Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

4/19

2/9

 

;)

Ja wczoraj podałem cyfry RW.

 

Ty dziś PG który grał 2b2, wczoraj dwie dogrywki, pociągnął buzzer beatera. Zmęczony. Nic poza tym.

 

Może podasz nam skuteczność RW dzisiaj? :)

 

I jak już będziesz sprawdzał to też Mirotića napisz. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj podałem cyfry RW.

 

Ty dziś PG który grał 2b2, wczoraj dwie dogrywki, pociągnął buzzer beatera. Zmęczony. Nic poza tym.

 

Może podasz nam skuteczność RW dzisiaj? :smile:

 

I jak już będziesz sprawdzał to też Mirotića napisz. ;)

Oglądałem tamten mecz live i w ciemno bez wgłębiania sie pomyślałem, że podajesz statsy Georgea ;)

 

Natomiast jak już jesteśmy przy samych statsach, to ten mecz Magic - Celtics z 2T w systemie roto przegrałeś 199-144!!!!!!!!!  To musiał być mecz!!!! :) Jednocześnie Celtics mieli pecha, bo trafili na najbardziej dominujący mecz Orlando w 2T.

 

W tym miejscu przepraszam też Oklahomę i Dnc będzie mi musiał wybaczyć lekką zmianę bilansu w arkuszu. Oklahoma wygrała z Magic 2-0, a w jednym z tych meczy 146-96!!!! Nikt nam takiego wpier@$lu nie spuścił jak Thunder!  Czapki z głów.

 

Szczegóły po północy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem jedynie zauważyć, iż po zmianie GMa, wielu koszykarzy daje z siebie 120% bo walczą o minuty w nowo rozpisywanej rotacji. Ma to odzwierciedlenie nie tylko w ich statystykach, ale wiedzą także, iż nowy GM Cavs ceni sobie grę dla drużyny. Dzisiejsze oraz wczorajsze zdobycze koszykarzy Cavs pokazują, jaki wpływ ma na nich niedawna zmiana. Liczę, że znajdzie to odzwierciedlenie w proponowanych bilansach i pozwoli wyrwać dodatkowe 1-2 zwycięstwa, gdyż ewidentnie mamy tu widoczny skok w motywacji:

 

Edit: Jeszcze załącznik z dzisiejszym występem Scotta (zwróćmy uwagę na +5 w 30 minut w meczu przegranym 15 pkt)  :smile:

post-4237-0-54441900-1551009759_thumb.jpg

post-4237-0-71037500-1551011996_thumb.jpg

Edytowane przez cvbe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to chciałbym się zapytać szczególnie Flubera, Elda i Sylvinho. Jak to jest możliwe, że moi Pistons pomimo obecności swoich topowych graczy są nadal na takim samym poziomie lub nawet gorszym od Hornets. Oczywiście z pełnym szacunkiem ich ławka praktycznie nie istnieje i tam nie ma kto grać. Ja mam Mudiaya, Waitersa, Williamsa, a S5 to już w ogóle raj. Poproszę o racjonalne wytłumaczenie bo ja takiego znaleźć nie mogłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to chciałbym się zapytać szczególnie Flubera, Elda i Sylvinho. Jak to jest możliwe, że moi Pistons pomimo obecności swoich topowych graczy są nadal na takim samym poziomie lub nawet gorszym od Hornets. Oczywiście z pełnym szacunkiem ich ławka praktycznie nie istnieje i tam nie ma kto grać. Ja mam Mudiaya, Waitersa, Williamsa, a S5 to już w ogóle raj. Poproszę o racjonalne wytłumaczenie bo ja takiego znaleźć nie mogłem

Poszła lekka zmiana na Twoją korzyść jednak uważam, że to max, który mogę Ci dać. Masz sporo niedoświadczonych zawodników oraz grasz spore minuty Markkanenem na centrze co w ostatecznym rozrachunku daje w mojej ocenie 9 zwycięstw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poziom różnicy między LAL a ORL przemyślałeś ;-) ?

W tym trymestrze nie graliśmy :)

Zresztą bez LeBrona i Butlera miałbyś ciężko rzucić mi więcej niż 134,2pk, a tyle potrzeba w uśrednieniu, by z Magic wygrać w 2T. ;)

Przeciwnicy zdobywali przeciwko Magic  śr.100,2pkt. :)

 

W g.45 przykładowo przeciwko naszemu beGMowemu Brooklynowi, Orlando udało sie praktycznie potroić liczbę pkt. i wygrało 151-52 ;)

 

Natomiast w g. 38 nie wiem, czy wygrałem z Minnesotą 107-42, czy 107-61? Wszystko zależy od ewentualnej obecności Lukea Korneta, który miał 19pkt.  i wtedy zwiększa o 1/3 zdobycze punktowe Wilków, a jest u nas na TW kontrakcie (pytanie w którym T gra/grał)  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio przy moim terminarzu i terminarzu cavs mam tylko 1W wiecej lub tyle samo co oni ?

 

@ Tecu

@ Sylvinho
@ kolader

@ Alonzo

@ LBS 

@ ignazz

 

przyjrzyjcie się raz jeszcze proszę terminarzom naszych drużyn, bo naprawdę o ile nawet mój bilans wydaje się być fair, to myślę że Cavs nie powinni aż tyle wygrać w tym trymestrze. to jest najcięższa część dla nich spośród wszystkich trzech. ja natomiast przypominam gram aż dwanaście meczy z drużynami z bottom10 ligi. może chociaż 1W w którąś stronę uda mi się u was jeszcze ugrać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ronnie możesz mi wytłumaczyć jak Wizards mogą mieć gorszy bilans niż Pacers ?

Ronnie pisał że da taki sam bilans pacers jak i cavs i zaproponował zebym ja zrobił podobnie.

 

A teraz popatrzcie na moje głosowanie i na głosy Ronniego:)

 

Głupol on jeden:)

Ja to chciałbym się zapytać szczególnie Flubera, Elda i Sylvinho.

A to zle?:) hornets maja u mnie od poczatku bonus za to ze nie maja picku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ronnie możesz mi wytłumaczyć jak Wizards mogą mieć gorszy bilans niż Pacers ?

a)miałem łatwy terminarz,

 

B) gram z tobą u siebie to moim zdaniem +1 dla mnie

 

c) beal jako lider mnie nie przekonuje 

 

d) porter byl kontuzjowany + ma slaby sezon

 

e) gasol ma słaby sezon

 

f) adebayo gra w kratkę 

 

nie przekonuje mnie twój team i tyle, dla mnie to team na 55-60% winów i tyle. 

Ronnie pisał że da taki sam bilans pacers jak i cavs i zaproponował zebym ja zrobił podobnie.

 

A teraz popatrzcie na moje głosowanie i na głosy Ronniego:)

 

Głupol on jeden:)

 

A to zle? :smile: hornets maja u mnie od poczatku bonus za to ze nie maja picku.

 

 

masz coś z głową nie tak chyba. nie napisalem że dam, tylko zaproponowałem jako wyzwanie. po czym sam powiedziałeś że się na to nie zgadasz, bo będziesz liczył wg własnych algorytmów. po czym napisałeś że mam łatwiejszy terminarz, więc mnie to przekonało. nie dość że kadrowo mam lepszy zespół w II trymestrze to jeszcze łatwiejszy terminarz, ty naprawdę nie sądzisz chyba, że mamy w tym trymestrze taki sam bilans? 

 

edit: podobno odszedles z gry bo ja kłamałem na temat twojego teamu, wiec sam przestań kłamać hipokryto. 

nie napisalem "dam takie same bilanse", tylko "dajmy sobie takie same bilanse, przyjmujesz wyzwanie?" a że się nie zgodziłeś to się pier... dol 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio przy moim terminarzu i terminarzu cavs mam tylko 1W wiecej lub tyle samo co oni ?

 

@ Tecu

@ Sylvinho

@ kolader

@ Alonzo

@ LBS

@ ignazz

 

przyjrzyjcie się raz jeszcze proszę terminarzom naszych drużyn, bo naprawdę o ile nawet mój bilans wydaje się być fair, to myślę że Cavs nie powinni aż tyle wygrać w tym trymestrze. to jest najcięższa część dla nich spośród wszystkich trzech. ja natomiast przypominam gram aż dwanaście meczy z drużynami z bottom10 ligi. może chociaż 1W w którąś stronę uda mi się u was jeszcze ugrać?

Wpierw mi wytlumacz jak to jest możliwe że Nets z takim terminarzem i taka rotacja (Bender/Lydon na sf), średnio 6,19 gracza w meczu mogą odnieść 8 zwycięstw. Może ze zdrowym LeVertem biłbym się z tobą o PO? Chętnie przeczytam z kim to powinienem wygrać

O dziwo zdrowsze i w lepszej formie Detroit czy Toronto mają mniej winow xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpierw mi wytlumacz jak to jest możliwe że Nets z takim terminarzem i taka rotacja (Bender/Lydon na sf), średnio 6,19 gracza w meczu mogą odnieść 8 zwycięstw. Może ze zdrowym LeVertem biłbym się z tobą o PO? Chętnie przeczytam z kim to powinienem wygrać

3x CHI, 2x CHA, Mem, 2xAtl, Tor, Sac, Pho 

 

to są mecze które wygrasz lub powalczysz. 

 

levert chyba nie ma takiego impactu jeszcze żeby zrobił ci PO team, lol. z levertem dostalbys tyle samo lub 1W więcej, bo co on za impact niby daje??

 

na wiecej odpowiem wieczorem jak cos macie, teraz uciekam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to zle?:) hornets maja u mnie od poczatku bonus za to ze nie maja picku.

Oczywiście, że źle bo chłopaki mają papiery na te 9-10 W, starają się jak mogą a i tak są gorsi od ledwo chodzących Hornets. Wiadomo, że Charlotte zależy bardziej, ale przy takim stanie składu chęci to jedyne co pozostaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz coś z głową nie tak chyba. nie napisalem że dam, tylko zaproponowałem jako wyzwanie. po czym sam powiedziałeś że się na to nie zgadasz, bo będziesz liczył wg własnych algorytmów. po czym napisałeś że mam łatwiejszy terminarz, więc mnie to przekonało. nie dość że kadrowo mam lepszy zespół w II trymestrze to jeszcze łatwiejszy terminarz, ty naprawdę nie sądzisz chyba, że mamy w tym trymestrze taki sam bilans? 

 

edit: podobno odszedles z gry bo ja kłamałem na temat twojego teamu, wiec sam przestań kłamać hipokryto

nie napisalem "dam takie same bilanse", tylko "dajmy sobie takie same bilanse, przyjmujesz wyzwanie?" a że się nie zgodziłeś to się pier... dol 

 

Kto to napisał?

 

PS. Żeby było uczciwie to

Dajmy sobie ten sam bilans w tym trymestrze.

To jest moje głosowanie:

Cavaliers 13-14

 

Pacers  13-14

I nawet w Twoim komentarzu do mojego bilansu Ci odpowiedziałem, dlaczego dałem Tobie i mi taki sam bilans:

Przeciez sam zaproponowales zebysmy dali sobie takie same bilanse

Ale niech każdy sobie oceni, kto jest kim. Zresztą to już w sumie nie mój problem.

 

Serio przy moim terminarzu i terminarzu cavs mam tylko 1W wiecej lub tyle samo co oni ?

 

@ Tecu

@ Sylvinho

@ kolader

@ Alonzo

@ LBS 

@ ignazz

 

przyjrzyjcie się raz jeszcze proszę terminarzom naszych drużyn, bo naprawdę o ile nawet mój bilans wydaje się być fair, to myślę że Cavs nie powinni aż tyle wygrać w tym trymestrze. to jest najcięższa część dla nich spośród wszystkich trzech. ja natomiast przypominam gram aż dwanaście meczy z drużynami z bottom10 ligi. może chociaż 1W w którąś stronę uda mi się u was jeszcze ugrać?

A to żebranie o winy to już jest w ogóle lol. 

 

Zresztą, żeby mieć czelność rzucać się do LBS-a o jego głosowanie, po tym jak potraktowałeś jego Nuggets w 1T to już naprawdę trzeba nie mieć do siebie szacunku:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to chciałbym się zapytać szczególnie Flubera, Elda i Sylvinho. Jak to jest możliwe, że moi Pistons pomimo obecności swoich topowych graczy są nadal na takim samym poziomie lub nawet gorszym od Hornets. Oczywiście z pełnym szacunkiem ich ławka praktycznie nie istnieje i tam nie ma kto grać. Ja mam Mudiaya, Waitersa, Williamsa, a S5 to już w ogóle raj. Poproszę o racjonalne wytłumaczenie bo ja takiego znaleźć nie mogłem

 

A myślałem, że Ci na tankowaniu zależy ;).

 

A na serio to nie podoba mi się Lauri kozak na C. Hornets nie mają swojego picku więc nie tankują, a Schroeder gra naprawdę dobry sezon. Robin Lopez w CY też może zrobić różnicę. I w zasadzie Wasz ranking ( Hornets i Pistons ) układałem jako pierwszy i coś mi w głowie utkwiło że miałem coś zmieniać Tobie na plus ale mi się zapomniało dlaczego. 

 

Jak to istotne dla Ciebie, usiądę nad tym raz jeszcze co by rzetelniej to ocenić, tym bardziej że nadal 3W dla trójki z zachodu mi się za dużo wydaje.

 

 

W tym trymestrze nie graliśmy :smile:

Zresztą bez LeBrona i Butlera miałbyś ciężko rzucić mi więcej niż 134,2pk, a tyle potrzeba w uśrednieniu, by z Magic wygrać w 2T. ;)

Przeciwnicy zdobywali przeciwko Magic  śr.100,2pkt. :smile:

 

W g.45 przykładowo przeciwko naszemu beGMowemu Brooklynowi, Orlando udało sie praktycznie potroić liczbę pkt. i wygrało 151-52 ;)

 

Natomiast w g. 38 nie wiem, czy wygrałem z Minnesotą 107-42, czy 107-61? Wszystko zależy od ewentualnej obecności Lukea Korneta, który miał 19pkt.  i wtedy zwiększa o 1/3 zdobycze punktowe Wilków, a jest u nas na TW kontrakcie (pytanie w którym T gra/grał)  ;)

 

W czym Ty to sprawdzasz? Też bym się pobawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.