Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Huerter dziś ładnie chodzi.

 

Bardzo dobre spotkanie na razie

Fakt, dzis byl swietny, moze to w koncu swiatelko w tunelu dla Januarego ze ten trymestr w wykonaniu huertera nie jest jeszcze calkiem stracony i wroci do regularnego trafiania.

 

No i butler po dluzszym slumpie tez zagral dobrze.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Barea ma juz chyba niestety po sezonie :(

 

 

Source: The Mavericks believe J.J. Barea tore his right Achilles tendon. Barea, 34, a longtime Dallas fan favorite who played a key role on the 2011 title team, is averaging 10.9 points and 5.6 assists as the Mavs' sixth man this season.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No to Barea ma juz chyba niestety po sezonie :(

 

Drużyny z szerokim rosterem w 1 trymestrze zaczynają się coraz bardziej sypać.  Przykro mi z powodu naszej wymiany, bo jesteś na niej mocno w plecy:/

 

Natomiast Donovan Mitchell na PG w Jazz działa, więc u Ciebie też powinien.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życie nie przestaje zaskakiwać:

 

Mój poszukiwany rezerwowy PG ( wysyłałem w celu znalezienia gracza po oddaniu kontuzjowanego Dragica pełno pm ) zaraz może się okazać ze jest .....

 

U mnie.

 

Totalnie robiąc wymianę Clarkson Dellavedova szukałem oszczędności i dzięki Memphis ja znalazłem na poziomie 9.000.000.

 

W tamtym okresie gracz pozyskany nie grał i w mojej świadomości przebijał się obraz gracza bezużytecznego z Mikwaukee.

 

Tymczasem jego powrót do Cavs na stare śmiecie sprawiło ze powoli wraca do zdrowia i poprzez doświadczenie obronę wzrost i rzut za trzy daje mi to czego szukałem u Was w PM chcąc oczywiście dopłacić.

 

Tymczasem w Cavs:

 

14 spotkań

 

9,0/1,6/4 asysty na dobrym 49,5Fg% za doskonała jyz trójka 1,6/3,6 rekordowo w karierze 44% i łącznie eFG 61,5!!!

 

Wszystkie te wskaźniki są na rekordach kariery i kluczem do oceny gracza jest rozdzielenie jego statystyk z Bucks i Cavs

I to wszystko w zgrabne 19,5 minuty

Per36 to 16,6/3/7,3 na bardzo efektywnym wskaźniku.

 

Nie wiem dlaczego szukałem coś co u siebie posiadam.

Co lepsze wiele ofert odrzuciliscie z moja dopłata bo chcieliście więcej. Dając w sumie to teraz widzę patrząc tylko na ststy z Cavs graczy gorszych.

 

Dziękuje.

 

Serdecznie Wam dziękuje.

 

Dziękuje.

 

Tak mnie tknęło w meczu z Pelikanami ze to stary dobrze znany Delli z finałów.

 

@Pelicans dwa dni temu

17/4/7 na 6/8 3/5 za trzy

Najlepszy mecz sezonu oby dalej !

 

A z założenia był to mój 13 asset do szybkiego oddania o czym wiecie z moich PM.

 

W nocy grało 2 zawodników;

 

Partner z ławki dla Delli

 

D.Rose 21/3/5 8/16 3/5

A.len 9/6/2 bl 4/6

 

Całościowo ławka mi w T2 dobrze chodzi

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drużyny z szerokim rosterem w 1 trymestrze zaczynają się coraz bardziej sypać.  Przykro mi z powodu naszej wymiany, bo jesteś na niej mocno w plecy:/

 

Natomiast Donovan Mitchell na PG w Jazz działa, więc u Ciebie też powinien.

Teraz wychodzi absurd tego 17- 11, gdzie mi strasznie zaniżono bilans, pomimo iż całe 48 minut na boisku miałem graczy biegających na maxa, a Collison aż się palił, żeby pokazać się w te marne 20 minut, które mu dawałem. 

Teraz najpierw część trymestru bez Lowrego, nadal bez Zellera i dziś wypada na dobre Barea, który grał naprawdę fantastyczny basket. 

Dziś KAT grał z Mavs na podkręconej kostce i możliwe, że i on przerwie swoją passę grania w każdym meczu.

 

Ciekawi mnie też, czy jak wypadną mi kolejni gracze, to Magic nadal dostaną to słynne 20-4 ;)

 

Widzisz sam Fluber, jak bez sensu są te algorytmy z uśrednianiem. Ale jak 76ers Tecu potrafili z naładowanymi energią Magic wygrać bez Simmonsa, gdzie Lowry i Mitchell miażdżyli, to spokojnie sobie poradzę z LeBronami tej ligi bez etatowego rezerwowego pg ;)

 

Mitchell, Matthews i McGruder - każdy może grać jakieś minuty jako pg, choć oczywiście najbardziej liczę na Mitchella .. i zdrowie Lowrego. 

 

Oatroznie z ta ocena Mitchella po 1 meczu i to jeszcze z Lakersami bez Lebrona :smile:

7 asyst we wcześniejszym meczu z Magic też się znikąd nie wzięło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ciekawi mnie też, czy jak wypadną mi kolejni gracze, to Magic nadal dostaną to słynne 20-4 ;)

Na razie Twój dobry bilans w 2 trymestrze jest niezagrożony, choć faktycznie będzie to trochę śmieszne, że drużyna będzie słabsza, a bilans powinien być lepszy:)

Życie nie przestaje zaskakiwać:

 

To może ja też się pochwalę, bo ostatnio trochę krytyki ( zresztą słusznej) spadło na McColluma. Wygląda na to, że chwilowy dołek formy ma już za sobą. W ostatnich 4 meczach 24PPG na 53% FG i 40% za 3 ( 3 celne trójki na mecz). W ostatnich 7 spotkaniach McCollum jest +83 w +/-. Całkiem nieźle:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni GMowie,

Zamiast przyznawania moim Magic standardowej porażki, jak to Wam wychodziło z tych tierów Januarego chciałbym Wam tylko napisać, że real Orlando które jest bez porównania słabsze od moich Orlando właśnie wygrało z Bostonem - a real Aaron Gordon miał w tym meczu 28pkt. 12zb. 13/13 z FT - przypominam, że Gordon jest w moich Magic 4 opcją ofensywną. 

 

edit.

KAT dziś w pięknym łinie z Pels - 27pkt. rekordowe w tym sezonie 27zb. 4bl. 3as. 2prz. 3x3, w tym na ponad minutę przed końcem kluczowa trójka, chwilę później efektowny blok w obronie, a w końcówce najpierw zablokował Davisa przy jego trójce, a później w decydującej akcji go wybronił - tak KAT miał dość kluczową akcję w obronie. 

Jako, że liczymy to na poczet meczu z Celtics - to grający w nim Mirotic był tłem dla KATa próbując go bronić, a grający równolegle Adams, którego Eld uważa za lepszego od KATa 12pkt. 9zb. (jeżeli coś źle zrozumiałem, to naturalnie posypię głowę popiołem).

Eld,

KAT to półka Davisa top 5, a nie Adamsa top 50 ;)

 

edit.2

Mitchell dziś 34pkt. 4x3, 6zb. 6as. 2bl.

Oubre 26pkt. 4x3, 11zb. 

 

Zwycięstwo z Celtics w naszej grze w tym meczu Orlando - nie podlega raczej dyskusji. 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te tiery z kalendarza to trochę z dupy teraz bo lakers bez lbj to obecnie coś pomiędzy 3 i 4 trierem

 

Od czwartego trieru rozróżnia lakers tylko większa chęć zwycięstwa ale w nba nie ma tak ze przy młodych graczach rozkaz tanku to same porażki.

 

Tankerzy akurat w Los Angeles chętnie wygrają bo media patrzą a każdy walczy tez o swoje.

 

Nasi tankerzy zrobili tak tymczasowe sklady ze gracze tam mogą być „niesforni”

Orlando idzie jak burza

Klepią przeciwników tak jak spurs na zachodzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

edit.

KAT dziś w pięknym łinie z Pels - 27pkt. rekordowe w tym sezonie 27zb. 4bl. 3as. 2prz. 3x3, w tym na ponad minutę przed końcem kluczowa trójka, chwilę później efektowny blok w obronie, a w końcówce najpierw zablokował Davisa przy jego trójce, a później w decydującej akcji go wybronił - tak KAT miał dość kluczową akcję w obronie. 

Jako, że liczymy to na poczet meczu z Celtics - to grający w nim Mirotic był tłem dla KATa próbując go bronić, a grający równolegle Adams, którego Eld uważa za lepszego od KATa 12pkt. 9zb. (jeżeli coś źle zrozumiałem, to naturalnie posypię głowę popiołem).

Eld,

KAT to półka Davisa top 5, a nie Adamsa top 50 ;)

 

To co pokazywał KAT w trymestrze pierwszym ni jak nie oddawało jego potencjału. Na szczęście dla Ciebie po odejściu Butlera i TT w końcu zaczyna wyglądać jak na niego przystało. +/- dzisiaj może nie miał powalającego ale tylko ślepy by nie dostrzegł jego poprawy. Tyle, że nie samym KATem się gra i u Ciebie na ten moment to opcja nr 1 a u mnie Adams to gracz ściągnięty do zadań takich aby takim KATom tej ligi nie grało się za łatwo. Poza tym, niech KAT to dłużej utrzyma a będę go bardziej chwalił. Dodatkowo. Karmić go czymś trzeba a Tobie niestety (!) wypadł uwielbiany również przeze mnie JJ Barea, o którego sam Boston pytał, a Lowry nadal widać, że cierpi z powodu bólu pleców.

 

Na pozycji 1-3, przy minutach jakie planuje mam przejebanych obrońców. RW który jest pierwszy w DRTG w lidze ( 98,2), Smart który ma 104,6, Paul George który jest szósty w lidze z 101,1 + z ławki zawsze wkur*iający Beverley, więc z całym szacunkiem, ale Trier, McGruder czy Oubre by sobie za bardzo nie pograli. Sam Mitchell niezależnie od switcha w każdej sekundzie gry miał by na sobie kogoś z trójki RW/Smart/Bev. 

 

Jeśli już tak rozdrabniamy to czy Steven Adams mający w DRTG 103,2 ( 15 miejsce w lidze ) dał by tak poszaleć KATowi? Natomiast co do Gordona, u mnie w tym trymestrze planowana jest duża rotacja minut na tej pozycji w związku z kilkunastomeczową przerwą Mirotića który niczego dzisiaj nie pokazał, ale zmienników kilku ma i u mnie jest wdrażany stopniowo.

 

A co do drugiej strony parkietu, OKC wzięło dzisiaj rewanż na SAS. Wymieniony przez Ciebie Adams plus RW, PG13 oraz Nader wszyscy na plusie w +/- i łacznie 69 pkt we czterech. Wspomniany przeze mnie Smart również zagrał dzisiaj bardzo dobre zawody, zresztą jak całe s5 RL Bostonu którym do pełni szczęścia zabrakło stawienia się ławki na mecz. 

 

W ogóle sam Smart o którym przy okazji nadmienię w drugim trymestrze notuje na mecz 10 pkt/ 3,2zb / prawie 4 as / prawie 2 stl ( RW wychodzący obok 2,7 ) i uwaga, 43,5% za 3pt, i TS 60%.

 

Nie mniej mój ostateczny komentarz poniżej :) :

 

 

Zwycięstwo z Celtics w naszej grze w tym meczu Orlando - nie podlega raczej dyskusji. 

 

Nie rozliczamy każdego meczu od linijki, ale śmiem wątpić abyś miał aż tak łatwo :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaron Gordon to przeciez jedno z wiekszych rozczarowan w tym sezonie. Liczono na przelomowy rok, a pokazuje zadatki tylko na rolsa w powaznym teamie. U Ciebie pewnie sporo grywa jako seconadry playmaker, ale jak w real NBA to sie nie przeklada na zwyciestwa to watpie zeby u Ciebie. Wbrew pozorom w prawdziwych Magic ma dobre warunki zeby robic chociaz boxscorowa produkcje, ale nawet z tym ma problem. To troche malo jak na kontrakt za 22 miliony (via beGM).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie może być. Mam 3 z 5 najlepszej obrony w lidze w swoim s5 + Smarta.

 

Czego by nie wziąć pod uwagę, defensywnie wygląda to dobrze.

Indywidualne DRTG to po prostu słaby stat, Andre Drummond wypada w nim jak Duncan. To, że OKC dobrze broni, to inna sprawa, ale na razie mieli najłatwiejszy terminarz na Zachodzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko ignazz.

Pooglądaj sobie RL Brooklyn, a potem pisz takie głupoty dopiero.

 

I James Harden pozdrawia Twoją łajzę szmuraja.

Ja o tierach ogólnie a Ty znowu obrażasz wprost

Harden obecnie gra mvp i NIKT go nie może zatrzymać.

Największy ostatnio sukces to zatrzymanie jego serii 40 punktów gdzie cały zespół go bronił aby przerwać to a i tak miał 38 punktów i akcje na 40 dosyć dobra. Ale nie wpadło o tablice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno John Wall to cancer i zespoły bez Niego są lepsze niż z Nim.

 

Czy to znaczy, że jeśli w jego miejsce wskoczył Tyus Jones, plusowy obrońca z najlepszym AST/TO ratio w całej lidze to moi Pelicans są jeszcze mocniejsi?

 

Proszę, by January wstrzymał się od komentarza z swoją "błyskotliwą" analizą. Jestem ciekaw opinii innych.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Indywidualne DRTG to po prostu słaby stat, Andre Drummond wypada w nim jak Duncan. To, że OKC dobrze broni, to inna sprawa, ale na razie mieli najłatwiejszy terminarz na Zachodzie..

Zgadzam się z tym DRTG bo tam Hassan jest mega wysoko. A co do terminarza OKC to nie jest tak źle i to co piszesz to trochę utarta mantra sprzed 2 msc kiedy cały zachód prócz Suns jechali do PO. Teraz np takie Memphis które przez znikającego w oczach Gasola powoli się wypisuje z wyścigu o PO. Najblizsze 4 meczy to Lakers bez LBJ, Atlanta, tankerzy Knicks no i 76ers. 3:1 jak z tego nie będzie to fstyd.

 

Tak naprawdę jazda zaczyna się od 10 lutego. Houston ale do tej pory takie NOP, Memphis czy Clippers mogą być już po trade deadline wyjaśnione jeśli chodzi o PO więc wcale nie musi być aż tak trudno.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.