Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Daje tylko prosty przykład, że Booker nie jest żadnym game changerem w tym momencie.

 

Ta gra to BeGM, więc zakładamy też rolę fitu i roli w zespole. Tyreke Evans w Pacers robi dramy, bo nie ma piłki i jest niemal bezużyteczny. Po prostu tam nie pasuje. Dlatego tyle razy wspominałem Tomkowi, że jest fatalnym fitem do Warriors.

 

Oczywiście Tyreke Evans gra kiepski sezon i jest to kluczowe. Problem w tym, że Booker nie wydaje mi się w tym momencie znaczącym upgrade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Booker to na razie kwintesencja good stats-bad team goscia, przez 4 lata suns(real booker i real suns ;)) z nim (oczywiscie na trudnym zachodzie) zaliczyli max. 24 winy i raczej teraz to sie nie poprawi. Mi osobiscie dosyć trudno jednoznacznie gościa ocenić w takim wypadku.

No ale raczej mam go trochę nad Evansem jednak. ;)

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teza raczej brzmiała czy Booker jest lepszy niż Tyreke Evans z poprzedniego sezonu.

 

Może czegoś nie dostrzegam w graczu Suns, by miał tak dobrą prasę i impact. Czy jest OBECNIE lepszy od Lavine, którego co niektórzy uważali za kiepskiego na ławkę Nuggets?

 

Chyba ocena Bookera jest tu jak widać kluczowa, bo wychodzi, że nawet bez Dinwiddie, Ish Smitha i Kyle Andersona jest w stanie zapewniać zwycięstwa przeciwko porównywalnym teamom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało być jutro, ale jakoś teraz do tego siadłem. Założyłem, że każdy wygra minimum 6 spotkań, bo tak jak pisałem, to moim zdaniem dość realistyczne podejście. Do tego tylko dwa zespoły z 21 zwycięstwami, najlepsze drużyny Zachodu i Wschodu tego trymestru w moim mniemaniu (było robić opisy LBS :tongue:

 

Jeśli ktoś mnie czymś przekona to jestem w stanie zmienić coś, ale no nie chciałbym rezygnować z zasady min 6 i tylko 2x 21 :P 

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wspominałem, jednym z głównych powodów mojego odejścia jest permanentne pisanie nieprawdy podczas dyskusji:

 

 

 

Tak, to jest możliwe, że jeżeli nie wejdę do play-offs to będę 3 miliony w plecy w tym sezonie. I rzeczywiście jestem prawie 24 miliony na minusie po poprzednim sezonie. Ale Ty napisałeś to:

 

Co jest kolejnym kłamstwem na temat mojego zespołu.

 

Pomyliłem się z bilansem az o 1Win. Nie oczekuj że będę znał bilanse kazdej druzyny na pamięć. Naprawdę szukanie takich drobnych nieścisłości i sugerowanie że robię to celowo jest słabe.

 

Z bilansem finansowym strzelałem, i rzeczywiście przesadziłem ale teraz to ty klamiesz z tymi 3 milionami.

 

"110% SC – dla ekip z miejsc 17-20 w NBA (RS)"

 

110 % - 118,645 mln to nie jest nawet blisko -3mln ;) bliżej -8mln.

 

 

 

//Tak tylko przypomnę, że to nie jest temat poświęcony temu ile długu będą mieli Cavs i dlaczego Fluber odchodzi

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odchodz sobie ale nie zwalaj winy na mnie, bo sie zachowujesz teraz jak hipokryta. zarzucales innym ze sa slabi psychicznie a sam odchodzisz bo nie wytrzymujesz nerwowo? hipokryta. prawdziwe powody odejscia moim zdaniem sa inne :smile: kalkulacja.

Słuchaj, takie podpuszczanie działa może na nierozgarniętych gastarbeiterów, ale nie na mnie, także odpuść sobie:) Podjąłem decyzję i spróbuj ja po prostu uszanować :smile:

 

 

//Tak tylko przypomnę, że to nie jest temat poświęcony temu ile długu będą mieli Cavs

Nie, to jest temat do nazywania Flubera kłamliwą świnią, a nie do dyskusji na temat finansów drużyn:) Zapomniałem:)

 

 

Pomyliłem się z bilansem az o 1Win. Nie oczekuj że będę znał bilanse kazdej druzyny na pamięć. Naprawdę szukanie takich drobnych nieścisłości i sugerowanie że robię to celowo jest słabe.

Oczekuję, że zanim podasz jakąś informację, to najpierw ją sprawdzisz, a nie będziesz wymyślał.

 

 

Z bilansem finansowym strzelałem, i rzeczywiście przesadziłem ale teraz to ty klamiesz z tymi 3 milionami.

 

"110% SC – dla ekip z miejsc 17-20 w NBA (RS)"

 

110 % - 118,645 mln to nie jest nawet blisko -3mln ;) bliżej -8mln.

101,9x110% = 112,09

 

 

Sezon 2018/19

 

Przepływ gotówki :

 

Rockets - 1 mln

Timberwolves - 1.5 mln

Kings + 2 mln

Warriors - 4.5 mln

Wizards + 1 mln

Nets + 4 mln

Magic - 5 mln

Celtics + 2 mln

Spurs + 4 mln

Sixers - 4mln

Cavaliers +3mln

Jazz + 3.5 mln

Pistons - 3.5 mln

 

Dodać 3 miliony to jest 115,09 przy 118,645 miliona w salary.  I co teraz? Przeprosisz mnie za to, że napisałeś iż kłamię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało być jutro, ale jakoś teraz do tego siadłem. Założyłem, że każdy wygra minimum 6 spotkań, bo tak jak pisałem, to moim zdaniem dość realistyczne podejście. Do tego tylko dwa zespoły z 21 zwycięstwami, najlepsze drużyny Zachodu i Wschodu tego trymestru w moim mniemaniu (było robić opisy LBS :tongue:)

 

Jeśli ktoś mnie czymś przekona to jestem w stanie zmienić coś, ale no nie chciałbym rezygnować z zasady min 6 i tylko 2x 21 :P

spoko biere to na klatę może jeszcze przeczytasz przed deadlinem głosowania

 

patrząc co się dzieje dopadł mnie ten sam syndrom co BMFa, trochę żal się starać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, takie podpuszczanie działa może na nierozgarniętych gastarbeiterów, ale nie na mnie, także odpuść sobie:) Podjąłem decyzję i spróbuj ja po prostu uszanować :smile:

 

 

Nie, to jest temat do nazywania Flubera kłamliwą świnią, a nie do dyskusji na temat finansów drużyn:) Zapomniałem:)

 

 

Oczekuję, że zanim podasz jakąś informację, to najpierw ją sprawdzisz, a nie będziesz wymyślał.

 

 

101,9x110% = 112,09

 

Dodać 3 miliony to jest 115,09 przy 118,645 miliona w salary.  I co teraz? Przeprosisz mnie za to, że napisałeś iż kłamię?

No i odchodz sobie ja Ci tego nie zabraniam ani nie probuje na Ciebie wplynąć człowieku. Chybae zle mnie zrozumiałeś. Piszę wprost że jesteś hipokrytą nie po to żeby Cię zatrzymać, tylko dlatego że nie kupuję twoich wymówek, bo mi do Ciebie nie pasują i do tego co widziałem tu przez ostatni rok. Dziwnym trafem odchodzisz w momencie kiedy na 6 pierwszych głosów odrabiam 2-3 winy do Ciebie ;). Zajeżdza mi to LAF-em i tyle. Nie mówie że tak na pewno jest, ale ja tego po prostu nie kupuje i takie jest moje zdanie. 

A no to przepraszam, nie sprawdziłem przepływu gotówki zwracam honor. Przepraszam również za 40-50 mln. Więcej kłamstw masz mi do zarzucenia? Dawaaj, tylko nie ściemniaj że przez to odchodzisz LAF. 

 

Twoja kolej zwrócić mi honor, za to że niby kłamałem że nie pisałeś że mam łatwy terminarz. 

 

Żeby nie było że robię offtop, to Cieszę się że ludzie przejrzeli na oczy i dostrzegli jacy przeciętny team w tym Cleveland. Narazie wyniki mnie satysfakcjonują. 

 

I druga sprawa, wiem że Eld walczysz o HCA ale nie masz się co za dużo spinać o bilanse, ja na pewno nie dam Ci 22-5 czy 24-3. Niestety, ale masz kopię Oklahomy praktycznie. Lepiej obudowaną niby i szeroki skład, ale wszyscy liderzy w naszej lidze mają bardzo szeroką kadrę i generalnie dobrze wiesz, że u nas czołówka ligi jest mocarna w porównaniu z real. Także biorąc pod uwagę że masz kopię OKC to musisz brać poprawkę na to, ze zaliczysz wtopę ze słabszym teamem czasem, a to dlatego że westbrook lubi sobie zajebać 3/20 i 7 to i wtedy nawet MVP PG może tego nie wyratować. :smile: Także biorąc pod to pod uwagę ja planuję dać Ci jak coś 21-6 lub 20-7 nawet, ale jeszcze zobaczę jak będę robił całość. Nawet przy tym terminarzu... I sam jestem fanem OKC więc wiem jakie masz problemy, i że zdarzy Ci się jakaś wpadka na peewno ;) 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i odchodz sobie ja Ci tego nie zabraniam ani nie probuje na Ciebie wplynąć człowieku. Chybae zle mnie zrozumiałeś. Piszę wprost że jesteś hipokrytą nie po to żeby Cię zatrzymać, tylko dlatego że nie kupuję twoich wymówek, bo mi do Ciebie nie pasują i do tego co widziałem tu przez ostatni rok. Dziwnym trafem odchodzisz w momencie kiedy na 6 pierwszych głosów odrabiam 2-3 winy do Ciebie ;). Zajeżdza mi to LAF-em i tyle. Nie mówie że tak na pewno jest, ale ja tego po prostu nie kupuje i takie jest moje zdanie.

A no to przepraszam, nie sprawdziłem przepływu gotówki zwracam honor. Przepraszam również za 40-50 mln. Więcej kłamstw masz mi do zarzucenia? Dawaaj, tylko nie ściemniaj że przez to odchodzisz LAF.

 

Twoja kolej zwrócić mi honor, za to że niby kłamałem że nie pisałeś że mam łatwy terminarz.

 

Żeby nie było że robię offtop, to Cieszę się że ludzie przejrzeli na oczy i dostrzegli jacy przeciętny team w tym Cleveland. Narazie wyniki mnie satysfakcjonują.

 

I druga sprawa, wiem że Eld walczysz o HCA ale nie masz się co za dużo spinać o bilanse, ja na pewno nie dam Ci 22-5 czy 24-3. Niestety, ale masz kopię Oklahomy praktycznie. Lepiej obudowaną niby i szeroki skład, ale wszyscy liderzy w naszej lidze mają bardzo szeroką kadrę i generalnie dobrze wiesz, że u nas czołówka ligi jest mocarna w porównaniu z real. Także biorąc pod uwagę że masz kopię OKC to musisz brać poprawkę na to, ze zaliczysz wtopę ze słabszym teamem czasem, a to dlatego że westbrook lubi sobie zajebać 3/20 i 7 to i wtedy nawet MVP PG może tego nie wyratować. :smile: Także biorąc pod to pod uwagę ja planuję dać Ci jak coś 21-6 lub 20-7 nawet, ale jeszcze zobaczę jak będę robił całość. Nawet przy tym terminarzu... I sam jestem fanem OKC więc wiem jakie masz problemy, i że zdarzy Ci się jakaś wpadka na peewno ;)

Mam nadzieję tylko, że przeczytasz mój opis. Szczegółowo. I wyobrazisz sobie RW w nowym, lepszym otoczeniu grającego z zacnym SG w tym trymestrze.

 

Ja Twój przeczytałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję tylko, że przeczytasz mój opis. Szczegółowo. I wyobrazisz sobie RW w nowym, lepszym otoczeniu grającego z zacnym SG w tym trymestrze.

 

Ja Twój przeczytałem.

Oczywiscie ze przeczytam. Narazie jeszcze tam nie dotarłem szczerze. Ale widzialem tu rozpiskę terminarzu no i i tak, na wstepie dałbym tyle co mowilem :smile:

 

Jak jest w tym opisie że Russell ma zabronione rzucać więcej niż 10-15 attempts czy coś, to ja i tak myślę, że będzie pałował rzuty czasami ;p już taki jest niestety, raz go kochasz a raz nie nawidzisz, prawda? Znam to doskonale ;p Ja go kocham za sezon MVP, pewnie jak i Ty, ale OKC ogladam najczesciej ze wszystkich druzyn i on czasami nadal się zachowuje jakby MUSIAŁ grać sam vs 5 ;). Coraz mniej, ale nadal mu się to zdarza ;p 

 

edit; o Lucas trafil w punkt postem wyzej, nikt u mnie nie powinien dostać 22-5 czy lepiej, bo wg mnie po prostu czołówka jest zbyt wyrównana i szeroka. i to mój główny argument. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze przeczytam. Narazie jeszcze tam nie dotarłem szczerze. Ale widzialem tu rozpiskę terminarzu no i i tak, na wstepie dałbym tyle co mowilem :smile:

 

Jak jest w tym opisie że Russell ma zabronione rzucać więcej niż 10-15 attempts czy coś, to ja i tak myślę, że będzie pałował rzuty czasami ;p już taki jest niestety, raz go kochasz a raz nie nawidzisz, prawda? Znam to doskonale ;p Ja go kocham za sezon MVP, pewnie jak i Ty, ale OKC ogladam najczesciej ze wszystkich druzyn i on czasami nadal się zachowuje jakby MUSIAŁ grać sam vs 5 ;). Coraz mniej, ale nadal mu się to zdarza ;p

 

edit; o Lucas trafil w punkt postem wyzej, nikt u mnie nie powinien dostać 22-5 czy lepiej, bo wg mnie po prostu czołówka jest zbyt wyrównana i szeroka. i to mój główny argument.

No kocham go, kocham.

 

Na dobre i na złe.

 

Daj znać po lekturze opisu. Wypociłem się nad nią sporo.

 

@Lucas

 

Looz. Twoje jest racjonalne. I sam też pamiętać będę że Suns nie tankują. Tankerzy za to mocno ode mnie oberwą ale o to im chodzi, right?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem zdecydowanie w bilansie pokazać mocne składy

 

Gsw i trafione transfery Bostonu.

Bardzo wysoko 76ers Bucks NyK i Denver Orlando i PTB.

 

Chłodne przyjęcie koncepcji spurs zmodyfikowało niestety mój apetyt na wygrane.

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnc i Alonzo. Proszę przejrzeć mój terminarz jeszcze raz, gram 12 spotkań z bottom10 ligi, w tym większość to zadeklarowani tankerzy. Dodatkowo 2 spotkania z Cavs, jedno z Chicago, oraz pare spotkan w których powalczę ( Lal, Was u siebie, @NOP bez Walla i Davisa [wtedy nie był jeszcze cleared to play chyba ]. Uważam ze 13-14 to conajmniej o 1 za mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku traktuje walkę Indiana Cavs jako prestiżowa i dlatego oba zespoły otrzymały ze względu na niesamowita intensywność walki po dodatkowych zwycięstwie.

 

W moim odczuciu trwa u obu ekip finisz wydłużony o PO i w obu przypadkach wystąpiła jedna niespodziewana wygrana więcej.

 

Mecze bezpośrednie i mimo wszystko ciut lepsza sytuacja Indiany sprawiła ze otrzymała lepszy bilans.

 

Ale obie ekipy gryzą parkiet a graczy do tego maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnc i Alonzo. Proszę przejrzeć mój terminarz jeszcze raz, gram 12 spotkań z bottom10 ligi, w tym większość to zadeklarowani tankerzy. Dodatkowo 2 spotkania z Cavs, jedno z Chicago, oraz pare spotkan w których powalczę ( Lal, Was u siebie, @NOP bez Walla i Davisa [wtedy nie był jeszcze cleared to play chyba ]. Uważam ze 13-14 to conajmniej o 1 za mało.

To może ja nas wytłumaczę:

Bilanse układamy indywidualnie i później uśredniamy.Wszystko jest OK, jak wychodzą nam takie same, ale nie zawsze tak jest i szukamy wtedy najuczciwszego rozwiązania, żeby kogoś nie skrzywdzić. U nas u jednego miałeś bilans pozytywny, a u drugiego negatywny i ostatecznie tzw. "rzut monetą" zadecydował o takim a nie innym :(

 

Nie wiem, jak Dnc w 3T, ale ja bardzo premiuję drużyny walczące o playoffs w ostatnim trymestrze. Wiem jak Ty, ale nie potrafię powiedzieć, czy nowy GM Cavs będzie miał tyle samo charyzmy co poprzedni, żeby utrzymać drużynę na ostatniej prostej na odpowiednim kursie.

 

Ponadto zmianę GMa podczas sezonu w ogólnym bilansie karzę zawsze -1 przy ogólnym bilansie trymestru - wiadomo zmiany GMa zawsze powodują pewne zamieszanie w organizacji. Niestety wychodzi na to, że karani są nowi GMowie, którzy nie ponoszą przecież winy, ale wydaje mi sie to rozsądnym rozwiązaniem (w tym miejscu powinny się na mnie posypać gromy - jak to?! Na stos z nim! ;)  )

 

Zatem u mnie masz już 1W przewagi w 3T nad Bulls, Cavs ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.