Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

a)miałem łatwy terminarz,

 

B) gram z tobą u siebie to moim zdaniem +1 dla mnie

 

c) beal jako lider mnie nie przekonuje 

 

d) porter byl kontuzjowany + ma slaby sezon

 

e) gasol ma słaby sezon

 

f) adebayo gra w kratkę 

 

nie przekonuje mnie twój team i tyle, dla mnie to team na 55-60% winów i tyle. 

 

 

Spoko, mój zespół nie musi Cię przekonywać jednak warto patrzeć realnie na możliwości teamów w naszej grze, a tu mam sporą przewagę . Dodatkowo widzę, że w tej swojej wyliczance zapomniałeś chociażby o Holidayu, który wraz z Bealem jest moim liderem i gra znakomicie oraz o Winslowie, który po zmianie mu pozycji na boisku przez Spoelstre miał bardzo dobry trymestr w real Miami. 

Zaś na koniec, w tym trymestrze nasze drużyny zmierzyły się jak już 2 razy (1 mecz u siebie i 1 na wyjeździe) także patrząc optymistycznie z Twojej perspektywy bilans mógłby być 1-1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W czym Ty to sprawdzasz? Też bym się pobawił.

Siedziałem nad tym mój drogi Przyjacielu 2 dni ;) po tym jak mnie TuPalnik potraktował w niezbyt miły sposób i usłyszałem, od LBS, że znów robię aferę z bilansami :)

Pospisywałem pkt, policzyłem ręcznie (więc zawsze gdzieś mogłem się walnąć) - wrzucę po północy jako ciekawostkę. 

Mam nadzieję, że da to paru osobom do myślenia. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3x CHI, 2x CHA, Mem, 2xAtl, Tor, Sac, Pho 

 

to są mecze które wygrasz lub powalczysz. 

 

levert chyba nie ma takiego impactu jeszcze żeby zrobił ci PO team, lol. z levertem dostalbys tyle samo lub 1W więcej, bo co on za impact niby daje??

 

na wiecej odpowiem wieczorem jak cos macie, teraz uciekam. 

 

Aha, moja drużyna przetrzebiona kontuzjami, grająca na pozycjach 3-5 Lydonem, Benderem, Powellem, Dedmonem i Mahinmim jest na poziomie Bulls, Hawks, Suns czy Raptors. A ja głuptas myślałem inaczej. Tak z ciekawości. Który mój zawodnik sprawia, że powalczę z tymi drużynami? Albo Hornets którym zależy na dobrym wyniku a moim chyba niekoniecznie. 

Edytowane przez kolader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto to napisał?

 

 

To jest moje głosowanie:

 

I nawet w Twoim komentarzu do mojego bilansu Ci odpowiedziałem, dlaczego dałem Tobie i mi taki sam bilans:

 

Ale niech każdy sobie oceni, kto jest kim. Zresztą to już w sumie nie mój problem.

 

A to żebranie o winy to już jest w ogóle lol.

 

Zresztą, żeby mieć czelność rzucać się do LBS-a o jego głosowanie, po tym jak potraktowałeś jego Nuggets w 1T to już naprawdę trzeba nie mieć do siebie szacunku:)

Czelność to ty masz manipulować moimi słowami non stop w która stronę ci pasuje. Najpierw piszesz ze nie dasz takich samych bilansów jak ci to nie wyjdzie z „swojego algorytmu”. Później jak pytam czy możesz zagłosować zgodnie z sumieniem, no bo sam przyznałeś ze mam łatwiejszy bilans to twierdzisz ze dałeś nam takie same bilanse bo tak sie umówiliśmy ? Nie, nie umówiliśmy się bo powiedziałeś ze tego nie chcesz. Po czym jak ja zagłosowałem wg własnego uznania, to sugerujesz ludziom, ze pisałem ze dam nam takie same bilanse. Nie nie pisałem tak, powtarzam jeszcze raz, odrzuciłeś ta propozycje, ba napisałeś nawet „możliwe ze tobie nawet wyjdzie lepszy bilans”. Wiec się odwal ode mnie i nie prowokuj mnie za to ze głosuje według własnej opinii. Po przeanalizowaniu naszych terminarzy wyszło mi to co wyszlo i tyle. Nie grasz już ponoć wiec na cholerę mnie prowokujesz takimi manipulacjami ? Chcesz się udzielać to nie kłam i nie wkładaj mi w usta czegos czego nie powiedziałem.

 

Jak potraktowałem nuggets w I trymestrze ? Co ty se wkręcasz ? Dałem mu o dwa czy tam trzy winy mniej niż najlepszej druzynie zachodu? Uważasz ze nuggets są najlepsi na zachodzie czy co nam teraz sugerujesz ? Argumentowałem już gm-owi nuggs jego wynik i się z tym pogodził wiec przestań siać ferment.

Mamy rozejm z LBS-em zresztą dogadany na privie, wiec liczę ze na moja prośbę przeanalizuje jeszcze raz na spokojnie terminarze w II trymestrze.

 

@ sylvinho

 

Wymieniałem wady twojego teamu a nie zalety, a wiec o Holidayu chyba nie było co pisać.

 

Conley ~~ Holiday ( z lekka przewaga na holiday ale obaj maja podobny impact w obronie i ataku imo)

Lamb <<<< Beal ( ale beal nie potrafi wejść do PO na wschodzie w realu z wcale niegorszym supportem niz ma kemba, DLO czy vucevic w realu)

Barton/Green < Winslow

Randle >> Green

Turner >> Gasol

 

Ławka to podobny poziom in my opinion.

 

Tak to widzę mniej więcej w tym trymestrze. Ogolnie masz lepszy team kadrowo ale słabo wypada Gasol w tym trymestrze, Porter miał same problemy a i terminarz wydaje mi się być z korzyścią dla mnie. W perspektywie calego sezonu dałbym ci oczywiscie 5-7 więcej winow, ale nie w tym trymestrze.

 

@ kolader

 

Przecież Dedmon Powell Bender to nie gorszy zestaw niż maja inne tankujące teamy. Do tego reggie Jackson i Tyreke u ciebie ciekawie mogą wyglądać z piłka w rękach. Muszę pomyśleć komu mógłbym dodać zwycięstwo i może jeden win ci odejme, bo widzę ze faktycznie jako jedyny dałem ci tak dużo W. Ale Ty popatrz za to w terminarz i powiedz mi jakim cudem Cavs wygrali 14 spotkań w tym trymestrze a ja tyle samo.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holiday > Conley zdecydowanie :tongue:

 

Bardzo podobna charakterystyka gracza. Jrue lepiej broni, Conley lepiej rzuca. Pytanie co jest ważniejsze dla guarda.

 

No i ten problem, że sam Holiday nie lubi grać na pozycji PG

 

Na ten moment Mike Conley dla mnie wciąż lepszy.

 

 

W przyszłym sezonie będziemy poważnie rozważać czy Holiday jest już lepszy od Mike Conleya

 

Wspomnień czar - mój komentarz z pierwszego BeGM opisu 30 kwietnia 2017 rok ;)

 

Zabawne, że byłem największym loverem Jrue Holidaya na forum, a dziś stwierdzam patrząc często na opinie o Nim, że zrobił się zdeczka overrated.

 

Pacers mają lepiej zagospodarowany team. Wizards ma sporo talentu, ale średni fit i wciąż lekkie problemy w rotacji na pozycjach 1, 2 i 3. Dla mnie Wizards minimalnie lepsi w tym momencie.

 

ile jeszcze głosów brakuje?

 

 

Bulls 11-15

 

Jeden mecz sam sobie uciąłeś :)

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qcin jakiekolwiek uzasadnienie co do głosów na Boston?

 

Przecież aż mi się chce przerobić słynnego mema z Drakiem, gdzie mówi nie dla MVP caliber player ( George ), chorą trójkę w zespole 7 graczy, banalny terminarz, a później wybiera kogoś z ciężkim terminarzem, z kontuzjami, z kiepskim fitem i daje mu jeden win więcej.

 

WTF?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeee?

 

Za dużo czy jak ? Przecież nie tankujesz;)

 

Piszesz o mnogości ofensywnych schematów mając Russella na rozegraniu, z Larryego Nanca robisz PFa gdzie chłopak sto razy lepiej wyglada jako center bo mając przy sobie klocka jak Adams byłby mało użyteczny, tak samo mam wątpliwości czy akurat Larry to broń w p’n’r :)

 

Dalej, zakładasz ze skoro masz więcej strzelców niż rl Oklahoma to od razu jest kosmos w ataku, podczas gdy masz Russella który musi swoje rzuty przypalowac co by się nie działo a w cudowna przemianę i grę w stylu Kidda czy Stocktona nie wierze .

 

Dalej, nie biorę pod uwagi terminarza wiec tej części nie czytałem nawet.

 

Dalej, mamy w lidze około 6 zespołów z podobnym skillsem, wiec te zwycięstwa /porażki trzeba jakoś rozdzielić.

 

Dalej, 19W to idziesz na jakieś 57 zwycięstw- mało ? No nie wiem, imo bardzo dobry wynik, GSW jest level wyżej, ale grupa pościgowa jest bardzo blisko siebie :) ogólnie miałbyś pewnie lepszy bilans ale nie chciałem zespołów środka (Lakers Spurs Oklahoma) zaniżać, a tankerzy tez swoje zawsze wygrają stad uważam ze 19:8 to bardzo dobry bilans , starczy ze porównasz do innych- tak jak pisałem 1/2W więcej mniej to dla mnie rzut moneta

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo czy jak ? Przecież nie tankujesz;)

 

Piszesz o mnogości ofensywnych schematów mając Russella na rozegraniu, z Larryego Nanca robisz PFa gdzie chłopak sto razy lepiej wyglada jako center bo mając przy sobie klocka jak Adams byłby mało użyteczny, tak samo mam wątpliwości czy akurat Larry to broń w p’n’r :smile:

 

Dalej, zakładasz ze skoro masz więcej strzelców niż rl Oklahoma to od razu jest kosmos w ataku, podczas gdy masz Russella który musi swoje rzuty przypalowac co by się nie działo a w cudowna przemianę i grę w stylu Kidda czy Stocktona nie wierze .

 

Dalej, nie biorę pod uwagi terminarza wiec tej części nie czytałem nawet.

 

Dalej, mamy w lidze około 6 zespołów z podobnym skillsem, wiec te zwycięstwa /porażki trzeba jakoś rozdzielić.

 

Dalej, 19W to idziesz na jakieś 57 zwycięstw- mało ? No nie wiem, imo bardzo dobry wynik, GSW jest level wyżej, ale grupa pościgowa jest bardzo blisko siebie :smile: ogólnie miałbyś pewnie lepszy bilans ale nie chciałem zespołów środka (Lakers Spurs Oklahoma) zaniżać, a tankerzy tez swoje zawsze wygrają stad uważam ze 19:8 to bardzo dobry bilans , starczy ze porównasz do innych- tak jak pisałem 1/2W więcej mniej to dla mnie rzut moneta

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

A czyli generalnie masz w ciemnej jamie ciała terminarz, gdzie grałem TYLKO 4 mecze z conetnderami i 9 meczów z drużynami ze środka tabeli a reszta to tankerzy.

 

Również przywalasz się do Westbrooka i jego słabej strony ale nic się nie zająkasz o Paulu George, czy rewelacyjnym w T2 Marcusie Smart.

 

Taka ocena z dupy. Byle by było.

 

A już dawanie Knicks, którzy mieli liderów wyłączonych na 1/3 trymestru wyżej ode mnie to już istny mindfuck.

 

A ja głupi siedziałem nad bilansami, tak aby najlepiej to odwzorować, a tu Qcin wpada, robi kopiuj-wklej z T1 gdzie dałeś mi 19-9!

 

Czyli lepszy Paul George który idzie na top 3 w MVP race, DPOTY, lepsza trójka całego zespołu, ze 50% łatwiejszy terminarz, lepszy fit zespołu nie jest wart 1W więcej?

 

Ja prdl Qcin. Serio? Przecież to już jest przegięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czyli generalnie masz w ciemnej jamie ciała terminarz, gdzie grałem TYLKO 4 mecze z conetnderami i 9 meczów z drużynami ze środka tabeli a reszta to tankerzy.

 

Również przywalasz się do Westbrooka i jego słabej strony ale nic się nie zająkasz o Paulu George, czy rewelacyjnym w T2 Marcusie Smart.

 

Taka ocena z dupy. Byle by było.

 

A już dawanie Knicks, którzy mieli liderów wyłączonych na 1/3 trymestru wyżej ode mnie to już istny mindfuck.

 

A ja głupi siedziałem nad bilansami, tak aby najlepiej to odwzorować, a tu Qcin wpada, robi kopiuj-wklej z T1 gdzie dałeś mi 19-9!

 

Czyli lepszy Paul George który idzie na top 3 w MVP race, DPOTY, lepsza trójka całego zespołu, ze 50% łatwiejszy terminarz, lepszy fit zespołu nie jest wart 1W więcej?

 

Ja prdl Qcin. Serio? Przecież to już jest przegięcie.

 

Lol.

 

George >Leonard w tym trymestrze ok, a dalej

 

Gobert>>Adams

Irving>Westbrook

 

Do tego Knicks maja świetna ławkę, w fantasy byś wygrał ale jeśli chodzi o fit i role na boisku Knicks>Boston - wiem ze ciężko to zaakceptować, ale zbijam Bogdanovic jest najlepszym graczem z ławki w waszych zespołach , Ty z ławki grasz Kanterem, sam wpuszczasz raka do rotacji ;) no off Eld, bilans jest git

 

Nic nie kopiowałem i nic nie wklejałem :) masz 19:8 jest bardzo dobrym bilansem wiec o co płacz ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ogolnie Knicks sa mocno underrated w tym trymestrze. To, ze na pare spotkan wypada ktorys z liderow nie oznacza, ze sila druzyny spada (druzyna na tyle szeroka, ze jest komu wchodzic w buty i zwiekszac usage).

 

Domniemywam, ze i bez Irvinga bylby tu bilans, ktory wiekszosc daje, czyli te 19:8.

 

A tak Knicks niejako stali sie zakladnikami swojej zajebistosci. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa winy w tą czy w tamtą to nie jest przegięcie. Raczej własna ocena.

 

Ja uważam, że masz kozacki team z super fitem i właściwie potrzeba tylko Westbrooka wracającego do TOP10 ligi, byśmy mówili o Celtics jako real contenderze. Ciągle wydaje się, że jesteś tym czwartym na Wschodzie, a może niesłusznie.

 

Jest się o co bić. Pierwsza czwórka jest bardzo wyrównana, HCA może być małym handicapem na PO od drugiej rundy. Celtics wciąż są w grze o bycie jedynką po RS, a równie dobrze może być czwarte miejsce. Ciasno, ciasno...

 

 

Ty z ławki grasz Kanterem, sam wpuszczasz raka do rotacji ;)

 

Człowiek morza nagadał Ci głupot i ty w to wierzysz. Kanter będzie wartością dodatnią do rotacji Blazers i tu Eld złapie plusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol.

 

No lol. Dokładnie LOL.

 

Lol.

 

George >Leonard w tym trymestrze ok, a dalej

 

Gobert>>Adams

Irving>Westbrook

 

Do tego Knicks maja świetna ławkę, w fantasy byś wygrał ale jeśli chodzi o fit i role na boisku Knicks>Boston - wiem ze ciężko to zaakceptować, ale zbijam Bogdanovic jest najlepszym graczem z ławki w waszych zespołach , Ty z ławki grasz Kanterem, sam wpuszczasz raka do rotacji ;) no off Eld, bilans jest git

 

Nic nie kopiowałem i nic nie wklejałem :smile: masz 19:8 jest bardzo dobrym bilansem wiec o co płacz ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Irving 7 meczów nie grał.

Leonard 7 meczów nie grał.

 

Ja mam z ławki Beverleya którego sam chwaliłeś. Ba, mam z ławki Bogdanovića "no brainer six man of the brGM". Do tego przywalasz się do Nance'a a też było rozpisane że on na PF gra 12 minut.

 

Świetny fit Knicks Rubio-Iriving 2x undersized guards to śmiech na sali. Do tego obaj nie grali po 7 meczów :D.

 

Qcin, sympatyczny z Ciebie gość ale to jest kpina.

 

A pisząc że z ławki gram Kanterem to właśnie pokazuje jak pięknie czytałeś opis. Ba, srał pies czy czytałeś, ale na rotację mogłeś popatrzeć i zobaczył byś że Kanter nie ma ani jednej minuty rozpisanej!

 

Żal. Po prostu żal. 

 

Po jasną cholerę my robimy te opisy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popatrz sobie Eld na głosy shevca i sobie wbij do głowy, ze tak wyglada własna opinia, i co mam teraz się wydzierać i płakac?

 

żenade tutaj uprawiacie

 

A czy ja piszę do Ciebie? 

 

Nie.

 

Więc sio w góry.

 

Poddaję na sam koniec tezę do rozpatrzenia pod tytułem: po co my piszemy te opisy jak na końcu wychodzi, że taki Qcin nawet nie spojrzy na minuty w mojej rotacji i pisze, że gram Kanterem.

 

A teksty żebym sobie coś wbił do głowy zachowaj dla siebie, ok? Chyba mam prawo pisać co myślę? Sam prowokujesz a ja nie z tych co sobie pozwolą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej głupole jedne. Spokojniej.

Mnie nieloty wyprzedzają grając jakimiś cookami w rotacji.

Trudno, w 3 trymestrze zrobię 27-0 ;)

 

Ja jestem spokojny. Jeszcze.

 

Ale jeden coś palnie nawet bez sprawdzania rotacji jaką rozpisałem i udaje fajnego. Ale spokojnie, kiedyś i jemu będzie na W zależało. Jego opisu nawet nie tknę.

 

A drugi wydawał się spoko gościem na żywo, a wpada tylko tutaj i próbuje ustawiać po kątach pisząc co je be a co cacy i co pisać możemy.

 

Tyle tylko, że wydawało mi się że ten temat jest właśnie od dyskusji. Nad formą i też bilansami. Ale widocznie jak ktoś próbuje bronić swojego, to od razu jest nazywany żałosnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem Ci Eld na PW, ze dawanie sobie samych W tylko dlatego, ze grasz ze słabszymi rywalami nie ma nic wspolnego z rzeczywistoscią, wiec nie pitol teraz że się czepiam z dupy, bo jak w lutym sa takie kłótnie bo ktoś dał 2W mniej niż powinien to ja nie chce wiedzieć co to będzie w PO

 

ktoś jeszcze uważa patrzac na to wszystko, że jawne głosowanie to dobry pomysł? bo ja zmieniam zdanie chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.