Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

To o 35 oczek więcej niż mecz wcześniej:)

 

Nowy rok, nowy Hayward ;) to się nazywa progres ;) średnio 35 oczek na mecz w tym roku ;)

 

a tak serio, to oglądałem ten mecz, co Hayward miał 0 punktów i mogę powiedzieć, że przede wszystkim nadal świetnie kreował i szukał partnerów (wtedy też miał 5 asyst i wiele podań prowadzących do dobrych pozycji), a nieskuteczność wynikała z tego, że każdy oddana próba to rzut (nie lay-upy) i większość, wydaje mi się, była kontestowana (Spurs zagrali wtedy mega 3q), a sporo rzutów oddawali Brown i Rozier - nie tylko te dobre, ale czasem szybkie, niepotrzebne :P Hayward przynajmniej nie musi forsować rzutów, aby wyglądać nieźle i mieć wkład w zdobyte punkty zespołu i jest to umiejętność, którą bardzo u niego cenię  i jego kreowanie zamierzam używać w koncepcji beGM-owych Jazz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Adrian Wojnarowski podał/a dalej Adrian Wojnarowski

Memphis is sending its own 2019 and 2020 second-round picks in deal, per source.

Adrian Wojnarowski dodał/a,

Adrian WojnarowskiKonto zweryfikowane @wojespn
Memphis is trading Marshon Brooks and Wayne Selden and two second-round picks to Chicago for Justin Holiday, league sources tell ESPN.
 

 

 

MJ1 dostałeś go u mnie po cenie promocyjnej.

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę Was chłopaki szczerze nie rozumiem.

Pluliście się okropnie, że piszę o swoich graczach siejąc propagandę, więc przestałem, a tu widzę teraz nieustanne wypisywanie poszczególnych spotkań moich zawodników, jak tylko któryś zagra coś słabiej. 

 

 

przestałeś pisać nie dlatego że się "pluliśmy" tylko nie miałeś co fajnego napisać

dokładając kontuzje to przecież oczywiste jest że siedzisz teraz cicho bo co masz pisać?

mamy przestać bo twoi albo piach albo L4

weź uspokój się ;-) na mnie już dawno te gierki nie działają

 

znowu tak niegrzecznie o naszych komentarzach

 

ja widzę różnicę jak opisujesz 7/5/2 twojego sixmana z 2 trójeczkami podczas gdy wczoraj mój OSTATNI w rotacji gracz z głębokiej ławki zrobił :

Alex Len 24/11/3 bloki 

 

w mojej hierarchii klubowej zakładając że bardzo cenie swoje wybory 2018 z draftu jest to mój 15-ty najważniejszy zawodnik

piętnasty

ale okiej

 

Danny Green pierwszy słaby mecz niestety...najgorszy w sezonie

 

na zero

 

zaraz zaraz - ja go już nie mam !

odejście z San Antonio mu nie służy ;-)

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym chciał to bym już wrzucił z 20 zajebistych rzeczy związanych z moimi jadąc z propagandą, tylko w tym trymestrze włączyłem ciszę.

A X userów już sobie śmieszki robi po każdym gorszym występie, czy nawet pojedynczej kwarcie moich graczy.

Ja też mogę pisać co chwilę jaką ciotą jest brick, moore etc tylko po co?

Więc tak, wkurza mnie to.

 

wrzuć te 20 rzezcy

chetnie poczytam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem, do opisów 2T włączyłem ciszę.

 

będąc cichym nie musisz pisać że włączyłeś ciszę ;-0))))))))

jest update LBJ?

powinien chyba wrócić?

LeBron James (left groin) is listed 'out' for Friday's game vs. the Knicks.
The Lakers got some good news on Thursday with an MRI confirming that Kyle Kuzma (bruised back) didn't suffer structural damage, but they'll have to get by without James for at least one more game. Brandon Ingram's assists have ticked up in LBJ's absence but it's a team-wide effort to replace his production. Jan 3 - 6:15 PM

ok z NYK out

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cudze chwalicie swego nie znacie:

 

laMarcus Aldridge

 

bardzo skuteczny mecz z bardzo dobrym upychaniem się pod koszem gdzie Ibaka nie dał rady

takiego agresywnego LMA lubie!

 

LMA 23/2/5 10/14 3/3 drugie najlepsze +24 w zespole vs toronto 

Bertans ciszy postawa w obronie, poprawa zbiórki i większe minuty przeciw w końcu dobemu front courtowi Raps

(27) 5/4/1/1 z  dołożoną 1 trójeczka ( statystycznie szału nie robi ale jakość gry patrząc na intensywność meczu bardzo dobra) dalej nie zabiera rzutów partnerom (+2)

 

Millsap z ławki w dalszym ciągu 10/6/2 na 50% (+2)

 

nowy nabytek w zespole REZERWOWY Center:

 

Willie Cauley-Stein 13/6/3 5/10 3/4 świetnie uzupełnia mi ławkę na pozycji wysokiego

 

najlepszy spur dnia:

 

Jamal Murray: 36/7/6 12/24 6/12 za trzy (+10)  17 punktów w 4Q

 

 

z graczy wieczoru: oczywiście doskonały Harden, DDR oraz Forbes (6/7 za trzy wszedł w buty Dannego Greena w real spurs)

gratuluję kolegom

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że January mnie zbanował za kłamstwa na temat Butlera, bo kwestionowałem, że Butler jest szczęśliwy, że będzie mógł być w cieniu LeBrona. 

 

Przypominam też, że January mówił iż Butler nie ma żadnego problemu z tym, że rezerwowy unit prowadzi Ingram, a nie on.

 

W tym momencie to nawet szczerze żałuję, że Butler odejdzie w offseason z hukiem z Lakers, bo z takim rakiem w szatni u Januarego byłoby wesoło w kolejnych sezonach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że January mnie zbanował za kłamstwa na temat Butlera, bo kwestionowałem, że Butler jest szczęśliwy, że będzie mógł być w cieniu LeBrona.

 

Przypominam też, że January mówił iż Butler nie ma żadnego problemu z tym, że rezerwowy unit prowadzi Ingram, a nie on.

 

W tym momencie to nawet szczerze żałuję, że Butler odejdzie w offseason z hukiem z Lakers, bo z takim rakiem w szatni u Januarego byłoby wesoło w kolejnych sezonach:)

ehhh flubi, flubi

 

znowu Ci się beGM z tymi gimboserialami na TVNie miesza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh flubi, flubi

 

znowu Ci się beGM z tymi gimboserialami na TVNie miesza :)

Sprobuje ostatni raz kulturalnie.

 

Mój nick to fluber, jak masz ze mna jakis problem to zapraszam na priv

 

Zostalem dosc mocno oczerniony w offseason a teraz wychodzi na moje wiec zawsze milo przypomniec jakim gm-em jest January i ze posunie sie nawet do publicznego szkalowania ludzi z forum zeby dostac lepszego gracza w wirtualnej grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprobuje ostatni raz kulturalnie.

 

Mój nick to fluber, jak masz ze mna jakis problem to zapraszam na priv

 

Zostalem dosc mocno oczerniony w offseason a teraz wychodzi na moje wiec zawsze milo przypomniec jakim gm-em jest January i ze posunie sie nawet do publicznego szkalowania ludzi z forum zeby dostac lepszego gracza w wirtualnej grze.

 

dobrze, że na priv, a nie na solo :D

 

nie bądź Fluber taki delikatny, sam dobrze wiem jak potrafisz być, bo mi też starałeś się swego czasu dojebać do pieca choć sprawa Ciebie nawet nie dotyczyła (drama z copy pastem RappaRa) mało mnie obchodzą Twoje motywacje, trashtalk jest w tej grze pewnym nierozłącznym elementem i fajnie, że jest, ale to co Ty wyprawiasz od kilku miesięcy (z przerwami, bo ostatnio było lepiej) to jest zwykłe gnojenie drugiej osoby tylko po to by się odegrać za jakieś wcześniejsze konflikty, a tak jak pisałem Ci już wcześniej - nie masz prawa tego robić w stosunku do nikogo, a zwłaszcza do Jaśka, który tą grę wymyślił od podstaw i możesz mieć o nim jak najgorsze zdanie, ale prawda jest taka, że bez niego prawdopodobnie nigdy nie miał byś przyjemności uczestniczenia w podobnym projekcie, nie wiem dlaczego tego nie rozumiesz i nie potrafisz takich podstawowych rzeczy przyswoić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze, że na priv, a nie na solo :D

 

nie bądź Fluber taki delikatny, sam dobrze wiem jak potrafisz być, bo mi też starałeś się swego czasu dojebać do pieca choć sprawa Ciebie nawet nie dotyczyła

Ty jeszcze nie wiesz jak potrafie dorzucic do pieca i jak nie chcesz odejsc z tej gry z placzem to lepiej sie o to nie pros, ok?

 

Jak czujesz potrzebe polizania Jaśka po jajach to bardzo proszę nie przy mnie tylko umowcie sie gdzies prywatnie. A jezeli jeden gm ma tu byc pod specjalna ochrona i ma wygrywac bo to wymyslil to chyba pomylilem zabawy.

+1

 

No i Butler w Sixers pełni dużo mniejszą rolę niż ta którą rozpisał mu january. Butler gra niewiele jako kreator w Sixers, w Lakers gra 25% minut jako PG, i tak dalej...

Jasiek napisal ze butler gra tylko z lebronem a ingram prowadzi rezerwowe unity. Butler w zadnym momencie meczu nie jest 1 opcja. Fajnie ze gra na pg z przymusu bo lakers nie maja zadnego rezerwowego pg ale skoro gra jako pg przy lebronie to mysle ze w roli marii chalmersa jest srednio szczesliwy.

 

Ale jak dla mnie nawet bedzie lepiej jak butler podpisze supermaxa u nas w lakers:) milo sie bedzie patrzylo na degradacje tego teamu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butler w Sixers pełni z grubsza w ataku mniejszą rolę niż JJ Redick poza crunch time, taki same usage + mniej setów granych na Jimmy'ego, o ile koleś jest proven cancerem, o tyle tutaj ma rację z pretensjami do Browna. Nie przypominam sobie by january pisał, że Jimmy Butler u niego jest rolesem, za to przypominam sobie 219889 postów, w których pisał o liderach LeBronie i Butlerze, nawet jeśli Jimmy jest drugą opcją. 

Dobry przykład tego, o czym pisze LBS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sie ciesze, a jesli szukasz gm-a z klasa to polecam Alonzo lub MJ1. Oni mają klasę, ja nie mam jej za grosz:)

 

to szkoda, nie sądzę aby był to powód do dumy

 

ja się nawet nie odnoszę konkretnie do przykładu Butlera, bo mi się te wszystkie beefy już mieszają i naprawdę nie pamiętam co kto kiedy pisał, często nawet wszystkiego nie czytam, bo można czasem od tego dostać wysypki na udach, bardzo się cieszę z jednej strony, że gra tak szybko ewoluowała, ale takie ekstrema jak to powyżej to nie na moje nerwy, a przez 9 lat na forum zdążyłem popaść w mniejszy lub większy konflikt praktycznie z każdym (pierwszy był z januarym o Nuggets Karla :D) więc to w sumie sporo mówi, baw się fluber, już więcej nic na ten temat nie będę pisać, tylko mnie k**** nie strasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.