Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, january napisał:

Spoczko- życzę zdrowia:)

To ogarnij tam szybko jakoś te minuty, bo dysonans mocny,

Dziękuję. Na zlocie coś złapać musiałem. Ale już nie dziś bo z tel pisze, leki wrzucone i wypacam się.

Dzięki za zwrócenie uwagi.

KCP złapie wiecej minut pewnie, coś Exumowi podciągnę żeby nie było że szansy nie dostawał, Bacon walczy o podjęcie TO to się będzie chłop starał i musze posprawdzać SGA na SF. 

Poprawię.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Eld napisał:

Nie. Pomyłka drukarska. Do poprawy. Opis jak widzisz bardzo rozbudowany a ja na jego końcówkę złapałem 38,8 gorączki i jestem na antybiotyku.

Stawiam swój honor na to, że po po prostu się walnąłem.

Wiedziałem ze ten bilans spurs to gorączka i leki. 

Zdrowia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, january napisał:

Eld, jakim cudem Powell ma 34 min w rotacji, kiedy on ma 14 absencji w tym trymestrze? Nawet jak grasz nim te troszkę podejrzane 34 mpg (w RL grał 26,5 mpg i ledwie raz przekroczył 30 min w meczu) to jego faktyczne minuty w rotacji do oceny powinny wynosić ledwie 15 min. Dość mocno to pominąłeś, a to chyba wygląda na game-changer przy rozpisce minut.

Poprawione. Exum dostaje więcej szans tak jak mu obiecałem, Bacona wypuszczam na rezerwy przeciwnika. Jakieś tam końcówki III kwart itp. 2 min poszły do góry SGA, ale on w RL NBA gra naprawdę spore minuty. KCP zyskał również minuty.

1 godzinę temu, ignazz napisał:

Wiedziałem ze ten bilans spurs to gorączka i leki. 

Zdrowia. 

Dzięki gorączce i lekom wszedłem na wyższy stan świadomości i sobie uświadomiłem że możesz nie wejść do playoffs :D.

9 minut temu, MarcusCamby napisał:

Camby płakał, jak czytał :(

@polishllama69 co to był za tekst i z jakiej okazji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Eld napisał:

OKLAHOMA CITY THUNDER

Nasz umysł podobno nigdy nie pracuje lepiej niż właśnie w takie poranki jak dziś. Słoneczko świeci zza okna, pyszna kawa zaparzona, nie ma jeszcze 8:00, więc jest cisza i spokój. .

16-9  nie wydaje się tutaj przesadzone.  

Może lepiej popracuj wieczorem? Podobno będzie też padać.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś różnice między minutami RL, a u nas są zrozumiałe, ale no nikt w lidze nie gra 38 min, które wpisałeś SGA. 

KCP ma ponad 10 minut więcej niż RL, w poprzednim sezonie też grał te 24-25 minut na mecz 🤔 Podwyższenie z 25 na 30, bo ktoś gra np startera, a RL jest bench jest zrozumiałe, ale na 36 to już duży skok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Lucas napisał:

Jakieś różnice między minutami RL, a u nas są zrozumiałe, ale no nikt w lidze nie gra 38 min, które wpisałeś SGA. 

KCP ma ponad 10 minut więcej niż RL, w poprzednim sezonie też grał te 24-25 minut na mecz 🤔 Podwyższenie z 25 na 30, bo ktoś gra np startera, a RL jest bench jest zrozumiałe, ale na 36 to już duży skok

SGA gra 35,5 w tym sezonie. Jeśli to zrobi naprawdę różnice, te 3 ( 2,5 dokładnie ) minuty więcej dostanie Bacon/Exum.

To że KCP gra tyle w rotacji Lakers co gra, to nie moja wina. Przypomnę tylko, że w DET grał 36,7 ppg więc dlaczego jak ja potrzebuje, koleś jest w gazie, chce grać, roznosi wszystko mam mu obcinać minuty?

30 minut temu, człowiek...morza napisał:

czekam az znajdizesz kogos kto da Ci 16:9 🤣🤣🤣

bez centra na poziomie i z wypadajacym powellem.

zdrowy team by tego bilansu nie osiagnal, a co dopiero z takimi brakami

Czekam aż znajdziesz kogoś kto da Ci choć by HCA spot po T2 🤣🤣🤣

Z big three które rzadko się widuje i Juancho i tym drugim HoFem

 

28 minut temu, Lucas napisał:

I cyk taki bilans od Qcina na złość. 

Poprawiłem w.g uwag. Zobacz jeszcze raz minuty.

A co do śmiechów @człowiek...morza z mojej propozycji 16:9 to chyba mój opis był mu obcy. Zamienienie czterech skreślonych na czterech dobrych graczy, poprawienie sytuacji na C, chore dyspozycje za trzy punkty, zachodnia, słaba konferencja, banalny terminarz i co, dalej mam sobie dawać 10-18? Bo nie rozumiem jak poprawa zaszła w każdej z możliwych kategorii, nic się nie pogorszyło.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mówię, że opisy są ważne i chętnie to sprawdzę. Na razie ich nie czytałem i zagłosuje po przeczytaniu, więc jestem ciekaw na ile się to zmieni wzgledem przemyślen przed opisami. (Jak odnosiłem się do czyjegoś opisu to wrzutki z innych tematów na razie)

Zachód 
1. Minnesota
2. Lakers 
3. Denver 
4. Rockets
5. Suns
6. Jazz
7. Kings
8. Spurs 
9. Thunder
10. Mavericks
11. Pels
12. Blazers
13. Warriors
14 Grizzlies
15 Clippers

Wschód 

1. Bucks
2. Heat
3. Knicks
4. Hornets
5. Magic
6. 76ers
7.  Raptors
8. Bulls
9 Pacers
10 Wizards
11 Celtics
12  Hawks
13 Pistons
14 Cavaliers
15 Nets

Nie przywiązujcie się tego za bardzo, bo jeśli na coś patrzyłem to kontuzje, ale liczbowe, a nie konkretnych graczy. Więc jestem ciekawy ile zmienię po opisach :) To jest całkowicie na sucho i na czuja, mam nadzieję że nie pomyliłem żadnych zespołów względem przypisania im graczy w głowie, ale robiłem w ciągu 10 minut w pociągu ;)
 

Na oko to pewnie Knicks za wysoko, ale nie wiem ile tam Davis Kyrie i Kawhi grali, a wiem że są w kadrze ;)

 

E: pomylilem wczesniej w pamieci kadry Heat i Raptors :P 

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem najpierw tu Heat w top3, ale zapomniałem wpisać Raptors i przesunąłem ich w dół, ale może to ich skład miałem na myśli. 

Nie jest to nic merytorycznego, zwłaszcza w kwestii Wschodu, który mniej śledzę i mniej pamiętam kadry. Więc nie bierzcie tego do siebie. Zabijam podróż, a przez dzieci w przedziale nie da się czytać książki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Jak ktoś jeszcze raz da ekipę, gdzie 7 graczem rotacji jest Niang, 8 Frank Jackson, a 9 Okafor (przy wylocie Tatuma na 4 mecze to jest całkowita już ławka Wolves notabene) przed Lakers to się pogniewamy.

Wolę za ósmego gracza mieć Franka Jacksona niż za piątego Meyersa Leonarda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, MarcusCamby napisał:

Heat za ten trymestr to będą raczej w TOP3, a Knicks czy Magic jak utrzymają ósemkę za ten trymestr to będzie dobrze.

ale zakładam, że wiesz, że KAT niegrający w połowie trymestru to właściwie moja jedyna nieobecność? 

Zwróciłeś może uwagę, że liderzy innych czołowych teamów również maja sporo nieobecności? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

ale zakładam, że wiesz, że KAT niegrający w połowie trymestru to właściwie moja jedyna nieobecność? 

Zwróciłeś może uwagę, że liderzy innych czołowych teamów również maja sporo nieobecności? 

Nie robiłem jeszcze analiz, dzisiaj zapewne stracę na to cały dzień, bo i tak leżę chory w łóżku.

Ale na pierwszy rzut oka już rzuca się ogromna absencja Townsa i bardzo słaby trymestr Donovana Mitchella.

Ciężko powiedzieć na ile jeden Lowry to podciągnie, ale zrobienie bilansu w okolicach 0,500 to chyba szczyt możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.