Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli wg. Twojej teorii nie mam prawa wygrać z nikim z szeroko rozumianego tieru, nie dostrzegasz formy Paula Georga, nie dostrzegasz że ściągnąłem lepiej fitujących zawodników ( m.in. za trzech skreślonych ).

Nie Eld, nie mam żadnej teorii i nigdzie nie napisałem, że nie masz do czegoś prawa. Zadałeś pytanie "z kim miałem przegrać 7 meczów", to Ci podałem 8 drużyn, z którymi jest to możliwe + randomowy mecz przez wymiany + 1-2 randomowe mecze z gorszymi od Ciebie ekipami, które akurat odpaliły (to ostatnie pominąłem przy wyjaśnieniach, bo myślałem, że jest oczywiste, ale jak widać nie jest, więc teraz piszę). Eld, matematyka chyba nie jest Twoją mocną stroną, bo piszesz, że czegoś nie dostrzegam, a pomimo tego, że odjąłem Ci za zmiany, to dałem Ci więcej wygranych niż w T1, a przypomnę tylko, że T2 jet krótsze.

 

A link który podrzuciłem nie jest za cały sezon tylko masz tam napisane "game left". Nadal OKC są na pierwszym miejscu i tak samo było z końcem grudnia gdzie też tam byli.

No tak, czyli OKC mają najtrudniejszy terminarz do końca sezonu. Jak zatem Twoim zdaniem mają mieć również najtrudniejszy terminarz w lidze w T2? Z tego co sprawdzałem, to w T1 nie grali z Kotwicą Kołobrzeg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

(..) lub z Magic którym dałeś 18-9 a skład wywrócili dwa razy bardziej niż ja.(..)

 

A tu pozwolę sobie zainterweniować, gdyż możliwe, że większa ilość GMów postrzega roszady kadrowe Orlando podobnie do Ciebie :)

 

Podstawowych 7 graczy rotacji zostało - pierwsza piątka: Lowry/Mitchell/Oubre/Gordon/KAT oraz dwaj podstawowi zmiennicy: Kuzma/Zeller. Wszyscy gracze, którzy odeszli grali mniej niż 20min. 

 

Do rotacji wchodzą Barea, Matthews i McGruder.

Trier i Koufos dostają minuty w dalszej części trymestru i ich spokojne wprowadzenie i gra przeciwko rezerwom przeciwnika nie stwarza jakichś komplikacji.

W defensywie Matthews i McGruder jako gracze z wysokim koszykarskim IQ powinni szybko się dostosować do systemu Magic, natomiast w ataku maja zbyt marginalne znaczenie, by wpłynęło to jakoś szczególnie na drużynę.

 

Jedynym graczem, który szybko - bo od 3 meczu w 2T - stał się ważnym graczem rotacji jest JJ Barea, ale tu chyba zgodzimy się, że tak doświadczony gracz nie mógł mieć jakiegoś negatywnego impaktu na grę Magic.

 

Ponadto drużynie z Orlando sprzyjał grafik. Wystarczy dobra wola GMów, by dostrzec, że tu korekty w składzie zostały wprowadzone dość płynnie i pozwoliły ustabilizować hierarchię w drużynie. 

 

wg GMa Magic nie sztuka jest mieć 15 zajefajnych graczy i chwalić się nadmiarem bogactwa, a lepiej zbilansowaną drużynę, gdzie każdy zna swoją rolę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś kulawa ta teoria Karpika o odejmowaniu winów za przebudowę.

 

Kings po oddaniu Ersana Ilyasovy, Garretta Temple, Terrence Rossa, Patty Millsa i Tysona Chandlera na jednego wartościowego Carrolla i powiedzmy, że od biedy Burksa zachowuje ten sam poziom sportowy.

 

Jak dla mnie to oni zjechali na poziom Clippers.

 

W Suns to rozumiem, że po prostu na kontuzje koledzy nie patrzyli, bo też wciąż równy wysoki poziom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Eld, nie mam żadnej teorii i nigdzie nie napisałem, że nie masz do czegoś prawa. Zadałeś pytanie "z kim miałem przegrać 7 meczów", to Ci podałem 8 drużyn, z którymi jest to możliwe + randomowy mecz przez wymiany + 1-2 randomowe mecze z gorszymi od Ciebie ekipami, które akurat odpaliły (to ostatnie pominąłem przy wyjaśnieniach, bo myślałem, że jest oczywiste, ale jak widać nie jest, więc teraz piszę). Eld, matematyka chyba nie jest Twoją mocną stroną, bo piszesz, że czegoś nie dostrzegam, a pomimo tego, że odjąłem Ci za zmiany, to dałem Ci więcej wygranych niż w T1, a przypomnę tylko, że T2 jet krótsze.

 

 

No tak, czyli OKC mają najtrudniejszy terminarz do końca sezonu. Jak zatem Twoim zdaniem mają mieć również najtrudniejszy terminarz w lidze w T2? Z tego co sprawdzałem, to w T1 nie grali z Kotwicą Kołobrzeg.

 

Widzę, że ta dyskusja jest bez sensu. Najpierw piszesz, że wymieniłem połowę składu co okazuje się nieprawdą bo nie można liczyć skreślonej trójki zanim się sezon rozpoczął. Później przyrównujesz terminarz RL OKC do beGM Boston Celtics gdzie ja w grze mam nieporównywalnie łatwiejszy. Do tego ni jak nie odnosisz się do formy Paula George, ni jak nie odnosisz się do tego, że ma w druzynie świetnych strzelców za 3pkt., nie dostrzegasz co robi Smart oraz nie chcesz widzieć jak świetnie fitujących zawodników ściągnąłem.

 

Natomiast próbujesz mi powiedzieć, że gdyby T2 miał 28 meczy, a ja bym nie zrobił zmian to dostał bym 22-6. Wow. Czyli jeden mecz za skrócony terminarz, a drugi za odesłanie jednego gracza który nie chciał być u mnie ( Morris ), odesłanie jednego gracza który zagrał raptem 11 meczy i nie miał nawet jak się zgrać ( Rondo ) i za podmianę gorszego dla mojego systemu Nurkića na lepszego Adamsa. Do tego Lou który tyle dawał w ataku, co oddawał w obronie na rozstrzelanego Millera, czy Farieda o Beverleyu już nie wspominając.

 

Jak tu nie ma jakiegoś drugiego dna to ja jestem Marek Antoniusz i trenuję Rome.

 

Sam Fluber Ci napisał:

 

 

oraz w szczególności liczbę nowych graczy w podstawowej rotacji

 

Graczy podstawowej rotacji odesłałem dwóch. 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ta dyskusja jest bez sensu. Najpierw piszesz, że wymieniłem połowę składu co okazuje się nieprawdą bo nie można liczyć skreślonej trójki zanim się sezon rozpoczął.

No chyba jest, ale masz rację - nieprawdą jest, że napisałem, że wymieniłeś połowę składu

OKC w real miało 18-9, także i tak jesteś do przodu. Pewnie 1W mógłbyś mieć więcej, ale wymieniłeś prawie pół rotacji między trymestrami, a to musi się odbić na wynikach. Zresztą to samo z ignazzem, tak duże zmiany w trakcie sezonu nie wpływają dobrze na wyniki.

 

Później przyrównujesz terminarz RL OKC do beGM Boston Celtics gdzie ja w grze mam nieporównywalnie łatwiejszy. Do tego ni jak nie odnosisz się do formy Paula George, ni jak nie odnosisz się do tego, że ma w druzynie świetnych strzelców za 3pkt., nie dostrzegasz co robi Smart oraz nie chcesz widzieć jak świetnie fitujących zawodników ściągnąłem.

LOL, zią. Czasem mam wrażenie, że spierasz się i dyskutujesz sam ze sobą, bo sam przyrównałeś te terminarze, nie ja.

 

OKC w RL NBA miało najtrudniejszy terminarz. Ja u nas mam najłatwiejszy.

Co i tak nie jest prawdą.

 

Co do George'a to oczekujesz, żebym napisał, że jest w okolicach TOP5 za ten trymestr? No jest, no i związku z tym dostałeś trzeci najlepszy bilans ode mnie, więcej niż w T1, pace na 60-61W, a płaczesz jakbym Cię z czegoś okradł.

 

Natomiast próbujesz mi powiedzieć, że gdyby T2 miał 28 meczy, a ja bym nie zrobił zmian to dostał bym 22-6. Wow. Czyli jeden mecz za skrócony terminarz, a drugi za odesłanie jednego gracza który nie chciał być u mnie ( Morris ), odesłanie jednego gracza który zagrał raptem 11 meczy i nie miał nawet jak się zgrać ( Rondo ) i za podmianę gorszego dla mojego systemu Nurkića na lepszego Adamsa. Do tego Lou który tyle dawał w ataku, co oddawał w obronie na rozstrzelanego Millera, czy Farieda o Beverleyu już nie wspominając.

Nie próbuję. Może byś miał te 22W, gdybyś miał ten skład od początku sezonu oraz gdybyś miał jakiegoś sensownego PF.

 

Jak tu nie ma jakiegoś drugiego dna to ja jestem Marek Antoniusz i trenuję Rome.

Przykre, że ktoś, kto ma inne zdanie niż Ty na temat Twojej drużyny (które z założenia jest nieobiektywne) od razu jest podejrzewany o jakiś ukryty interes, co jest tym bardziej zabawne, jak się weźmie pod uwagę ile to znaczy dla końcowej tabeli ;]

 

Graczy podstawowej rotacji odesłałem dwóch.

Nurkic, Williams, Morris.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL, zią. Czasem mam wrażenie, że spierasz się i dyskutujesz sam ze sobą, bo sam przyrównałeś te terminarze, nie ja.

 

 

Karpik. Serio?

 

A to niżej to nie Ty napisałeś? Nie próbuj ze mnie debila robić bo sam napisałeś:

 

OKC w real miało 18-9, także i tak jesteś do przodu. Pewnie 1W mógłbyś mieć więcej, ale wymieniłeś prawie pół rotacji między trymestrami, a to musi się odbić na wynikach. Zresztą to samo z ignazzem, tak duże zmiany w trakcie sezonu nie wpływają dobrze na wyniki.

 

OKC miał 14 na 27 meczów z ekipami spoza PO, o czym Ty mówisz? Jaki najtrudniejszy terminarz? 

 

Więc jak na dłoni widać, że sam zacząłeś przyrównywać terminarz RL OKC do beGM Bostonu.

 

 

Co do George'a to oczekujesz, żebym napisał, że jest w okolicach TOP5 za ten trymestr? No jest, no i związku z tym dostałeś trzeci najlepszy bilans ode mnie, więcej niż w T1, pace na 60-61W, a płaczesz jakbym Cię z czegoś okradł.

 

 

Znów nie czytasz co piszę więc powtórzę pytanie. Dałeś trzeci bilans, fakt. Ale 76ers i Knicks którzy mieli o wiele większe problemy i trudniejszy terminarz ( szczególnie Tecu ) też dajesz im taki sam bilans. 

 

Czyli wychodzi, że lepiej w Twojej ocenie jest mieć połamanych liderów ( każdego na kilka meczów-Knicks ), albo  trudny terminarz ( 76ers ), niż wymienić jednego gracza s5 i dwóch rezerwowych na o wiele lepiej fitujących graczy.

 

Fajna teza.

 

Nurkic, Williams, Morris.

 

I tak jest postęp bo jeszcze parę postów temu pisałeś, że odesłałem pół składu.

 

Do tego Pana Morrisa również odpowiednio podsumowałem. Skoro gracz nie wiąże ze mną przyszłości, bo odrzucił extension 40/4 dlaczego mam go na siłę trzymać? Miałem go nie odsyłać czy co?

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czyli wychodzi, że lepiej w Twojej ocenie jest mieć połamanych liderów ( każdego na kilka meczów-Knicks ), albo bez formy graczy s5 i trudny terminarz ( 76ers ), niż wymienić jednego gracza s5 i dwóch rezerwowych na o wiele lepiej fitujących graczy.

 

Którzy konkretnie moi gracze z s5 byli bez formy? Bo tak to wygląda jakbyś twierdził, że np. Klay jest bez formy.

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Którzy konkretnie moi gracze z s5 byli bez formy?

 

Jak patrzę w stopkę to chyba Dirk Nowitzki ale mogę się mylić :P.

 

Bardziej mi chodziło o Twój terminarz który sam przyznawałeś, że łatwy nie jest. Do tego TT Ci RoCo zajechał a i zaciąg z RL Miami Heat chyba nie ten tegez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę w stopkę to chyba Dirk Nowitzki ale mogę się mylić :tongue:.

 

Bardziej mi chodziło o Twój terminarz który sam przyznawałeś, że łatwy nie jest. Do tego TT Ci RoCo zajechał a i zaciąg z RL Miami Heat chyba nie ten tegez.

Co ma tego stopka? Gdzie liczba mnoga? Ty masz w niej Tyutł - czy oznacza to coś? Ważny jest chyba opis drużyny a nie stopka.

Jeżeli chodziło Tobie o terminarz to edytuj posta i napis terminarz a nie coś czego nie miałeś na myśli, bo wprowadzasz ludzi w błąd.

Z góry dziękuję.

 

P.S. U mnie zmienione, dziękuję za uwagę, teraz już lepiej? A jak u Ciebie?

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma tego stopka? Gdzie liczba mnoga? Ty masz w niej Tyutł - czy oznacza to coś? Ważny jest chyba opis drużyny a nie stopka.

Jeżeli chodziło Tobie o terminarz to edytuj posta i napis terminarz a nie coś czego nie miałeś na myśli, bo wprowadzasz ludzi w błąd.

Z góry dziękuję.

 

P.S. U mnie zmienione - lepiej? A jak u Ciebie?

 

Done :)

 

Post edytowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty mi lepiej powiedz jak przypilnowałeś kucia, że opisu nie wstawił :/

 

Ja go za rękę prowadzić nie będę. Najwyżej skorzystam - jako prezydent klubu - ze swojego uprawnienia i Kucia zwolnię.

 

A wracając do tematu, no to zastanawia mnie ile było drużyn w lidze, które posiadając 3 graczy z topu ligi, którzy raczej nie grają poniżej oczekiwań i przy okazji posiadając dobry support, miały pace na 55W. 

 

Ciekawe, no ale to sobie wystawiacie laurkę i tego jak się znacie na koszykówce :tongue: Jak widać znacie się c***owo

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja go za rękę prowadzić nie będę. Najwyżej skorzystam - jako prezydent klubu - ze swojego uprawnienia i Kucia zwolnię.

 

A wracając do tematu, no to zastanawia mnie ile było drużyn w lidze, które posiadając 3 graczy z topu ligi, którzy raczej nie grają poniżej oczekiwań i przy okazji posiadając dobry support, miały pace na 55W.

 

Ciekawe, no ale to sobie wystawiacie laurkę i tego jak się znacie na koszykówce :tongue: Jak widać znacie się c***owo

Warriors 17/18. Co wygrałem?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja go za rękę prowadzić nie będę. Najwyżej skorzystam - jako prezydent klubu - ze swojego uprawnienia i Kucia zwolnię.

 

A wracając do tematu, no to zastanawia mnie ile było drużyn w lidze, które posiadając 3 graczy z topu ligi, którzy raczej nie grają poniżej oczekiwań i przy okazji posiadając dobry support, miały pace na 55W. 

 

Ciekawe, no ale to sobie wystawiacie laurkę i tego jak się znacie na koszykówce :tongue: Jak widać znacie się c***owo

Rozumiem, że masz na myśli Magic - słuszna uwaga ;)

 

Odnośnie Knicks po zamieszaniu we władzach drużyny waham się pomiędzy 15-16 łinami ;)

Jak sądzisz? Ile powinienem dać? Nie chcę za wysoko.. wiesz..  :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a to niżej to nie Ty napisałeś? Nie próbuj ze mnie debila robić bo sam napisałeś:

 

 

 

Więc jak na dłoni widać, że sam zacząłeś przyrównywać terminarz RL OKC do beGM Bostonu.

 

No ja nie widzę, żebym porównywał z czymkolwiek terminarz OKC ;]

 

 

nie czytasz co piszę więc powtórzę pytanie. Dałeś trzeci bilans, fakt. Ale 76ers i Knicks którzy mieli o wiele większe problemy i trudniejszy terminarz ( szczególnie Tecu ) też dajesz im taki sam bilans.

 

Czyli wychodzi, że lepiej w Twojej ocenie jest mieć połamanych liderów ( każdego na kilka meczów-Knicks ), albo trudny terminarz ( 76ers ), niż wymienić jednego gracza s5 i dwóch rezerwowych na o wiele lepiej fitujących graczy.

 

Fajna teza.

Knicks i Sixers w zdrowiu mają lepszy skład niż Ty. Fakt, że na kilka meczów wypadli Kyrie, Kawhi czy Covington spowodował, że mają taki bilans jaki mają, ale ogólnie są lepszymi drużynami.

 

I tak jest postęp bo jeszcze parę postów temu pisałeś, że odesłałem pół składu.

 

Do tego Pana Morrisa również odpowiednio podsumowałem. Skoro gracz nie wiąże ze mną przyszłości, bo odrzucił extension 40/4 dlaczego mam go na siłę trzymać? Miałem go nie odsyłać czy co?

Bardzo mnie proszę zacytować jak twierdzę, że wymieniłeś pół składu, bo piszesz już to nty raz pomimo, że już Ci raz wyjaśniłem, że tak nie było.

 

Z Morrisem mogłeś wiele rzeczy zrobić. Np wymienić go przed sezonem skoro nie wiązałeś z nim przyszłości. Jednak przede wszystkim bądź konsekwentny, bo umiemy wszyscy czytać i jeśli po T1 twierdzisz, że Morris był zmiennikiem Miroticia i grał czasem small ball C, to znaczy, że był w rotacji choćbyś nie wiem jak próbował mydlić oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie proszę zacytować jak twierdzę, że wymieniłeś pół składu, bo piszesz już to nty raz pomimo, że już Ci raz wyjaśniłem, że tak nie było.

 

Insynuacja nr 1. To co Tecu pisał do mnie, jak ja napisałem że miał s5 kontuzjowane co jest nieprawdą i poprosił o edycję mojego postu bo może czytelnika wprowadzać w błąd. Ty poniższym wprowadzasz w błąd.

 

 

ale wymieniłeś prawie pół rotacji między trymestrami

 

Wiem do czego dążysz, że napisałeś słowo "prawie". No tak, jeśli liczymy trzech skreślonych, Morrisa, Rondo, Lou i Nurkića to wychodzi 7. Czyli prawie pół. Więc czytelnik mógł to łyknąć. Ale że w tych siedmiu jest grający 11 meczów Rondo, Shabazz, Taylor i Zeller to w pierwszych postach się nie zająknąłeś.

 

Na końcu oczywiście już piszesz o trzech co jest wielce dalekie od "prawie połowy". Z Morrisem nawet nie zamierzam mydlić oczu. Był zmiennikiem Mirotića, koniec i kropka. Ale wciąż zmiennikiem który grał co raz gorzej, a że nie dopisałem minut w opisie za T1 to już inna bajka. Mógł grać kwartę, kiedy Miro grał trzy.

 

 

No ja nie widzę, żebym porównywał z czymkolwiek terminarz OKC ;]

 

 

Jeśli Twoje zacytowane przeze mnie posty nie były porównaniem to ja nie wiem co nim jest. Sam zacząłeś dyskusję "bo OKC w realu ma tak i tak".

 

 

Knicks i Sixers w zdrowiu mają lepszy skład niż Ty. Fakt, że na kilka meczów wypadli Kyrie, Kawhi czy Covington spowodował, że mają taki bilans jaki mają, ale ogólnie są lepszymi drużynami.

 

 

Czyli promujesz ich awansem? Irving 7. Rubio 7. Leonard 8. Marcus Morris 4. Skoro ich promujesz "w zdrowiu", a wiemy że do tego stwierdzenia w T2 było im więcej niż daleko to naprawdę co raz bardziej "podziwiam" sposób oceny. Coś na zasadzie "co by było gdyby" i nie będę ich karał za brak zdrowia w T2 BO OGÓLNIE SĄ LEPSI. No LoL.

 

76ers RoCo 17. Embiid 3. A sam Alonzo, fan RL Heat wypowiadał się o formie zaciągu z Miami. 

 

Nikogo nie powinno interesować drugie zdanie, że "ogólnie są lepszymi drużynami" w ocenie T2. Jakoś ja dostaję po łbie za slump rzutowy RW0, ale oni za kontuzje już nie. Jak mamy sezon podzielony na trymestry to chyba oceniamy trymestry a nie co jest ogólnie? Czyż nie?

 

 

Z Morrisem mogłeś wiele rzeczy zrobić. Np wymienić go przed sezonem skoro nie wiązałeś z nim przyszłości. 

 

Morrisa nie mogłem wymienić przed sezonem, bo przyszedł przed sezonem. Ba, nawet mu extension proponowałem ale że nie chciał to widzę też jestem za to karany...

 

Już mi nawet nie chodzi o Twoje 20-7, ale o prostowanie fałszywych stwierdzeń "wymienił prawie pół składu" co już okazało się nieprawdą, albo że mogłem coś z Morrisem zrobić. A nie robiłem? Miał 40/4 na stole. 

 

Natomiast pokazuję, że są lepsi i "lepsiejsi". Jak ja bym miał problemy zdrowotne 3 z 4 najlepszych graczy, dajmy na to RW0 - 7 meczów out, PG13 - 7 meczów out, Smart - 7 meczów out i Adams - 4 mecze out to idę w zakład, że nie dał byś mi nawet .500 mimo BANALNEGO terminarza. Natomiast Knicks mając problemy zdrowotne, trudniejszy terminarz, undersized guardów co przytacza sam Wooden spokojnie robią .740. No wow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez sam zaproponowales zebysmy dali sobie takie same bilanse:)

Po Czym napisałeś ze będziesz robił swoja rozpiskę i tylko według niej głosy wrzucasz. A tydzień później napisałeś ze mam lepszy team w II trymestrze i łatwiejszy terminarz. Ale spoko, ja tez nie muszę głosować zgodnie z sumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.