Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, january napisał:

Nie rozumiem czemu robisz często w trakcie trymestry takie wycinki poszczególne last X games (np z Dotsonem robiłeś last 2 games tam kiedyś), Duncana cenię jako movement shootera (co w miarę przykrywa jego fatalną D), ale takim wycinaniem to tak trochę negatywnie działasz:)

spoko, cały trymestr tez jest zajebisty.  

a olynyk gdzies tam sie kisi z tyłu ławki 

Spo dobrze robi, czy to półka Kerra?

dotson tez solidny caly trymestr. 

Edytowane teraz przez 

edit: z tym Olynykiem, to z jedne strony zgryzliwosc, z drugiej strony powazne pytanie. bo ja lubie olynyka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, człowiek...morza napisał:

swoja drogą a propo @Alonzo i jego Magic, to tam Nunn ostatnio tez bardzo kasztani, sotatnie 10 spotkań 30-parę procent z gry.

Nie to co Duncan Robinson, 15 oka, 9 prób za trzy na 48 %, do tego podwoił liczbę asyst.

Miło, ze wreszcie mu zwiększysz minuty z tych marnych 15, które dostawał w 1T. Tym bardziej, że Dotson chyba znowu wypadł z rotacji rl Knicks jak Ellington zaczął głośno mówić o buyoucie - w 3 ostatnich meczach Ellingtona  od trade deadline miał kolejno 12, 17 i 15pkt. a wcześniej go nie wpuszczali na boisko..  

Odnośnie Nunna - pamiętajmy, że pomimo jego dojrzałej gry, to jednak debiutant. No i pomimo ładnego żonglowania przez Ciebie statsami, to jednak Nunn jest graczem na obie strony parkietu, a Robinson zawala Tobie defensywę (stąd rozumiem chęć gry Dotsonem). ;) Robinson w tym trymestrze notuje 13pkt. i trafia 3,7 trójki na 44%, ale.. grając po 30min. Pytanie ile dostaje minut u Ciebie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

no to zobacz jaki musze miec kozak team, skoro w czolowych w realu heat gra 30 min, a u mnie 2x mniej!

Ja nie bardzo rozumiem w ogole chec oddawania robinsona za pick w drafcie. Przeciez to naprawde fajny roles ktory ladnie pasuje do Twojego teamu.

Handlowania beasleyem tez zreszta nie czaje zwlaszcza kiedy sie upierasz ze w rl nba gral c***owo bo nim handlowano...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Ja nie bardzo rozumiem w ogole chec oddawania robinsona za pick w drafcie. Przeciez to naprawde fajny roles ktory ladnie pasuje do Twojego teamu.

Handlowania beasleyem tez zreszta nie czaje zwlaszcza kiedy sie upierasz ze w rl nba gral c***owo bo nim handlowano...

 

Ja sie nie upieram na trade.

Niemniej, ja widze gdzieniegdzie coś, gdzie Ty czy inni nie widzą. Dlatego też z Knicks drewnianych, mamy aktualnie marmurowych. Ale recepty na sukces nie zdradzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

Ja sie nie upieram na trade.

Niemniej, ja widze gdzieniegdzie coś, gdzie Ty czy inni nie widzą. Dlatego też z Knicks drewnianych, mamy aktualnie marmurowych. Ale recepty na sukces nie zdradzę. 

Post imienia Kenta Bazemora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, człowiek...morza napisał:

no to zobacz jaki musze miec kozak team, skoro w czolowych w realu heat gra 30 min, a u mnie 2x mniej!

Tylko widzisz to są Twoje pobożne życzenia - grasz duże minuty Beasleyem, czy Dotsonem, którzy mają/mieli problemy ze znalezieniem się w rotacjach swoich oryginalnych teamów i konkludujesz to stwierdzeniem o sile Twojego tamu skoro Robinson w realu się w nim nie mieści. :)

Gdyby nie to, że BeGMowe łapu capu uważam za słaby pomysł ,to to Twoje stwierdzenie by tam idealnie pasowało. :) 

ale odnośnie głębi składu, to ja mam własnie taki team, bo ucinam minuty - i to często znacznie - wszystkim moim graczom. 

 

..

i tu teraz miejsce na Twoje stwierdzenie, że moi przecież i tak są ch^#$wi :P 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Tylko widzisz to są Twoje pobożne życzenia - grasz duże minuty Beasleyem, czy Dotsonem, którzy mają/mieli problemy ze znalezieniem się w rotacjach swoich oryginalnych teamów i konkludujesz to stwierdzeniem o sile Twojego tamu skoro Robinson w realu się w nim nie mieści. :)

Gdyby nie to, że BeGMowe łapu capu uważam za słaby pomysł ,to to Twoje stwierdzenie by tam idealnie pasowało. :) 

ale odnośnie głębi składu, to ja mam własnie taki team, bo ucinam minuty - i to często znacznie - wszystkim moim graczom. 

 

..

i tu teraz miejsce na Twoje stwierdzenie, że moi przecież i tak są ch^#$wi :P 

 

no idąc tym twoim tokiem rozumowania, to aktualnie mam dwóch nowych pierwszopiątkowych zawodników (beasley i hernangomez). 

a wczoraj jeszcze nimi nie bylo. nagle stali sie zajebisci 😲😲😲

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Ogólnie jest mega chowanym obrońcą w Heat, a i tak często nie daje rady. Ja go w miarę lubię, ale połączenia na obwodzie KI-Robinson w D nie uciągniesz w żaden sposób.

myślę, że uciągne z duzo mniejszym problemem, aniżeli Ty z Dangelo i brakiem rima z prawdziwego zdarzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, january napisał:

Ogólnie jest mega chowanym obrońcą w Heat, a i tak często nie daje rady. Ja go w miarę lubię (elitarny shooter offscreen w tym sezonie), ale połączenia na obwodzie KI-Robinson w D nie uciągniesz w żaden sposób.

W sensie w PO, w RS to inna bajka, można takie minuty jakoś grać, większy problem że Irvinga minut nie ma za bardzo w tym sezonie wielu :d 

ja inaczej oceniam Irvingajuż abstrahując od jego gry, ale tu faktycznie pod względem czysto sportowym Jasiu masz 100% racji - Irving i Robinson razem na boisku pod kątem obrony to by była tragedia. Heat często wymieniają Robinsona w końcówkach na pojedyncze akcje, gdzie ma wchodzić tylko, by rzucać, a jak przychodzi do obrony, to wchodzi za niego ktoś inny. 

Oczywiście teraz przy Iggym, czy Butlerze i Bamie w rl Heat to nie będzie stanowiło takiego problemu, bo system Spo sobie tu powinien poradzić, ale warto o tym pamiętać. :) 

Fajnie Jasiu, że w końcu ktoś poza mną ogląda tu z forum regularnie Heat ;) 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Dobrze, że mało ogląda, bo mnie nikt po Meyersa nie przelicytował, a myślałem że to pewnik^

Ciekawe, czy to magia CY, czy faktycznie Meyers się w Heat odnalazł, bo fani Portland straszyli, ze nic z niego nie będzie.

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

BC mówił, że już w temacie tak nie siedzi, ale Heat ogląda regularnie ;)

Kto to jest BC? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.