Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Alonzo napisał:

niechęć do Jaśka nie powinna mieć wpływu na ocenę jego drużyny.

staram się wyceniać rzetelnie na bazie tego co widzę/czytam, ale mam zasadę, że za chamskie narracje tnę zwycięstwa, bo wprowadza mnie to w błąd. Co do jego zespołu to LeBron i ESPN pięknie sprawiają, że z #teamLeBron przechodzę powoli na stronę pogardy. Dźwiganie legacy Bryanta jako argument to tylko tacy kretyni jak klutch mogli wymyśleć, ale mają też swoich przydupasów jak Perkins (DPOY to LeBron XDD) czy też idiotka Nichols.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, fluber napisał:

Mam straszny zgryz z tym jak oxenic wplyw powrotu oladipo na gre heat. Na razie gosciu przegrywa indianie kazdy mecz swoim cegleniem.

Pisałem o tym ostatnio, ale u nas za bardzo się GMowie koncentrują na kilku wybranych ofiarach i później wychodzą  niezłe kwiatki przy głosowaniach.. Powyżej znów jest jechane po Oubre, ale nie ma nic o bardzo dobrym meczu Gordona, albo o solidnym Princea (czyli Gordon - wiadomo i pewnie Prince dostaliby u mnie w takim meczu większe minuty), który grał właśnie przeciwko drużynie z Oladipo. Powrót Oladipo - przy nieobecności nadal Doncicia i problemach na pf chyba w naszych Heat ma większe znaczenie niż gra mojego Oubre, ale jechanie po Orlando zawsze na propsie :P 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Zawsze mam zgryz kiedy powrot jakiegos gracza sprawia ze druzyna jest slabsza bo to troche nienaturalne. Oladipo po 6 meczach ma 29% z gry i jakies minus 20 w plusominusach. 

no jak na moje przełożenie jest stosunkowo proste, tym bardziej w sytuacji wypadu wspomnianego Doncicia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tangiers napisał:

Moja kultura organizacji nie pozwolilaby na zle rzuty Oladipo, wplyw mentorski Wade’a z trybun rowniez mialby znaczacy wplyw na Victora. 
 

Twoja kultura organizacji wywaliła również na zbity pysk Haslema, ale najgorsze jest Twoje nabijanie się z niego jako jako GMa. Wade raczej po czymś takim omijałby tych Miami Heat szerokim łukiem - tym bardziej że sam kiedyś rezygnował z kasy tylko dlatego, żeby Haslem mógł zostać w Miami. Ale spoko - możesz sobie z tego dalej robić jaja, tylko w takim razie nie rozumiem sensu naszej gry.. bo jak gra ma polegać na tym kto bardziej komu dosra zamiast na merytoryce, to ja się z czegoś takiego wypisuję.

Moje podsumowanie Twojej 3-letniej działalności tej organizacji zaślepiło Ciebie nienawiścią dla mnie dlatego, że Ciebie tak bezlitośnie wypunktowałem - nawet w poprzednim sezonie, jakbym wiedział, że Duncan Robinson jest dostępny za .. Franka Masona III to sam bym o niego do Ciebie pisał, a tak C_M oskubał kolejnego GMa. Mój błąd polegał na tym, że sądziłem na początku, że w naszej grze nawiązujemy faktycznie do organizacji którymi zarządzamy, a to są tak naprawdę puste nazwy, a Twoja działalność - z całym szacunkiem- ale nie ma nic wspólnego z tym co robiłby w Heat Pat Riley. To tez pokazuje, że traktowanie tu LA, czy NY jako dużych rynków, też jest totalnie z d.. Pisałem już Tobie, że od jakiegoś czasu nie patrzę na Twoich Miami Heat, jako na Miami Heat, a po prostu jako jednego z moich konkurentów na Wschodzie.. ale drzazga widzę Ciebie cały czas uwiera. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

To jak widać po Butlerze, ewidentnie kultura organizacji Lakers u nas.

Plotki o Embiidzie i Giannisie w LAL nie biorą się  znikąd...

Kultura Organizacji w Lakers- 

1.07.2019 Butler idzie w snt do Raptors a Lakers nie wysyłają nawet oferty dla swojego gracza o znanym powszechnie ego

2.07.2019 skoro forum mówi ze Butler może by przedłużył z Lakers to c***, daje mu supermaksa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

odwaliliście wtedy grubo.

To raczej Ty, bo o Butlera (jeśli tak go cenisz i organizacja) powinieneś do końca walczyć i ryzykować, ze najwyzej go stracisz za nic niz komibnować z s&t, glosowalem na Butlera w Lakers, bo tam mi najbardziej pasowal i to argumentowalem latem, ale tu jest niesmak i tak :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

To raczej Ty, bo o Butlera (jeśli tak go cenisz i organizacja) powinieneś do końca walczyć i ryzykować, ze najwyzej go stracisz za nic niz komibnować z s&t, glosowalem na Butlera w Lakers, bo tam mi najbardziej pasowal i to argumentowalem latem, ale tu jest niesmak i tak :P 

Butler to tam c***, January wielki piewca Kultury Organizacji do 2018 roku był topowym hejterem Lebrona przecież xd 

dodajmy do tego Russella o którego płakał ze on w Chinach już dawno powinien być i daje mu złote góry przy extension :D 

no i płacz ze Ingram to inwalida i ze extension :D 

Nie wiem czy Meyers Leonard by z taka Prganizacja podpisał kontrakt w trakcie FA, obstawiam ze nie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Te no, ale na Pisowskiego Prawdziwego Polaka to się tu nagle handlarzu-obwoźniku nie kreuj, Qcin z taboru wyjdzie, ale tabor z Qcina już nie:)

Lol, szkoda strzępić dotyku na te Twoje posty wstydu :D 

Wszystko co piszesz jest żartem choć piszesz na serio :D ja pisze żartem, ale jest na serio :D dlatego Ty jesteś na kolanach, a ja mam Lillarda,Bookera i Tatuma- buziaki- potrenuj pióro, bo tu dalej mi ssiesz :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, january napisał:

Ajjj tego extension Ingrama żeście nie klepnęli, jak on ręką nie umiał ruszyć :( Jeden january wiedział jaki to kozak rośnie :( I nie został za to nagrodzony :( 

No to jak nie klepnęli to chyba nie tylko January się poznał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, january napisał:

Nie wiem co to znaczy nawet :P 

Ale przypomniały mi się nasze twórczości zeszłoroczne, fajne to było, ale teraz to już byłoby pewnie na siłę, a nie jak wtedy na flow pojechaliśmy^

Na sile to Ty jebiesz Drummonda, na sile to Ty chwalisz tego Wacka Russella i na sile stawiasz się wyżej od Minnesoty w 2T.

Reszta się zgadza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.02.2020 o 07:30, Alonzo napisał:

uwage moją przykuł Kelly Oubre z -34 pomimo, ze grał ponad 25 min. (Mikal ponad 30min.). Twoja ofensywa chyba jest trochę overraited.

nie mogłem sobie odpuścić :D 

ale już bliżej powagi to Mikal w tym trymestrze 38% za 3 , w tym 48% z rogów :D idealny roles ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, polishllama69 napisał:

nie mogłem sobie odpuścić :D 

ale już bliżej powagi to Mikal w tym trymestrze 38% za 3 , w tym 48% z rogów :D idealny roles ;) 

Już abstrahując od tego, że to pierwszy mecz obu graczy zaliczany u nas do 3T, czyli nie ma sensu o nim dyskutować, bo nie ma żadnego przełożenia na 2T - czyli to jest właśnie klasyczny przykład propagandy za którą krytykujesz Jaśka ;) , to Mikal Bridges trafia 0,9 trójki na 35,5% w tym trymestrze, a wyśmiewany przez Ciebie Kelly Oubre 2,5 trójki na 38,8%  :) Wiem, że zaraz wyczarujesz jakieś statsy potwierdzające, że 0,9 > 2,5 a 35,5 > 38,8 ale spoko :P ja wracam do selekcjonowania stats pod bilans trymestru ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.