Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Insynuacja nr 1. To co Tecu pisał do mnie, jak ja napisałem że miał s5 kontuzjowane co jest nieprawdą i poprosił o edycję mojego postu bo może czytelnika wprowadzać w błąd. Ty poniższym wprowadzasz w błąd.

 

 

 

Wiem do czego dążysz, że napisałeś słowo "prawie". No tak, jeśli liczymy trzech skreślonych, Morrisa, Rondo, Lou i Nurkića to wychodzi 7. Czyli prawie pół. Więc czytelnik mógł to łyknąć. Ale że w tych siedmiu jest grający 11 meczów Rondo, Shabazz, Taylor i Zeller to w pierwszych postach się nie zająknąłeś.

 

Na końcu oczywiście już piszesz o trzech co jest wielce dalekie od "prawie połowy". Z Morrisem nawet nie zamierzam mydlić oczu. Był zmiennikiem Mirotića, koniec i kropka. Ale wciąż zmiennikiem który grał co raz gorzej, a że nie dopisałem minut w opisie za T1 to już inna bajka. Mógł grać kwartę, kiedy Miro grał trzy.

 

Pół rotacji Eld, czytaj ze zrozumieniem. Podałeś w opisie rotację Westbrook, Rondo, Smart, Lou, George, Bogdanovic, Mirotic, Morris, Nurkic i Nance. 4 z nich wymieniłeś i choć Rondo nie należy liczyć tak samo jak Nurkicia, to dla odmiany wyleciał Ci Miro, więc za niego też się pojawiły minuty dla takiego Farieda np. Także przyjąłem to łącznie jako prawie pół rotacji, bo nie da się tego dokładnie określić. Dla ułatwienia dodam, że połowa z 10 to 5, a ilość zmian określiłbym u Ciebie na ok. 4.

 

Jeśli Twoje zacytowane przeze mnie posty nie były porównaniem to ja nie wiem co nim jest. Sam zacząłeś dyskusję "bo OKC w realu ma tak i tak".

No napisałem o OKC a nie o ich terminarzu, o nim dopiero zacząłem mówić (cały czas nie porównując go do Twojego) po tym jak napisałeś, że mają najtrudniejszy w lidze (podczas, gdy mieli jeden z najłatwiejszych).

 

Czyli promujesz ich awansem? Irving 7. Rubio 7. Leonard 8. Marcus Morris 4. Skoro ich promujesz "w zdrowiu", a wiemy że do tego stwierdzenia w T2 było im więcej niż daleko to naprawdę co raz bardziej "podziwiam" sposób oceny. Coś na zasadzie "co by było gdyby" i nie będę ich karał za brak zdrowia w T2 BO OGÓLNIE SĄ LEPSI. No LoL.

 

76ers RoCo 17. Embiid 3. A sam Alonzo, fan RL Heat wypowiadał się o formie zaciągu z Miami.

 

Nikogo nie powinno interesować drugie zdanie, że "ogólnie są lepszymi drużynami" w ocenie T2. Jakoś ja dostaję po łbie za slump rzutowy RW0, ale oni za kontuzje już nie. Jak mamy sezon podzielony na trymestry to chyba oceniamy trymestry a nie co jest ogólnie? Czyż nie?

 

Nie promuję ich, sam chyba jednak nie chcesz zauważyć, że przez 2/3 trymestru nie miałeś Miroticia i w sumie nie masz dla niego rozsądnego zmiennika. Ale lepsi od Ciebie Sixers mieli trudniejszy terminarz i podobny problem z kontuzjami, a Knicks nieco większe, stąd te drużyny mają taki bilans jak Twój choć ogólnie są lepsze.

 

Morrisa nie mogłem wymienić przed sezonem, bo przyszedł przed sezonem. Ba, nawet mu extension proponowałem ale że nie chciał to widzę też jestem za to karany...

 

Już mi nawet nie chodzi o Twoje 20-7, ale o prostowanie fałszywych stwierdzeń "wymienił prawie pół składu" co już okazało się nieprawdą, albo że mogłem coś z Morrisem zrobić. A nie robiłem? Miał 40/4 na stole.

 

Jakbyś nie mówił jawnie, że chcesz mu dać extension po to by po T1 wymienić do innego zespołu, to myślę, że jego sprawa mogła się inaczej zakończyć ;] Sam pewnie zagłosowałbym za extension, gdybyś wiązał z nim jakąkolwiek przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Czym napisałeś ze będziesz robił swoja rozpiskę i tylko według niej głosy wrzucasz. A tydzień później napisałeś ze mam lepszy team w II trymestrze i łatwiejszy terminarz. Ale spoko, ja tez nie muszę głosować zgodnie z sumieniem.

To jest wlasnie jeden z powodow mojego odejscia. N-ty raz powtarzasz cos czego nie napisalem. Takie dyskusje nie sa dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół rotacji Eld, czytaj ze zrozumieniem. Podałeś w opisie rotację Westbrook, Rondo, Smart, Lou, George, Bogdanovic, Mirotic, Morris, Nurkic i Nance. 4 z nich wymieniłeś i choć Rondo nie należy liczyć tak samo jak Nurkicia, to dla odmiany wyleciał Ci Miro, więc za niego też się pojawiły minuty dla takiego Farieda np. Także przyjąłem to łącznie jako prawie pół rotacji, bo nie da się tego dokładnie określić. Dla ułatwienia dodam, że połowa z 10 to 5, a ilość zmian określiłbym u Ciebie na ok. 4.

 

No napisałem o OKC a nie o ich terminarzu, o nim dopiero zacząłem mówić (cały czas nie porównując go do Twojego) po tym jak napisałeś, że mają najtrudniejszy w lidze (podczas, gdy mieli jeden z najłatwiejszych).

 

 

Nie promuję ich, sam chyba jednak nie chcesz zauważyć, że przez 2/3 trymestru nie miałeś Miroticia i w sumie nie masz dla niego rozsądnego zmiennika. Ale lepsi od Ciebie Sixers mieli trudniejszy terminarz i podobny problem z kontuzjami, a Knicks nieco większe, stąd te drużyny mają taki bilans jak Twój choć ogólnie są lepsze.

 

 

Jakbyś nie mówił jawnie, że chcesz mu dać extension po to by po T1 wymienić do innego zespołu, to myślę, że jego sprawa mogła się inaczej zakończyć ;] Sam pewnie zagłosowałbym za extension, gdybyś wiązał z nim jakąkolwiek przyszłość.

Rozpisałem dokładnie minutę po minucie rotację za Miro pod jego nieobecność. Nazywanie Bogdanovića 'nie ma rozsądnego zmiennika' to kolejny kwiatek.

 

Czytasz w ogóle co pisze? Bo chyba nie. Nawet w odpowiedzi na zapytanie Ignazza o Larrego napisałem tak:

 

Nance 12

Bojan 24

Miller 12

 

Jeśli chodzi o rotację za Mirotića. Zacytuj gdzie napisałem że za Miro wpuszczam Farieda?

 

Skończ już wymyślać bo prostuję Cię trzeci raz. Raz z terminarzem, dwa z prawie połową, trzy z Fariedem zamiast Miro...

 

Co do 10...pominąłeś dobrego Dante w T1. Czyli 11. 4 z 11 to wciąż nie prawie połowa. A do tego Rondo na 11 meczy tylko. Czyli co? 3 i 1/3? Gdzie tu prawie połowa?

 

A co do Morrisa-wiadomo było że jeden z duo Miro/Morris odejdzie stąd chciałem sobie jednego zabukować. Nie wiem co tu jest niezrozumiałe.

 

A co do Knicks. Strać na prawie 1/3 trymestru 3 z s5, dostań 20-7. Strać najsłabszego startera (Miro), zastąp go trzema innymi, to będzie Ci pisał że Farieda za niego wpuszczasz i też dostań 20-7. I to mimo zwyżki formy PG i Smarta.

 

A koncząc co do terminarza okc. Rozumiem, że strona którą Ci podałem się myli tak samo jak kilku userów z forum którzy o tym pisali? Ok...

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Ty już teraz napisałeś, że ja mam terminarz z kosmosu, a Bulls i Pacers plażing, a teraz piszesz, że porównywać terminarze będziemy mogli po policzeniu średnich dla 2T? :smile: Gratuluję konsekwencji. Jedyna oficjalna tabela jest w sąsiednim wątku, jest jedyną na której się można opierać.

 

Podjąłem wysiłek, policzyłem bilanse dla Twojego i mojego terminarzu, obliczyłem średnie, porównałem z Twoim i moim zespołem. Zresztą właściwie sam się nazywasz teraz kłamcą, bo sam przyznajesz, że moje obliczenia pokazały, że Twój terminarz nie był bardzo łatwy. Był trudniejszy niż przeciętny ( ponad 14 wygranych na średnich). A tabela z 1 trymestru jest przecież odpowiednia do określenia trudności terminarz z 1 trymestru? Natomiast Ty perfidnie zrobiłeś te swoje tiery, żeby wszystkim wmówić, że miałeś łatwy terminarz, jesteś perfidnym i obrzydliwym kłamcą, który, żeby podbudować swoje ego, oszukuje w grze internetowej, wyzywając innych graczy od pajaców, żeby podpisali Russella, albo dali o jedną wygraną więcej. Z roto zrezygnowałeś, bo tam liczby pokazywały, na ile Twoje opinie i zdanie jest cokolwiek warte, bo liczb nie da się okłamać i próbujesz tutaj zrobić z siebie eksperta, waląc nam kit codziennie tutaj i w kolejnych wątkach NBA, przez co mnóstwo ludzi z tej gry przestało w ogóle zaglądać do innych wątków niż ten. To przykre, że musisz manipulować ludźmi w necie, żeby podnieść swoją niską samoocenę, przykre.

 

Sam się dałem nabrać na ten łatwy terminarz Lakers w 1 trymestrze, na szczęście w 2 można będzie zrobić odpowiednią korektę. No i nie będę zakładał łatwego terminarza Lakers w 2 trymestrze, bo skąd mam wiedzieć, jak dobrzy będą Twoi rywale w 2 trymestrze, skoro nie znam ich bilansów, czyż nie to napisałeś powyżej? :smile: ( teraz rozumiem, czemu Camby zlewa terminarz, odchodzi mu cały ten cyrk z Jaśkiem)

 

Bilanse wychodzą mi z algorytmu, ingerencja w algorytm odbiłaby się na bilansach innych drużyn, więc nie mogę Ci tego obiecać, ale z tym 1 na 3 przesadziłem, masz łatwiejszy terminarz i chociaż oceniam głównie ze względu na zdrowie i zgranie Cavs wyżej w tym trymestrze niż Pacers to niewykluczone, że po uwzględnieniu terminarza bilanse wyjdą nam takie same, a być może Tobie wyjdzie nawet lepszy. Bo tak naprawdę między nas chyba nie da się wcisnąć już żadnej innej drużyny.

Nie napisales tego pogrubionego?

Nie chce mi się szukać po wszystkich stronach ale ktoś tez ci napisał „fluber ty chyba nie sądzisz ze masz lepsza drużynę od pacers w II trymestrze? „ na co ty odparłes „oczywiście ze na ten moment pacers są lepsi ale ta strata jest za duża do nadrobienia” i pamietam to jak dziś.

 

Także powiedz wprost ze przyczyna odejścia jest ze dotarło teraz po kilku pierwszych głosach do ciebie, ze prawdopodobnie nie wejdziesz do Play Offs i po dwoch latach będziesz miał podobny minus finansowy do Clippers, a nie zwalasz wine na mnie, ze niby piszę same nieprawdy i wkładam ci w usta coś czego nie powiedziałeś.

 

Jak dla mnie robisz laf-a vol 2.0 w tej chwili. On nie mógł się pogodzić z nie wejsciem do PO - ty robisz to jeszcze zanim stanie się to pewne wiec jeszcze gorzej w sumie.

 

 

Edit : to co pisałeś to Januarego pogrubiłes sam jak coś.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była narracja, że Pacers są lepsi, ale Conley obniżył loty ( co nie jest prawdą ) i jest sporo kontuzji, więc fluber sądził, że utrzyma przewagę. Problem w tym, że jego zespół miał dotkliwsze urazy, bo miał gorszą i krótszą rotacje.

 

Tak więc fluber na 100% sam pisałeś, że Pacers są lepszym zespołem.

 

Wciąż czekam na kontrargumenty w sprawie Suns i Kings :)

 

Trochę też ze smutkiem patrzę, że niedocenieni są Thunder. Liczyłem, że tutaj człowiek morza podziała. Tymczasem na ten moment zapowiada się, że Thunder zostaną takimi Magic poprzedniego sezonu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była narracja, że Pacers są lepsi, ale Conley obniżył loty ( co nie jest prawdą ) i jest sporo kontuzji, więc fluber sądził, że utrzyma przewagę. Problem w tym, że jego zespół miał dotkliwsze urazy, bo miał gorszą i krótszą rotacje.

 

Tak więc fluber na 100% sam pisałeś, że Pacers są lepszym zespołem.

 

Wciąż czekam na kontrargumenty w sprawie Suns i Kings :smile:

 

Trochę też ze smutkiem patrzę, że niedocenieni są Thunder. Liczyłem, że tutaj człowiek morza podziała. Tymczasem na ten moment zapowiada się, że Thunder zostaną takimi Magic poprzedniego sezonu :smile:

 

Fakt, dziwne te głosy na poniżej 0.500 i z chęcią bym przeczytał uzasadnienie.

 

Jak na moje tu powinno być easy 14-13 a i może 15-12 byłoby bardziej uzasadnione.

 

de facto piątka złożona z graczy SGA-Williams-Brown-Barnes-Nurkic to jednak solidny zestaw.

 

Williams świetna forma, Brown nawiązał do dyspozycji z zesżłego sezonu. Nurkic ma bardzo dobry fragment w swojej karierze, gdzie ładnie rozrzuca podaniami piłkę. Solidne uzupełnienie w potaci SGA i Barnesa.

 

Co by nie mówić jest tu komu zdobywać punkty i komu bronić.

 

Jest balans.

 

A do tego świetny w tym sezonie Sabonis, czyli czołowy rezerwowy tej ligi. Mega gościa ogólnie propsuje, bo to zajebiście inteligentny grajek. Wie o co come on w tej grze. 

 

Do tego na ławce kiepsko raczej fitujący Bagley (ja go widzę przede wszystkim w przyszłości na C, chyba że ogarnie rzut), natomiast gdzieś ta jego aktywność na boisku daje jakieś atuty. Rivers i hill to jako-tako wsparcie z ławki.

 

Jest tu mąka i w konsekwencji chleb.

 

Chleb którego inicjały to 15-12 bądź 14-13.

 

Dlatego jako prezes proszę o weryfikację głosów bądź uzasadnienie dotychczasowych. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpisałem dokładnie minutę po minucie rotację za Miro pod jego nieobecność. Nazywanie Bogdanovića 'nie ma rozsądnego zmiennika' to kolejny kwiatek.

 

Czytasz w ogóle co pisze? Bo chyba nie. Nawet w odpowiedzi na zapytanie Ignazza o Larrego napisałem tak:

 

Nance 12

Bojan 24

Miller 12

 

Jeśli chodzi o rotację za Mirotića. Zacytuj gdzie napisałem że za Miro wpuszczam Farieda?

 

Skończ już wymyślać bo prostuję Cię trzeci raz. Raz z terminarzem, dwa z prawie połową, trzy z Fariedem zamiast Miro...

 

Co do 10...pominąłeś dobrego Dante w T1. Czyli 11. 4 z 11 to wciąż nie prawie połowa. A do tego Rondo na 11 meczy tylko. Czyli co? 3 i 1/3? Gdzie tu prawie połowa?

 

A co do Morrisa-wiadomo było że jeden z duo Miro/Morris odejdzie stąd chciałem sobie jednego zabukować. Nie wiem co tu jest niezrozumiałe.

 

A co do Knicks. Strać na prawie 1/3 trymestru 3 z s5, dostań 20-7. Strać najsłabszego startera (Miro), zastąp go trzema innymi, to będzie Ci pisał że Farieda za niego wpuszczasz i też dostań 20-7. I to mimo zwyżki formy PG i Smarta.

 

A koncząc co do terminarza okc. Rozumiem, że strona którą Ci podałem się myli tak samo jak kilku userów z forum którzy o tym pisali? Ok...

1. Bojan jest super, ale grasz nim out of position. Nance i Miller w drużynie z aspiracjami, to śmiech na sali. Zarzucasz Sixers problemy z kontuzjami, a sam masz chyba większe, bo Sixers mają kim zastąpić Cova.

 

2.Nigdzie nie pisałem, że Faried gra za Miroticia. Faried dostaje z powodu jego kontuzji minuty, bo za Miro gra Nance i to otwiera minuty na 5 dla Farieda. Miałem nadzieję, że będzie to w miarę zrozumiałe.

 

3. Chyba nie ja pominąłem Dante, bo rotację opieram na tym co napisałeś w swoim opisie po T1, a tam nie ma o nim ani słowa.

 

4. Stroną którą wrzuciłeś sam się pięknie zaorałeś, bo tam piszo, że OKC ma najtrudniejszy terminarz do końca sezonu. Innymi słowy chodzi o terminarz w przyszłości. Jeśli twierdzisz, że OKC mieli najtrudniejszy terminarz i wrzucając tego linka twierdzisz, że w przyszłości też będą mieć najtrudniejszy, to ci Thunder naprawdę muszą mieć przejebane w tym sezonie albo (co bardziej prawdopodobne) coś Ci się pomerdało i nie rozumiesz co wrzuciłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalem to pogrubione. Nie napisalem tego co wmawiasz innym.

 

Spoko, LAF, nie napisałeś.

 

Tzn.. wait... masz na myśli chyba, ze nie napisałeś słowo w słowo tego? Jak tak to masz racje oczywiscie.

 

nawet Camby potwierdził ze coś

w tym stylu padło. Pamietam jak dziś ze pisałeś ze mogę być sobie lepszy ale strata jest za duża do nadrobienia. Po czym wrzucasz taki sam bilans mi i sobie chwytając się brzytwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, LAF, nie napisałeś.

 

Tzn.. wait... masz na myśli chyba, ze nie napisałeś słowo w słowo tego? Jak tak to masz racje oczywiscie.

 

Raczej mam na mysli ze nie umiesz czytac.

Tak więc fluber na 100% sam pisałeś, że Pacers są lepszym zespołem.

 

Znajdzcie cytat albo przestancie mi wmawiac cos czego nie napisalem, ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Bojan jest super, ale grasz nim out of position. Nance i Miller w drużynie z aspiracjami, to śmiech na sali. Zarzucasz Sixers problemy z kontuzjami, a sam masz chyba większe, bo Sixers mają kim zastąpić Cova.

 

2.Nigdzie nie pisałem, że Faried gra za Miroticia. Faried dostaje z powodu jego kontuzji minuty, bo za Miro gra Nance i to otwiera minuty na 5 dla Farieda. Miałem nadzieję, że będzie to w miarę zrozumiałe.

 

3. Chyba nie ja pominąłem Dante, bo rotację opieram na tym co napisałeś w swoim opisie po T1, a tam nie ma o nim ani słowa.

 

4. Stroną którą wrzuciłeś sam się pięknie zaorałeś, bo tam piszo, że OKC ma najtrudniejszy terminarz do końca sezonu. Innymi słowy chodzi o terminarz w przyszłości. Jeśli twierdzisz, że OKC mieli najtrudniejszy terminarz i wrzucając tego linka twierdzisz, że w przyszłości też będą mieć najtrudniejszy, to ci Thunder naprawdę muszą mieć przejebane w tym sezonie albo (co bardziej prawdopodobne) coś Ci się pomerdało i nie rozumiesz co wrzuciłeś.

1. Znów odsyłam do opisu którego nie czytałeś. Pisałem, że Bojam jeszcze dwa lata temu 55% czasu grał jako PF. W tym roku grywa tylko 7% ale to tylko że Young w RL Pacers gra super a i Sabonis u nich na PF biega. Więc jakie out of position?

 

2. Ty sobie kpisz? Czy za kogo mnie masz? Albo nas masz? A co napisałes w poście o 18:25 jak nie że "za minuty Miro pojawiły się minuty dla Farieda". Więc się spytalem, gdzie napisałem że Faried dostaje minuty za Miro a teraz piszesz że nigdzie nie napisałeś.

 

3. Możesz się odnosić do opisu za T2, albo możesz go w końcu przeczytać? Bo na każdym kroku wychodzi że nie masz bladego pojęcia co tam było. Ani o Bojanie jako PF, ani 0 minut dla Farieda na PF.

 

4. Napiszę najprostszym językiem. Wg. tej strony gdzieś od końca grudnia/początku stycznia OKC są na pierwszym miejscu. Zresztą to też można łatwo sprawdzić w temacie OKC

 

5. Na razie to Ty się orasz. Cyt:

 

-"nie ja porównuje terminarze"-po czym wychodzi że pierwszy z tym wyjechałeś

 

-"prawie połowa składu"-po czym okazuje się że trzech i połamany Rondo

 

-"Faried gra za Miro"-pokazuje jak czytałeś opis, gdzie się okazuje że nie gra ani minuty na 4

 

-"Bojan gra out of position"-a dwa lata temu grał 55% czasu a dlaczego teraz nie gra na 4, wyjaśniłem

 

-"nie masz zastępstwa za Miro"-piszę że Bojan. Aaaa Bojan jes super. No jest. Player of the week. Wiedział byś jak byś opis przeczytał.

 

Lepiej już skończ. Nie masz racji ale durna duma nie pozwala Ci się przyznać do błędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Cię Camby na sile nie będę przekonywał. Na szczęście to tylko 1/29 głosów i oceniaj jak chcesz. Jednak choćby patrząc po reszcie głosów to widać, ze Twoje mocno odstają i jak pisałem wyzej, ja nie tankuje, a to ma wpływ na wyniki, lecz Ty tego nie uznajesz. Nie uznajesz tez kalendarza, a Spencer-Booker-JJJ nie opuścili aż tak dużo.

 

No ale no offence, niech każdy ocenia jak chce, bo ostatecznie i tak wyjdzie te uśrednione 7-9W, które jest moim zdaniem bliższe realnemu wynikowi niż Twoje 3W. Ja po prostu nie mogłem wygrać mniej spotkań od Nets.

 

I tak jak pisałem wcześniej, moim zdaniem masz zbyt hmm wyraziste bilanse, bo to wyglada jakbyś uznawał ze lepszy na papierze zespół wygra KAŻDY mecz z gorszym zespołem, a tak się nie dzieje.

 

E: ja swoje głosy wkleję jutro, ale ja duża uwagę przywiązuje za to do opisów. Dlatego pewnie taki Eld będzie „promowany”, a kucio czy LBS mogą „dostać po dupie” jeśli do czasu robienia głosów opisów nie będzie ;)

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Lepiej już skończ. Nie masz racji ale durna duma nie pozwala Ci się przyznać do błędu.

 

Na dobrą sprawę Karpik mógłby równie dobrze wpisać Ci 16, 18 czy 24 W, bo to jego subiektywna opinia. Robienie afery o każdy głos  odchylony o +/- 1 jest... jest nie na miejscu, a Ty znów to robisz jak po tym gdy Fluber wrzucił bilanse. I potem znów napiszesz "więcej miłości, nie dopierdalajmy się do wszystkiego".

Ja Cię Camby na sile nie będę przekonywał. Na szczęście to tylko 1/29 głosów i oceniaj jak chcesz. Jednak choćby patrząc po reszcie głosów to widać, ze Twoje mocno odstają i jak pisałem wyzej, ja nie tankuje, a to ma wpływ na wyniki, lecz Ty tego nie uznajesz. Nie uznajesz tez kalendarza, a Spencer-Booker-JJJ nie opuścili aż tak dużo.

 

 

O ile w realnej lidze Booker jest jeszcze za cienki w uszach żeby być liderem czegokolwiek co będzie wygrywało (lub nie dostał jeszcze otoczenia, które by go do tego zachęcało) o tyle u nas przy stadium rozkładu części drużyn posiadanie takiego Bookera to automatycznie z 5W (wartość z dupy dla efektu if smh) więcej luźno. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj kontuzja ramienia Conleya i jego 3-15 z Memphis w RL NBA w 2 trymestrze mnie na szczęści ratują :smile: Pacers nawet nie zrobią lepszego bilansu w tym trymestrze ode mnie przy tych nieobecnościach Bartona i Lamba, więc farta mam ogromnego, przyznaję :smile:

 

Edit: O, i nawet 10 dni przerwy Mylesa Turnera przegapiłem:)

Chociaż w sumie to jest szokujące, że po tym jak w 1 trymestrze moi gracze s5 opuścili łącznie 1 mecz, teraz w 2 trymestrze moi gracze s5 opuścili jak dotąd łącznie... 1 mecz. Chyba u nikogo nie ma takiego zdrowia w drużynie, jak u mnie:)

 

 

No ja raczej nie muszę daleko szukać, bo szczęśliwie dla mnie Conley ma jakieś problemy z ramieniem już od jakiegoś czasu, a w 2 trymestrze prowadzi Grizzlies do bilansu 3-15 w RL NBA, więc o ile trochę się niepokoiłem tymi Pacers, to już przestałem:)

 

Przy braku Love'a ta rotacja podkoszowa Bulls w postaci Pattersona, Tollivera i Hassana ( plus kilka meczów zagrał już Portis) to wciąż bieda, a DeRozan rzuca w 2 trymestrze nawet mniej punktów niż McCollum na gorszej skuteczności ( McCollum jest w dołku, co muszę przyznać)

 

Mam mnóstwo szczęścia, bo cały czas mam w 100% zdrową s5 i ławka też poza Bazmorem gra na okrągło. Szczerze mówiąc, to jesteśmy już za połową sezonu, mam fajną przewagę po 1 trymestrze, która powinna wzrosnąć po drugim i jestem już całkiem spokojny o ósemkę :smile:

 

Wprost stwierdzenie nie padło, ale sugestie raczej dobitne. Pacers lepsi, tylko mają duże problemy. Część z Nich jednak okazała się nie prawdą, a część udało się lepiej przykryć niż Tobie.

 

Znalazłem też jak dziękowałeś wszystkim za docenienie Cavs w pierwszym trymestrze. Dziś sugerujesz, że działamy przeciwko Tobie. Powiedziałbym, przemyśl to jeszcze, ale widzę że faktycznie dla części jesteś persona non grata. Szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest kolejny powod:) " co prawda tego nie napisales, ale na pewno to miales na mysli" :smile: z czyms takim nie da sie dyskutowac na poziomie:)

 

Takze tyle jest warte Twoje na 100% :smile:

 

W takim razie oddeleguj się do klubu dyskutanta jakiegoś skoro tak Ci tu źle.

Pisz na temat Cavs, albo nie pisz wcale. Jak będziesz rzucał zaczepki offtopowe do innych około tematyczne to będę usuwał Ci posty, bo szkoda by było żeby się temat miał rozlecieć w takim momencie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Cię Camby na sile nie będę przekonywał. Na szczęście to tylko 1/29 głosów i oceniaj jak chcesz. Jednak choćby patrząc po reszcie głosów to widać, ze Twoje mocno odstają i jak pisałem wyzej, ja nie tankuje, a to ma wpływ na wyniki, lecz Ty tego nie uznajesz. Nie uznajesz tez kalendarza, a Spencer-Booker-JJJ nie opuścili aż tak dużo.

 

No ale no offence, niech każdy ocenia jak chce, bo ostatecznie i tak wyjdzie te uśrednione 7-9W, które jest moim zdaniem bliższe realnemu wynikowi niż Twoje 3W. Ja po prostu nie mogłem wygrać mniej spotkań od Nets.

 

I tak jak pisałem wcześniej, moim zdaniem masz zbyt hmm wyraziste bilanse, bo to wyglada jakbyś uznawał ze lepszy na papierze zespół wygra KAŻDY mecz z gorszym zespołem, a tak się nie dzieje.

 

E: ja swoje głosy wkleję jutro, ale ja duża uwagę przywiązuje za to do opisów. Dlatego pewnie taki Eld będzie „promowany”, a kucio czy LBS mogą „dostać po dupie” jeśli do czasu robienia głosów opisów nie będzie ;)

 

Ja po prostu jestem ciekaw z czego ta różnica wynika. Dlatego zachęcałem do dyskusji w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie oddeleguj się do klubu dyskutanta jakiegoś skoro tak Ci tu źle.

Pisz na temat Cavs, albo nie pisz wcale. Jak będziesz rzucał zaczepki offtopowe do innych

Usuwasz mój post ze względu na offtopowe zaczepki, a tego nie usuwasz ze względu na wysoką wartość merytoryczną? :smile:

 

Może poczytaj sobie ostatnie posty tego macierewicza ?

Typowe zachowanie fluberka

Gratuluję podwójnych standardów:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.