Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

No i oczywiście kwestia konferencji

Oj to mnie January opisami oszukał

Bo myślałem ze Huerter jest lepszy nuz Bertans

W efektywności

Tak wynikało z wpisów

Nie oszukał, bo w 1 trymestrze Huerter trafiał bardzo dobrze, ale w 2 trymestrze zalicza ostry zjazd.

 

Największy problem Januarego to absencje. Po 15 meczach ma aż 19 opuszczonych meczów od kluczowych graczy: Russella, Ingrama, Huertera, Butlera i Jamesa, w tym Butler + James opuścili 15 meczów, więc w sumie Lakers w 2 trymestrze grają średnio zawsze bez jednego z dwójki Butler/James

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Yup rzutowo mocny slump miał, inne aspekty fajnie, ale % za 3 mu masakrycznie poleciał jak dotąd.

 

Tak o absencjach  też pisałem, że mam problem (Huertera do kluczowych jednak bym fluber nie liczył ;d) - jedyny plus jest tu taki, że ich absencje się "mijają" jak dotąd i zawsze gra 2 z 4 DLO/Butler/BI/LJ (czyli moich 4 głównych ballhandlerów)

Gorzej dla Ciebie, że te trójki to akurat kluczowa sprawa w jego roli w Lakers.

 

Huerter i tak opuścił tylko jeden mecz, więc spokojnie można go nie liczyć, podobnie jak Russell zresztą. 

 

Ja np. w ocenie uśredniam nieobecności bez patrzenia w terminarz, więc i tak wyciągam potem średnią i to, czy Butler i James opuścili te same mecz, czy inne, to akurat nie ma dla mnie znaczenia:)

catch and shoot za trzy Pels w drugim trymestrze

 

Buddy Hield 49,5%

Blake Griffin 48,9% ( pozdro Jasiu! )

Reggie Bullock 45,5%

i nawet pieprzony Derrick Jones Jr 45,8%

 

Ciut miazga :grin:

 

To może ja te się pochwalę. Cj McCollum jest liderem NBA w skuteczności z midrange:) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do bzdur dotyczących DLO odniosę się później.

Ale poproszę o konkretne posty z Huerterem, którymi Cię oszukałem. Konkretne cytaty, a nie wydumane "bo coś pamiętam".

Do bzdur?

Na co Ty liczysz ? Ze tylko Ty oglądasz nets?

Przeplata 1/8 z 14/24 z gry i tak w kółko

Lepsze zespoły to raczej słabszy mecz.

Słabszy zespół lepsza gra.

Plus to ze jest to wschód.

Oglądam nets wiec nie jestem podatny na teksty „ bzdury@

Wczoraj sobie wrzuciłem 4 mecze nets jako zaległość

Lubię ten zespół wiec tam nie ma mojej niechęci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za raptors chwale cały zespół nets w tym oczywiście świetnego DAR.

 

Ale nie można na tym budować narracji o lakers gdzie tam ten gracz się mocno gryzie z Ingramem Huerterem i przede wszystkim zbuttlerem

 

A czytam jaki to gracz który ciągnie nets ( lakers) do wygranych.

Też mi to tak wygląda, z tym wyjątkiem, że z Raptors w obu meczach wyglądał świetnie:)

To lepszy Clarkson którego jakbym zatrzymał w spurs to Jasiek pierwszy by to podnosili.

Chce być dobrze zrozumiany.

 

U nas te statystyki zaczynaja za bardzo dominować bo coraz bardziej odchodzimy od kwestii fitu i różnorodności w budowie zespołu

 

Dla mnie nie można z wad robić zalet bo to strasznie drażni

I się wtedy uruchamiam.

 

Lbs twierdził wcześniej ze nie ma problemu z rotacja i kontuzjami wiec się temu przyjrzałem.

 

Dziś czytam jak to DAR wygrywa mecze nets seryjnie to tez chętnie na to popisze.

 

Ale nigdzie nie obrażam ani graczy ani tym bardziej innego GM a raczej przecieram oczy ze zdziwienia.

 

Lakers u nas robią się bardzo niepasującym i jednorodnym zespołem gdzie 1 plus 1 plus 1 nie daje 3. A czytam ze 5.

Tam każdy każdemu zabiera grę.

I brak mi tego na wiele sposobów przełamywania obrony przeciwnika jaka maja u nas knicks Warriors Orlando czy Denver.

 

A najlepszym przykładem pelikany

 

Tak nieszablonowo

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba atak na Russella nie służy dobrej sprawie, bo DAR gra volume scorera i elite passera w tym trymestrze nie tracąc dużo piłek. Tak, więc jak wyśmiałem Jaśka, że Russell over Wall w pierwszym trymestrze tak teraz jego forma jest godna podziwu. Nets mają bilans 11-4, a Russell jest tam najlepszym graczem. Oglądałem go w dwóch meczach, chociażby przeciwko Pels i grał kozacko. Już miałem nawet pisać na naszym podforum, że ten extension to był chyba spory błąd.

 

Oczywiście, jeśli twoi najlepsi gracze to Russell i Huerter, to sam wiesz, że jesteś w ciężkiej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyus Jones bardzo fajny zawodnik :] dzisiaj z Pelicans pokazywał inteligentne zagrania w obronie. Dobrze kreuje kolegów, dzisiaj 6 AST 0TO Ostatnio zaczął szukać więcej wjazdów pod kosz.

 

W moim serduszku fana Wolves Camby dalej wygląda dobrze ;]]

 

Edytowane przez Agnelll
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę.

 

Szanuje twoja prace january!

Zrobiłeś z lakers zespół u wielu GM w świadomości zespół z pierwszego tiera ( robiąc kalendarz jako pierwszy) oraz z codziennych opusów Huertera bardzo dobrego gracza ( nikt tak nie chwali jak ty )

Problemy chemii które są zawsze języczkiem uwagi na przestrzeni dwóch dekad W KAŻDYM ZESPOLE Lbj w realu pomijasz dając mu najgorszy z możliwych pakietów Buttler i rookie ( robiąc z tego jeszcze zamiast słabości ZALETĘ???)

Tyus Jones bardzo fajny zawodnik :] dzisiaj z Pelicans pokazywał inteligentne zagrania w obronie. Dobrze kreuje kolegów, dzisiaj 6 AST 0TO Ostatnio zaczął szukać więcej wjazdów pod kosz.W moim serduszku fana Wolves Camby dalej wygląda dobrze ;]]

Czas go obejrzeć więcej ...

Chyba atak na Russella nie służy dobrej sprawie, bo DAR gra volume scorera i elite passera w tym trymestrze nie tracąc dużo piłek. Tak, więc jak wyśmiałem Jaśka, że Russell over Wall w pierwszym trymestrze tak teraz jego forma jest godna podziwu. Nets mają bilans 11-4, a Russell jest tam najlepszym graczem. Oglądałem go w dwóch meczach, chociażby przeciwko Pels i grał kozacko. Już miałem nawet pisać na naszym podforum, że ten extension to był chyba spory błąd.

 

Oczywiście, jeśli twoi najlepsi gracze to Russell i Huerter, to sam wiesz, że jesteś w ciężkiej sytuacji.

Harris?

Miał kontuzje ostatnio

Jones?

Nie korzystał z kontuzji Rose’a ?

Zobaczymy co dalej

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie na statystyki Dellavedova po odejściu z Bucks.

 

Tylko niby 9/ 2/4 z ławki Cavs w 18 minut ale rekordy kariery w efektywności

 

50%/44%/87 FT% oraz eFG 61,5% ( 1,6/3,6 trójki)

16,7/3/7,3 per 36

Do Dallas lepszy niż Teo

On ma lepsze wskaźniki niż Córy Joseph czy Lin

Plus ma obronę i doświadczenie finałów

 

Tankujący Cavs oddadzą

 

Ignazz, po koleżeńsku radzę. Zrób sobie przerwę od BeGMa, bo tracisz kontakt z rzeczywistością ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dalej mam mocny zespół, nawet bez LeBrona^

 

Oj Jasiu Jasiu. Powinno się unikać takich tekstów. Już ktoś Ci kiedyś pisał o megalomani.

 

Chłodnym okiem i obiektywnie. Sam pisałeś przed startem RS, że DAR to Twój czwarty gracz rotacji za LBJ, Butlerem i Ingramem. Teraz jego dobre występy, przeplatane mega słabymi próbujesz przekuć na to, że bilans Nets w RL to głównie jego zasługa więc u Ciebie mimo tego co się dzieje z "wielką trójką" jest tak samo. Otóż nie jest i o ile podziwiam Cię w pierwszej kolejności za Hueretra, szanuję miłość bez odwzajemnienia do DARa, to to niestety nie przejdzie.

 

Napisane jest jak byk. Uśredniamy. A nie wpadamy po pojedynczym udanym meczu tutaj i piejemy z zachwytu jaki to udany trymestr zawodnik ma.

 

Fakty, trymestr II, Los Angeles Lakers:

 

LBJ - na 15 meczy zagrał, 6 notując słabe jak na niego 22,3 pkt na mecz, robiąc trójkę na...23,1%. TS% za te 6 meczy ma gorszy niż u mnie Smart.

 

Butler - pomijam już to, że gdzie się nie pojawi, tam zamęt sieje. Opuścił Ci trzy mecze, W tych trzech meczach notuje raptem też słabe na niego 17,6 pkt, a jego +/- za ten okres to...+0,1. Trójka 32,1%. eFG% 48%.

 

Ingram - opuścił Ci 3 mecze. Trójka - 27,3%. +/- na +0,6. 18 pkt na mecz może jedynie robić wrażenie, ale TS 50% już nie.

 

Twoja wielka trójka w ogromnym slumpie, do tego łącznie opuścili Ci 15 meczy. Główni Twoi zawodnicy na razie w obliczu swoich możliwości w tym trymestrze to tragedia.

 

Idźmy dalej:

 

DLO - tutaj miłe zaskoczenie ale jest jeszcze straszliwa nieregularność. Wiemy wszyscy, że na nim będziesz drugi trymestr opierał ale takie przeplatane mecze, gdzie w jednym w +/- jest dwucyfrowo do przodu by w kolejnych dwóch być dwucyfrowo do tyłu nie umknie uwadze. Miał być czwartą opcją, a tym czasem w tym trymestrze wali Ci lepiej niż Ci powyżej bo 35%, co i tak jest poniżej średniej ligowej

 

Huerter - już nie będę się powtarzał, że Rudy Ci wypalił, ale na pewno mnie nie wmówisz co napisałeś w temacie Atlanty że to ready s5 contender starter. Wybacz, ale nie. Starter w tankerze, a starter w contenderze, to jak 1.4 w Fabii versus pięknie brzmiący boxer z Subaru. No i też sobie patrzę na tą mityczną rękę 'Klaya' w tym trymestrze i co widzę? 32,9% za 3 pkt., TS 49%. ORtg muszę podać bo aż wali po oczach - 99...

 

Na szybko jeszcze Olynyk - trója 32,7% i podkoszowy z 4,3 zbiórki na mecz. Favors - 20% za 3pkt. I tylko on u Ciebie trzyma przyzwoite TS i eFG ale sam pisałeś, że on nie jest od zdobywania punktów.

 

Suche cyfry. Fakty. Kiepsko. Bo Twoja drużyna w tym trymestrze to absencje liderów, a 7 podstawowych zawodników nie robi średniej ligowej w lidze która teraz na trójkach stoi.

 

Jeśli LBJ nie wróci szybko i to w dobrej formie to na koniec trymestru literka L w logo Lakers będzie miała wymierne znaczenie. Więcej Lose niż Win.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalnie schematyczna i wstępna pseudoanaliza zmian między 1, a 2 T u top20 ekip.

- za nowego gracza w s5 - 2pts

- za nowego gracza na ławce - 1 pts

- liczę tylko 10 najważniejszych graczy

- nie liczę INJ (np Wall, czy ktoś kto wrócił po INJ)

 

Tak bardzo pseudo, że aż nie wiem, co napisać :P tu nawet nie wiem, czy liczą się punkty na plus czy nie ;) i możnaby odjąć za graczy, którzy odeszli, to już bardziej...

 

a poza tym skąd wiesz, czy u mnie Vonleh i Holiday nie będą startować? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalnie schematyczna i wstępna pseudoanaliza zmian między 1, a 2 T u top20 ekip.

- za nowego gracza w s5 - 2pts

- za nowego gracza na ławce - 1 pts

- liczę tylko 10 najważniejszych graczy

- nie liczę INJ (np Wall, czy ktoś kto wrócił po INJ)

 

East

 

Bucks 4 (Green 2, Kleber 1, Lee 1)

Sixers 1 (Rondo 1)

Knicks 1 (Mc Morris 1)

Celtis 5 (Adams 2, Beverley 1, Kanter 1, Miller/Stauskas 1)

Wizards 2 (Winslow 2)

Heat 1 (Mills 1)

Magic 4 (Barea/Trier 1, Matthews 1, McGruder 1, Koufos 1)

Cavaliers 4 (Collison 2, House 1, Scott 1)

Bulls 2 (Patterson 1, Tolliver 1)

Pacers 6 (Conley 2, Lamb 2, Chandler 1, Ilyasova 1)

Hawks 0

 

West

Nuggets 1 (Morris 1)

Warriors 3 (Ibaka 2, Bjelica)

Pelicans 2 (Baynes 1, Cook 1)

Lakers 1 (Shumpert 1)

Blazers 0

Rockets 1 (Casspi 1)

Spurs 7 (Ross 2, Temple 2, WCS 1, Dellavedova 1, Moore 1)

Jazz 2 (Holiday 1, Vonleh 1)

Thunder 5 (Lou 2, Nurkić 2, Markieff 1)

 

Ale o co chodzi???? Zwłaszcza, że nie jest podane kto na minus. I że niby dodać Mike Conley równa się dodanie Garrett Temple?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalnie schematyczna i wstępna pseudoanaliza zmian między 1, a 2 T u top20 ekip.

- za nowego gracza w s5 - 2pts

- za nowego gracza na ławce - 1 pts

- liczę tylko 10 najważniejszych graczy

- nie liczę INJ (np Wall, czy ktoś kto wrócił po INJ)

 

East

 

Bucks 4 (Green 2, Kleber 1, Lee 1)

Sixers 1 (Rondo 1)

Knicks 1 (Mc Morris 1)

Celtis 5 (Adams 2, Beverley 1, Kanter 1, Miller/Stauskas 1)

Wizards 2 (Winslow 2)

Heat 1 (Mills 1)

Magic 4 (Barea/Trier 1, Matthews 1, McGruder 1, Koufos 1)

Cavaliers 4 (Collison 2, House 1, Scott 1)

Bulls 2 (Patterson 1, Tolliver 1)

Pacers 6 (Conley 2, Lamb 2, Chandler 1, Ilyasova 1)

Hawks 0

 

West

Nuggets 1 (Morris 1)

Warriors 3 (Ibaka 2, Bjelica)

Pelicans 2 (Baynes 1, Cook 1)

Lakers 1 (Shumpert 1)

Blazers 0

Rockets 1 (Casspi 1)

Spurs 7 (Ross 2, Temple 2, WCS 1, Dellavedova 1, Moore 1)

Jazz 2 (Holiday 1, Vonleh 1)

Thunder 5 (Lou 2, Nurkić 2, Markieff 1)

Ale rzuca 40% za 3 ;p

Bulls powinni mieć 3, bo albo Patterson, albo Tolliver wejdą do S5 przecież:)

 

Ja wiem, że Shumpert rzuca w 2 trymestrze 40% za 3, ale wiem też, że rzucał w 1 37, a Huerter 42 i jeśli chcesz teraz sprzedać narrację, że nagle Shumpert zmienia Huertera na 2 trymestr, bo wiesz, że Shumpert będzie rzucał 40%, a Huerter 32%, to chyba jednak nie na tym miała polegać ta gra, żeby dopasowywać na koniec trymestru opis, do tego jak zagrali gracze w danym trymestrze i jak w 1 trymestrze Huerter gra dobrze, to pełni u Ciebie kluczową rolę, wchodzi do piątki przy każdej absencji gracza z s5 a jak w 2 gra źle, to "przecież to jest mój piąty obwodowy":) 

Im wiyncyj, tym wiyncyj zmian :tongue:

Wrzucam wcześniej, by można było podyskutować nad metodologią i coś pozmieniać jak ktoś ładnie wymyśli co ;)

Wysłucham kontrofert metodologii, mi też się nie podoba, ale nie mam pomysłu jak dotąd jak lepiej to zrobić

No raczej to jest trochę dziwne, bo co innego oddać startera za startera, a co innego dodać startera bez oddawania startera, a jeszcze co innego oddać startera nie dodając startera:) Tutaj zmiany to powinny wyglądać raczej w drugą stronę, czyli jaka część rotacji wypadła, a nie jaka doszła:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Butler - pomijam już to, że gdzie się nie pojawi, tam zamęt sieje. Opuścił Ci trzy mecze, W tych trzech meczach notuje raptem też słabe na niego 17,6 pkt, a jego +/- za ten okres to...+0,1. Trójka 32,1%. eFG% 48%.

 

Opuścił 4 mecze:)

 

 

 

Jeśli LBJ nie wróci szybko i to w dobrej formie to na koniec trymestru literka L w logo Lakers będzie miała wymierne znaczenie. Więcej Lose niż Win.

Na tym terminarzu nie ma na to najmniejszych szans:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nah, podobne mpg dostaną, chodzi mi o to, że Huerter jest u mnie daleko do 2 najlepszego gracza i dlatego to poruszyłem przecież.

Ps : Huerter nie gra źle jak coś poza slumpem rzutowym, ale to przy opisach,

Mniej więcej tak daleko jak do bycia 5 obwodowym:) 6 meczów bez Shumperta, 3 bez Ingrama, 4 bez Butlera i 9 bez Jamesa. No nie ma bata, Huerter będzie musiał mieć bardzo istotną rolę w Twoim składzie ( tak, nie jest to Twój drugi najlepszy gracz oczywiście)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.