (Ingram ma 21ppg na 59%TS), zdecydowanie najlepsze +/-, a do tego eyetest wypada świetnie, a i Pels grają bardzo dobrze - jest raczej lepszy, niż np. ja myślałem, że będzie. 

Pisałem overall, nie w kontekście drugiego trymestru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, BMF napisał:

Zion od momentu powrotu robi najlepszy boxscore (Ingram ma 21ppg na 59%TS), zdecydowanie najlepsze +/-, a do tego eyetest wypada świetnie, a i Pels grają bardzo dobrze - jest raczej lepszy, niż np. ja myślałem, że będzie. 

Pisałem overall, nie w kontekście drugiego trymestru.

No właśnie ze nie robi w T2 

Ale jeżeli rozmawiamy o Dallas to przecież:

ZION Zionem a Koniecznie docenić !!! Trae jest świetny bo widzę jak Atlanta i Collins tracili na jego braku  doskonały lider  (5 spotkań tylko opuszczonych na szczęście bo on ciągnie cały zespół) 

po 5 spotkaniach 2T wyleciał świetny Isiaac ( szkoda gościa ) 

spuscil z tonu DiVi 9/5 na 34,1% za 3

Miles nie gra zupełnie 

Zach wcale 

WCS 6,5/5,5 to mniejsza produkcja niż mój Len

McDermond to taki odpowiednik Bertansa zapewnię  

Zhaire 5 spotkań 5 minut średnio 27% z gry 

podobnie Ojele 3,6/1,9 na 14 minutach 40% 

Allen 9,4/8,4 chyba zatrzymał się w rozwoju  oczekiwania wobec powyższej trójki były dużo większe  !

Caboclo nie gra wcale 

Shamet 10,8/2/2 z dobra 41 trójka na moje tez jest w tym samym miejscu  

 

 

 

@karpik sorry ze się tak rozpisałem o twoich Dallas bo nie Ty zrobiłeś wpis o #8 ale brak na przestrzeni T2 zdrowia. 
 

jest świetny Trae

doszedl ZION na pare spotkań gdzie będzie coraz lepszy 

ale na cały T2 masz wykreślonych 4 graczy 

a 2 istotnych prospektów zatrzymali się w rozwoju. 

Cokolwiek by nie pisać o DiVi czy WCS to nie może być narracji o walce już teraz o PO. 

Sam jestem zaskoczony Zhaire Caboclo Ojeleye ze nie maja gry. 

Przecież zdarzyło się ze na przestrzeni T2 do dyspozycji nie było ani Trae ani Ziona gdzie poza Shametem nie ma nikogo kto zastąpi ich braki. 
sklad s5 wtedy DiVi plus McDre plus Allen i WCS z ławki to cholernie mało. 

Brakuje mi tu czystej produkcji punktowej gdzie przy dobrych wiatrach rotacja to 5-7 osób. 

Optymalnie 7/8 jak wszysvy zdrowi. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Harry Giles jako starter Kings

najgorszy w lidze starter

6 godzin temu, człowiek...morza napisał:

Valanciunasa relatywnie latwo zastapic, bez szkody dla zespolu.

niech i będzie, że stracę, ogólnie to Jonas to najlepszy zbierający ligi w tym sezonie, ale gra cholernie mało, z nim zespół to elita na deskach, bez niego meh; Grizz mają na to fajny patent, bo jak Melton nie gra jako POA to też walczy zajebiście na własnej desce i dlatego te line-upy z Clarke na C i JJJ-Clarke są grywalne

7 godzin temu, karpik napisał:

który w real korzysta mocno na grze obok CP3.

na spacingu dawanym przez CP3, ogólnie problemem jest Rubio, który jest świetnym kreatorem, ALE mial problem by bronić przez pewien czas (kilka meczów po rozpoczęciu roku, gdzie miałem ochotę wypi*****ić monitor przez okno jak widziałem co grał, ale nie jestem pewien czy on zdrowy był) i przestał oddawać trójki, co w sumie jest jeszcze gorsze niż ich oddawanie, bo spacing zdycha kompletnie, we wjazdach też nastąpił spadek efektywności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

sztooo? :D

@LeweBiodroSmoka oczywiście Nie padło nigdzie porównanie 1:1 graczy bo szaleńca nie ma nawet pod szafka nocna polishlamy tak pokręconego. Zwróciłem tylko uwagę na inne role i potrzeby względem przytoczonej wypowiedzi @BMF chyba ze ZION mocno ciśnie na seed 8 gdzie spurs maja problem bo grają Wigginsem ( gdzie uważam ze nie ma adekwatnej sytuacji do rl Minny gdzie kontuzja KaTa sprawiła ze AW miał ciężar lidera na sobie bo ma w beGM zespole paru graczy lepszych lub równych ) 

pisanie w jednej linijce ZION i Wiggins sugerowało blednie po prostu równa hierarchie i oczekiwania wobec tych graczy w tak różnych zespołach. Stad mój wpis nie mający nic wspólnego z porównaniem 1:1. 

Uważam ze spurs mimo posiadania Wigginsa i jego wad i zalet ale będącym w dużo odmiennej roli są lepszym zespołem niż nasza Dallas z Zionem na przestrzeni 2T. Dlaczego? Opisałem wyżej 

Byłem fanem graczy jsk Caboclo Ojeleye Zhaire z których obecnie NBA jak i nasze Dallas nic nie maja. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Różnice między impactem Moranta, Dillona Brooksa, Jarena Jacksona

chyba się trochę zapędzasz, wysoki usage, taka sobie efektywność i mnóstwo fauli (sprawdziłem i w tym trymestrze Jaren 94 Dillon 92 Jonas 61 Ja 38 - na moje spore dysproporcje działające na minus tych panów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.