Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

 

No ale Mitchell na słabym terminarzu miał słabe staty skuteczności jak coś też, ogólnie akurat kiepski argument z tym "mieliby wyższą skuteczność" : Lepiej pasuje "mimo ceglenia jakoś to przepycham czasem"

Pisało coś o 2 kwarcie że atak idzie przez nich to pytam o co chodzi. 

O to czy Lowrym+KATem switchu jesz picki ;> jak kogoś chowasz (Kuzmę) w obronie to switche są ciężkie do wprowadzenia swoją drogą.

Pałuje te rzuty czasami - nie da się ukryć, ale jak się już wstrzeli, to w pojedynkę potrafi zrobić przewagę, albo nadgonić. 

Magic graja szybką koszykówkę, odpalają sporo 3, a to zwiększa ilość posiadań no i zmniejsza niestety skuteczność. Przy prowadzeniu 20pkt, chłopaki tez się dekoncentrują ;)

 

Ze słabszymi teamami na początku 2 i 4 qwart Magic grają rezerwowi m.in. Trier, Oubre i Kuzma, żeby ogrywali się też  jako istotni gracze w rotacji. 

 

Przy switchach tak jak pisałem - w miarę możliwości - wszystko zależy od tego z kim gram i jakie są aktualne matchupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to co?

Ja zawsze jestem w gronie oburzonych!

 

*nie no wiem, że akurat Ty bez terminarza jedziesz (teraz mnie to wkurza, za 2 lata jak Suns, Kings i Clippers podrosną, będę mówił dobry Camby, dobry Camby) i bez terminarza jest to normalny bilans dla mnie^

 

brak Minnesoty w tym gronie odczytuję jako prowokację :wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy głos wrzucony. Czekam na oburzonych czyli w pierwszym rzędzie Alonzo, TuPalnik, Tecu i Fluber :smile:

 

Longera nie liczę, bo i tak nie chce znać mojego zdania i prosił o nie komentowanie jego zespołu :smile:

Nieee :)

Czemu oburzony? 

15!!!? Mój Ty Dobrodzieju :)

 

 

W 1T dałeś mi 23 łiny co daje 38-17 wg Ciebie po dwóch trymestrach. Biorąc pod uwagę, że nie patrzysz na grafik (zatem nie wiesz z kim grałem), to zastanawia mnie tylko skąd taka rozbieżność pomimo lepszej gry KATa i Mitchella? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież dostałem mniej W od zespołu, który jawnie tankuje - Nets

 

No i zawsze podkreślałem, ze Suns nie tankują, a jak to jest ważne to pokazuje irl przykład Kings. Przed sezonem za same nazwiska nikt nie przewidywałby takiego bilansu. To samo dotyczy sytuacji Hornets tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież dostałem mniej W od zespołu, który jawnie tankuje - Nets

 

No i zawsze podkreślałem, ze Suns nie tankują, a jak to jest ważne to pokazuje irl przykład Kings. Przed sezonem za same nazwiska nikt nie przewidywałby takiego bilansu. To samo dotyczy sytuacji Hornets tutaj.

 

Nie ma u Nas kwestii psychologicznej i nastawienia. Przynajmniej ja jej nie stosuje. Każdy teoretycznie gra o wynik najlepszymi lineupami.

 

Sportowo to uważam, że ty i Nets jesteście na równym poziomie. Oczywiście ty masz znacznie więcej talentu, ale on się jeszcze w pełni nie przekłada na boisko. I miałeś sporo kontuzji. Dinwiddie, Booker, Kyle Anderson. Zmiennicy również kontuzjowani. Do tego oddałeś Baynesa z pod kosza, jedynego nominalnego centra. Dlatego Suns się posypali po całkiem dobrym pierwszym trymestrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wrzuciłem ( w swoim osobistym arkuszu) wstępne dopiero po przeczytaniu wszystkich opisów.

Wolę wrzucić wcześniej, by dać szanse skomentowania niezadowolonym i w razie czego jak mnie przekonają to edytować (jak w 1T).

Czemu Bulls którzy tankuja i mają pierwsza piątkę jak z lat 80 jeśli chodzi o spacing, dostali lepszy bilans od Cavs?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieee :smile:

Czemu oburzony? 

15!!!? Mój Ty Dobrodzieju :smile:

 

 

W 1T dałeś mi 23 łiny co daje 38-17 wg Ciebie po dwóch trymestrach. Biorąc pod uwagę, że nie patrzysz na grafik (zatem nie wiesz z kim grałem), to zastanawia mnie tylko skąd taka rozbieżność pomimo lepszej gry KATa i Mitchella? 

 

Chyba już kilka razy omawiałem twój zespół. Po prostu tam gdzie twoje 3, 4 lineupy należały do bezsprzecznie najbardziej topowych w lidze. Teraz masz problemy nawet z pierwszym składem. Poprawa Mitchella nie wydaje mi się, aż tak znacząca, by miał pokryć ogromny spadek i kontuzje Lowry ( jak sam wspominałeś październik - listopad to był poziom MVP, co jest prawdą ), zwłaszcza że robisz z Niego full time PG i zaczynasz łatać dziury słabym już w tym trymestrze Matthewsem czy innym Trierem nawet na rozegraniu.

 

Ogólnie to zalety tego zespołu w tym trymestrze kończą się i zaczynają na duecie Mitchell - Towns. To jest zdecydowanie za mało na tak mocną konkurencje. Kuzma to twój tak po prawdzie trzeci najlepszy gracz za ten cały okres. A daleko mi do bycia jego fanem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wrzuciłem ( w swoim osobistym arkuszu) wstępne dopiero po przeczytaniu wszystkich opisów.

Wolę wrzucić wcześniej, by dać szanse skomentowania niezadowolonym i w razie czego jak mnie przekonają to edytować (jak w 1T).

 

21-6 dla Magic. Serio. Terminarz pozwolił, by Towns i Mitchell byli lepszą drużyną niż Knicks?

 

Krzywdząca różnica zwycięstw między Jazz, który mają jednego Tobiasa Harrisa otoczonego bandą scrubów. Ed Davisa możemy chyba traktować jako drugiego najlepszego gracza ekipy...

 

Thunder samą głębią i wysoką formą powinni wypracować większą przewagę.

 

 

Mnie troche mierzi ze jacys radni wymyslili obowiazkowe opisy a potem we trzech zaraz po polnocy wrzucaja bilanse czym wprost pokazuja jak maja na te opisy wywalone. To demotywujace:)

 

Nie bądź taki cwany. W pierwszym trymestrze sam wrzuciłeś pierwszy. Głosy zawsze można zmienić.

 

Opisy stanowią ogromną wartość dla GMów trochę mniej aktywnych. Ja mam rozpisane wasze zespoły, więc dopuszczam tylko zmiany w ilości zwycięstw na poziomie jednego wina w jedną lub drugą stronę, zależnie od argumentacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wrzuciłem ( w swoim osobistym arkuszu) wstępne dopiero po przeczytaniu wszystkich opisów.

Wolę wrzucić wcześniej, by dać szanse skomentowania niezadowolonym i w razie czego jak mnie przekonają to edytować (jak w 1T).

january w takim razie: 

 

prosze cie o przeczytanie mojego zaktualizowanego 5 minut temu opisu. 

 

prosze o zwrocenie uwagi zwlaszcza na zakladki terminarz, plusy i minusy, oraz zamysł taktyczny.

 

o to samo proszę innych głosujących, bo uważam że się przyłożyłem do rzetelnego opisania terminarzu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu opisu Pacers najbardziej rzuciło mi się w oczy, że zespół będzie miał spore problemy z atakiem. Conley to słaby/przeciętny kreator. Podobny casus co Jrue tylko z lepszą trójką. Wyglądają na takie Hornets tylko z lepszą obroną i ławką. Nie wstrząsnął ten opis moim światopoglądem, chociaż sądzę że Ronnie nie ma prawa narzekać, bo ogólnie doceniam jego zespół.

 

Nie do końca się zgadzam z tymi rolesami. Ci słabi rolesi w Knicks jak Bogdanovic czy Morris, nie mówiąc już o Rubio grającym sporo z drugim lineupem to byłyby czołowe postacie w takich Jazz. Poziom solidnej średniej ligowej. Ewidentnie też zbrakło regularnych reklam na DJ Wilsona od człowieka morza :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

OKC przeszło pewną rewolucję, również przed tym trymestrem (oddanie Adamsa, przyjście Nurkicia, Riversa i Lou). -> Aj zapomniałem, że muszę 1W odjąć Celtom za podobne zmiany ;d Więc 1 W jest do zyskania od razu, konkurs, konkurs!

 

 

Przeczytałem, jesteś faworytem konkursu obecnego o dodatkowy W :P

 

Ale wiesz...Dodając mi to logicznie rzecz biorąc Musisz zabrać 1W któremuś z moich przeciwników przecież. Jako ze z OKC nie grałem a do Celtics nie mam chyba podjazdu to... Proponuje Cavs :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.