Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

jest ktos kto nie lubi teraz heat?

Qrcze.. będę musiał odświeżyć temat chyba sprzed 2 lat, gdzie była roztaczana wizja, że w Miami nic dobrego się nie wydarzy przynajmniej przez 5 najbliższych lat. :) Naszymi największymi nadziejami byli Winslow i Josh Richardson oraz zwolniony właśnie z rl Suns Tyler Johnson. 

2 minuty temu, Lucas napisał:

ale on się nie zna na dobrej koszykówce :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Lucas napisał:

Tak, ale lubię Bama, ale to, że Heat są meh to przez śmiecia Butlera

Jeżeli nie porzuce gry do tego czasu to w PO Lakers u mnie maja minusy, bo czytam o jakiejs wybitnej obronie LBJa to kisne mocno, dodatkowo podobno ma byc grane switch all a tam drewniany Leonard, jakos to soe nie laczy, chociaz najwiekszy bek to ten, ze Dedmon to jakis super rim protector, co oczywiscie jest chamska narracja i oddalona od prawdy mocno

54 minuty temu, Alonzo napisał:

ale on się nie zna na dobrej koszykówce :P

Ogladam duzo Magic, czyli jednak wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, polishllama69 napisał:

Tak, ale lubię Bama, ale to, że Heat są meh to przez śmiecia Butlera

Ogladam duzo Magic, czyli jednak wiem :)

Bam w tym sezonie jest niesamowity. Możliwe, że statsy to inaczej przedstawiają, ale nie byłoby tych sukcesów, gdyby nie to co wyprawia Bam.

Jimmie idealnie pasuje do kultury rl Miami Heat - gdyby nie to, że w drafcie trafił nam się Wade w 2003, to Riles budowałby drużynę motherfuckeruff i losy organizacji potoczyłyby się inaczej. Mam nadzieję, że zostaniesz w grze na długo, ale niechęć do Jaśka nie powinna mieć wpływu na ocenę jego drużyny. :) 

ja ograniczam oglądanie Magic do pojedynczych meczy Gordona, jak gra dobrze (a ja znam jż wynik), chyba, że mi się coś trafi live akurat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

Jak tam @Qcin_69 recap o Drummondzie wyglądającym jak gówno w Cavs od kibica (jedynego, lol;d) u nas na forum podoba:) ?

Naprawdę teraz ktoś tego wafla łyknął w wymianie? 

Jeszcze jedno takie pytanie i trafisz na ignora dołączając do innych debili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

To tylko u mnie taka selekcja działa:*

Tyś jest król handlarzy, nie możesz wrzucić na ignor żadnego potencjalnego klienta, bo komu będziesz portfele z kieszeni wyciągał? :) 

Nie żartuj :) prędzej zwolnię Tatuma niż z Tobą będę dokonywał wymian :) raz ze nie masz nic mnie interesującego, dwa ze jesteś oszust i manipulator :) a Drummond cieszył się większym zainteresowaniem niż Kelly Olynyk kiedykolwiek w swojej karierze, wiec pisz tak dalej szczęśliwie nikt poza Tobą tego nie łyka (jak Olynyka huehue)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Jak tego najgorszego startującego C ligi i to jeszcze za 30 baniek u nas ktoś łyknął, a Ty nie musiałeś dopłacić 3 x 1st rounderami, to czapki z głów Qcinie!

Jasiek skończ z ta propaganda bo poza Tobą nikt w to nie wierzy, zaśmiecasz śmietnik tylko :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Nie no ja naprawdę jestem pełen podziwu jak coś :P Typ gra jak totalne gówno w 2T i jeszcze go wywalili do Cleveland, gdzie wiadomo że będzie wyglądał tragicznie (i wygląda!), weźmie za rok 30 baniek, a Ty znalazłeś kupca.

Czapki z głów, co by nie mówić dominacja rynku wymian przez Sotę od jakichś 2 lat jest straszliwa.

Bzdura, te wymianę strasznie przegrywam, gdyby ta gra nie była gra o PR to za nic bym na to nie poszedł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, january napisał:

Nie no ja naprawdę jestem pełen podziwu jak coś :P Typ gra jak totalne gówno w 2T i jeszcze go wywalili do Cleveland, gdzie wiadomo że będzie wyglądał tragicznie (i wygląda!), weźmie za rok 30 baniek, a Ty znalazłeś kupca.

no jest jeden w naszej grze jego dickrider, ktory nieszablonowo mysli.

Qcin go wykorzstał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, january napisał:

Primo to obiecywałeś Lillardowi, że Drummonda nie sprzedasz, secundo - jak nie dopłaciłeś grubo to mocno wygrałeś.

no tam lillard po przyszlym sezonie robi out. 

za te obiecanki

a w dalszej kolejnosci, Qcin jest niezdolny do zbudowania mistrzowskiej druzyny.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, january napisał:

Primo to obiecywałeś Lillardowi, że Drummonda nie sprzedasz, secundo - jak nie dopłaciłeś grubo to mocno wygrałeś.

Gdzie to obiecywalem? xD

co Ty w ogóle za ideologie dorabiasz :D Poka mi gdzie obiecywałem Lillardowi, ze nie wymienię Drummonda :D bo coś czuje ze to będzie tak samo jak z tym, ze dziesiątki razy tłumaczyłeś system finansowy xD

7 minut temu, człowiek...morza napisał:

a w dalszej kolejnosci, Qcin jest niezdolny do zbudowania mistrzowskiej druzyny.

Napisal koles co nigdy z 1 rundy nie wyszedł xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

A potem jak znajdę, to napiszesz że po pijaku i się nie liczy :)

Jak przy Winsowie?

Przyznaj się, że obejrzałeś dwa mecze pod Drummonda i poleciał od razu jak zobaczyłeś co gra :D 

Bardzo dobra 3/4 opcja w conenderze i c***owy lider- ale to trzeba trochę wyobrazni a nie ograniczać się do suchych liczb :) 

Lubie Drummonda za 15 mln bym go bardzo lubił nawet :) no ale prowadź te swoją kampanie, niesamodzielnie myślących przekonasz :) reszta ma Cię w pupce 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.