Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Jak załapie, jak nie gra? :grin:

 

Nie czytasz opisu?!

 

A gra w T2 u mnie? 

 

pisałem Ci Eld na PW, ze dawanie sobie samych W tylko dlatego, ze grasz ze słabszymi rywalami nie ma nic wspolnego z rzeczywistoscią, wiec nie pitol teraz że się czepiam z dupy, bo jak w lutym sa takie kłótnie bo ktoś dał 2W mniej niż powinien to ja nie chce wiedzieć co to będzie w PO

 

ktoś jeszcze uważa patrzac na to wszystko, że jawne głosowanie to dobry pomysł? bo ja zmieniam zdanie chyba

 

Za wrażliwy jesteś.

 

Nie chcesz, nie czytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze o trzecim trymestrze i może nawet PO.

 

Wiadomo, że ciężko było dobrze sprzedać Kantera, gdy patol-organizacja Knicks sadza go na trybuny i robi wszystko, by odszedł.

 

ta parówa pochłaniająca posiadania i jeden z najgorszych obrońców ever zrobiła fame na jednej serii w PO i dałeś się nabrać. 

 

podobnie pewnie śpiewałeś na temat monroe? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem spokojny. Jeszcze.

 

Ale jeden coś palnie nawet bez sprawdzania rotacji jaką rozpisałem i udaje fajnego. Ale spokojnie, kiedyś i jemu będzie na W zależało. Jego opisu nawet nie tknę.

 

A drugi wydawał się spoko gościem na żywo, a wpada tylko tutaj i próbuje ustawiać po kątach pisząc co je be a co cacy i co pisać możemy.

 

Tyle tylko, że wydawało mi się że ten temat jest właśnie od dyskusji. Nad formą i też bilansami. Ale widocznie jak ktoś próbuje bronić swojego, to od razu jest nazywany żałosnym.

Eld, irytujesz się z powodu 1-2 meczy, gdzie Qcin wyraził swoje zdanie - choc oczywiście możesz i sie z nim nie zgadzasz, a co ja mam powiedzieć jak GM daje mi 15-12, a na moje zapytanie słyszę, że nie musi sie tłumaczyć :)

 

Odnośnie 6th mana, to Bogdanovic jest tylko kandydatem do tej nagrody, Orlando również ma ma godnego kandydata - Kylea Kuzmę.

 

Duet Irving i Rubio, to marzenie Lowrego i Mitchella na playoffs. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta parówa pochłaniająca posiadania i jeden z najgorszych obrońców ever zrobiła fame na jednej serii w PO i dałeś się nabrać. 

 

podobnie pewnie śpiewałeś na temat monroe? 

 

Monroe nigdy nie ceniłem. Natomiast sądzę, że Kanter w Blazers może znowu przekonać do siebie fanów NBA, którzy przedwcześnie go skreślili. Kto ląduje w Knicks przegrywa życie niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eld, irytujesz się z powodu 1-2 meczy, gdzie Qcin wyraził swoje zdanie - choc oczywiście możesz i sie z nim nie zgadzasz, a co ja mam powiedzieć jak GM daje mi 15-12, a na moje zapytanie słyszę, że nie musi sie tłumaczyć :smile:

 

Odnośnie 6th mana, to Bogdanovic jest tylko kandydatem do tej nagrody, Orlando również ma ma godnego kandydata - Kylea Kuzmę.

 

Duet Irving i Rubio, to marzenie Lowrego i Mitchella na playoffs. :smile:

 

Duet Irving i Rubio to jeszcze większe marzenie Smarta i Beva na playoffs.

 

A stopień mej irytacji mocno poszedł w górę jak Qcin wyjeżdża z tezami że gram Kanterem z ławki, więc sam nie wiem jak to odbierać. Czy brakiem szacunku dla moich ponad 4 godzin jakie poświęciłem na opis, czy po prostu totalnym zlaniem tematu głosowania.

 

Jeśli to drugie, to szkoda że sobie nie zdaje sprawy, że każdy kij ma dwa końce i ktoś też może lać ciepłym moczem na jego opis jak mu będzie na playoffs zależało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37f01f5b6834d.jpg

 

I z powodu takich niuansów nie powinno być różnicy między Knicks a Celtics. 

 

Ovrl pewnie Boston miał lepszy trymestr, niemniej Knicks nadrabiają w pewnej bardzo wymiernej pod kątem zwycięstw kategorii.

 

I notabene trochę c***owo, że jest to niedoceniane przez wielu. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wyjaśni trzeci trymestr.

 

Bucks trochę odskoczyli i ciężko ich będzie dopaść, ale Celtics, Sixers i Knicks idą równo. Na ten moment Eld jest w najlepszej sytuacji na drugi seed, ale zobaczymy co przyniesie okienko. Może Wooden zaskoczy, bo jakoś nie wierzę w ruch ze strony Tecu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tam na pewno nie rozdzielałbym Irvinga i Rubio, tym bardziej gdy Tucker miał przyjść bez istotnych strat.

 

Granie kimś z dwójki Irving/Rubio to spory atut, ktory (w uproszczeniu) zapewnia efektywnosc non stop.

 

Na koncowki mozesz wychodzic wyzszym line'upem z Tuckerem w miejsce Rubio i po obu stronach parkietu masz zwycięskie posiadania (D - Tucker/Leonard/Gobert, O - Irving/Leonard).

 

A tu jeszcze Saric zaczyna grać.


Ogolnei masa rozwiazan w zaleznosci od match-upu. 


Na wszystko de facto bylaby odpowiedz. 

 

Takze "ziew" na te zaczepki z lowrym i mitchellem oraz smartem i beverleyem. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja piszę do Ciebie?

 

Nie.

 

Więc sio w góry.

 

Poddaję na sam koniec tezę do rozpatrzenia pod tytułem: po co my piszemy te opisy jak na końcu wychodzi, że taki Qcin nawet nie spojrzy na minuty w mojej rotacji i pisze, że gram Kanterem.

 

A teksty żebym sobie coś wbił do głowy zachowaj dla siebie, ok? Chyba mam prawo pisać co myślę? Sam prowokujesz a ja nie z tych co sobie pozwolą.

 

A tu racja, Kanter faktycznie u Ciebie nie gra, nie zmienia to faktu ze wciąż masz kilka problemów - Twoja ławka jest jednowymiarowa , bazujesz na procentach rzutów za 3, nie zwracasz uwagi na to, ze przy Westbrooku i Georgu dla reszty drużyny ile zostanie łącznie ? Z 50 rzutów na mecz? Stad jakość Twoich graczy spadnie , Beverleya chwaliłem względem Rondo oczywiście, no i Smart -Beverley to super defensywne duo , za to masz dodatkowy win w fazie PO jak zagrasz z Knicks w takiej konfiguracji guardow .

 

Problem polega na tym, ze w przeciwieństwie do Knicks nie jestem przekonany czy każdy gracz Twojej rotacji odnajdzie się na boisku. Twój Bogdanovic jest super w rl Pacers i jestem cichym fanem ale czy dawałby chociaz polowe jakości z rl NBA oddając o polowe rzutów mniej ? Ile warty byłby Mirotic gdyby zabrać mu polowe rzutów ? A to jest nieuniknione mając w zespole takich grajków jak Westbrook i George, którzy pożerają posiadania- oczywiście możesz to argumentować ze byłoby zupełnie inaczej i ze Russell Stockton oddawałaby 10 rzutów na mecz by dokarmiać Bogdanovicia i Miroticia ale no cóż, ja tego nie kupuje do końca .

 

Tak samo fajnie ze masz masę strzelców z ławki ale co z tego skoro najlepszym kreatorem z ławki jest Marcus Smart? Kto to będzie wypracowywał pozycje Twojej ławce, ba, taki Faried u Ciebie to by był graczem na 0,5 minuty na mecz- ja tego zwyczajnie nie kupuje w takiej konstrukcji zespołu .

 

Knicks maja tez swoje problemy, cała trójka Rubio Irving Leonard jest o wiele lepsza z piłka niż bez niej ale ten skład- nawet kontuzjowany- ma dla mnie lepszy balans.

 

Terminarzu nigdy nie brałem pod uwagę i nigdy brać nie mam zamiaru, stad teraz pytanie do Ciebie o ile lepszy George i Westbrook są w 2 trymestrze by dodawać Ci 3W względem pierwszego trymestru ? Za bardzo skupiasz się na swojej drużynie a nie dostrzegasz ze inni contederzy również znacząco się wzmocnili, tak jak pisałem, dla mnie w lidze jest GsW i około 6 zespołów na bardzo zbliżonym poziomie - Denver, Knicks, 76ers, Boston, Blazers - tuż za nimi Magic, Wizards i ButleroLebrony (chyba nikogo nie pominąłem bo mi dziecko drze jape i nie mogę się skupić a rękę mam zajęta jej trzymaniem) i te zwycięstwa trzeba było rozdzielić, w 1 trymestrze trochę Ci zawyzylem, teraz jest ok

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie w lidze jest GsW i około 6 zespołów na bardzo zbliżonym poziomie - Denver, Knicks, 76ers, Boston, Blazers - tuż za nimi Magic, Wizards i ButleroLebrony (chyba nikogo nie pominąłem bo mi dziecko drze jape i nie mogę się skupić a rękę mam zajęta jej trzymaniem) i te zwycięstwa trzeba było rozdzielić, w 1 trymestrze trochę Ci zawyzylem, teraz jest ok

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Jakieś Wizards wymienione, jakieś Butlero-Brony, a trzecia siła Zachodu pominięta.

 

Oj Qcin, Qcin... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu racja, Kanter faktycznie u Ciebie nie gra, nie zmienia to faktu ze wciąż masz kilka problemów - Twoja ławka jest jednowymiarowa , bazujesz na procentach rzutów za 3, nie zwracasz uwagi na to, ze przy Westbrooku i Georgu dla reszty drużyny ile zostanie łącznie ? Z 50 rzutów na mecz? Stad jakość Twoich graczy spadnie , Beverleya chwaliłem względem Rondo oczywiście, no i Smart -Beverley to super defensywne duo , za to masz dodatkowy win w fazie PO jak zagrasz z Knicks w takiej konfiguracji guardow .

 

Problem polega na tym, ze w przeciwieństwie do Knicks nie jestem przekonany czy każdy gracz Twojej rotacji odnajdzie się na boisku. Twój Bogdanovic jest super w rl Pacers i jestem cichym fanem ale czy dawałby chociaz polowe jakości z rl NBA oddając o polowe rzutów mniej ? Ile warty byłby Mirotic gdyby zabrać mu polowe rzutów ? A to jest nieuniknione mając w zespole takich grajków jak Westbrook i George, którzy pożerają posiadania- oczywiście możesz to argumentować ze byłoby zupełnie inaczej i ze Russell Stockton oddawałaby 10 rzutów na mecz by dokarmiać Bogdanovicia i Miroticia ale no cóż, ja tego nie kupuje do końca .

 

Tak samo fajnie ze masz masę strzelców z ławki ale co z tego skoro najlepszym kreatorem z ławki jest Marcus Smart? Kto to będzie wypracowywał pozycje Twojej ławce, ba, taki Faried u Ciebie to by był graczem na 0,5 minuty na mecz- ja tego zwyczajnie nie kupuje w takiej konstrukcji zespołu .

 

Knicks maja tez swoje problemy, cała trójka Rubio Irving Leonard jest o wiele lepsza z piłka niż bez niej ale ten skład- nawet kontuzjowany- ma dla mnie lepszy balans.

 

Terminarzu nigdy nie brałem pod uwagę i nigdy brać nie mam zamiaru, stad teraz pytanie do Ciebie o ile lepszy George i Westbrook są w 2 trymestrze by dodawać Ci 3W względem pierwszego trymestru ? Za bardzo skupiasz się na swojej drużynie a nie dostrzegasz ze inni contederzy również znacząco się wzmocnili, tak jak pisałem, dla mnie w lidze jest GsW i około 6 zespołów na bardzo zbliżonym poziomie - Denver, Knicks, 76ers, Boston, Blazers - tuż za nimi Magic, Wizards i ButleroLebrony (chyba nikogo nie pominąłem bo mi dziecko drze jape i nie mogę się skupić a rękę mam zajęta jej trzymaniem) i te zwycięstwa trzeba było rozdzielić, w 1 trymestrze trochę Ci zawyzylem, teraz jest ok

 

 

 

Przecież taktyka i systemy ofensywne również zostały rozpisane przeze mnie. RW jest głównym kreatorem ale Bev czy Smart też sporadycznie pełnią tą rolę. Ba, nawet George tak samo o czym pisałem w opisie. 

 

Do tego pisałem, że RW każdorazowo jest otoczony przynajmniej trzema strzelcami. Do tego pisałem, że jednym z głównych schematów jest korzystanie na podwojeniach i rozrzucanie piłki po obwodzie. Lineup pod nieobecność RW: Bev-Smart-PG13-Bojan-Nance to piątka gdzie każdy przymierzy za 3 pkt, więc taki samograj rozciągający obronę jak majty na dupie 120 kilowej laski nie potrzebuje rozgrywajka.

 

Czy to takie trudne?

 

Minuty dla Bojana tak samo, który mimo że wchodzi z ławki najwięcej korzysta na 19-meczowej absencji Mirotića. Resztę minut uzupełniają MIller i Nance który wprawdzie zaczyna, ale szybko schodzi. 

 

Problem czy każdy się odnajdzie. Ale identyczny zarzut można dać Knicks. Słabiutki Rubio i Irving na guard, brak back up C, nowy Morris, słaby T2 Sarića. Brak gry Leonarda w b2b. Dobrałem o wiele lepiej fitujących zawodników a Paul George NIGDY nie był uważany za gracza który bez piłki nie istnieje. Ba, nawet stawia się w gronie graczy którzy bez piłki radzą sobie najlepiej. Faried, Nader. Diallo mieli tak marginalne minuty że nawet nie ma co o nich pisać. 

 

A ostatnie o ile lepszy jest George i RW? RW powiedzmy, że to to samo choć również udowadniałem, że mniej rzutów oddaje, a więcej kreuje.

 

Natomiast o ile lepszy jest PG13? O tyle, że teraz jet drugi w MVP voting, DPOTY lvl o czym w T1 nie było w tak oczywisty sposób mowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zastanawiających się kim gram, a kim nie gram.

Jak rozwiązuje schematy ofensywne.

Kim w T2 byli gracze Boston a przede wszystkim jak grał TOP3 player T2, czyli Paul George

I wiele, wiele więcej.

 

Zapraszam do kliknięcia.

 

http://www.e-nba.pl/topic/6278-begm-regular-season-201819-opisy-głosowanie/?p=658628

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj aż wrzucę roto pkt Magic z 2T, to wtedy Twoje 15-12 będzie bekowo wyglądało ;)

 

Co byś nie wrzucił to z mojej perspektywy wygląda śmiesznie.

 

W pierwszym trymestrze byłeś dla mnie najlepszą drużyną ligi i zakończyłeś z jakimś śmiechowym bilansem na poziomie Cavs. Teraz grasz pół trymestru bez rozgrywającego będącego dodatku w dołku, masz sporo kontuzji i oddałeś sporo ze swojej wartościowej rotacji.

 

Efekt? Oczywisty! Magic dostaje ponad 20W!

 

Ja rozumiem jakbyś Mitchella podmienił na Hardena w styczniu, ale przecież ty tak po prawdzie to lepszych graczy zamieniałeś na gorszych, by zejść z podatku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba żeby pokazać, ze masz o dwie piłki za mało ;)

Część wyników to miazga, ale wiadomo, że nie chodzi o postrzeganie tego 1:1.

 

dla mnie to sporo różnych wniosków nie tylko o Magic. :)

Ja tam dość doceniam Magic, ale przecież to nie jest klasyczne fantasy, więc nie wiem co ma do tego roto i sumowanie punktów z pojedynczych meczów :tongue:

 

 

Co byś nie wrzucił to z mojej perspektywy wygląda śmiesznie.

 

W pierwszym trymestrze byłeś dla mnie najlepszą drużyną ligi i zakończyłeś z jakimś śmiechowym bilansem na poziomie Cavs. Teraz grasz pół trymestru bez rozgrywającego będącego dodatku w dołku, masz sporo kontuzji i oddałeś sporo ze swojej wartościowej rotacji.

 

Efekt? Oczywisty! Magic dostaje ponad 20W!

 

Ja rozumiem jakbyś Mitchella podmienił na Hardena w styczniu, ale przecież ty tak po prawdzie to lepszych graczy zamieniałeś na gorszych, by zejść z podatku.

Sami wyciągniecie wnioski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.