Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli zmieni się GM, a skład za bardzo nie to wpływa na chemię i fit na parkiecie?

A rotacja? Wizja drużyny?

 

Właśnie dlatego tak ważne są dla mnie opisy. 

 

W Knicks dla przykładu wydaje mi się, że C_M miał nieco inną koncepcję, niż aktualnie Wooden. 

Czy wystawienie Irvinga na sprzedaż może mieć duże znaczenie w jego CY, gdzie ponoć Knicks walczą o Finał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był u nas na tradeing blocku u Woodena ;)

 

Wooden wyjaśnił, że myślał, że zielone pola w arkuszu oznaczają TO a nie PO ;) 

 

Choć ja tam jestem zdania, że akurat jak masz okazję okraść Woodena, to lepiej z tego skorzystać teraz, bo niedługo to normą będzie bycie okradanym przez niego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Macie z dnc wpisane w arkuszu przy Pelicans 17-12, co daje 29 meczów a nie 27.

 

 

 

Siedzę i zastanawiam się jak mam rozbić jeszcze cztery winy. U mnie polaryzacja w głosowaniu będzie mocno widoczna.

 

Ucinam na pewno za brak opisów więc LBS i Kucio mają -1 u mnie póki co. BMFowi na tym nawet zależy więc niech mu będzie. 

 

Niektórych tankerów jak czytam/otwieram to mi oczy krwawią pod względem bogactwa składu. BMF, Shevcu, Kungfu. 

 

Lider po T2 może być tylko jeden i oczywiście nie wskaże siebie. Ba, nawet nie wiem czy drugi u siebie będę.

 

Chyba jednak dołożę Suns bo podoba mi się co Lucas pisze. Rockets za hero ball Hardena. 

 

Nad dwoma jeszcze pomyślę.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@Alonzo, chce by to byl ostatni sezon tankowania Kings. Potem chce wejsc z mocnym przytupem w walce o FA. Kazdy ma swoja koncepcje w tej grze i tyle. Ale moich bilansow i tak nie rozumiem ale ok :smile:

Orlando od GMa Bucks dostali 16łinuff.

Tylko z tankerami gram 13 meczów, a większość pozostałych z środkiem ligi i to jeszcze większość u siebie. Tak sobie wyliczałem, że jak już jakiś GM będzie chciał zgnoić Magic, to najniższy możliwy bilans to 18-9 (Marcusa tu nie liczę), ale okazuje się, że znów nie doceniłem czyjejś inwencji i weny twórczej ;) 

 

hmmm.. zastanawiam się czy z tego powodu nie odejść z gry ;)

 

a co mi tam ;) też se walnę dramę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.